Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, rrid сказал:

Катя, не ображайтесь, але так і працює природній відбір.

Наведу такий приклад. Десь там колись люди збирали гриби. Хтось помітив, що від блідої поганки всі помирають, і "пролобіював" заборону на збір і вживання блідої поганки. І завжди були такі, що "мали власну думку", і не погоджувались на "нав'язану". Ключове слово тут - "були".

Так і з епідемією - ти маєш право на свою, власну думку з будь-якого приводу.  Але це не означає, що маєш право її нав'язувати.

 

Тому тих, хто на карантині, коли в готелі було виявлено вірус, продовжує купатись в морі й басейні - інакше, як безвідповідальними мудаками назвати не можу. Незалежно від того, чи ваажають вони себе розумними/тупими, чи ні.

Так само і будь-яких співробітників силових органів, якщо вони порушують правила.

Катя, а слабО було перевірити, чи відповідає те, що написано, тому, що ти бачиш на картинці? Я не полінувався, і нарахував на фото біля 200 людей в черзі. А 200 для масових заходів - якраз поки дозволено ;) По фото видно, що деякі тримають дистанцію до метра, деякі - ні. І тут є два нюанси - по-перше, ці люди звикли, що в них особливі стосунки з правилами-законами, а по-друге, традиційно чомусь склалось враження, що в тому відомстві не полюють за інтелектуалами?

Тому виглядає так, що не зовсім логічним є твердження на цьому фоні:

просто Катя образилась, що хтось, як їй люб'язно підказав (збрехали, якщо співставити написане й сфотографоване), - хтось порушує карантин, а окремі користувачі борди вимагають, щоб Катя його дотримувалась (або іншими словами - просто національна зелена тваринка душить).

 

Я б міг написати - Катя, та мені нас*ати, чи дотримуєшся ти карантину, тільки не підходь до мене ближче, ніж на 1 метр (чи три, якщо ти пчихаєш-кашляєш). Але мені не нас*ати, чи не перенесеш ти інфекцію до людей, які для мене набагато дорожчі ніж ти.

мені не властиво ображатися

тому Катя-не образилася) 

 

я і не пропонувала тут обговорювати чи дотримуюся я карантину

запитав користувач моє відношення- отримав відповідь

 

мені цікава була думка форумчан щодо тисячноі черги і дистанціі на ній

 

якщо фото робилося на телефон-то ясно,що тисячі людей в один кадр не помістиш

 

і чому магазини зобов'яжуть від завтра вже ,думаю , обмежувати кількість людей в машазині і дотримуватися безпечної дистанціі в черзі-тоді як в черзі,створеною державою дистанція не дотримуюється і черга не обмежується

хоча для цього,як мінімум,можна було організувати групи людей на певні години,а не всіх на одну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

image.png.9bd01bc8a9ab2a173261ef6ce6020320.png

Теж правильний хід думок, бо буде як в анекдоті (тільки з автоматом замість ляльки)

По условиям реалити-шоу, каждый участник мог взять с собой на остров только 1 вещь.
Ваня взял книгу, Петя нож, Вася взял спички, а Вовочка взял резиновую женщину...
И через месяц у него появились и книга и нож и спички

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, paksivatova сказано:

там вище один розумник писав,що деякі люди відносяться легковажно до даноі ситуаціі

 

окей,а з державного боку не легковажно не розпочинати закупівлю цих апаратів ще місяць-два тому?

не готувати лікарні до виклику цього часу?

вірус є,і він прийде

все життя будемо на карантині?

чи рік? два?

а чим його будемо зустрічати?

чим лікувати?

 

я не помітила,аби на державному рівні  щось робили для цього

так, на державному рівні не закупили "цих апаратів", і не підготували лікарень. що це змінює щодо необхідності карантину?

хоча й тут емоцій більше, ніж об'єктивності. два місяці тому тільки Китай тихенько запровадив карантин в одній з провінцій, ознак епідемії чи тим більше пандемії не було. яка була логіка закупівель? це по-перше. по-друге - "ці апарати" це дуже вузький ринок, де не можна просто взяти й купити в необмеженій кількості (навіть якщо є безмежне фінансування).

 

карантин може тривати два місяці (як офіційно в Ухані) до локалізації всіх захворівших, або півроку - поки не буде налагоджено виробництво вакцини.

не варто вимагати від держави за місяць виготовити ліки чи вакцину проти нового вірусу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

мені цікава була думка форумчан щодо тисячноі черги і дистанціі на ній

 

якщо фото робилося на телефон-то ясно,що тисячі людей в один кадр не помістиш

на фото немає тисячної черги, Антон - маніпулятор і в опозиції до діючої влади ;)

тисячі людей дуже легко помістити в один кадр телефона, якщо вони є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

так, на державному рівні не закупили "цих апаратів", і не підготували лікарень. що це змінює щодо необхідності карантину?

хоча й тут емоцій більше, ніж об'єктивності. два місяці тому тільки Китай тихенько запровадив карантин в одній з провінцій, ознак епідемії чи тим більше пандемії не було. яка була логіка закупівель? це по-перше. по-друге - "ці апарати" це дуже вузький ринок, де не можна просто взяти й купити в необмеженій кількості (навіть якщо є безмежне фінансування).

 

карантин може тривати два місяці (як офіційно в Ухані) до локалізації всіх захворівших, або півроку - поки не буде налагоджено виробництво вакцини.

не варто вимагати від держави за місяць виготовити ліки чи вакцину проти нового вірусу

а коли в Європі почав бушувати вірус з Китаю,треба було подивитися в майбутнє і почати підготовку чи ні?

 

в тому і справа,що зараз ті апарати скоріше за все і не купиш 

 

я не вимагаю від держави чогось надможливого

 

повторюся,мені цікава була думка форумчан щодо тисячної черги співробітників мвс

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, paksivatova сказано:

мені цікава була думка форумчан щодо тисячної черги співробітників мвс

то варто було б ту тисячну чергу спочатку показати (нехай навіть і у відкритому просторі, на свіжому повітрі, а не в приміщенні)

Антону я довіряю приблизно так само, як і  Ілону, особливо коли вони ведуть себе, як мудаки.

А черга зі злісним порушенням дистанції виглядає так: https://lutsk.rayon.in.ua/news/34711-sobornosti-pensioneri-stvorili-dovzheleznu-chergu-za-sotsialnim-hlibom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, paksivatova сказал:

там вище один розумник писав,що деякі люди відносяться легковажно до даноі ситуаціі

 

окей,а з державного боку не легковажно не розпочинати закупівлю цих апаратів ще місяць-два тому?

не готувати лікарні до виклику цього часу?

вірус є,і він прийде

все життя будемо на карантині?

чи рік? два?

а чим його будемо зустрічати?

чим лікувати?

 

я не помітила,аби на державному рівні  щось робили для цього

 

 

Дайте їм ще 100 днів. В нас просто був міністр без профільної освіти. А тепер....А ладно шо там казати, самі бачите

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Катя ,нехай пройде неділька-друга.....запитаєте їх ,що в номер носять.За чий рахунок буде банкет?І як настрій  буде взагалі.Не злорадствую ні граму, та то насправді не переливки.

Join up каже,що банкет за його рахунок )))

Так,за цей час побачимо і як там,і як тут )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, nickel сказал:

image.png.9bd01bc8a9ab2a173261ef6ce6020320.png

 готуються до битви за туалетний папір?
Залізний Арні в твітері виклав відео, в якому годує своїх віслючка і поні і рекомендує сидіти вдома)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явилась одна ідея, яку називають "британською". 
  Оскільки група ризику складається переважно з осіб від 60 років, то ізолювати в першу чергу потрібно їх. А інші хай собі живуть як жили, перехворіють і отримають масовий імунітет. З рідкісними випадками ускладнень медицина справиться. А коли вже масовий імунітет вже буде то і людям похилого віку захворіти буде мінімальний шанс. Єкономіка працює і основні зусилля фокусцються на проблемній групі не розпилюючись на всіх.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десятки тисяч хворих на туберкульоз розносили  і розносять щоденно паличку повсіх і всюди.

До 50 років в результаті вона вже є у кожного другого в Україні.

То чому не було карантину?

  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

Десятки тисяч хворих на туберкульоз розносили  і розносять щоденно паличку повсіх і всюди.

До 50 років в результаті вона вже є у кожного другого в Україні.

То чому не було карантину?

Буде, все буде. Тільки трохи пізніше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене жінка на 2 неділі у відпустку пішла.. Не хоче на роботу ходити))

І як тепер 2 неділі вдома разом і не посваритись :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

З'явилась одна ідея, яку називають "британською". 
  Оскільки група ризику складається переважно з осіб від 60 років, то ізолювати в першу чергу потрібно їх. А інші хай собі живуть як жили, перехворіють і отримають масовий імунітет. З рідкісними випадками ускладнень медицина справиться. А коли вже масовий імунітет вже буде то і людям похилого віку захворіти буде мінімальний шанс. Єкономіка працює і основні зусилля фокусцються на проблемній групі не розпилюючись на всіх.

Ох вже ці "британські вчені". Ідея хороша, якби не одне "але". Після одужання імунітет до цього вірусу формується не завжди.

У Японії жінка вдруге заразилася коронавірусом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Serpent сказано:

Ох вже ці "британські вчені". Ідея хороша, якби не одне "але". Після одужання імунітет до цього вірусу формується не завжди.

У Японії жінка вдруге заразилася коронавірусом

Лишній раз доводить,що цей вірус розповзеться ,як і всі інші,незважаючи на ці дурнуваті карантини.

Ну іще підсвітили,з ким тут можна йти в розвідку,походу жінки рулять.

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Serpent сказал:

Ох вже ці "британські вчені". Ідея хороша, якби не одне "але". Після одужання імунітет до цього вірусу формується не завжди.

У Японії жінка вдруге заразилася коронавірусом

Більше всього її недолікували. Придавили КВ і відпустили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, weldermaster сказано:

Більше всього її недолікували. Придавили КВ і відпустили. 

Більше всього помилка в тесті була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, WebTraveller сказал:

В мене жінка на 2 неділі у відпустку пішла.. Не хоче на роботу ходити))

І як тепер 2 неділі вдома разом і не посваритись :D

 Не знаю жарт чи ні, але пишуть що в Ізраїлі перша жертва від коронавірусу.Жінка придушила чоловіка на 4-й день карантину.))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

 Не знаю жарт чи ні, але пишуть що в Ізраїлі перша жертва від коронавірусу.Жінка придушила чоловіка на 4-й день карантину.))

Може були симптоми хвороби. То щоб не мучився і нікого не заразив))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volyn24.com/news/147104-bez-gromadskogo-transportu-luchanam-v-period-karantynu-proponuyut-hodyty-pishky

 

нормік

вже б закрили все, крім установ які необхідні для існування

Змінено користувачем Arden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Alex S сказал:

Не доводьте паніку до рівня психозу, то точно зайве.

Та я на Борді й не помітив паніки, крім дуже легко психозу в Українця. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Борда бордою та майже щодня на звязку з батьками ,сім єю, кумами ,друзями....особливо дами...це труба.

Тільки Нокіану за дам не кажи, він з ними в розвідку зібрався :)

 

Я на свою при панічних атаках (у неї) і крикнути можу. Потім дякує, що заспокоїв. :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему не читаю, тому якщо повтор - вибачайте.

 

Статистика COVID-19 у світі (саме цей сайт відкритий у Комаровського на моніторі в його відео):

arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

Статистика COVID-19 в Україні:

app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiN2M1MTY1MDktZTY5Mi00OTE0LWFiMDAtMjM4NTY0YWU2MmI3IiwidCI6IjI4OGJmYmNmLTVhYjItNDk2MS04YTM5LTg2MDYxYWFhY2Q4NiIsImMiOjl9&fbclid=IwAR3fFlfumkoDFAW7PfLbStoXLyZm44EGLiK76aVxtJg8hftSSMeFuQruwa8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Alex S сказал:

так я йому ссилку трохан вище скинув ,все  за дам що нічого не бояться  розвідано давно.

Що за ссилка? Я щось не знайшов в твоїх постах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...