Перейти до змісту

Потрібна порада: апгрейд процесора в старому ноуті


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, alexvvv сказано:

Локальні піки упускаємо. 

Я про місяць назад. Ну не так само.  Взагалі ціна виросла.

Я рахував, що мені зі знижкою 30% стане 2600 грн. Зараз буде 2950. Тому таки виріс.

 

10300 зараз вартує більше 5К. А це була ціна на і5!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь
On 11/21/2020 at 12:20 AM, Zheny@ said:

 

@yu2007  коли надумаєш міняти проц, зроби 1 річ.

Постав память і ссд - не міняючи проца. Запусти банальний тест у Winrar / Alt+B  - скріншотик того віконця. (цікавлять верхні жирні цифри)

Потім - поміняй проц, і зроби ті ж дії. Щоб порівняти ті цифірки.

 

Не пройшло і року, як прийшов мій 5 баксовий проц з Алі))

Глянув ютуб, як такі ноути розбирають - а там капець скільки роботи))

 

Але питання в іншому. Побачив в ютубі, що на відеочипові є ще якась термопрокладка чи дві. На відео хтось міняє, хтось ні. Мені краще поміняти чи можна й стару лишати? Термопасту замість прокладки не юзають? Якщо міняти, то в якому магазині в Луцьку можна купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Не пройшло і року, як прийшов мій 5 баксовий проц з Алі))

Глянув ютуб, як такі ноути розбирають - а там капець скільки роботи))

 

Але питання в іншому. Побачив в ютубі, що на відеочипові є ще якась термопрокладка чи дві. На відео хтось міняє, хтось ні. Мені краще поміняти чи можна й стару лишати? Термопасту замість прокладки не юзають? Якщо міняти, то в якому магазині в Луцьку можна купити?

занеси в "Пк Доктор" (гарно гуглиться) і матимеш святий спокій. БО:

- не завжди паста замість прокладки підійде, бо:

- термопрокладки є різної товщини!

Якщо щось "вилізе походу роботи" - то хлопці зроблять.

 

Не реклами заради, а справедливості для.

Давно працюю з хлопцями, жодного разу не було проблем, "нюанси", завжди можна вирішити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Cherman сказано:

Ремонтують дуже добре, але щось останнім часом ціни кусаються.

вони у всіх такі... :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.04.2021 at 20:09, Zheny@ сказано:

жодного разу не було проблем

А от в мене була проблема і то неприємна ! Заніс їм монітор на заміну підсвітки. Заніс з ідеально чистою матрицею, а виніс з двома коцками посередині екрану у вигляді сіро-чорних рисочок десь по 2 мм довжиною. Таке враження, що під час заміни дернули по матриці з внутрішньої сторони викруткою. На світлому екрані прекрасно їх було видно, і оскільки прямо в центральній частині екрану, то скажімо так очі муляло неслабо ! По хорошому, за такий косяк вони мені ще й компенсацію мали би виплатити, оскільки продажна вартість товару через недолік суттєво знизились, а все що я зміг з них висваритись - це що за роботу не платив (а за самі лампи підсвітки всерівно заплатив).

В результаті я так і не зміг до нього звикнути і примусити себе не помічати їх, через пару місяців продав, і звичайно зовсім не по веселій ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А от в мене була проблема і то неприємна ! Заніс їм монітор на заміну підсвітки. Заніс з ідеально чистою матрицею, а виніс з двома коцками посередині екрану у вигляді сіро-чорних рисочок десь по 2 мм довжиною. Таке враження, що під час заміни дернули по матриці з внутрішньої сторони викруткою. На світлому екрані прекрасно їх було видно, і оскільки прямо в центральній частині екрану, то скажімо так очі муляло неслабо ! По хорошому, за такий косяк вони мені ще й компенсацію мали би виплатити, оскільки продажна вартість товару через недолік суттєво знизились, а все що я зміг з них висваритись - це що за роботу не платив (а за самі лампи підсвітки всерівно заплатив).

В результаті я так і не зміг до нього звикнути і примусити себе не помічати їх, через пару місяців продав, і звичайно зовсім не по веселій ціні.

Косяки бувають у всіх. 

Це залежить від майстра. А вони там часом міняються.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я носив ноут до них, то за ремонт материнки ноута попросили біля 1000 грн (сама робота, без запчастин) і ще казали, що не відомо чи буде працювати :0016:, за ці гроші купив таку  саму робочу материнку на ebay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...