Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Коронавіруси не мутують, так як грип.

 

пруф ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

я там побачив як раз протилежне

китайці пишуть що є два штамп вірусу: L и S

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flashmax сказано:

я там побачив як раз протилежне

Процитуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Процитуй

 

процитуй протилежне спочатку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flashmax сказано:

 

процитуй протилежне спочатку

Ти написав:

5 хвилин тому, flashmax сказано:

я там побачив як раз протилежне

китайці пишуть що є два штамп вірусу: L и S

 

Я попросив дати цитату, де ти прочитав що вірус мутує. Що протилежне я маю цитувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sergkots сказано:

Ти написав:

 

Я попросив дати цитату, де ти прочитав що вірус мутує. Що протилежне я маю цитувати?

 

перекладена цитата с того "пруфа"

Цитувати

 Коронавірус котячого типу: дві форми, коронарний коронавірус котячого типу - збудник другорядного клінічного значення, але спонтанна мутація цього вірусу може спричинити за собою котячий інфекційний перитоніт (FIP), захворювання, пов’язане з високою смертністю

 

 Cherman надав типу пруф що мутацій немає а по факту там пише протилежне.

 

8 хвилин тому, Cherman сказано:

Десь ще була доповідь ВОЗ про схожість і відмінності грипу та коронавірусу. Там було, якраз про мутації. Коронавіруси можуть мутувати в межах своєї структури та в організмі конкретного пацієнта, пристосовуючись до умов. Грипу властиво мутувати в геть нові штамми. 

 

китайці уже давно писали про два штампа. пруф сам найдеш ?

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби коронавірус не мутував, то ми б зараз не мали пандемії і дохнули від нього лише кажани.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Думаєш, італійці одні такі чесні та правдиві? Типу, інші всі країни замовчують?

Припускаю, що так. Читав на якомусь італійському англомовному сайті статистуку по хворобах, що спричинили смерть по Італії, так більшість з них це не пневмонія, а супутні хворобит типу діабет, ішемічні хвороби, інсульт і т.д. пневмонія щось близько 20% смертей. Тому знов ж таки просто просто припускаю, що Італійці через якісь б"юрократичні установки, почали причисляти і смертність від інших хвороб до корона вірусу. 

Або гірший сценарій: ТАК!, лише вони вирішили показати правду, тоді нам всім п-ць! :)  

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Італії всім померлим роблять аналіз на вірус, якщо позитивний - вносять в статистику, навіть якщо смерть наступила не через відмову легень, а, наприклад, через відмову нирок, чи інфаркт і т.д.

Сьогодні буде ще значно жахливіша цифра смертей...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, weldermaster said:

О котрій годині відбувається обновлення статистики по Італії?

На ворлдометрі десь за 15-30 хвилин по сьомій за українським часом. В одній лише ломбардії сьогодні +523...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Cherman сказал:

Коронавіруси завжди були зооантропозні, тобто могли передаватися від тварини до людини. Ніхто ж не каже, що сибірська язва, сказ чи лептоспіроз мутують. Просто, так, як люди мало схожі на мишей, зрозуміло, що він веде себе по-іншому.

Ок.

Ученые из Сингапура заявили о мутации коронавируса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Збанкрутував ваш постачальник :)

Треба буде в понеділок спиртометром перевірити, чи дезинфікує він взагалі.:D

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Насправді, це геть не смішно, тому що такі дебіли будуть до останнього не звертатись до лікарів, боячись "начертання"

заспокойся, друже, їх, не багато))) Хоча,  і правда не смішно.... Єдине що залишається, самим берегтись, щоб подібні "вєруєчі", не заразили не нас не наших близьких...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі! В Києві зареєстровано 7 нових випадків захворювання на коронавірус.

Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок -29-ти та 39-ти років та 5-ти чоловіків у віці від 31 до 50 років.

Загалом, на сьогодні в столиці 10 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.
Восьмеро киян були інфіковані в європейських країнах - переважно у Франції та Німеччині. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва.

Із 10 хворих п‘ятеро лікуються в Олександрійській клінічній лікарні столиці. Інші 5 - перебувають на самоізоляції та отримують лікування вдома під наглядом лікарів.

Також ми чекаємо на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще трьох тестів, відправлених у референс-лабораторію.

Світлина від Віталій Кличко.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя порохоботська думка така:

було поганою ідеєю закривати метро в  Києві,  навпаки треба було маршрутки заборонити

 

метрополітен це "воєнізована" структура з вже готовити турнікетами і точками контролю

треба було б пшикати "дезінфектором" всіх на вході і на виході, міряти температуру (так так це не гарантує нічого) і не пускати всередину нічого з видимими ознаками хвороби

+ коменданська година- можна тільки на роботу \ з роботи і за хавчиком \ до лікаря

всім іншим вдома сидіти

 

цікаво, як довго вони будуть метро тримати закритим?

не думаю що ситуація розсмокчеться за 2 тижні, буде тільки гірше

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 2 тижні буде значно гірше. Через 4-5 тижнів повна катастрофа. Можливо введуть щось подібне на військовий стан. В команді Авакова вже починають крутити цю тему. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

В Італії всім померлим роблять аналіз на вірус, якщо позитивний - вносять в статистику, навіть якщо смерть наступила не через відмову легень, а, наприклад, через відмову нирок, чи інфаркт і т.д.

Сьогодні буде ще значно жахливіша цифра смертей...

В інших країнах цей матод підрахунку може бути іншим ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

В інших країнах цей матод підрахунку може бути іншим ;) 

Підрахунки там однакові, згідно протоколів. +/-10 туди-сюди для Італії і Іспанії не вплине на загальну статистику. Це в Україні можуть крутити як хочуть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Чим, взагалі, допомагає комендатська година? Так, буде вдень ще більше скупчення людей. Наприклад, я можу і вночі закупитися в цілодобовому магазині чи аптеці. 

я не кажу по часу,

я про 24 годинну комендантську годину - можна тільки на роботу \ з роботи і за хавчиком \ до лікаря

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, Мартиняк Пан курчак випадково не в Ліпінах живе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, weldermaster сказано:

 Можливо введуть щось подібне на військовий стан. В команді Авакова вже починають крутити цю тему. 

хаха,

в 14му треба було вводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...