Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

21 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Ні, у мене інша залежність. Не алко і не нарко.

#соснутьтунца  #соснутьрошенку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, WebTraveller сказал:

Цікаво. Якщо "якийсь" форумчанин, не буду тикати пальцями, набере тищу мінусів. Його накінець забанять чи ні?

Раніше був автобан, як зараз невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Цікаво. Якщо "якийсь" форумчанин, не буду тикати пальцями, набере тищу мінусів. Його накінець забанять чи ні?

2019582993_.png.526ea5c3762eef5a8be4433f54e77c65.png

  • Ха-ха 6
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У футбольному клубі "Прикарпаття", який виступає Першій лізі, вже вдруге виявили спалах коронавірусу.

Джерело: офіційний сайт клубу

Деталі: Повідомляється, що цього тижня гравці, тренери та персонал івано-франківської команди пройшли плановий тест на COVID-19. Напередодні матчу 14-го туру Першої ліги з "Волинню" надійшли доволі несподівані результати молекулярно-генетичного дослідження, 25 з яких виявилися позитивними. Лише п'ятеро гравців і троє тренерів отримали негативні результати тесту.

19 листопада вранці, одразу ж після оголошення результатів ПЛР-тестів, команда у повному складі пішла на двотижневу самоізоляцію.

 

Відзначається, що у більшості інфікованих - це вже другий або навіть третій випадок позитивних результатів COVID-19.

 

якби, "позитивний тест" і "хворий" - далеко не одне і те ж, але чи траплялась комусь інструкція до тих тестів, яких вже мільярди провели? яка їх точність, і який рівень "норми" хибних тестів - іфа, плр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

Так той хто лизнув не так легко зможе покинути цю справу.

 

Лизни жабу:

так вот оно чё, Михалыч....

 

 


 

986bf9as-960.jpg.622989283cb1e3f42a647c2287e74df8.jpg

 
 

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Bliksss сказано:

#соснутьтунца  #соснутьрошенку?

 

43 хвилин тому, Bliksss сказано:

да ладно, хто спамить в кожній темі?

 

в даному випадку - ви.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Цікаво. Якщо "якийсь" форумчанин, не буду тикати пальцями, набере тищу мінусів. Його накінець забанять чи ні?

 

Усім цікаво. Попкорном запаслись?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Правительство планирует ввести полный локдаун на две недели

Об этом заявил мэр Ивано-Франковска Руслан Марцинкив после разговора с премьер-министром.

Он заявил, что локдаун в пессимистическом варианте будет введен с 10-15 декабря, в оптимистическом — с 20-25 декабря на несколько недель.

 

 

Про що я й казав. Виходить я ще оптиміст.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Про що я й казав. Виходить я ще оптиміст.

Мля, ну і що тут доброго? Всі хто якимось дивом пережив минулий локдаун, який ті дебіли ввели (ну тоді всі срали кірпічам), мають всі шанси не пережити (економічно) цей локдаун! І що тоді? Хто буде поповнювати бюджет? Друкарська машина?

2 часа назад, WebTraveller сказал:

Цікаво. Якщо "якийсь" форумчанин, не буду тикати пальцями, набере тищу мінусів. Його накінець забанять чи ні?

Відкривається новий юзер під ім'ям нік_2 і поїхали далі...

 

 

Змінено користувачем Electronshik
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно запропонувати модель карантину, щоб всім було нормально.

Бо реально мало хто з малого бізнесу викарабкається.

Хоча той, хто хоче, той виживе.

Мужик бусом кросівки продавав, біля під'їзду. Зараз так само можна і з зимовим взуттям.

З лахами складніше, хоча теж реально.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Electronshik сказано:

Всі хто якимось дивом пережив минулий локдаун

 

Я не розумію навіщо вводили перший локдаун по всій країні.

Можливо це план Зе! по знищенню малого бізнесу. Або чиєсь замовлення. Про локдаун зимою - я розумію.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rrid said:

У футбольному клубі...

Десь траплялось на очі, що коли збірна повернулась зі Швейцарії, чи де там мав бути скасований матч, то повторні тести вже не виявили ковіду у футболістів, через яких матч і скасували. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Потрібно запропонувати модель карантину, щоб всім було нормально.

Бо реально мало хто з малого бізнесу викарабкається.

 

Елементарно, що на зразок вільної економічної антиковідної зони. В яку легко можна потрапити але з якої дуже дорого виїхати.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ ,треба таку модель карантину яка б максимально унеможливлювала контакти між людьми. Вводити максимально віддалений режим роботи, тощо. Ми не азіати і навіть не європейці, які звикли жити за законом, а живемо по правилах анархії. Тому, на жаль, схоже що тільки локдаун і може перервати цей диявольский ланцюг заражень. Бо за 3 тижні, ті хто заразився, захворіють і будуть лікуватись. Залишається питання з рідними та близькими, які можуть стати розносчиками хвороби. Тут треба продумувати алгоритм поведінки, а не вводити тотально. І вже багато хто перехворів, і як мінімум деякий час можуть не хворіти і не заражати людей. Їм карантин, на мою думку, не потрібен. Я теж перехворів, і в принципі мені не потрібна маска, але поліції це не доведеш.

Якщо вводити локдаун, то нехай держава вводить податкові канікули, комунальні канікули. Бо де людям, що залишаться без роботи брати гроші? Чим платити? 

Нажаль в нашій державі локдаун означатиме економічну смерть. Бо уряду та великому бізнесу абсолютно плювати на людей.

А люди... ну схоже у країнах ЄС стане більше заробітчан.

 

 

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я не розумію навіщо вводили перший локдаун по всій країні.

Можливо це план Зе! по знищенню малого бізнесу. Або чиєсь замовлення. Про локдаун зимою - я розумію.

Тоді банально з ляку наклали кірпічів. Просто ніхто тоді не знав що воно таке.

 

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Елементарно, що на зразок вільної економічної антиковідної зони. В яку легко можна потрапити але з якої дуже дорого виїхати.

Нагадало книгу (не фільм!) Стругацьких "Обітаємий остров" Там була фраза одного з героїв, дослівно не пам'ятаю, але щось типу: "в одном из районов вспыхнула чума, с ней не смогли справиться и потом на район сбросили Бомбу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

Тоді банально з ляку наклали кірпічів. Просто ніхто тоді не знав що воно таке.

 

Якби наклали, то не товкли б як котів. Бо виглядає, що навмисно впустили заразу без контролю.

 

 

Спойлер

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

«Если надо – вводите локдаун, но только по-настоящему и уже сейчас, на понятный срок. Закрывайте не только общепиты, но и всех остальных. Мы готовы сделать шаг первыми, как только будем знать, что говорить нашим сотрудникам. Вы уже оставили нас без штанов, но мы не дадим это сделать с нашими людьми!».

По их словам, карантин на выходных не что иное, как бессмысленные и показательные решения, так как их заведения общественного питания соответствуют санитарным нормам и оборудованы всем необходимым для обеспечения противоэпидемической безопасности, а тысячи людей каждый день продолжают пользоваться метро, маршрутками, супермаркетами, не соблюдая  карантинные требования.

«Другие страны предлагают действенные планы борьбы с пандемией и делают реальные шаги, в то время как наши власти вводят карантин выходного дня, который ничего не изменит, только убьет наш бизнес и оставит людей без работы».

 

 

Люди вже починають розуміти, хто такий Зе!

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Елементарно, що на зразок вільної економічної антиковідної зони. В яку легко можна потрапити але з якої дуже дорого виїхати.

Вчорашні тести Сергія Кривцова та Жуніора Мораеса на коронавірус принесли негативні результати. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.
Це означає, що з великою долею вірогідності вони й не були хворими на час матчу проти команди Швейцарії.
Як відомо, Кривцов та Мораес вже перенесли коронавірус орієнтовно місяць тому.

 

Тому й цікаво стало, що ж там скрізь масово міряють? Чи хтось бачив якусь документацію на тести, якими встановлюють хворобу і її завершення? якою є норма хибних тестів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Nokian сказал:

Все ,що треба знати про курвантин.

Все, можна тему закривати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Nokian сказано:

Все ,що треба знати про курвантин.

Спойлер

 

 

 

Це треба було робити весною замість локдауну. А тепер вже пізно. Нажаль тепер тільки жорсткий локдаун 2-3 тижні. Це через те, влада втратила час і гроші не за призначенням.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, WebTraveller сказано:

Цікаво. Якщо "якийсь" форумчанин, не буду тикати пальцями, набере тищу мінусів. Його накінець забанять чи ні?

 

Думаєте, якщо наберу тисячу мінусів, ДУАЛ перестане за мною бігати?

 

Розкажу вам по "секрету": забанити можуть і з тисячою плюсів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Це треба було робити весною замість локдауну. А тепер вже пізно. Нажаль тепер тільки жорсткий локдаун 2-3 тижні. Це через те, влада втратила час і гроші не за призначенням.

Грошей не вистачить 2-3 тижні сидіти вдома, ще ти типу сиди вдома, а за кредити та комуналку всеодно плати про інше взагалі мовчу. 

Коли одним можна торгувати іншим зась. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MACCEN сказано:

Грошей не вистачить 2-3 тижні сидіти вдома, ще ти типу сиди вдома, а за кредити та комуналку всеодно плати про інше взагалі мовчу. 

Коли одним можна торгувати іншим зась. 

 

Так там було рішення, щоб не сидіти в дома. Просто народ не вірив, що коронавірус існує. Думали, що їх дурять. Розказували, що від масок ніякої користі. А тепер іншого рішення крім локдауну немає :(

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...