Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

В Мариуполь вирус с Египта привез начальник цеха завода Ильича. ходил на работу, проводил оперативки и ходил на "верх". жена на самоизоляции, он в инфекционке. но новых случаев не выявили ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, yu2007 сказал:

Тобто ти це написав, лише щоб перейти до кидання какахами по сьогоднішній владі?))

 Ой, я тебе умаляю. Сьогодняшня влада в гамні по самі вуха. При чому це її власне гамно.
РНБО просила кабмін невідкладно розглянути питання щодо заборони експорту та реекспорту медпрепаратів і товарів медичного призначення ще в лютому. Але  професійний прем'єр -  актор масовки Гончарук дупля не ріже в цих питаннях.Для нього всі доповіді це білий шум.
Влада на це поклала і почали вивозити все, що мало попит в Європі. 
 Міністр охорони здоров'я Ємець максимум на що спромігся, це заявити про необхідність введення НС. Організувати ізоляцію всіх прибуваючих з-за кордону він не спромігся.
Міністр внутрішніх справ заявляє про необхідність реструктурізації боргу і запозичення коштів. 

Керівник офісу президента в час кризи купує собі за 3 ляма машинку.
Власник автопарку і 24 квартир депутат-вішальник Дубінський закликає бізнес ділитись грошима для подолання кризи. 

А вчора охрєнєнний профі( бо в нього ахрєнєнна зарплата) заступник голови Укроборонпрому Сірожа Лєщєнко заявив що завод "Буревісник" не може відновити виробництво АВЛ, про що кілька днів його ж відомство весело заявляло.
  Як називається цей віршик в якому жаби нявкали, коти гавкали,корови квакали і т.д. ? Плутанина? Ну це щось тіпа бардаку.
 

Не тільки моя думка: вивезення медпрепратів і товарів медичного призначення за кордон в умовах епідемії аналогічно єкспорту зерна  під час голодомору 30-хх.  Отака от петля часу.  Цікаво чи будуть наряди Авакова ходити по хатах і реквізувати в куркулів "надлишок" масок і ліків? А за знайдену мензурку антисептика розстрілювати?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ще 2 тижні тому було так:

в інших країнах ціни зросли? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачення ситуації з масками людини, яка кілька років живе в Китаї і займається експортом товарів у наші країни

https://t.me/s/chinabackdoor/269

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо звичайних масок

Вчора придбала для батьків,бо курує аптеки їх знайомих

В продажі їх нема ,бо вони їх закупили по високій ціні - відповідно і продають не по пару гривень

А в час соцмереж всі кричать про зраду ... Тому фактично вони є,але в продажі їх нема

І я в це вірю,бо кілька днів тому ми обговорювали - на певні товари мені постачальник підвищив ціни

І я не можу продавати його по тій ціні,що була раніше

Так само і аптека

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, vampirich said:

бачення ситуації з масками людини, яка кілька років живе в Китаї і займається експортом товарів у наші країни

https://t.me/s/chinabackdoor/269

Це в разі позитивного сценарію розвитку ситуації, та й МОЗи держав тепер будуть купувати з запасом. 
Але сьогодні всі кують залізо не відходячи від каси. Австралія:

Spoiler

А у китайцев никакого сиси лизьма! 

И жалости! Бароны придумали, что в ероплане надо летать в наморднике (здоровье камикадзе - собственность императора!), причем вчера вечером. Взял я сегодня с утра кота на поводок и пошли мы с ним в местную китайскую аптеку, у станции. И таки да, есть! У китайцев есть все! По 12 баксов маски - прописью ДВЕНАДЦАТЬ. Чтоб слабые ухом и грудной жабой тут же бы и сдохли, и не путались под ногами.

Ну мне-то пофиг, купил десяток, в контору пяток отдам и спишу все - конторская хрюша как раз вчера письмо на эту тему рассылала. Но гешефт зачотный, браво кетаезам! Так держать! Не опускать выпавшее из ослабевших рук ЗОГа знамя мелкого, но качественного гешефта!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, case_l сказал:

в інших країнах ціни зросли? 

Італія, Іспанія, Чехія,Німеччина, Великобританія експортують в інші країни свої запаси?  

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, zaHARE said:

Італія, Іспанія, Чехія,Німеччина, Великобританія експортують в інші країни свої запаси?  

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ажіотаж і вже пізно,а взагалі набагато практичніше тримати вдома респіратор.

Знадобиться а багатьох випадках,від ремонту оселі до обробки картоплі від жука.

Особисто мене хвилює,що пропали запчастини для ремонту телефонів.

Поки деякі лише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора жінка в аптеку на Київській площі заходила(в ту,що на зупинці),так маски були там.

PS Уточнив-ціна 19,3 грн.

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Італія, Іспанія, Чехія,Німеччина, Великобританія експортують в інші країни свої запаси?  

можемо ще обговорити,чи можливо зупинити продаж наркотиків,зброї та такого іншого

чи припинити виводити кошти в офшори

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

Італія, Іспанія, Чехія,Німеччина, Великобританія експортують в інші країни свої запаси?  

ціни там зросли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, paksivatova сказано:

можемо ще обговорити,чи можливо зупинити продаж наркотиків,зброї та такого іншого

чи припинити виводити кошти в офшори

 

Причому тут зброя? Її що нелегально експортують між країнами ЄС у великих масштабах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Цікаво чи будуть наряди Авакова ходити по хатах і реквізувати в куркулів "надлишок" масок і ліків? А за знайдену мензурку антисептика розстрілювати?

Вже почали:

Цитувати

На Волині виявили підпільне виробництво й вилучили фальсифіковані антисептики на суму 2 млн грн.
задокументовано злочинну діяльність групи осіб, які налагодили виготовлення з етилового спирту, що перебуває в незаконному обігу, лікарського засобу, призначеного для дезінфікуючих заходів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Закарпатье  уже несколько случаев задержания контрабанды респираторов. даже сигаретчики на них перешли, переправляют через речку вплавь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, paksivatova сказал:

можемо ще обговорити,чи можливо зупинити продаж наркотиків,зброї та такого іншого

чи припинити виводити кошти в офшори

 

все можна, напркилад збут наркотиків можна припинити за пару днів було б бажання та ресурси.

Я впевнений список є в СБУ давно хто і чим займається тільки нема команді "фас".

 

Тому було б бажання, так само й з масками можна їх і роздати всім, але ж будуть хітрожопі які замість положеної їм кількості будуть гребти більше чим треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, romanc сказано:

в Закарпатье  уже несколько случаев задержания контрабанды респираторов. даже сигаретчики на них перешли, переправляют через речку вплавь)

що має найбільшу націнку те і возять 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Nokian сказано:

Зараз ажіотаж і вже пізно,а взагалі набагато практичніше тримати вдома респіратор.

В мене є така напівмаска:

spacer.png

 

Ще докуплю закриті окуляри і буду ходити людей розлякувати в супермаркет на закупи.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Бойові маги кастують заклинання проти нежиті коронавірусу:

  Показать контент

 

 

Правильний саундтрек має значення

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, case_l сказано:

@Віталій СК а фільтри є?

Є фільтри з предфільтрами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Віталій СК сказал:

В мене є така напівмаска:

spacer.png

 

Ще докуплю закриті окуляри і буду ходити людей розлякувати в супермаркет на закупи.

 

 

 

и костюмчик. 

интересно, в магазинах автомаляр еще есть такие комплекты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Закарпатскую  обласную привезли  в субботу всего 25 экспресс тестов, Мукачево сами купили. этого на несколько дней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...