Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну, в Таіланд/Кубу за цим багато хто їде.

Не лише за цим...  і переважно без жінок :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foma144 сказано:

Щойно розмовляв зі знайомою з Мадрида. Все закрито, виходити можна тільки в магазин, аптеку та вигуляти собаку. Обов'язково в масці. Якщо треба їхати автомобілем, наприклад, на роботу - дозвіл з поліції, аналогічно в громадському транспорті. За порушення серйозні штрафи. В магазин запускають по одному, не більше 10-ти людей в приміщенні, в черзі стоять за метр один від одного.

Цікаво,скільки європейці всю цю клоунада витримають.

Походу не більше місяця.

Далі збунтуються 

А Трамп сказав одну максимально просту і максимально ефективну річ.

Не відвідувати без потреби людей похилого віку 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початив тут трохи з італійцем і виявляється він на правильному шляху і вживає потрібні превентивні міри:

Спойлер

Screenshot_20200315-184055_WhatsApp.thumb.jpg.60f05ce45a481d1c69c0cf95f1cd8700.jpg

на цьому тлі і я відкоркував пляшечку з лімончелло, так би мовити за компанію! ;) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво,скільки європейці всю цю клоунада витримають.

Походу не більше місяця.

Далі збунтуються 

А Трамп сказав одну максимально просту і максимально ефективну річ.

Не відвідувати без потреби людей похилого віку 

 

На роботу все ж таки вони ходять:

Спойлер

Screenshot_20200315-185110_WhatsApp.thumb.jpg.99a12430bcadeb737334477de01e30a6.jpg

Може вони більш дисципліновані ніж ми і тому під час карантину просто виконують вимоги уряду? Бо Італія не Україна, поліції скрізь не напасешся і в провінціях порядок тримається таки лише на самоконтролі.  

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Nokian сказал:

Цікаво,скільки європейці всю цю клоунада витримають.

Цитата

Італійський Інститут анестезії, реанімації та інтенсивної терапії (SIAARTI) опублікував рекомендації для медиків у надзвичайних умовах.

Документ починається з порівняння нинішньої ситуації з війною або великими природними катастрофами, коли лікарям доводиться вибирати, кому з поранених і постраждалих допомагати у першу чергу.

Тим, хто через старість має менше шансів на одужання і кому у будь-якому разі залишилося жити недовго, пропонують дозволити померти.

А для Віті це клоунада.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Ukrainec said:

Початив тут трохи з італійцем і виявляється він на правильному шляху і вживає потрібні превентивні міри:

  Hide contents

Screenshot_20200315-184055_WhatsApp.thumb.jpg.60f05ce45a481d1c69c0cf95f1cd8700.jpg

на цьому тлі і я відкоркував пляшечку з лімончелло, так би мовити за компанію! ;) 

 

Свіжі дані, нові рекорди...

CV.thumb.jpg.b5d7fe924d80477e380df26018b32007.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

От мені цікаво, чому всі, хто стільки зробив щоб наша медицина стала кращою, не користуються її послугами, а надають перевагу приватним, або закордонним клінікам? Яценюк - в "Борис", Пєця - в Іспанію чи куда там х@ї його понесли...

Бо це ворогі України і повинні сидіти у в'язниці, а не розїзджати по світу! У інших світових країнах так-би і було но не в нас, нажаль... :(

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Свіжі дані, нові рекорди...

CV.thumb.jpg.b5d7fe924d80477e380df26018b32007.jpg

Сумно, що ти пропонуєш? ...наступні 50г в пам'ять про них. :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Nokian сказал:

Цікаво,скільки європейці всю цю клоунада витримають.

Походу не більше місяця.

Далі збунтуються 

Побачивши наслідки і загрозу - витримають і більше і будуть все виконувати, що влада каже, допомагати будуть! На відміну від таких як ти і ще парочка тут таких є, яким бунт як ковток повітря, бунтівники пля...

Читай і виконуй, а не за інших думай, дивись, що під носом робиться!!!

Спойлер

Міністр охорони здоров’я Україн Ілля Ємець звернувся із заявою до українців через загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

"Моє покликання як лікаря-хірурга – рятувати людські життя, як управлінця – керувати успішною медичною установою, як державного діяча – керувати охороною здоров’я багатомільйонної країни.

Зараз я говорю і як лікар, як управлінець, і як Міністр охорони здоров’я України.

Дехто каже мені, щоб я не нагнітав ситуації, бо це нібито сіє паніку. Але нагадаю, що ми не в тоталітарній державі, щоб замовчувати правду.

При Чорнобильській трагедії радянська влада нам казала, що все в порядку. Я ж не мовчатиму, бо життя та здоров’я українців для мене – пріоритет.

З усією відповідальністю повідомляю: сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальний стан чи соціальний статус. Хворіють як усесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не тільки українського суспільства, але й всього світу – це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус.

Світова спільнота не одразу розпізнала масштаби загрози. На гіркому прикладі інших країн ми бачимо, до чого може призвести зволікання. Кожна година може коштувати сотень, ба навіть тисяч людських життів.

Ми не маємо права чекати масового зараження українців. Маємо діяти негайно, на випередження. Жорстко та без винятків.

Необхідно закривати заклади громадського харчування та ТРЦ, працювати мають лише аптеки та продуктові магазини, необхідно обмежити пересування всередині країни, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.

Лікарні мають бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації. Опрацьовувати необхідно тільки ургентні випадки. Всі планові заходи скасувати та направити всі ресурси на підготовку до боротьби з інфекцією. Крім цього, МОЗ активно збирає найкращих епідеміологів України та включає їх до складу Оперативного штабу, щоб ми могли ще швидше реагувати на нові виклики, які перед нами ставить епідемія.

Закликаю всіх українців не бути легковажними. Це той час, коли необхідно не панікувати, а мобілізуватися, зібрати всі сили та допомогти собі, своїм близьким та своїм співгромадянам. Зараз ще є можливість не допустити жахливої трагедії на території всієї України. Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких.

За всю історію жоден ворог не здолав український народ.
Виконуючи інструкції, правила та рекомендації, діючи злагоджено, як єдиний механізм, ми гарантовано переможемо! Іншого шляху немає".

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Ukrainec said:

Сумно, що ти пропонуєш?

 

Я ХЗ ((

Останній тиждень я постійно на зв'язку з давнім товаришем в Мілані. Він каже, що найбільша проблема - перевантажена система охорони здоров'я. І Італійцям з кожним днем стає все страшніше...

 

Тут один російськомовний італієць-панікьор пише:

Quote

И я вам так скажу. Не слушайте начальство, которое призывает не бежать в магазины и не запасаться продуктами. Мол, еды на всех хватит. Так вот. Бегите и запасайтесь. И не потому, что потом продуктов может не хватить, а потому, что может настать момент, когда ходить в многолюдные места и стоять в кашляющих очередях будет просто опасно.

https://avmalgin.livejournal.com/8321589.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я ХЗ ((

Останній тиждень я постійно на зв'язку з давнім товаришем в Мілані. Він каже, що найбільша проблема - перевантажена система охорони здоров'я. І Італійцям з кожним днем стає все страшніше...

 

Тут один російськомовний італієць-панікьор пише:

https://avmalgin.livejournal.com/8321589.html

Ти вже зробив запаси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Не треба мені тут моє перепрошувати, це мої, буденні запаси, стратегічні я робив вже вчора, а ти певно з тих що крім стурбованості ніц не перейнявся.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зрозуміли що чути про дії всіх країн, окрім Росії. Хтось щось знає що там відбувається? Цікаво стало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інформацію, що сьогодні в селі Рудники Маневицького району поховали чоловіка 80+. Лежав у лікарні, де саме не знаю. Було ускладнене дихання, розтин показав пневмонію. Ніяких тестів на COVID-19 не робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Amor сказал:

Сьогодні зрозуміли що чути про дії всіх країн, окрім Росії. Хтось щось знає що там відбувається? Цікаво стало

Не знаю що там відбувається, але мені подобається їхній настрОй

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Не треба мені тут моє перепрошувати, це мої, буденні запаси, стратегічні я робив вже вчора, а ти певно з тих що крім стурбованості ніц не перейнявся.

Так ти сам з тими запасами, носишся як дурень з писаною торбою, от тебе і підмахують.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Так ти сам з тими запасами, носишся як дурень з писаною торбою, от тебе і підмахують.

Це прозвучить нудно, але може хоч так до когось дійде... Бо не дай Бог воно прийде, то я не хочу бачити  щоб такі вумніки в черзі в супермаркеті на дпз пердінням приховували хрипи намагаючись щось купити поїсти при цьому поширювали заразу.

Краще купіть зарання, все одно ж з"їсте ;) 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садовий закриває всі магазини у Львові, крім продуктових, аптек і АЗС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Садовий закриває всі магазини у Львові, крім продуктових, аптек і АЗС...

Завтра аналогічне рішення буде розглядати і луцька рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікаво про Львів, ось більш детально. Все що не в списку, все буде працювати. Імхо, церкви і салони краси я б закрив в першу чергу, але добре, що і так поки буде

 

received_522098628713388.jpeg

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може відразу комендантську годину?

Влаштуємо добровільне ОРДЛО тут.

Інакше як масовою психопатією це назвати не можна.

Ілон  Маск порахував,на 36 смертей від коронавірусу приходиться 36000 смертей у ДТП.

Але влада належить політикам ,а не інженерам.

А політики виконують розпорядження фінансових магнатів,котрі вже давненько не наживались на штучних кризах.

Психоз вдарить по всіх нас,по бідних найбільше.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...