Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

48 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Грошей не шкода, температури не було, міряв пару раз в день, просто слабкісь невелика і нюх пропав, по тому і подумав вірус. Самопочуття добре, нафіга наражати ще когось на небезпеку. Сижу тупорилю в інеті. В селі, 45 км найближче КТ

 

 

А чому тест не хочете здати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Бережного бог береже- сказала монашка,одіваючи презерватив на свічку 

Та так, але зараз трохи по іншому

 

4 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

 

А чому тест не хочете здати?

А що воно мені дасть? Статистику добавлю? Почуваю себе нормально, перехворів в легкій формі, та й усе

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, sasha2008lk сказал:

А що воно мені дасть? Статистику добавлю? Почуваю себе нормально, перехворів в легкій формі, та й усе

Може ви ще не перехворіли. Все ще попереду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, weldermaster сказано:

Може ви ще не перехворіли. Все ще попереду.

та вже другий раз ніби, в дружини пневмонія була, буде видно, за 45 від роботи не здех, думаю трохи ще протяну  :D

Змінено користувачем sasha2008lk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:
On 26.10.2021 at 09:31, MaestroA сказано:

Дружині лікар сказала, що дасть направлення після ПЛР.

Лікар каже, що ще не зустрічала ковідних після пфайзера і переконана, що в неї не ковід. Я б у це теж повірив, бо симптоми на 50% у нас різні (у дружини є сильна нежить і чхання, а у мене не було). Якби не факт відсутності запахів. Це у нас обох вперше. Побачимо.

Якраз зараз пішла здавати ПЛР.

 

Ще старша донька (11,5 р.) теж температурить декілька днів. Але запахи відчуває добре. Вона завтра на тест.

 

І як події розвивалися далі? ПЛР в дружини підтвердив ковід?

Так, ковід підтвердили. В старшої дитини - теж.

Але в дружини хвороба протікала легше, тому вона прийняла рішення КТ не робити.

Кожного дня почуваємось трохи краще.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Як не шкода грошей, зроби КТ, щоб знати який відсоток полісегментарних уражень перенхіми легень)

А для чого робити КТ при легкому перебігу? Що це дасть? Тільки опромінення як від 300 ретнгенів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MaestroA сказал:

Але в дружини хвороба протікала легше, тому вона прийняла рішення КТ не робити.

Цілком правильне і розумне рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Selbeor сказано:

А для чого робити КТ при легкому перебігу? Що це дасть? Тільки опромінення як від 300 ретнгенів....

Але в середньому доза опромінення пацієнта при рентгенографії грудної клітки становить 0,1 мЗв (мілізіверта).

При КТ, яку зараз роблять пацієнти з коронавірусом, на обладнанні з використанням так званих низькодозових протоколів, доза опромінення становить 2,2 – 3,3 мЗв.

Коли пацієнт має надлишкову вагу чи гірша якість апарата, то відповідно, доза опромінення є більшою – 5-20 мЗв.

Тож виходить, що одна КТ – це приблизно 33-40 рентгенографій.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Selbeor said:

А для чого робити КТ при легкому перебігу? Що це дасть? Тільки опромінення як від 300 ретнгенів....

Мені й самому цікаво. З розповіді @MaestroA кілька сторінок назад я не прочитав про якийсь важкий перебіг хвороби в нього, але чомусь його направили на КТ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Dima4s сказал:

Тож виходить, що одна КТ – це приблизно 33-40 рентгенографій.

Це скрін з сторінки лікаря рентгенолога

Screenshot_2021-10-31-17-29-54-932_com.android.chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MaestroA said:

Так, ковід підтвердили. В старшої дитини - теж.

Але в дружини хвороба протікала легше, тому вона прийняла рішення КТ не робити.

Кожного дня почуваємось трохи краще.

Дружина приймала антибіотик, ксарелто чи ще щось? Дитині якісь ліки призначали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антибіотик вірус не лікує! Антибіотики проти бактерій! При ковіді антибіотик призначається при приєднанні бактеріальної інфекції, що лабораторно підтверджена.

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Selbeor сказано:

Це скрін з сторінки лікаря рентгенолога

цифри досить плаваючі. він взяв 7. а міг 3.5. Взяв 0.02, а може бути як  0.01 так і 0.1.
Тому просто ходити і всім розказувати що в 300 разів не коректно.

Згодний, не варто зайвий раз робити як ретген так і КТ.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, yu2007 сказано:
1 година тому, Selbeor сказано:

А для чого робити КТ при легкому перебігу? Що це дасть? Тільки опромінення як від 300 ретнгенів....

Мені й самому цікаво. З розповіді @MaestroA кілька сторінок назад я не прочитав про якийсь важкий перебіг хвороби в нього, але чомусь його направили на КТ. 

Я сам попросив сімейного лікаря, щоб дала направлення на КТ.

Причини:

1. Ковід ламав мене температурою 7 днів, тож я трохи "сцяв" за своє здоров'я.

2. В сучасних томографах доза випромінювання в рамках погоджених ВООЗ, тож я не бачу проблеми в разовому обстеженні.

3. КТ ніколи не обстежувався, і оскільки це далеко не лише про легені, вирішив зробити контрольну перевірку органів грудної порожнини.

 

32 хвилин тому, yu2007 сказано:
2 годин тому, MaestroA сказано:

Так, ковід підтвердили. В старшої дитини - теж.

Але в дружини хвороба протікала легше, тому вона прийняла рішення КТ не робити.

Кожного дня почуваємось трохи краще.

Дружина приймала антибіотик, ксарелто чи ще щось? Дитині якісь ліки призначали?

Ні дружині, ні дитині нічого окрім від кашлю не виписували. Дружина (має додаткову фармацевтичну освіту) вирішила паралельно зі мною попити розріджувач крові. Антибіотиків не пила.

Та й мені сімейна лікарка не випусувала нічого до того часу, поки я не показав їй висновок олгяду КТ.

Не знаю, співпадіння чи ні, але мене відпустила температура і стало легше саме після прийому антибіотиків (за порадою знайомої) за день до КТ.

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в епіцентрі і чув як медсестра відговорювала людину від файзера через вік, хоча він казав саме файзер. йому років 55. може 60. і парила походу то коронавак. я не почув точно.
Щось не розумію, з якого це часу файзер старшим не можна і що це взагалі за херня? Мені думається, шо всі хочуть файзер, а лікарям щоб відчитатись треба комусь і коронавак колоти. от вони і обманюють старших наївніших...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Dima4s сказал:

був в епіцентрі і чув як медсестра відговорювала людину від файзера через вік, хоча він казав саме файзер. йому років 55. може 60. і парила походу то коронавак. я не почув точно.

В них план по коронаваку. Термін їх кінчається, а його ще дофіга. Не викидати ж його.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Термін їх кінчається, а його ще дофіга.

 

Ні.

 

Термін на АЗ закінчується і її вже багато утилізували. 

 

Пфайзер теж утилізовували але через порушення режиму зберігання. Для мРНК вакцин треба наднизька температура -60о С.

 

А Коронавак зберігається при +6 і термін придатності більше року.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Щось не розумію, з якого це часу файзер старшим не можна і що це взагалі за херня? Мені думається, шо всі хочуть файзер, а лікарям щоб відчитатись треба комусь і коронавак колоти.

Ніякої зради тут немає. Просто коронавак легше переноситься, немає побічних реакцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вакцинувався на епіцентрі, з якої по яку годину вакцинють? Великі чергі? Де саме знаходяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Selbeor сказано:

Ніякої зради тут немає. Просто коронавак легше переноситься, немає побічних реакцій.

В мене сьогодні колега спеціально короновак вибирав, бо легше переноситься, так як робив для роботи, то вибір був відносно такої переваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Selbeor сказано:

Ніякої зради тут немає. Просто коронавак легше переноситься, немає побічних реакцій.

 Лікар відмовила від вакцини, яку людина просила. а це як на мене не правильно. тим більше що вибір робить людина, а не лікар.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Terrable сказано:

Хто вакцинувався на епіцентрі, з якої по яку годину вакцинють? Великі чергі? Де саме знаходяться?

з 12 до 20
файзер і коронавак. черги не великі. але думаю чим далі тим буде більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Terrable сказано:

Вони на якому вході? Чи на вулиці?

основний вхід. там де каси, де повернення товару.  там все стрілками показано. не заблудишся.
Брат вакцинувався поки я скупився. буквально пів години.
в черзі було чоловік 8-10

Змінено користувачем Dima4s
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Dima4s сказано:

 Лікар відмовила від вакцини, яку людина просила. а це як на мене не правильно. тим більше що вибір робить людина, а не лікар.

 

Далеко ні.

 

Багато хто хотів би вибрати - не вакцинуватись взагалі.  Але такого права вибору не дають :(

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...