Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

19 minutes ago, Nokian said:

Для чого НЕ ВІДПОВІДАТИ на НЕВИГІДНІ питання.

Ти скільки податків платиш?

Знов якісь проблеми з пам’яттю, бо я вже відповідав тобі на це питання. Наразі я - домогосподарка. Підприємницької діяльності не веду, ніде не працюю. Тому податків на прибуток/дохід не сплачую (ти ж їх маєш на увазі?). Та сплачую всі інші: пдв, акцизи, мита...

 

Хоча ні, податок на доходи і військовий збір теж сплачую. Наприклад, коли виводжу кешбек в монобанку чи отримую відсотки по депозиту.

 

@Nokian, я вкотре відповів на твоє запитання, то може і ти відповіси на моє?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

Ага, і кіло картоплі 9 коп, проїзд в тролейбусі 4 коп, в трамваї 3 коп, в автобусі 5 коп, буханка хліба від 12 до 20 коп. 

 

Оце й усе щастя Ессера - кататись в тролейбусі по 4 коп.

 

А картопля і хліб - в усіх імперіях були дешевими. Бо народ вимагає хліба і видовищ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, нагадую нові правила, які діють в цій темі. Той, хто відповідає на пости Шльомофона (Саломена), відразу отримує штраф у вигляді пляшки паулянера )))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

штраф у вигляді пляшки паулянера )))

Хто кому має ставити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Народ, нагадую нові правила, які діють в цій темі. Той, хто відповідає на пости Шльомофона (Саломена), відразу отримує штраф у вигляді пляшки паулянера )))

 

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, yu2007 сказано:

Знов якісь проблеми з пам’яттю, бо я вже відповідав тобі на це питання. Наразі я - домогосподарка. Підприємницької діяльності не веду, ніде не працюю. Тому податків на прибуток/дохід не сплачую (ти ж їх маєш на увазі?). Та сплачую всі інші: пдв, акцизи, мита...

 

Хоча ні, податок на доходи і військовий збір теж сплачую. Наприклад, коли виводжу кешбек в монобанку чи отримую відсотки по депозиту.

 

@Nokian, я вкотре відповів на твоє запитання, то може і ти відповіси на моє?

  On 10.11.2020 at 14:05, yu2007 сказано:

І справді, чого це я до тебе вчепився останнім часом?)


Ну виклади на останок підтвердження, що переказав 500 гривень, і я відчеплюся. Або просто можеш видалити цю тему)

 

@MACCEN доставив паулянер за призначенням, підтвердження отримано. А тобі слабо? 

А що зробиш,коли викладу .

Завалиш писало?

 

Розумію, що тобі на домогосподарстві нудно, нема чим зайнятися і ти  риєшся в чужих (білизнах) постах.

Навіть не буду від тебе вищенаведеного.

Просто йдеш у  ігнор.

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:
 

А що зробиш,коли викладу .

 

 

скажіть, нехай поставить мені пляшку бурбона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

І що за автівку купили?

воно тобі тра ? які шанси, що він відповість правду ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, sergkots said:

Хто кому має ставити? 

 

49 minutes ago, Cherman said:

Та ти так зіп'єшся.:lol:


реквізити отримувача в темі про вибори в США

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, Nokian said:А тобі слабо? 

А що зробиш,коли викладу .

Завалиш писало?

 

Розумію, що тобі на домогосподарстві нудно, нема чим зайнятися і ти  риєшся в чужих (білизнах) постах.

Навіть не буду від тебе вищенаведеного.

Просто йдеш у  ігнор.

 

 

Що ти не будеш з вищенаведеного? Важко зрозуміти всю глибину глибин цієї твоєї думки :) 


Хоча який стосунок це має до дискусії про наслідки локдауну для малого бізнесу? Де це я риюся? Ти ж сам написав сторінку тому, що вчасно «підметушився» і зумів отримати компенсацію від держави. От я і запитав, навіщо такий поважний бізнесмен це зробив? А ти перевів стрілки то на мої податки, то взагалі на іншу тему :( Якось несерйозно з твого боку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bormotuha сказал:

Ага, і кіло картоплі 9 коп, проїзд в тролейбусі 4 коп, в трамваї 3 коп, в автобусі 5 коп, буханка хліба від 12 до 20 коп. 

Якщо взяти за середню зарплату робітника заводу 100 рублів при Союзі і 10000 грн зараз (не мої цифри, вище їх наводили), то різниця в 100 раз (до назви грошей не прив'язуємся)

Тобто, всі ціни що ти навів в копійках, зараз мають бути в гривнях, щоб був статус кво.

Отже, кіло картоплі 9 грн, проїзд в тролейбусі 4 грн, в трамваї 3 грн, в автобусі 5 грн, буханка хліба від 12 до 20 грн. Що, в принципі, так і є.

  • Дякую! 2
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч Є відмінності: раніше комунальні послуги вартували копійки, а зараз стають непідйомними для більшості населення. Скільки но газ зараз коштує?

Всі дитячі гуртки були безкоштовні.

Якщо людина, не дай Боже! попадала у лікарню, то це не було банкрутством для сім'ї хворого. Його лікували БЕЗКОШТОВНО.

Робітник міг отримати путевку на відпочинок, зараз більшість це не мають взагалі.

Ну і мінуси: дефіцити, життя по ідеологіі партії, неможливість вибору, або він дуже вузький.

Було ще куча недоліків, які зламали ту систему, але  були й плюси.

 Але мова у цій темі не про це

2 часа назад, Ko3bMa сказал:
  В 25.12.2019 в 23:51, Ko3bMa сказал:
  Показать контент

ЧТО БЫЛО ПРИ СТАЛИНЕ. ЧТО МЫ ПОТЕРЯЛИ.
1. ПЕНОПЛАСТ ДЕЛАЛИ ИЗ МОЛОЧНОЙ ПЕНЫ. МОЖНО БЫЛО ДЕТЕЙ КОРМИТЬ.

2. СИЛА ГРАВИТАЦИИ БЫЛА СЛАБЕЕ ПРОЦЕНТОВ НА 80. ЛЮДИ НА ДОМ ЗАПРЫГИВАЛИ С РАЗБЕГУ.

3. ЧЕЛОВЕК ЖИЛ В СРЕДНЕМ 150-190 ЛЕТ. БОЛЕЗНЕЙ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО КРОМЕ ТРУДОВЫХ МОЗОЛЕЙ.

4. ЕСЛИ НА УЛИЦЕ СПОТКНЕШЬСЯ И УПАДЕШЬ - ЛЮДИ ПОДБЕГАЛИ, ДЕНЬГИ В КАРМАН ЗАСОВЫВАЛИ, В ГУБЫ ЦЕЛОВАЛИ, ПРЕДЛАГАЛИ ВЫПИТЬ, ПОРОДНИТЬСЯ.

5. ЗАЙЦЫ И КУРОПАТКИ СРАЗУ НА СКОВОРОДУ ЗАЛЕТАЛИ.

ХЛЕБ ПОКУПАЕШЬ - ТЕБЕ ЕЩЕ ДОПЛАЧИВАЮТ.

К РЕКЕ СТРАШНО ПОДОЙТИ БЫЛО: НАЛИМЫ В КОТЕЛОК ПРЫГАЛИ.

6. ДЕД РАССКАЗЫВАЛ: ЛЮДИ НОЧЬЮ ПРОСЫПАЛИСЬ ОТ СЧАСТЛИВОГО ДОБРОГО СМЕХА. УТРОМ ВСЕ ОБЛИВАЛИСЬ ЛЕДЯНОЙ ВОДОЙ ИЗ ВЕДРА.

7. СРОК БЕРЕМЕННОСТИ СОСТАВЛЯЛ 4.5 МЕСЯЦА. ДЕТИ РОЖДАЛИСЬ ПО 12-15 КИЛОГРАММ С БЕЛОКУРЫМИ ВОЛОСАМИ И ЯСНЫМИ ГОЛУБЫМИ ГЛАЗАМИ И ВОЛЕВЫМИ УМНЫМИ ЛИЦАМИ - СРАЗУ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРОСИЛИСЬ.

8. ВОДА В ВОЛГЕ БЫЛА СЛАДКАЯ КАК ПАТОКА. А ЕНИСЕЙ СОСТОЯЛ ИЗ ТЁМНОГО ПИВА.

9. ЗИМОЮ БЫЛО МИНУС ТРИСТА, ВСЕ РУМЯНЫЕ ХОДИЛИ.

10. ЯГОДЫ РОСЛИ НА ОПУШКЕ С КОТА РАЗМЕРОМ. КОТЫ БЫЛИ С СОБАКУ, СОБАКА С КОРОВУ, А КОРОВА КАК ЦЕХ, А В ЦЕХУ МУЖИКИ В ШАХМАТЫ ИГРАЛИ ПО МЕТОДИКЕ БОТВИННИКА - КОНЁМ МАТ СТАВИЛИ С ПЕРВОГО ХОДА!

 

@Ko3bMa, дякую поржав. Стьоб хороший, особливо для тих хто тільки минулим і живе. Спочатку хотів мінуса дати. але глянув на це з іншого боку. :)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

Якщо взяти за середню зарплату робітника заводу 100 рублів при Союзі і 10000 грн зараз (не мої цифри, вище їх наводили), то різниця в 100 раз (до назви грошей не прив'язуємся)

Тобто, всі ціни що ти навів в копійках, зараз мають бути в гривнях, щоб був статус кво.

Отже, кіло картоплі 9 грн, проїзд в тролейбусі 4 грн, в трамваї 3 грн, в автобусі 5 грн, буханка хліба від 12 до 20 грн. Що, в принципі, так і є.

 

гарна аргументація. Віщому на замітку для совкодрочерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Юріч Є відмінності: раніше комунальні послуги вартували копійки

Скільки но газ зараз коштує?

 

Я теж кажу, що при Петрі - газ був дешевше. Хуже ні будіт.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих, хто вже перехворів: температурні качєлі то є нормально? Бо міряю температуру (мушу періодично міряти, вимога на роботі) і оба-на! 37,3.:ohmy:

Поки грішу на те що сильно забив лікоть, що він аж розпух і на відчуття гарячий. Але ж це просто забій, хоч і сильний... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Electronshik сказал:

Є відмінності: раніше комунальні послуги вартували копійки, а зараз стають непідйомними для більшості населення. Скільки но газ зараз коштує?

Всі дитячі гуртки були безкоштовні.

Якщо людина, не дай Боже! попадала у лікарню, то це не було банкрутством для сім'ї хворого. Його лікували БЕЗКОШТОВНО.

Робітник міг отримати путевку на відпочинок, зараз більшість це не мають взагалі.

Ну і мінуси: дефіцити, життя по ідеологіі партії, неможливість вибору, або він дуже вузький.

Було ще куча недоліків, які зламали ту систему, але  були й плюси.

 Але мова у цій темі не про це

 

Навіщо ти мені це все написав? Я жив при Союзі і все це знаю не з розповідей. Я лише аргументував те, про що писалось в коментарі Бормотухи. Не більше, не менше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч Не всі, далеко не всі, хто тут пише, бачили Союз. То нехай почитають, а то будуть думати що при Союзі був рай земний, або пекло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Electronshik said:

Є відмінності: раніше...

Зате жигулі зараз не коштує 560000 грн, отже є і плюси!))) 

Щось я пропустив: до чого в цій темі совкодрочсрач?)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Щось я пропустив: до чого в цій темі совкодрочсрач?)

Тут ти абсолютно правий, зав'язуємо. Був би модератор, то нехай би потер ці пости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Зате жигулі зараз не коштує 560000 грн, отже є і плюси!))) 

Щось я пропустив: до чого в цій темі совкодрочсрач?)

А як вам Волга за 1600000 грн?

І горілки зараз можна на 10000 грн купити 100 пляшок, при Союзі 10.

Маршрутка вартувала при Союзі 20 коп, що означає зараз мала б вартувати 20 грн

А телевізори? 760 рублів, це 7.6 місячних зарплат. Зараз за одну зарплату такий лед можна купити...

І так вся техніка...

 

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Тут ти абсолютно правий, зав'язуємо. Був би модератор, то нехай би потер ці пости

 

Та тут 70% постів Соломонича потерти треба

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

Та тут 70% постів Соломонича потерти треба

Та ти шо? Як же у темі без юмора? 

Та й часом там цікаве попадається.

Мені особисто цікаво читати всі пости, всіх юзерів. Часто можна щось цікаве прочитати, або просто підняти настрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Electronshik said:

Питання до тих, хто вже перехворів: температурні качєлі то є нормально? Бо міряю температуру (мушу періодично міряти, вимога на роботі) і оба-на! 37,3.:ohmy:

Така сама фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

А телевізори? 760 рублів, це 7.6 місячних зарплат.

 

І так вся техніка...

 

халява, телевізор зараз дорожчий Пруф:

 

https://rozetka.com.ua/ua/samsung_qe85q95tauxua/p207150151/

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...