Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

50 хвилин тому, Bliksss сказано:

таварісчь, ваша манера спілкування - дуже нагадує недавно обокрадєнного Шпака  відправленого в РО - Шльому ))) аккаунт виліз зі сплячки - якраз в той самий час коли шльому відправили в РО, совпадєніє? ;)

цей акаунт - з обойми карамби, 90+%

хоча це не скасовує того, що Шльома може бути карамбою...

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

1671761755_.png.94313725af68593ea2487136f8a591ff.png

хм... якщо вірити таким картинкам: o_1e6lt89e9mqk1k051l851l35147o4a.jpg,

то маски необхідно одягати на бджіл в першу чергу - тоді ймовірність для пасічника заразитись бути вжаленим лише 5%, а якщо в масках будуть і бджоли, й пасічник - то ймовірність бути вжаленим - лише 1.5%.

Л - логіка. але коли картинку тулять з логічними помилками, то Л - лажа...

хоча й самі картинки - також значною мірою лажа, бо досвід круїзних лайнерів свідчить, що ймовірність передачі вірусу БЕЗ масок - біля 70%, а на картинці - 70% з маскою.

якщо ж контакт на відкритому повітрі з дотримання соціальної дистанції, та ще й короткочасний - то ймовірність стрімко падає до близько нуля.

 

маєш симптоми - сиди вдома! а не носити маску в місцях скупчення людей.

 

П.С. ходять чутки, що моя кума захворіла на коронавірус (втрата нюху, але без температури). з тих же чуток, вона стала сьомою в своєму трудовому колективі - причому, троє захворіли й сиділи вдома, а троє колег продовжувати ходили на роботу. в колективі всього біля 20чол.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, SergLutsk сказано:

А чи перевірив вже хтось на практиці реалістичність відшкодування державою потрачених на ліки від ковіду коштів ? Бо в новинах та в інеті є гучні заяви представників МОЗу мол зверніться в підрозділ соцзахисту із заявою і чеками і вам все відшкодують. Але звучить занадто просто як для нашої країни.

Можливо трохи не в тему, проте в серпні-вересні хворів на корону і лежав на лікуванні в Боголюбах, з власної кишені не витратив ні копійки, все було за рахунок державних коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Bliksss said:

таварісчь, ваша манера спілкування - дуже нагадує недавно обокрадєнного Шпака  відправленого в РО - Шльому ))) аккаунт виліз зі сплячки - якраз в той самий час коли шльому відправили в РО, совпадєніє? ;)

Рекомендую пролікуватись від паранойї:)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Morphius said:

Можливо трохи не в тему, проте в серпні-вересні хворів на корону і лежав на лікуванні в Боголюбах, з власної кишені не витратив ні копійки, все було за рахунок державних коштів.

Все в тему. А чому госпіталізували? Важкий перебіг хвороби був? Чим лікували в лікарні ? Вітаміни були теж за державний кошт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Morphius сказал:

Можливо трохи не в тему, проте в серпні-вересні хворів на корону і лежав на лікуванні в Боголюбах, з власної кишені не витратив ні копійки, все було за рахунок державних коштів.

В Боголюби по блату попав чи випадково? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

В Боголюби по блату попав чи випадково? 

Сімейна виписала направлення після позитивного тесту

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

таварісчь, ваша манера спілкування - дуже нагадує недавно обокрадєнного Шпака  відправленого в РО - Шльому ))) аккаунт виліз зі сплячки - якраз в той самий час коли шльому відправили в РО, совпадєніє? ;)

да - чистої води в совпадєніє.

1 година тому, rrid сказано:

цей акаунт - з обойми карамби, 90+%

хоча це не скасовує того, що Шльома може бути карамбою...

мімо каси - в 2-х випадках.

50 хвилин тому, Ozz сказано:

Рекомендую пролікуватись від паранойї:)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

да - чистої води в совпадєніє.

щось не вірю я в совпадєнія.... на 99% впевнений що це Шльома - ну один в один його слова, навіть деякі фрази продубльовані...

также як і шльома - починає закидати борду ссилками і провокувати на срач, і в той самий час - прикидається чемним дурником.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

щось не вірю я в совпадєнія.... на 99% впевнений що це Шльома - ну один в один його слова, навіть деякі фрази продубльовані...

Я дуже добре знаю @MACCEN а. :)

 

і це не Соломон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Zheny@ сказал:

Я дуже добре знаю @MACCEN а. :)

 

і це не Соломон.

Так вони про @Ozz писали.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, nickel сказано:

Так вони про @Ozz писали.

ооо... ото я туплю

все - пора здаватися

 

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на рахунок компенсації, вчора на ICTV в Фактах казали, що дали запит в МОЗ і звідти отримали відповідь на рахунок компенсації за лікування від ковід що це фейк. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.11.2020 at 01:00, natalka) сказано:

Цікаво поспостерігати за експерементом Словаччини, і що це дасть в результаті

https://zaxid.net/slovachchina_za_den_bezkoshtovno_protestuvala_na_koronavirus_25_mln_lyudey_n1509917

щось Наталя не ділиться результатами спостережень...

тим часом:

Цитувати

Друге масове тестування громадян на коронавірус у Словаччині, заплановане на перші вихідні грудня, відтерміновано на невизначений час. 

Джерело: DW

Деталі: Про відповідне рішення повідомив прем’єр-міністр країни Ігор Матович.

Зазначається, що в уряді немає єдиної думки щодо цього питання. Водночас асоціація міст і громад взагалі виступила з вимогою відмовитись від практики масового тестування, закликаючи зосередитись на тестуванні вразливих груп населення.  

 

Останні дані служби охорони здоров’я свідчать, що кількість інфікувань зростає, незважаючи на проведене кілька тижнів тому масове тестування. 

Нагадаємо: 

 

ще згадуємо твіт Елона Маска - здано чотири тести на антитіла підряд, на тій же машині, з тим же оператом - в результаті два позитивних, два негативних.

ще можна згадати, що не у всіх, що попадають з пневмонією в ковід-відділення, позитивний плр (десь зустрічав цифру біля 30%, але пруфа не дам).

 

як-би, логічним мало б бути запитання - чим тестують? чому у відкритих джерелах не викладені результати тестування тестів - якою є норма хибнонегативних і хибнопозитивних? чи прописано в "паспорті" ІФА-тесту, що тест буде позитивний на будь-який коронавірус, а не тільки на ковідьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Morphius сказано:

Доречі на рахунок компенсації, вчора на ICTV в Фактах казали, що дали запит в МОЗ і звідти отримали відповідь на рахунок компенсації за лікування від ковід що це фейк. 

А де подивитись детальніше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, SergLutsk said:

А де подивитись детальніше ?



Приблизно 2:50 хвилина

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16200, а Зе!вса все нема :( 

 

@Zevs_Isver, ти сам хоч здоровий? Ковідьки часом не піймав ніде на ДПЗ чи то пак на торонтівщині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не зовсім те, про що я питав. В роліку говориться про відсутність компенсації при лікуванні вдома, або за лікарняний.

А я питаю про відшкодування за реально куплені ліки, куплені людиною, що лікувалась в стаціонарі ! Де ніби то говорять що всім забезпечено, а мені на лікування мами в інфекційній пішло до 10 кгрн ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут

 просто офігєваю

 

+ 16 218

 

навіть не дивлячись на те що на тижні президентське подружжя подолало Ковідку і і повернулося до роботи

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, yu2007 said:

16200, а Зе!вса все нема :( 

 

@Zevs_Isver, ти сам хоч здоровий? Ковідьки часом не піймав ніде на ДПЗ чи то пак на торонтівщині?

на таке питання відповідаю ломаною англійською "I do not have any visible covid19 symptoms.... yet"

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

 

навіть не дивлячись на те що на тижні президентське подружжя подолало Ковідку і і повернулося до роботи

Про «подружжя» - це такий тонкий натяк, що бубочка зраджує дружині з Єрмаком?)

 

Пс. 

і яке таке «ай ду нот хев...», ти шо, британський сер чи пер? «айв гат но...», йоб тудей...))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, yu2007 said:

Про «подружжя» - це такий тонкий натяк, що бубочка зраджує дружині з Єрмаком?)

фу що за міщанство,

не варто плутати штамп в паспорті з щирим почуттям

 

51 minutes ago, yu2007 said:

Пс. 

і яке таке «ай ду нот хев...», ти шо, британський сер чи пер?

пош

 

 

51 minutes ago, yu2007 said:

«айв гат но...», йоб тудей...))

якщо використовувати I`ll всякі то не всі індуси зразу вдупляють, а місандертендінги то є погано 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Це не зовсім те, про що я питав. В роліку говориться про відсутність компенсації при лікуванні вдома, або за лікарняний.

А я питаю про відшкодування за реально куплені ліки, куплені людиною, що лікувалась в стаціонарі ! Де ніби то говорять що всім забезпечено, а мені на лікування мами в інфекційній пішло до 10 кгрн ! 

Я вже десь писав раніше. Мамка за 2 неділі в інфекційній нічого не потратила. Все безкоштовно. В перший день шось там купила на 600 грн і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2020 at 17:02, nickel сказано:

Так вони про @Ozz писали.

то це карамба 100001%

 

karamba.PNG
 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...