Перейти до змісту

Потрібна порада: апгрейд процесора в старому ноуті


Рекомендовані повідомлення

Just now, Litovets said:

Ну не геть вже нуль, ефект буде, але дуже малопомітний неозброєним оком)

Для такого ефекту мені навіть 10 баксів шкода)


Саме цікаво, що в ньому за 11+ років навіть акум не здох повністю, десь до години ще впевнено тримає. Та й корпус абсолютно норм. Коротше кажучи, відмінний варіант для експонату в музей )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, yu2007 сказано:

Для такого ефекту мені навіть 10 баксів шкода)


Саме цікаво, що в ньому за 11+ років навіть акум не здох повністю, десь до години ще впевнено тримає. Та й корпус абсолютно норм. Коротше кажучи, відмінний варіант для експонату в музей )))

То що аккум не здох , це не показник, бо година роботи то ніщо, навіть фільм не встигнеш подивитись. Для музею ще зарано, а для нормальної роботи запізно. Так і виходить із цим ноутом - тяжко жити шкода вмерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, case_l said:

То що аккум не здох , це не показник, бо година роботи то ніщо, навіть фільм не встигнеш подивитись. Для музею ще зарано, а для нормальної роботи запізно. Так і виходить із цим ноутом - тяжко жити шкода вмерти.

 

Ну від однієї розетки до іншої перенести ноут години має вистачити))

Робота різна буває. Наприклад, на домашніх ноутах не бачу ніякої значної різниці в робочих задачах, які виконуються на і3 еМ сендібрідж та і7 Ю скайлейк.

 

Цей тазик приїхав лише вчора, займатись ним зараз часу особливо нема. Хай но пізніше звільню і втулю ССД, накатаю систему по-новому, тоді і відпишу враження від роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 3 тому купив собі на алі за 5 баксів  T8300 (3 МБ кеш, частота 2,40 ГГц, шина 800 МГц). 

У мене був 5670 ніби (1.8 частота і кеш 2). Тоді різницю відчув суттєву.  Потім ще ssd 120 теж значно добавив комфорту.  Ноут юзаю вкрай рідко,  раза 2 на місяць,  тому поки не міняю.  Найвужче місце --- оперативка мабуть,  якщо відкривати вкладок багато,  але як не маньячити,  то можна користуватись.  Офіс "літає" навіть на жирних ексель-файлах.  А от якщо в гугл екселі щось жирне відкрити,  то туговато доводиться (але у мене файли по кілька десятків тисяч рядків,  ще й формул троха є...). 

В тебе шина вища,  був тоді в районі 10$ якийсь цікавий, кажись 2.5 частота,  але мені не підходив. 

 

upd: зараз бачу на алі Р8800 (2,66 частота  1066 шина). По  8,5 дол. є два різних лоти. Як варіант можна розглянути, буде +33% потужності.

upd2: алі підсовує T9400 (2.53/6m/1066) за 5,5$, Р8700 (2,53/3m/1066) за  4$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть в ноуті проц в якого TDP 35, якщо поставити проц з TDP 45W - вистачить потужності СО?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Unknown said:

upd2: алі підсовує T9400 (2.53/6m/1066) за 5,5$, Р8700 (2,53/3m/1066) за  4$.

Дай, будь ласка, лінки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

US $5.50 | Intel Core 2 Duo T9400 CPU Laptop processor PGA 478 cpu 100% working properly
https://a.aliexpress.com/_Anas04

 

US $8.50 | Intel Core 2 Duo P8800 CPU Laptop processor PGA 478 cpu 100% working properly
https://a.aliexpress.com/_AKHAgU

 

US $4.00 | Intel CPU laptop Core 2 Duo P8700 CPU processor 3M Cache/ 2.53GHz /1066/Dual-Core Laptop processor for
https://a.aliexpress.com/_AX0Jne

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Unknown , ну так це інша справа )))

 

Я так розумію, краще взяти той з більшим кешем (6), бо в частотах той дорожчий лише на 5% має перевагу? 

 

5 баксів - то ніц нема, якщо хоча б якийсь 15-25% приріст буде отримано в порівнянні з тим, що стоїть зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мені підходив коден з трьох,  то,  зважаючи на ціну,  я брав би Т9400. Гарантовані +25% за рахунок частоти,  і місцями бонус на кеші (десь мізерний,  а десь і 20-30% може бути) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AppMark сказано:

всю тему не читав, але від себе скажу що 4 озу ссд і він 10 (дасть досить швидку дію для вашого ноута, не потрібно заморочуватись процом)

SSD і озу обовязково!,  але чому не заморочитись процом за 5,5$ заради +25%? Ще правда питання,  на скільки легко він міняється (чи не потрібно половину ноута розібрати).  Я свого неспішно за 10 хв. замінив,  а можна було б і за 5 при бажанні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AppMark сказано:

Ну я не знаю навіщо морочити собі голову розбирати збирати це все заради 17 дюймів!?

і заради того, що ти його не купуєш

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AppMark сказано:

А для чого мені його купувати? Я маю 17 hp dv7 4озу ссд 128 геть повуха вистачає інтернет фільми танки.

бля..

Не ти! Він. Автор теми. Присунули ноут. Шкода просто викинути 17" ноут. Ха навіть на C2D. Хіба продасть.

Іпать, чому останнім часом люди все розуміють буквально?

Поки розжуєш усім...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AppMark сказано:

Почитай перший пост автору його віддали, а не продали.

А де я написав зворотнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, AppMark сказано:

Я написав свою думку, що не варто заморочуватись з процом, поставити ссд і працювати далі, замінити пасту почистити якщо потрібно і все.

Якщо вже пасту міняти,  то й проц легко замінити.  Ціна проца 5,5 дол,  то як 2 гіга озу,  або третина ssd120, то чому ссд і оперативу варто а проц. ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, AppMark сказано:

різниці в пару ГГц ролі не зіграє хіба кеш буде більший і все.

Пара гігагерц ролі не грає??? 

Чувак - ти зробив мою ніч!  (Якщо ти мав на увазі пару сотень мегагерц, то все одно впливає!)

І кеш теж ні??  Ти ще й ранок зробив!

 

Погугли, що таке Кеш процесора, і чому він так важливий!

І не лише процесора, а і вінта теж.

 

@yu2007  коли надумаєш міняти проц, зроби 1 річ.

Постав память і ссд - не міняючи проца. Запусти банальний тест у Winrar / Alt+B  - скріншотик того віконця. (цікавлять верхні жирні цифри)

Потім - поміняй проц, і зроби ті ж дії. Щоб порівняти ті цифірки.

 

Спойлер

77787.PNG

 

T9550 - 8.5$.  ще веселіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

коли надумаєш міняти проц, зроби 1 річ.

Постав память і ссд - не міняючи проца. Запусти банальний тест у Winrar / Alt+B  - скріншотик того віконця. (цікавлять верхні жирні цифри)

Потім - поміняй проц, і зроби ті ж дії. Щоб порівняти ті цифірки.

Якщо мене не зраджує пам'ять,  то вінрар з тих програм,  які жадні до кешу,  тому приріст продуктивності в цьому тесті має бути помітно більшим, ніж 25%. В ідеалі кілька тестів прогнати,  наприклад з аіда64.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 хвилин тому, AppMark сказано:

я б не міняв, різниці в пару ГГц ролі не зіграє

Вивчи матчастину і не позорся!

2Ггц і 4Ггц - є різниця?  Це твої слова! Пару гігагерц!

позорисько!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AppMark сказано:

а де ти бачиш 4 гц? в старому проці 2 гц, той що хочуть поставити 2,5? ( я про Т9400) математику вивчи, а про кеш чого не написав? опозорився?

Ти по суті пиши, а не починаєш вже з контексту відривати речення і виписувати тут розумнику.

Коля. Не пиши дурні. Ти написав:

On 20.11.2020 at 09:53, AppMark сказано:

я б не міняв, різниці в пару ГГц ролі не зіграє

Я тобі навів приклад пари ГігаГерц!  Пара це 2 + 2 = 4.

Зараз даєш задню і тулиш про 500 МегаГерц. Ще раз кажу, вивчи матчастину про Мегагерци процесора і Гігагерци процесора!

Про кеш я тобі можу цілу лекцію провести.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AppMark сказано:

Женя образився) великий дядя почав мінуси ліпити):smoke:

Мінуси - за твою відверту комп'ютерну  безграмотність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AppMark  з тобою немає про що говорити!

Особливо після

32 хвилин тому, AppMark сказано:

для мене що 4 гц, що 5 ролі не грає

Спойлер

 

32 хвилин тому, AppMark сказано:

А про кеш забув.

 Я про кеш ніде й не писав. Краще тебе знаю, про об'єм кешу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zheny@ сказано:

T9550 - 8.5$.  ще веселіше.

Веселіше,  але в порівнянні з т9400 , як на мене, не вартий уваги. 

+0,16ггц,  кеш такий же,  не варте це навіть трьох додаткових доларів.  А ще варто порівняти теплові пакети.  9550 це майже топ,  і часто якраз оті останні 160 мегагерц можуть тепловий пакет підняти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Unknown сказано:

Веселіше,  але в порівнянні з т9400 , як на мене, не вартий уваги. 

+0,16ггц,  кеш такий же,  не варте це навіть трьох додаткових доларів.  А ще варто порівняти теплові пакети.  9550 це майже топ,  і часто якраз оті останні 160 мегагерц можуть тепловий пакет підняти. 

Погоджуся.

все решта майже 1в1.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Ще раз влізу в тему. Потрібно довести до адекватного вигляду комп’ютер:

Материнська плата: Gigabyte GA-G31M-S2L

Процесор: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4ГГц

Оперативна пам’ять: 2Гб (1G DDR2 800 DIMM CL5 x2)

Відео: Nvidia GeForce 8600GT

БЖ: ATX-350PNR
 

Буде використовуватись для графічних робіт. Просто хочу почути думку спеціалістів, варто брати зразу щось новіше, чи можна взяти 8гб оперативки + процесор новіший + ссд і в перспективі оновити відяху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Amor said:

взяти 8гб оперативки + процесор новіший

на цю мамку?

вона максиум 4Гб "розуміє"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...