Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Поганий приклад.

Антивакси те ж саме роблять.  Більше того, влаштовують мітинги.

Вакциновані  на паради проти вакцини не ходять.

 

Потому что вакцинованым пох на невакцинованых.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Вакцинуватися не иаю наміру, бо вакцини так швидко не робляться.

Мені казали, що я застряг у совку. Але я зрозумів, що ні. :)

Ми у 21 столітті живемо. Обчислювальні потужності такі, що дозволяють прорахувати дуууже багато всякого. Що колись робили з логарифмічною лінійкою 10 років, зараз робиться за кілька секунд.

 

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Вони масками на початку не могли безкоштовно забезпечити людей, продавали в 10-кратному розмірі

Це про Україну, то це бариги.  В інших країнах мало що мінялося.

8 хвилин тому, Юріч сказано:

а тут мільярдні вакцини роздають

Це знову ж таки з закордону допомога.

8 хвилин тому, Юріч сказано:

ще й бонуси всякі видумують для вакцинованих.

Воу! Які?  ти про виїзд за кордон? То це вимога тих, хто дав вакцину.  що не так?

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Я нікому загрозу не несу

Ти так вважаєш. Нічим / ніким це не підтверджено і не доведено!

8 хвилин тому, Юріч сказано:

А ось вакциновані можуть заражати здорових людей.

Як і не вакитновані. В першу чергу не вакциновані!

От тільки в середовищі, де всі вакциновані, ніхто нікого не заразить. От прикол, нє?

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Мало хто після вакцинації сидить на самоізоляції 2 тижня дома. 

Хто сказав, що це треба?

Видумка антивакців! 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Cherman сказал:

Довбоєбизм антиваксерів робить усіх нормальних людей агресивнішими.

 

А хто визначає нормальність людей? Ти? :D

То що, фашизм якийсь? :ohmy:

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Це про Україну, то це бариги.  В інших країнах мало що мінялося.

 

Чому тоді наші бариги не тулять зараз вакцини втридорого? 

 

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Воу! Які?  ти про виїзд за кордон? То це вимога тих, хто дав вакцину.  що не так?

 

Воу! Ти не чув про безкоштовні білети на різні концерти, спектаклі, проїзд у транспорті та інше?

 

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Нічим / ніким це не підтверджено і не доведено!

 

Ну то чого ти агресуєш і матюками матюкаєш людей?

 

7 минут назад, Zheny@ сказал:

От тільки в середовищі, де всі вакциновані, ніхто нікого не заразить. От прикол, нє?

 

Нє. Бо нічим і ні ким це не підтверджего. Час покаже.

 

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Хто сказав, що це треба?

 

А хто сказав, що не треба?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Ми у 21 столітті живемо. Обчислювальні потужності такі, що дозволяють прорахувати дуууже багато всякого. Що колись робили з логарифмічною лінійкою 10 років, зараз робиться за кілька секунд.

 

 

Screenshot_20210926_133220.jpg

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема нагадала тему про політику, а саме про президентів, а саме про порохоботів і зелебобів. Порохоботи так само агресивно спілкувалися (спілкуються) з опонентами, і таке відчуття, що їх більшість. А на самом ділі, всі ж то знають, кого більше :)

Всім мир.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Cherman сказал:

Так, фашизм. Щиро надіюсь, що і концтабори організують для невакцинованих.

Ах ти фашинюга ! 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Політика і здоров'я - то трохи різні речі.

 

 

В нашому здравохранєнії політики більше ніж ти думаєш.

Але я не те мав на увазі, коли проводив паралель. Але не суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Чому тоді наші бариги не тулять зараз вакцини втридорого? 

Тому як їм не дозволено закуповлювати вакцини. Це виключно на державному рівні. Якраз таки, щоб уникнукти спекуляції.

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Воу! Ти не чув про безкоштовні білети на різні концерти, спектаклі, проїзд у транспорті та інше?

Вперше чую.

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Ну то чого ти агресуєш і матюками матюкаєш людей?

Тому що інакше не доходить ні до кого. Скільки б мільйонів разів я не сказав "вакцинуйтеся, будь ласка", ситуація не зміниться.

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Нє. Бо нічим і ні ким це не підтверджего.

А от тут - мімо каси! Взагалі!  Я тобі не дарма наголосив про СРСР. ВСІХ вакцинували. ПОГОЛОВНО! І до чого призвело?

до викоринення хвороб, таких як кір, дифтерія, правець і т.д.

Так що тут Шах і Мат!

29 хвилин тому, Юріч сказано:

А хто сказав, що не треба?

Лікар, яка вакцинувала. Лекцію читали лікарі, з держустанови, які нас вакцинували.

Попереджала про можливі ризики і "побічні ефекти", та можливу НОРМАЛЬНУ реакцію організму.

І про те, що є причиною не вакцинуватися.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Тому що інакше не доходить ні до кого. Скільки б мільйонів разів я не сказав "вакцинуйтеся, будь ласка", ситуація не зміниться.

 

Тобто матюками думаєш дійде? )))

 

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

от тут - мімо каси! Взагалі!  Я тобі не дарма наголосив про СРСР. ВСІХ вакцинували. ПОГОЛОВНО! І до чого призвело?

до викоринення хвороб, таких як кір, дифтерія, правець і т.д.

Так що тут Шах і Мат!

 

Ніякий не мат і навіть не шах. Час покаже).

 

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Лікар, яка вакцинувала. 

 

А що їм ще розказувати? Що їм наказали, те і розказують. Багато лікарів розповідають протилежне, але їх за це атата, тому розповідають неголосно). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, в чому суть претензії? Вакцина не спасає від зараження і перенесення хвороби іншим. Вакцина дає тільки, по словам вакцинуватих і виробників вакцин, легший перебіг хвороби. Між вакцинованими хвороба так само ходить, і невакциновані тут ні при чому. Не треба тут відділятися і ділити людей. Вакцина не вбиває вірус.

 

І взагалі, оця вся істерія з вакцинацією... більшість людей вакцинуються не тому, що вони впевнені у вакцині, що вона спасе від тяжкого перебігу хвороби чи від смерті...а в більшості для подорожей за кордон, або бояться втратити свою роботу (стосується держустанов), тощо...Так сказати, добровільно-примусово. От звідси і виходить оця агресія до невакцинованих.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Вакцина дає тільки, по словам вакцинуватих і виробників вакцин, легший перебіг хвороби

А цього мало??  Тобто захворіти на ковід і не злягти під ШВЛ, чи просто вижити мало?

ок. Тоді далі з тобою дискутувати сенсу я не бачу. Це як воювати з вітряками...

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

А цього мало??  Тобто захворіти на ковід і не злягти під ШВЛ, чи просто вижити мало?

ок. Тоді далі з тобою дискутувати сенсу я не бачу. Це як воювати з вітряками...

 

 

Так це абсолютно твоє особисте діло ! Чого ти маєш справу до інших? Багато чув від людей: краще я захворію природнім шляхом і перехворію або здохну, чим колоти собі якийсь шмурдяк.

Ще раз тобі говорю, вколовся - ходи щасливим, чого інших долбойобами тут називати...

Змінено користувачем Юріч
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Вакцина не спасає від зараження і перенесення хвороби іншим.

Але пізніше, 23 липня, американський телеканал CNBC з посиланням на новий звіт Мінохорони здоров’я Ізраїлю повідомив, що Pfizer захищає від зараження штамом «Дельта» усього на 39%, а не на 64%, але водночас ефективність вакцини проти розвитку складних форм захворювання залишається високою – на рівні 91%.

шанс заразитись менший. тобто не можна так сказати що "не спасає".

мене наприклад не турбують люди які просто не хочуть вакцинуватись. мене турбують і бісять ідіоти, які самі не вакцинуються, через свою тупість, і іншим розказують різну дурню. типу вакцини з абортованих дітей, вакцини міняють днк, роблять безплідними і тд.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Dima4s сказал:

шанс заразитись менший. тобто не можна так сказати що "не спасає".

 

Знову ж таки, хто хоче колотись - колеться. І має менший шанс заразитися. Все.

Хто не хоче колотись - не колеться і піддає ризику СЕБЕ.

 

Я нікого не відмовляю від вакцинації, на здоров'я, але ж і називати ідіотами людей, що не бажають вакцинуватися - не варто.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

до викоринення хвороб, таких як кір, дифтерія, правець і т.д.

серйозно ? а чому я в дитинстві на кір перехворів, а моя мама років 5 назад на дифтерію ? Вважаєш не задофіга попаданій в одну сімью, як для повністю викорінених хвороб ? 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Низька ефективність вакцини ще може бути пояснена високою мутагенністю вірусу. Чому немає вакцини від грипу? Бо дуже сильно змінюється. Цей ковід також. Мабуть через рік ці всі вакцини будуть взагалі неефективні. І що далі?

По аналогії, якщо у солдата вдягненого у бронежилет зацідити з чогось крупнокаліберного то майже на всі 100% він ляже, але ж це не привід не носити його взагалі, правда? Бо може й врятує у певних бойових ситуаціях.

 

3 часа назад, Юріч сказал:

Багато чув від людей: краще я захворію природнім шляхом і перехворію або здохну, чим колоти собі якийсь шмурдяк.

Ну коли здоровий можна казати всяку фігню. Але 

 

12 минут назад, Waver сказал:

штунди зі своїми теоріями заговору, одразу прикривають свої роти тільки після того коли сильно заболіють цілими родинами, коли хоч когось з них підключають до апарату з киснем бо самостійно дихати уже не можуть або ще хуже коли від ковіду втрачають когось зі своїх рідних.

На всі 100% згоден з Вами @Waver

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

У вівторок зранку прокинувся  з температурою. 38,5-38,7. Десь так. Пішов на прийом до сімейного. 

Слухала довго.  Послала на ПЛР. Питаюся нахіба?  Каже, що зараз так всіх шлють. І що, багато хворіє? Кажу, я вакцинований. Вже 2 дозами.

Вона каже, що з тих, що хворіють, майже всі - невакциновані! Майже? Так, 1 чи 2 підтвердили Ковід після вакцинації. 

 

Про цей випадок сімейна вам розказувала?

 

 

ЛУЧАНИН ПОМЕР ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

https://www.volynnews.com/news/all/luchanyn-pomer-cherez-tyzhden-pislia-vaktsynatsiyi-proty-COVID-19/

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

А от тут - мімо каси! Взагалі!  Я тобі не дарма наголосив про СРСР. ВСІХ вакцинували. ПОГОЛОВНО! І до чого призвело?

до викоринення хвороб, таких як кір, дифтерія, правець і т.д.

 

Щеплення від Ковід до переліку обов'язкових не входить, панікувати не потрібно і з піною у рота доказувати про чудо-вакцину.

4 годин тому, Юріч сказано:

Так це абсолютно твоє особисте діло ! Чого ти маєш справу до інших? Багато чув від людей: краще я захворію природнім шляхом і перехворію або здохну, чим колоти собі якийсь шмурдяк.

 

Повністю підтримую, побічних дій від вакцини не мало, десь місяць тому два тижні трималась у мене температура 37,2 , причому нічого не боліло, навіть кашлю не було, лише їсти не дуже хотілось, тільки воду пив. Не знаю, що це за болячка така була, декілька разів Парацетомол прийняв і більше ніяких ліків. Швидше всього думаю, що десь якесь отруєння отримав від будівельної хімії.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

і іншим розказують різну дурню. типу вакцини з абортованих дітей,

 

http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=D285C104ACBDB956C22586BE002A4CE7

 

Вироблений в генетично модифікованих клітинах нирки ембріона людини (HEK) 293. Цей продукт містить генетично модифіковані організми (ГМО).

  • Збентежений 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Cherman сказал:

Саня, ти так вважаєш?

 

Я сказав, що чув від людей

 

16 минут назад, Cherman сказал:

26 серпня вона померла від довгострокових ускладнень від коронавірусу.

 

Співчуваю, реально. 

 

От бачиш, ковід має довгострокову дію. Отже і вакцина може давати довгострокову дію, просто ще не пройшов той час. Невідомо як вона діє на організм, і шо буде з людиною через рік-два.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу свою позицію, щоб мене не звинувачували у чомусь, чого я не казав.

 

Кожен має зробити свій вибір. Хто хоче має вакцинуватись, хто не хоче - не треба їх примушувати.

 

Навіщо?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

серйозно ? а чому я в дитинстві на кір перехворів, а моя мама років 5 назад на дифтерію ? Вважаєш не задофіга попаданій в одну сімью, як для повністю викорінених хвороб ? 

ти ж у нас захистив докторську по вірусології та мікробіології ц Рожищенскій ветеренианрній бурсі! ти мені скажи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

ти ж у нас захистив докторську по вірусології та мікробіології ц Рожищенскій ветеренианрній бурсі! ти мені скажи!

я так розумію, тебе ще сьогодні не посилали ?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

я так розумію, тебе ще сьогодні не посилали ?

можеш бути першим, чи другим , мені монопенісуально.

 

Але правда ж очі ріже нє?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...