Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, nickel сказано:

А тепер про самого Генерала СВР:

за ником "Генерала СВР" стоит никакой не генерал разведки, а большой сказочник околополитической тусовки и бывший профессор МГИМО Валерий Соловей - тот самый, что в прошлом году называл себя представителем самой могущественной в мире тайной организации. Настолько тайной и такой могущественной, что даже названия у нее нет.

Та це і так ясно.

Спойлер
Цитувати

Ви, батьку, там  вже зовсім заєбались. Шось пиздите таке, що не просцяти і за цілий тиждень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що маски та соціальна дистанція у зв’язку із COVID-19 залишаться актуальними для українців до кінця 2021 року.

Джерело: прем’єр в ефірі "1+1"

Пряма мова: "Ми зараз проходимо цей карантин, який допомагає нам збити потенційну хвилю захворювань після святкування Нового року, різдвяних свят.

У лютому-березні ми очікуємо надходження вакцини в Україну і насправді це буде певне таке моральне полегшення, хоча вакцинування займе певний період часу.

 

В будь-якому випадку, носіння масок, миття рук, соціальна дистанція – це основні заходи, які залишаються актуальними і будуть залишатися актуальними впродовж цілого цього року".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У німецькій федеральній землі Саксонія планують створити національну установу "примусового розміщення" для злісних порушників карантину і корона вірусних правил.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bild.

Наразі ухвалюється рішення про розташування нової установи. Зокрема, влада розглядає будівлю центру прийому біженців у Штауффенбергаллі, побудовану у 2017 році.

Якщо рішення буде ухвалене на її користь, потрібне буде суттєве переобладнання.

 

Умови та вартість розміщення поки не уточнюються.

Територія нової установи буде обгороджена парканом, а спостереження в будівлі в разі реалізації ініціативи буде здійснювати поліція.

Навесні 2020 року міністр охорони здоров’я Петра Кьоппінг хотіла саджати порушників карантину в психіатричних лікарнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Нащо мені пам'ятати,що я пишу,і забивати цим СВІЙ жорсткий диск,якщо є купа  тих,хто  пам'ятає всі мої слова,таким чином я використовую їх розрахункові потужності ( не лише пам'ять насправді) 

Жарт.

А ковіду таки літом не було,і цього літа не буде.

А був зимою, і позаминулою зимою бо це ж грип,і він буває зимою більше 

Просто раніше його не називали( виділяли) ковіда зараз вже британський штам,а через рік буде французький, а потім німецький ...

І так дурням пудритимуть мізки безкінечно довго.

Ну а про курс чого змовчав? Як же такий світовий аналітик в черговий раз помилився. Ладно б вгадував 50х50, так взагалі тепер навіть не близько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

А ковіду таки літом не було,і цього літа не буде.

Тут вже навіть не в ковіді справа.

Смішно дивитись як ти корчиш з себе великого аналітика, а виходить це дуже хреново))

Раз шось ляпнув, не пройшло. Зробив вигляд шо нічого не було. Другий раз ляпнув, теж не пройшло.

І так вже хрєн знає стільки часу

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rrid сказано:

У німецькій федеральній землі Саксонія планують створити національну установу "примусового розміщення" для злісних порушників карантину і корона вірусних правил.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bild.

Наразі ухвалюється рішення про розташування нової установи. Зокрема, влада розглядає будівлю центру прийому біженців у Штауффенбергаллі, побудовану у 2017 році.

Якщо рішення буде ухвалене на її користь, потрібне буде суттєве переобладнання.

 

Умови та вартість розміщення поки не уточнюються.

Територія нової установи буде обгороджена парканом, а спостереження в будівлі в разі реалізації ініціативи буде здійснювати поліція.

Навесні 2020 року міністр охорони здоров’я Петра Кьоппінг хотіла саджати порушників карантину в психіатричних лікарнях.

Як співається у відомій пісеньці 

,,Прівички вора удівітєльно сільни,,

Так в Німеччині звички фюрера та концтаборів  у підсвідомості видно.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/14/2021 at 11:27 AM, Nokian said:

Тільки чомусь загальна смертність в Україні за ,,страшний, коронавірусний,, 2020 рік нічим не відрізняється від попередніх років.

Підозрюю, що  бажаючих і тут НАСПРАВДІ пошвидш вколоти собі новітню фуфловакцину  в рази менше, ніж вони пишуть.

Пропонуйте свої варіанти відповідей до голосувалки.

-Вколюся, навіть якщо це коштуватиме 3 тисячі грн і більше

-Вколюся, якщо це коштуватиме до тисячі грн

-Вколюся, якщо це коштуватиме 100 грн

-Принципово , вколюся, якшо це буде безкоштовно.

-Вколюся, якщо це буде потрібно для різних довідок, дозволів.

-Вколюся, якщо мені за це заплатять.

-Не вколюся ні за які гроші.

Зараз просто добавляйте свій варіант відповіді, днів за три -пять можна буде зробити окрему тему з широким голосуванням.

Чекаємо з дружиною ту вакцину уже з матюками, правда не китайску, і з дружиною вколимся при першій же можливості!

Бо, по перше - уже хочеться кудись летіти відпочівати і зараз як раз халява летіти на відпочинок що в Мексику що в Домінікану, а по друге  - скоро в тещі день народження, хочеться літати нормальними авіалініями через європу і не хочеться заморочуватись з тими тестами... й так вюди черги. А так, кажуть буде якийсь "ковід-паспорт" що дасть можливість вільно подорожувати. Звичайно, якщо ти зі свого Юванта взагалі не вилазиш то тобі пофіг... а мені з дружиною сидіти на одному місці уже обридло.

Ти я бачу, так і просишся шоб до тебе за чохлом чи телефоном прийшов якийсь ковідний... і зі здоров'ям у тебе все добре, ні діабету, ні серцево-судинних захворювань чи звичайного ожиріння не маєш, впевнений що легко перенесеш і все пройде без наслідків?

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доросла ,наче розумна,самодостатня людино.

А не спадає тобі на думку,що ні масочка,ні вакцина ЖОДНИМ ЧИНОМ  не вбережуть тобе від зустрічі з ,,ковідною ,, людиною?

Не відомо тобі,що до 40 років половина людей ВЖЕ МАЮТЬ в своєму організмі мікобактерію туберкульозу наприклад.?

Рано,чи пізно КОЖЕН полюбому заразиться цією різновидністю грипу,РАНО ЧИ ПІЗНО.

І толку з тої вакцини від ковід 19 в 21 році,а в 22,23 чи 25 ця вакцина взагалі буде беспонтова дічь.

БО ВЖЕ БУДЕ СВІЖИЙ ШТАМ ГРИПУ.

Чим тупо надіятись на чарівні пілюлі та вакцини,краще приділити увагу зміцненню організму.

Що то про це по ящику ані гу гу.

Ну ясне діло,на здоровій людині,котрій не потрібні фуфломіцини та фуфловакцини нічого ж не заробиш.

Треба бути вкрай обмеженим,щоб цього не бачити.

Так любимо посилатися на Китай,а чому вже не показують як тисячі китайських стариків кожного ранку роблять зарядку!?

Впродовж всього життя,в будь яку погоду 

А в нас?

 

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Вейвер, поставив мені мінусок?

А цим не хочеш поставити?

Адже НАРЕШТІ вони почали казати те саме, що і я.

 

 

Комитет Всемирной организации здравоохранения по чрезвычайной ситуации выступил против введения требования обязательной вакцинации или наличия иммунитета при международных поездках. Также в ВОЗ призвали страны применять скоординированные меры по обеспечению безопасных поездок.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба ВОЗ.

"Учитывая, что влияние вакцин на сокращение передачи вируса пока неизвестно, а доступность вакцин в настоящее время слишком ограничена, комитет рекомендовал странам не требовать доказательства вакцинации от прибывающих путешественников", - говорится в сообщении.Источник: https://censor.net/ru/n3242112

Якщо в тебе є трохи сірої речовини, то поясни таке їхнє рішення.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, WebTraveller сказано:

Ну а про курс чого змовчав? Як же такий світовий аналітик в черговий раз помилився. Ладно б вгадував 50х50, так взагалі тепер навіть не близько

,,Якщо в цьому році 28-29.

В наступному 27-28.

Через два роки 25-26.

То це і є приблизно однаково.

Точно можу сказати,що 40 не буде,і 20 не буде.

Звісно якщо не буде чорних лебедів.

Їх не в змозі передбачити ніхто.,,

 

Це мій крайній прогноз минулого  , 20 го ,року.

Щось не так,?

Якщо я комусь персонально не відповідаю, то не того , що нема що сказати.

Просто не хочу тратити час.

Можеш тут скільки завгодно  показувати своє уражене самолюбство , це безрезультатно.

Хто мене знає і так тобі не повірять, а хто не знає- ну це в них такий спосіб збирання реальності в їхній голові.

Мають право.

А я не маю часу(бажання) в чомусь їх переконувати.

Життя покаже.

 

  •  
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендувати та робити - зовсім інші речі. А поки реальна ситуація така що майже всі країни вимагають результати тестів зроблених за 48 чи 72 год., і в Чикаго наприклад, на тести такий наплив бажаючіх що трохи не справляються і потрібно записуватись в чергу за декілька днів, потім ще чекати результату 1-2 дні (як повезе), і щоб не попав вихідний... далі, летіти в Україну через Турцію може заняти добу, от і думаєш аби не пролетіти з тими тестами. А потім все по новому коли будеш летіти назад, і це все час та гроші. А якщо через місяць знову захочеш кудись летіти, знову час, нерви та гроші... уже і не захочеш другий раз кудись їхати.  З "ковід-паспортом" все має бути набаго легше.

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тебе недоступність вакцини звязана лише з тратою часу.

А для перестрашеного малого зашуганого українця реальна недоступність вакцини чергове нагадування соціальної несправедливості.

В час, коли для багатьох стоїть питання заплатити за опалення, чи за їжу , це особливо гостро впливає на психіку.

 

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

А для перестрашеного малого зашуганого українця реальна недоступність вакцини чергове нагадування соціальної несправедливості.

То ти такий обіжений на владу, бо тобі вакцини ще не дали? Тю, а я то думав...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

То ти такий обіжений на владу, бо тобі вакцини ще не дали? Тю, а я то думав...

Пєтя йому б особисто вручив! Звісно, що безоплатно, і що з "Ковід-Паспортом".  Навіть не колючи . :lol:

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

,,Якщо в цьому році 28-29.

 

Це мій крайній прогноз минулого  , 20 го ,року.

Щось не так,?

 

Хто мене знає і так тобі не повірять, а хто не знає- ну це в них такий спосіб збирання реальності в їхній голові.

image.png.210c6156ee84f6e183c87d3953ae93ce.png

Шо не повірять? шо ти вічно триндиш? Це не ти писав? ні?

А скільки в реалі коштував долар в червні можеш і сам подивитись. Пальцем в небо.

13 часов назад, Nokian сказал:

Точно можу сказати,що 40 не буде,і 20 не буде.

Так і я можу прогнозувати. Курс на наступні 5 років: від 20 до 200

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс цікаво "плаває" від 25 до 28. Середній уже 27, при чому давненько.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти можеш писати все що завгодно,які завгодно прогнози.

Так само тут купа народу писало і про 40/50/100 грн за долар, і ніхто їм і пів слова не дорікнув.

Знаєш чому?

Бо їх слова нічого не важать і на них ніхто не звертає увагу.

А на мене звертають  дуже сильно.

Жоден мій пост не залишиться непоміченим.

А поскільки признатися в заздрості сміливості нема,то починаються претензії,образи і тд.

Найхитріші просто ставлять мінуси.

Але цим теж себе виказують насправді.

Якщо ти маєш трохи розуму та силу волі ,то промовчиш.

Перевіримо?

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Так само тут купа народу писало і про 40/50/100 грн за долар, і ніхто їм і пів слова не дорікнув.

Знаєш чому?

Бо їх слова нічого не важать

Як і твої :)

1 хвилина тому, Nokian сказано:

і на них ніхто не звертає увагу.

На твої звертають. Бо ти "позиціонуєш" себе аналітиком. Хоча таким ніколи не являвся.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А поскільки признатися в заздрості сміливості нема,то починаються претензії,образи і тд

 

Яка заздрість? ти про шо? :D

На твої пости звертають увагу не того, шо заздрять, а шоб нагадати тобі, шо не такий ти розумний, як хочеш тут здаватись...

 

В тебе манії вєлічія випадково немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от ,не стримався.

Що і треба було довести.

Точніше навіть і не треба було.

І так ясно.

Звісно не всім.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian Який же ти все-таки упоротий. Ну але шо ж поробиш. Тебе, великого аналітєга знову макнули носом.

Треба ж якось викручуватись. Молодець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Яка заздрість? ти про шо? :D

На твої пости звертають увагу не того, шо заздрять, а шоб нагадати тобі, шо не такий ти розумний, як хочеш тут здаватись...

 

В тебе манії вєлічія випадково немає?

Насправді абсолютно всі люди хочуть здаватися в першу чергу Значимими.

Це є прояв одного з трьох основних інстинктів і саме він лежить в основі любої нашої діяльності,дій,поступків,висловів.

Саме це заставляє тебе реагувати на мох слова,щоб я( чи хтось інший,нема різниці) часом не зайняв надто багато місця і надто високе місце.Ну і відповідно тобі залишилось менше.

Саме через це люди так не люблять багатших,успішніших та сильніших за них,і так люблять,коли ці вищі раптом падають.

Бо звільняється місце для них.

Тож з таким задоволенням ходили на страти аристократів та королів, з таким задоволенням голосують проти бариг.

Але є нюанси.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Саме через це люди так не люблять багатших,успішніших та сильніших за них,і так люблять,коли ці вищі раптом падають.

Ага. Незнаючи мене зовсім, ти вирішив шо ти багатший, успішніший і сильніший)) Круто 

Ясно чого в тебе така нелюбов до бубочки. Бо він успішніший, багатший...

 

В тебе точно манія величі. Далі можеш не продовжувати.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ага. Незнаючи мене зовсім, ти вирішив шо ти багатший, успішніший і сильніший)) Круто 

Ясно чого в тебе така нелюбов до бубочки. Бо він успішніший, багатший...

 

В тебе точно манія величі. Далі можеш не продовжувати.

Порох стоїть значно вище бубочки,і саме через це проголосували проти нього (  а несвідомій частині вибору).

Так само несвідомо ти копіюєш мою поведінку,коли пропонуєш ,,не продовжувати,,

Бо підсвідомо ти мене вважаєш вищим.

Інакше не звертав би уваги.

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Порох стоїть значно вище бубочки,і саме через це проголосували проти нього (  а несвідомій частині вибору).

Так само несвідомо ти копіюєш мою поведінку,коли пропонуєш ,,не продовжувати,,

Бо підсвідомо ти мене вважаєш вищим.

Інакше не звертав би уваги.

Які ж в тебе таракани в голові. Це триндєц.

Вважаю я тебе дуже нудним дядьком за 50. І все

Змінено користувачем WebTraveller
  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...