Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, MACCEN сказано:

смисл йти якщо скажуть лікуйся вдома

 

За рецептом. Чим лікуватись я незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

 

недійсна тільки для поїздки в Хорватію?

 

Ну я ї..у. Надрукуй, спробуй виїхати і знатимеш. Думаю може проканати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Black сказано:

Ну я ї..у. Надрукуй, спробуй виїхати і знатимеш. Думаю може проканати.

 

Я думав, ви досвідом ділитесь. А тут ... :(

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

За рецептом. Чим лікуватись я незнаю.

по телефону все кажуть, якщо дуже погано почуваєшся - рекомендують викликати швидку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

по телефону все кажуть, якщо дуже погано почуваєшся - рекомендують викликати швидку ))

 

По інтернету теж можуть розказати. Сенс тоді у тих лікарях? Виходить медроформа Супрун правильна? Сенс з лікарів, які по телефону розказують, як лікуватись? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Сенс з лікарів, які по телефону розказують, як лікуватись? 

вже питали, запитаю ще раз, який сенс іти на особистий прийом до лікаря, якщо від цього нічого не зміниться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

По інтернету теж можуть розказати.

хто? лікар? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Я думав, ви досвідом ділитесь. А тут ... :(

та сама фігня, звідки інфа про довідки на кордоні по 2400? Сам бачив, чи "вєздєсущая" санітарка з Боголюб розказала?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

... який сенс іти на особистий прийом до лікаря ... ?

 

Дісно навіщо іти? В середньовічча лікарі і то до хворого чумою ходили.

 

Спойлер

1393699879_358016076.jpg

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

та сама фігня, звідки інфа про довідки на кордоні по 2400? Сам бачив, чи "вєздєсущая" санітарка з Боголюб розказала?

 

Ви мене з кимось попутали. Я про санітарку не говорив.

 

А інфа ось звідки:
 

Повідомляємо, що наш медичний центр вводить нову послугу для пацієнтів для виїзду закордон, в неї входить:

забір матеріалу для аналізу методом ПЛР до SARS-CoV-2 (Covid-19);

проведення аналізу;

консультація фахівця з оформленням довідки.

Вартість даної послуги – 2400 грн. Документ видається на українській та англійській мові.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Вартість даної послуги – 2400 грн. Документ видається на українській та англійській мові.

тоді не потрібно виривати слова з контексту і казати, що це вартість довідки на кордоні. Це повноцінний аналіз, за результатом - видають довідку.

а так, здається ніби - можна просто купити фуфлижну довідку прямо на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

тоді не потрібно виривати слова з контексту і казати, що це вартість довідки на кордоні. 

 

Дійсно не потрібно. Я не писав, що довідку видають на кордоні :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Bliksss сказано:

Моя власна думка - так, але, мене цікавить інше, муніципальна поліція, згідно оприлюдненого звіту, оплатила тестування працівників

(кількість не вказана) на сумму 50.000+ грн. "Вніманіє - вопрос", чому тести робили не в державній медустанові?

Цитувати

так я ж про це і кажу, якого буя, їх відправляти за бюджетні кошти - робити тест в приватну клінку, якщо немає підстав? Якщо - є, чому не підуть в державну?

Бо муніципальна варта - це як держава в державі - в них і форма в рази дорожча, і зарплати мінімум в 2 рази вищі ніж в МВС. І машину - власність громади, на якій їхня директорка перекинулася в неробочий час і за межами Луцька ремонтували бюджетним коштом, і всі матеріальні збитки, нанесені в наслідок дій працівників муніципальної варти покриваються з бюджету. І підрядники їхні в шоколаді, бо "все оплачено з бюджета". В їхніх масштабах витрат бюджетних коштів - 50000 грн то пиль.

А на тому фоні - працівників одного з дитячих садочків Луцька впрягають робити ПЛР-тести за власний рахунок, бо в одній з груп в дитини член сім'ї має підтверджений ковід, тобто вони контактні особи. Без негативного тесту не допускають до робочого місця. Песимістичний прогноз виглядає так: вихователька отримала ЗП, на руки грубо 4200 грн. 1700 грн (чи 2400) заплатила за тест, якщо ковід підтвердився - на лікарняний. Лікарняний оплачується на 50% (з їхніх слів). Тобто за наступний місяць вихователька отримує пів-ЗП (а в нас лікарняні ще практикують затримувати), і за поточний витрачає майже пів-ЗП (тратить на тест). І жодних компенсацій. І майже ціла зп мінус. А якийсь пі__рас з міськради, який на весь ФБ похвалився що в нього ковід, матиме компенсацію 600 000 грн. І то ще хз чи тест позитивний в нього.

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Vadimm сказано:

 А якийсь пі__рас з міськради, який на весь ФБ похвалився що в нього ковід, матиме компенсацію 600 000 грн. І то ще хз чи тест позитивний в нього.

 

Озвучте "героя".

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Озвучте "героя".

Пфф, Пустоцвіт... та там за ним таких хитроржопих ще буде ціле казіно.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Vadimm сказано:

Пфф, Пустоцвіт...

 

Пустовіт. Зрозумів, дякую.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

Не зрозумів, не дякую.

То і не дивно :) Я ж не просто так картинку запостив :) 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

Я ж не просто так картинку запостив.

 

А що ви цим хотіли сказати? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А що ви цим хотіли сказати? 

от же жти зануда. Кажу напряму - ти тормоз. Пояснюю: тьозка, тобіш Vadimm осознанно в прізвище Пустовіт, добавив букву *ц* , щоб *пограти* словом (не знаю, як цей прийом в літературі називаєтся ) й висвободити скритий смисл основного слова, приклад: Приват банк - Примат банк. До тебе це не дійшло й ти виділив букву *ц* , ніби то помилка, ще й окремо правильно прізвище написав, ніби крім тебе, ще хтось не зрозумів :0016:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

Кажу напряму - ти тормоз.

 

Доречі, про тормоза. Планується пришвидшення роботи форуму? Бо поки деякі речі на форумі зробиш, то й сам іноді термозити починаєш.

 

Люди ще 2016 року жаліються. Що тормозить пришвидшення роботи форуму? Інші форуми на цьому двіжку літають. А цей дуже тормозить :(

 

On 23.01.2016 at 10:37, Waver сказано:

Що скривати, форум зараз реально глючить...

Напишу відгук як звичайний користувач, зовсім далекий від програмування чи навіть чогось іншого крім користування веб-пошуком...

По перше...  дійсно, все відкривається набагато повільніше ніж раніше, причому - з любих пристроїв.  Пробував з усіх майже самих нових і сучасних пристроїв - з айфона 6+, Samsung S6+, з планшета Samsung 12,2... і навіть з нового МакБукПро. Інтернет у мене певно найшвидший... через інет дивлюсь напряму на ютубі любе відео, навіть в режимі 4К... а от форум - реально тормозить (раніше, в старій версії, все відкривалось моментально)!

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Пояснюю: тьозка, тобіш Vadimm осознанно в прізвище Пустовіт, добавив букву *ц* , щоб *пограти* словом (не знаю, як цей прийом в літературі називаєтся ).

 

Граффон.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син Зеленського перехворів коронавірусом

 

 

Пряма мова Зеленського: "(На корона вірус – ред.) захворіла моя дружина. І син, до речі, теж. Вони разом лікувалися в лікарні. І якщо діти переносять це як діти: я вважаю більш-менш нормально, тільки температура і всі батьки переймаються цим і хвилюються.

Дорослі переносять цю хворобу дуже складно. Навіть ті дорослі, які молоді, здорові, які займаються спортом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...