Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Zevs_Isver said:

лісами, лісами

Стежками партизанських з’єднань Ковпака...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все веселіше і веселіше... Ще скоро всіх зобов'яжуть маски носити. 

Між іншим, сьогодні в Слоні в аптеці маски були по 30 гривень.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Віталій СК said:

Все веселіше і веселіше... Ще скоро всіх зобов'яжуть маски носити. 

Між іншим, сьогодні в Слоні в аптеці маски були по 30 гривень.

 

Це типу подорожчали на 10 гривень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італія - 683

Іспанія - 443

по Франції  ще не має інфи. Впринципі стабільно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Видихай бабьор.

А чого на особистості?Що,трохи полихнуло,вікіпоціновувач ви наш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Це типу подорожчали на 10 гривень?

Ага

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nickel сказал:

Коронавірус тоже не сьогоднішній "винахід" і нічого нового в ньому немає...

Для цього не треба бути аж цілим дипломованим біологом, можна і у Вікі прочитати. ;)

Коронавірусів є 40+ штамів... SARS "звичайний" пам'ятаєш (https://uk.wikipedia.org/wiki/Тяжкий_гострий_респіраторний_синдром)? Близькоспоріднена х...ня - теперішній - SARS-Cov-2... Хантавірус від людини до людини НЕ передається, від слова взагалі, виключно від гризунів людині. Як і не передається повітряно-крапельним шляхом. Так зрозуміліше?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не довго наша елітка лікувалась на рівні з усім іншим населенням:

Окремі медбригади та тоновані вікна в палатах: київські лікарні готуються до VIP-пацієнтів

Спочатку вони завезли до нас коронавірус зі своїх Куршевелів, тепер наживаються на нас, задираючи ціни на все, а далі планують ще й лікуватись за наш рахунок.

Щось підзаїбало...

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, igrok сказал:

Що у вас загострення?Так лікуйтеся,поціновувач Віки ви наш.Ще у вас не питав,чого сюди заходити,як би це моя справа.

А він такий по життю, потриндіти любить і на особистості перейти... Ні, ліпше ж сіяти паніку, та "підгодовувати" її своїми "мегапрофесійними" коментами про "суперновий хантавірус" в тій галузі, де він нуль без палички... Мо, гречкою і туалетним папером людина торгує (а то і МАСКАМИ), то нехай заробить, не зважайте...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Так зрозуміліше?

Кому ви пишите?Нікелю?А знаєте чого його так називають,мені його сусідка розповіла.А все починалося ось так.-

Дорогая, я назвал нашего ребенка Нікель. - Ты долбоеб? -

Зато у нас теперь в семье есть Нікель. - И долбоеб.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Віталій СК сказал:

Не довго наша елітка лікувалась на рівні з усім іншим населенням:

Окремі медбригади та тоновані вікна в палатах: київські лікарні готуються до VIP-пацієнтів

Спочатку вони завезли до нас коронавірус зі своїх Куршевелів, тепер наживаються на нас, задираючи ціни на все, а далі планують ще й лікуватись за наш рахунок.

Щось підзаїбало...

А тепер нам ще й подарунок у вигляді карантину до 24 квітня, без реального контролю за приїжджими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, AgentSmith13 said:

А тепер нам ще й подарунок у вигляді карантину до 24 квітня, без реального контролю за приїжджими...

А дипломованим біологам то що? Зряплату платять, поки вони віддалено "працюють" на березі водойми з вудкою))  

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, yu2007 сказал:

А дипломованим біологам то що? Зряплату платять, поки вони віддалено "працюють" на березі водойми з вудкою))  

Де-де? Немає транспорту, немає і "берегу з вудкою" - авто не маю... А в позаробочі години і вихідні, добираючись до водойми ПІШКИ і наодинці - "соррі, Майкл", не те що рибу ловити, а хоч віскарь з горла пити маю право (НЕ в громадському місці)... Зате до роботи - теж пішки, і, прикинь, по першому дзвінку, максимум за годину...

А приїжджих з Польщі, Італії і т.д., не треба тримати на самоізоляції чи взагалі обсервації? В Польщі за залишення місця проживання, якщо недавно приїхав і не ізолювався на 14 днів - 30000 злотих... В нас - деякі йдуть в церкву, а тоді там виявляють вірус в священника і тих, хто з ним там був... І ті, хто з Куршевеля повернувся, всяко знайдуть бабки на лікування НЕ таке, як я і ти.

 

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Де-де? Немає транспорту, немає і "берегу з вудкою" - авто не маю... А в позаробочі години і вихідні, добираючись до водойми ПІШКИ і наодинці - "соррі, Майкл", не те що рибу ловити, а хоч віскарь з горла пити маю право (НЕ в громадському місці)... Зате до роботи - теж пішки, і, прикинь, по першому дзвінку, максимум за годину...

навіть велосипеда немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

навіть велосипеда немає?

Прикинь, НІ - порив зв'язок на правому коліні, ходити можу, бігати, а на ровері - вискакує коліно за пару прокрутів педаль, і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очікуємо голодні бунти під кінець карантину?

За умов жорсткого карантину, у половини українців закінчаться гроші через місяць — опитування 

 

Вчора у фейсбуці бачив онлайн-трансляцію, як громили якийсь супермаркет. Правда був обмежений у часі, тож не зрозумів, у якій країні, але в коментах щось писали про Волмарт. Шкода, що не зберіг посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Коронавірусів є 40+ штамів... SARS "звичайний" пам'ятаєш (https://uk.wikipedia.org/wiki/Тяжкий_гострий_респіраторний_синдром)? Близькоспоріднена х...ня - теперішній - SARS-Cov-2... Хантавірус від людини до людини НЕ передається, від слова взагалі, виключно від гризунів людині. Як і не передається повітряно-крапельним шляхом. Так зрозуміліше?

Я хіба десь стверджував зворотнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Очікуємо голодні бунти під кінець карантину?

За умов жорсткого карантину, у половини українців закінчаться гроші через місяць — опитування 

 

Вчора у фейсбуці бачив онлайн-трансляцію, як громили якийсь супермаркет. Правда був обмежений у часі, тож не зрозумів, у якій країні, але в коментах щось писали про Волмарт. Шкода, що не зберіг посилання.

Я б не вірив в це, бо нашим людям вірити не можна ;) 

- "грошей нема, я на авто збираю!"; 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

В нас - деякі йдуть в церкву, а тоді там виявляють вірус в священника і тих, хто з ним там був...

Я їм не один раз казав щоб переходили в онлайн. В кожного був би особистий кабінет. Зайшов, прочитав молитву, перекинув гроші, пожертвування, на особистий рахунок церкви. Все, зарах. Церква в смартфоні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А він такий по життю, потриндіти любить і на особистості перейти...

Це пише чувак, який через один пост грозиться комусь бити морду, різати чи стріляти.

38 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Ні, ліпше ж сіяти паніку, та "підгодовувати" її своїми "мегапрофесійними" коментами про "суперновий хантавірус" в тій галузі, де він нуль без палички...

Заміть, що спуерновим його ти назвав, як і мої коментарі мегапрофесійними. Маніпулятор з тебе так собі.

38 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Мо, гречкою і туалетним папером людина торгує (а то і МАСКАМИ), то нехай заробить, не зважайте...

Мімо каси.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ukrainec сказал:

Я б не вірив в це, бо нашим людям вірити не можна ;) 

- "грошей нема, я на авто збираю!"; 

плюс опитувачі 0,2%  десь зьїли ))) всього, якщо всі проценти додати 99,8% виходить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Вчора у фейсбуці бачив онлайн-трансляцію, як громили якийсь супермаркет.

Може це?Так то не те,що ви подумали:D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, weldermaster сказал:

Я їм не один раз казав щоб переходили в онлайн. В кожного був би особистий кабінет. Зайшов, прочитав молитву, перекинув гроші, пожертвування, на особистий рахунок церкви. Все, зарах. Церква в смартфоні. 

В Рівному відзавтра будуть штрафувати священників за масові тусовкі парафіян в храмах, і правильно.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...