Перейти до змісту

Потрібна порада: апгрейд процесора в старому ноуті


Рекомендовані повідомлення

І знову здрастє)

 

Віддала мені родичка свого ноута, старого як гівно мамонта, але з дисплеєм діагоналлю 17,3 дюйма. І я так поїв ухи від такого екранища, що вирішив його поки лишити собі :) 

Модель: Toshiba Satellite L550-11E 

 

І от питання: як максимально прискорити його швидкодію? ССДшник лишній в мене скоро з'явиться, втулю його під систему. 4-гігові планки ДДР2 пам'яті коштують як збиті літаки, ну нафіг (зараз там 2+2 гіга, з горем пополам має вистачати). 

 

Лишається проц. Штатно в ньому intel core 2 duo P7350. На що його занедорого можна замінити, щоб ноут став веселіше працювати? І чи взагалі це дасть якийсь помітний приріст, чи обійтися лише перенесенням системи на ССД?

 

Дякую за поради!)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь
31 минуту назад, yu2007 сказал:

Лишається проц. Штатно в ньому intel core 2 duo P7350. На що його занедорого можна замінити, щоб ноут став веселіше працювати?

Який точно чипсет?

Хоча якщо штатно стоїть проц на 1066 шині то ноут має підтримувати всі топові процесори під даний сокет. Проблема в другому - за них хочуть грошей як за рідну матір.

Якщо рахувати по співвідношенню ціна продуктивність то ті топові процесори не коштують тих грошей яких за них просять, а тому їх покупка не доцільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Пишуть ніби Intel® GM45 Express

Я щось так і подумав, раз стоїть проц з 1066 шиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Litovets said:

Якщо рахувати по співвідношенню ціна продуктивність то ті топові процесори не коштують тих грошей яких за них просять, а тому їх покупка не доцільна.

 

А щось не саме топове, але суттєво веселіше за P7350 - такого в природі немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, yu2007 сказал:

 

А щось не саме топове, але суттєво веселіше за P7350 - такого в природі немає?

Якщо чесно то навіть самі топові не дадуть якогось прямо таки дуже відчутного приросту. 

Цей що є 2.0ГГц і 3мб кешу. Якийсь типу жирний Р9500-9600, Т9300-9500 має частоту 2.53-2.6ГГц і 6мб кешу. А хочуть за ті топи по 500-600 грн.

Що того що того буде в соплі викручувати сучасний інтернет при загрузках сторінок і ютюбчик в фулхд.

Якщо дуже хочеться то можна поставити типу для галочки якийсь Р8600 2.4Ггц 3Мб кешу, такого можна купити за пару 10ків грн.

Дуже круто що ноут підтримує 1066 шину, бо якби ні то за проци Т серії на 800 шині взагалі хочуть просто непристойно дурних, як для такого старого барахла, грошей.

 

В матері ноут на Т9300 - їй впринципі вистачає його для подивитись якийсь серіал в онлайні і полистати новини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Litovets said:

Якщо дуже хочеться то можна поставити типу для галочки якийсь Р8600 2.4Ггц 3Мб кешу, такого можна купити за пару 10ків грн.

Та не дуже хочеться)

 

Я ні разу не спец в цьому, але чомусь думав, що х2 кешу і частота +30% вище щось змінить :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

але чомусь думав, що х2 кешу і частота +30% вище щось змінить :( 

У випадку з кор архітектурою ніразу. 2 ядра в сучасних реаліях мало навіть для офісних задач та інтернету, та і 2.5-2.6 частоти теж. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Litovets said:

У випадку з кор архітектурою ніразу. 2 ядра в сучасних реаліях мало навіть для офісних задач та інтернету, та і 2.5-2.6 частоти теж. 

 

То що, доцільніше віддати його в люди? Мо знайдеться якийсь кіноман, що поведеться на діагональ цього тазика :) 

 

В дружини ноут на якомусь ай3 сендібріджі, то ще для офісу і інтернету вистачає поки. Донька отримала ноут на 2-ядерному скайлейкові, то він взагалі ютуб 4К переварює без проблем.

 

Мені цього ноута вистачало б, якби без сильних затиків можна було б тримати 10-15 вкладок в браузері, акробат, ворд і ще пару відкритих програм типу текстових редакторів.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

То що, доцільніше віддати його в люди? 

Мож і так)

8 минут назад, yu2007 сказал:

В дружини ноут на якомусь ай3 сендібріджі, то ще для офісу і інтернету вистачає поки. 

Це вже зовсім інша справа, 2 ядра 4 потоки, більш продуктивна сама архітектура.

9 минут назад, yu2007 сказал:

Донька отримала ноут на 2-ядерному скайлейкові, то він взагалі ютуб 4К переварює без проблем.

Скоріше всього теж і3й 2 якра 4 потоки, впридачу інтегроване відео вже вміє без проблем апаратно преварювати хайрез контент.

11 минут назад, yu2007 сказал:

Мені цього ноута вистачало б, якби без сильних затиків можна було б тримати 10-15 вкладок в браузері, акробат, ворд і ще пару відкритих програм типу текстових редакторів.  

Для такого заліза це непосильна задача як мінімум по причині 4 гб ОЗУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо така тема, то і я влізу. В мене ноут Lenovo G500 (SN: CB24408911, Model: 80A659381061). Ноут старий приблизно 6-7 років, але враховуючи ціни на щось новіше, стараюсь з нього вижати максимум. Перше, що я зробив це замінив HDD на SSD, а потім добавив ще 4Гб оперативки. Раз в пів року можу запустити якусь гру, а так в основному працюю з графічними редакторами. І от цікавить наступне питання, якщо замінити процесор воно дасть якийсь результат? В подальшому можна і замінити оперативку на 8+8, тільки не можу зрозуміти чи в цьому є сенс

 

Процесор: Intel Core i3-3120M 2.5Ghz (Ivy Bridge Socket 988B rPDA)

Чіпсет: Intel HM76  rev.04
Оперативна пам‘ять: 8Гб (DDR3 SK Hynix HMT451S6AFR8A-PB  + Wilk Elektronik GR1600S3V64L11S/4G) - інфа з CPU-Z (цікаво що самі планки 1600МГц, а програма показує 800МГц)
Відеокарта: AMD Radeon HD 8750 HD (2GB) + Intel HD Graphics 4000
SSD: Kingston SA400S37480G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Модель: Toshiba Satellite L550-11E

Можу тобі 21" продати :)

щоб ти ухи ще більше наївся! ;)

 

 

9 годин тому, yu2007 сказано:

Лишається проц. Штатно в ньому intel core 2 duo P7350. На що його занедорого можна замінити, щоб ноут став веселіше працювати? І

Ось -

теоретично максимально можливий проц під цей чіпсет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Ось -

теоретично максимально можливий проц під цей чіпсет.

Оо, а це взагалі жир жирний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Litovets сказано:

Оо, а це взагалі жир жирний))

в парі з ССД і максимально можливими 8Гб - цілком таки збс ноут вийде.

Якщо врахувати, що то 17" !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 годин тому, yu2007 сказано:

Штатно в ньому intel core 2 duo

Забуть про апгрейд такого корча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в парі з ССД і максимально можливими 8Гб - цілком таки збс ноут вийде.

Якщо врахувати, що то 17" !

17" зі старою матрицею - не найкращий варіант 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Zheny@ сказал:

в парі з ССД і максимально можливими 8Гб - цілком таки збс ноут вийде.

Ага, тікі як туда напхати 8 гб озу? Якщо і вийде найти 2 модулі ддр2 по 4 гб то ціна буде космос. Той ноут взборі стільки не коштує скільки обійдеться апгрейд))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, case_l сказал:

 

Забуть про апгрейд такого корча

Золоті слова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам би всім тільки останнє залізо юзати - модні, як діти Рокфеллера! 

 

В даній ситуації, його апгрейд нафіг не нада. 4Гб ОЗУ і ССД вистачить для офісних програм і серфінгу в неті, без овердохуа вкладок в браузері!

Проц, то максимум, що проапгрейдити!  ЩОб відео тягнув.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

от вам би всім тільки останнє залізо юзати - модні, як діти Рокфеллера! 

 

В даній ситуації, його апгрейд нафіг не нада. 4Гб ОЗУ і ССД вистачить для офісних програм і серфінгу в неті, без овердохуа вкладок в браузері!

Проц, то максимум, що проапгрейдити!  ЩОб відео тягнув.

В мене ноут старий , але проц i5-4300U хоч підтримує ddr3 і апаратне декодування відео, що вистачає для інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

В мене ноут старий , але проц i5-4300U хоч підтримує ddr3 і апаратне декодування відео, що вистачає для інтернету

радий за тебе.

Але є люди, які не можуть собі дозволити і такий ноут купити, а треба ноут.  Навчання і т.д.

Тому списувати все, що старіше, аніж у тебе, на гівно мамонта -як мінімум не гарно!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

радий за тебе.

Але є люди, які не можуть собі дозволити і такий ноут купити, а треба ноут.  Навчання і т.д.

Тому списувати все, що старіше, аніж у тебе, на гівно мамонта -як мінімум не гарно!

 

я купляв ноут за 3к, апгрейд же того корча+вартість корча і будуть ті самі 3к +/- . Що характерно люди сидять на старих ноутах-корчах, а на нову мобілку гроші чомусь знаходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, case_l сказано:

я купляв ноут за 3к, апгрейд же того корча+вартість корча і будуть ті самі 3к +/- . Що характерно люди сидять на старих ноутах-корчах, а на нову мобілку гроші чомусь знаходять

Мобілка завжди з тобою. Забув телефона - забув руку фактично!  Все, ти безпорадний.

А ноут що? Далеко не всім потрібні сучасні потужності!

І дуже дико, коли на новий ноут на і5 /і7 намагаються втулити 7-ку. Замість 10-ки.

І сидять на фіналі в 3-х -10-х Ексельовських файлах і ще 5-х вордовських.

А ну і ще Ферму грають!  Або сокровіща піратоф.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

от вам би всім тільки останнє залізо юзати - модні, як діти Рокфеллера! 

 

В даній ситуації, його апгрейд нафіг не нада. 4Гб ОЗУ і ССД вистачить для офісних програм і серфінгу в неті, без овердохуа вкладок в браузері!

Проц, то максимум, що проапгрейдити!  ЩОб відео тягнув.

Відео в ньому якесь є дискретне, правда не знаю, як воно справлятиметься, ще не мав часу перевірити. 

В десктопі під систему вже років 7 стоїть стара 60ка ССД, а в шухляді лежить більше року нова 120. Не знаходиться часу поміняти і перенести систему. Тож як махнусь - матиму ССД для апгрейда цього ноута. Халява!)

 

А той проц на олх за 800 - то трохи дорого :) . Думав, може продаються якісь процики за менше ніж 10 баксів. Але, як я зрозумів з цієї теми, від таких ефекту буде приблизно нуль, правильно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

Думав, може продаються якісь процики за менше ніж 10 баксів. Але, як я зрозумів з цієї теми, від таких ефекту буде приблизно нуль, правильно? 

Ну не геть вже нуль, ефект буде, але дуже малопомітний неозброєним оком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...