Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а я сьогодні до себе в баню їздив, попарився )) ізганяв коронавірус )

 

тож не можна. Якщо у вас дійсно ковід-19 - побережіть себе.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

Щось давно вже ніхто не писав, про запахи в Луцьку. Або вони пропали або ми їх не чуємо :(

 

 

4t2ym2.jpg

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

тож не можна. Якщо у вас дійсно ковід-19 - побережіть себе.

spacer.png

  • Ха-ха 8
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, MANJAK11 said:

тільки смак консервованого закусочного салату, власного виробництва, відчув десь далеко, але не факт, що то не був смаковий міраж :0016:

Цей салат діє вже не на смакові рецептори, а прямо на мозок походу.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Знайома боліла на ковідьку, пропав був смак на тиждень, теж лише відчувала крепкий алкоголь. А після того, як повернувся смак і нюх, все стало воняти навколо гівном. Пшикається Шанеллю, а відчуває на собі запах сільського туалету. Лікарі тільки розводять руками, та кажуть чекати, поки все відновиться.

В колеги по роботі схоже - тільки в неї запах смердиючих носків...

Мене це лякає найбільше... тому що це наслідки змін у мозку. І хто його знає зворотні вони чи ні, і до чого вони призведуть в майбутньому... 

В багатьох знайомих після 2-4 місяців після хвороби, з'явились або загострились проблеми з серцево-судинною системою: тиск, тахікардія і т.д.

Я рахую що після отримання негативного результату сімейний просто таки зобов'язаний відправити пацієнта здати елементарні аналізи, кардіограму та УЗД при потребі.

 

І доречі про сауни. На початку хвороби може ще й нормально, а в кінці хвороби, коли вже ковід зробив свою справу (і відбулось згущення крові) є дуже висока ймовірність що сауни і ванни призведуть до інсультів, інфарктів, обривання тромбів і т.д. Нажаль вже чула про такі випадки в Луцьку...

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, natalka) сказано:

На початку хвороби може ще й нормально

 

Не нормально, бо збільшується навантаження на легені. А їм від того вірусу й так важно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, natalka) сказал:

І доречі про сауни. На початку хвороби може ще й нормально, а в кінці хвороби, коли вже ковід зробив свою справу (і відбулось згущення крові) є дуже висока ймовірність що сауни і ванни призведуть до інсультів, інфарктів, обривання тромбів і т.д. 

ну для початку, варто категорично відрізняти баню від сауни, температурні режими там і там й відповідно нагрузку на серцевосудинну систему. По друге, якщо, як ви кажете, ковід стимулює згущення крові, то я якраз роблю все правильно, роблячи цьому протидію з допомогою бані. Ну і по третє, я парю електронні і звичайні цигарки, де нікотин є сам по собі нічого таким розріджуючим засобом для крові

12 минут назад, natalka) сказал:

Нажаль вже чула про такі випадки в Луцьку...

може й так, а може, як в тому анекдоті : випив пляшку горілки, дві пляшки пива, келих вина, а отравився пряниками. Тобто люди приняли на грудь, усугубили таки сауною, а не баньою, а виноватим ковід виявився. Можливо там і без ковіду все до того йшло, тим більше, при температурних режимах конкретно в сауні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я парю електронні і звичайні цигарки

 

Вейпинг влияет на здоровье.

Спойлер

Ранние исследования влияния курения электронных сигарет продемонстрировали их вредное воздействие на легкие, а также на иммунную и сердечно-сосудистую системы. Эти исследования, наряду с новыми данными о том, что пациенты с нарушенной функцией дыхательной, иммунной или сердечно-сосудистой системы в большей степени подвержены риску развития тяжелых форм COVID-19, привели к тому, что органы здравоохранения и прочие организации стали предостерегать людей от использования электронных сигарет, особенно в период пандемии коронавируса.13,14,15 • Легкие: воздействие аэрозоля из электронной сигареты может оказать негативное влияние на различные типа клеток легочной ткани, включая те, которые участвуют в поддержании нормальной функции здоровых легких.16 • Иммунный ответ: аэрозоль, содержащийся в электронной сигарете, также негативно влияет на некоторые типы иммунных клеток в легких и может разрушать их, снижая способность легких бороться с инфекцией.16 Кроме того, никотин — важнейший Курение является ведущим фактором риска развития неинфекционных заболеваний (НИЗ) компонент аэрозоля электронных сигарет, — как известно, подавляет функцию иммунной системы в целом.1 • Сердечно-сосудистая система: потребление электронных сигарет может иметь кратковременные последствия в виде снижения функции сердечнососудистой ткани, которая управляет движением крови в организме.17,18 Пока еще рано делать выводы о долгосрочных последствиях курения электронных сигарет, но эта дисфункция обычно наблюдается на ранних стадиях развития сердечно-сосудистых заболеваний

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

І в кого під час ковіду був сильний кон'юктивіт

 

Може це був не коронавірусний а аденовірусний кон'юнктивіт. Можливо 2 віруси підхопили одночасно.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну для початку, варто категорично відрізняти баню від сауни, температурні режими там і там й відповідно нагрузку на серцевосудинну систему. По друге, якщо, як ви кажете, ковід стимулює згущення крові, то я якраз роблю все правильно, роблячи цьому протидію з допомогою бані. Ну і по третє, я парю електронні і звичайні цигарки, де нікотин є сам по собі нічого таким розріджуючим засобом для крові

Що і як робити, то абсолютно Ваші справи, тим більше що у Вас ніби є якась медична освіта.

Багато хто цього не знає.

Коли хворіла я, то ніхто ще розріджувачів крові і не призначав особливо, як і аналізів... Я лише після 4-5 місяців здавши аналізи взнала що в мене перевищення верхньої межі гемоглобіну,  що свідчить про згущення крові. І цікаво що на це звернув увагу не сімейний лікар, який призначав аналізи, а зовсім інший лікар вузької спеціальності... 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, natalka) сказал:

Я лише після 4-5 місяців здавши аналізи взнала що в мене перевищення верхньої межі гемоглобіну

 

Яка верхня межа норми і який показник був у Вас? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, natalka) сказал:

Я лише після 4-5 місяців здавши аналізи взнала що в мене перевищення верхньої межі гемоглобіну

 

Яка верхня межа норми і який показник був у Вас? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Яка верхня межа норми і який показник був у Вас? 

Розшифровка з Сінево:

Діти:

до 1 року: 100-140

1-6 років: 110-145

6-16 років: 115-150

Дорослі:

Чоловіки: 130-160

Жінки: 120-140 (в мене - 142)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

Розшифровка з Сінево:

Діти:

до 1 року: 100-140

1-6 років: 110-145

6-16 років: 115-150

Дорослі:

Чоловіки: 130-160

Жінки: 120-140 (в мене - 142)

З похибкою 2% вписалися )

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, natalka) said:

лише після 4-5 місяців здавши аналізи взнала що в мене перевищення верхньої межі гемоглобіну,  що свідчить про згущення крові.

Десь на 3й тиждень хвороби пішов здав вчергове кров, на той раз вже в гемомедику. Начитався в Інтернеті про д-димер як показник тромбів і зробив цей показник. Результат був 2.92 при нормі від 0 до 0.55.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що ПЛР тести знову стали платними для всіх. А ще осінню ті, хто мав симптоми могли здати безплатно по направленню сімейного.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Результат був 2.92 при нормі від 0 до 0.55.

 

А яке лікування призначили?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Selbeor said:

А до речі, хто знає, епіцентр працює?

Майже так само, як і попереднього разу. "Видача інтернет -замовлень"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на продуктових ринках Луцька 

 

 

УВАГА!!!Фопи,продуктова група!Зараз проходить рейд !!!Чоловік,старшого віку,в масці на бороді,прикидається покупцем і як що ви без маски ,дає знак поліції і ті вибігають ,як коршуни та штрафують.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...