Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, Cherman сказано:

В нас на борді є дуже толковий епідеміолог, та й, взагалі, спеціаліст широкого профілю. Правда, думаю, для людини, яка фурами торгує айфонами, така зарплата вкрай мала.

Взагалі нормальні лікарі зазвичай скромні .

Я НЕ ТОРГУЮ фурами айфонів.

Але знаю тих,хто торгує.

1 година тому, Ukrainec сказано:

Тху! Сплюнь три рази! крім сопель я нічим не хворів

Так це і був кВ.)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Тху! Сплюнь три рази! крім сопель я нічим не хворів

 

On 01.03.2020 at 21:56, Ukrainec сказано:

Ну як тобі сказати, дружина працює в навчальному закладі який закривали на карантин нещодавно і знає ситуацію приблизно по статистиці як в інших, так ось в нас гуляє якийсь сильний грип, що косить студунентів і вчителів в ліжка як солому, але ні ні, корона вірусу в нас немає, це якийсь сильний грип. В лікарняних листках пишуть ускладнення після ГРВ - так ставлять діагно :)  Занайома медик це десь в 15му розповідала, що їм забороняли писати грип в лікарняних, замість цього казали писати прото ГРВ. 

Вчора в мене малий захворів температура під 40, в кумів теж 2-є в родині лягли ще минулого тижня, один навіть в лікарню з пневмонією минулого тижня.

Так що ми не знаємо справжній стан речей з нашим брехливим менталітетом :unsure:

 

On 01.03.2020 at 22:23, Waver сказано:

Цікаво, з чим вищенаписаним незгідний nickel?

 

On 01.03.2020 at 22:34, nickel сказано:

Якщо його послухати, то коронавірус в нас ще з початку зими, тільки нам про нього не кажуть.

 

я, звісно, не @yu2007 але пам'ятаю, що була теорія, що КВ ходить значно раніше, ніж його "оголосили", от стало цікаво, чи не цікаво було б автору теорії перетворити її хоча б в гіпотезу :)

до речі, дружину хочу відправити на тест - взимку в неї був жорсткий грип, з сухим кашлем, але без пневмонії...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

 

 

 

я, звісно, не @yu2007 але пам'ятаю, що була теорія, що КВ ходить значно раніше, ніж його "оголосили", от стало цікаво, чи не цікаво було б автору теорії перетворити її хоча б в гіпотезу :)

до речі, дружину хочу відправити на тест - взимку в неї був жорсткий грип, з сухим кашлем, але без пневмонії...

Ти знаєш,  абсолютно не цікаво... Що буде те буде, але берегтися вважаю треба! бо навіть на грип можна повторно захворіти!

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головного санітарного лікаря Віктора Ляшка оштрафували за порушення правил карантину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, rrid said:

головного санітарного лікаря Віктора Ляшка оштрафували за порушення правил карантину

:0016:

Жоден із правопорушників на засідання не з’явився.

Кожного із них (окрім президента) суд визнав винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на них адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Стягнено також 420 гривень 40 копійок судового збору на користь держави".

fc7c824-kava-zelensky-khmelnytskyj.jpg.a0ae53aecd96a0151766eb6b5cce5fa5.jpg

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, rrid сказал:

я, звісно, не @yu2007 але пам'ятаю, що була теорія, що КВ ходить значно раніше, ніж його "оголосили", от стало цікаво, чи не цікаво було б автору теорії перетворити її хоча б в гіпотезу :)

до речі, дружину хочу відправити на тест - взимку в неї був жорсткий грип, з сухим кашлем, але без пневмонії...

То не теорія, німці сьогодні про це заявили офіційно - корона в них в країні була ще на ПОЧАТКУ грудня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

:0016:

Жоден із правопорушників на засідання не з’явився.

Кожного із них (окрім президента) суд визнав винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на них адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Стягнено також 420 гривень 40 копійок судового збору на користь держави".

fc7c824-kava-zelensky-khmelnytskyj.jpg.a0ae53aecd96a0151766eb6b5cce5fa5.jpg

Это в плюсы власти можно записать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, romanc said:

Это в плюсы власти можно записать.

Ага, зєлєбоби і це зхавають

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Bliksss сказано:

в результаті і сама заразилась і інших.

 

А це точно відомо, що вона там заразилась там, а не тут, на місці?

Спойлер

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bormotuha сказано:

А це точно відомо, що вона там заразилась там, а не тут, на місці?

Не факт що саме там, але, всім сказала що сидить вдома, а тим часом 2 тижні ходила "по гостях", в результаті - через 2 тижні прийшла в гості до родичів,  які сиділи на самоізоляції (самі так вирішили, так як знаходяться в групі ризику) і через тиждень - у всіх коронавірус, "совпадєніє"? Сама ж ( і ще її одна подруга) - потрапили в інфекційну, у всіх інших - дякувати Богу все прйшло більш-менш легко.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yu2007 сказано:

Кожного із них (окрім президента) суд визнав винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на них адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Що цим хочеш сказати, що президента - не штрафанули, а простих людей штрафують? Таки - ні, наприклад
Суддя захистив волинянина, якому хотіли дати 17 тисяч штрафу за появу без маски

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28000 платять, а лікарні ще порожні? І після цього ще будете казати, що в нас люди зубожілі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, volks сказал:

28000 платять, а лікарні ще порожні? І після цього ще будете казати, що в нас люди зубожілі...

Еее, а де наші 150 тис? Машинку яку прикупив би, чи ремонт зробив би... А то тільки витрати на ліки... Доречі, теща моя ще лікується... Після поновлення температури, через паро днів її знову перевели в інфекційну. І всеодно не могли вияснити що з нею. Тоді викликали ще якогось спеціаліста який побачив недоліковане запалення. В сумі вона вже більше місяця як госпіталізована. Думаю коли закриють лікарняне по ізоляції сходити десь теж провіритись, так як на нас забитий болт, аби швидше випровадити на роботу 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cniperman сказано:

Еее, а де наші 150 тис? Машинку яку прикупив би, чи ремонт зробив би... А то тільки витрати на ліки... Доречі, теща моя ще лікується... Після поновлення температури, через паро днів її знову перевели в інфекційну. І всеодно не могли вияснити що з нею. Тоді викликали ще якогось спеціаліста який побачив недоліковане запалення. В сумі вона вже більше місяця як госпіталізована. Думаю коли закриють лікарняне по ізоляції сходити десь теж провіритись, так як на нас забитий болт, аби швидше випровадити на роботу 

 

От за що люблю читати ваші пости - ви хоч правду напишите. Бо теоретиків багато але реальність трохи інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.06.2020 at 09:59, rrid сказано:

пан знає толк в збоченнях? ;)

967.70грн

 

Купив антисептик який виготовляє наш Луцький спиртогорілчаний. 80% етилового спирту 110 грн. за 1 літр.:ahuet:

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

Купив антисептик який виготовляє наш Луцький спиртогорілчаний. 80% етилового спирту 110 грн. за 1 літр.:ahuet:

50г в середину пред виходом з дому,

і маска аффтоматично дезінфікується подихом

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.05.2020 в 19:11, iiron сказал:

Цікаво чи вплине це на статистику захворювань

Вирішуйте самі, шановний iiron.

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

@SunSeth, де ти таку заборісту херню знаходиш?:D

У луцьких пабліках таких більше половини.

  • Збентежений 1
  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SunSeth сказал:

У луцьких пабліках таких більше половини.

Біда в тому, що я вже подібне, правда про менші суми, чув вживу від цілком адекватних людей.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, volks сказано:

Біда в тому, що я вже подібне, правда про менші суми, чув вживу від цілком адекватних людей.

Значить вони були не адекватними, або їм не запропонували.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zevs_Isver сказано:

50г в середину пред виходом з дому,

і маска аффтоматично дезінфікується подихом

 

Надіюсь по вашій пораді ніхто не буде робити. А хто буде, той ризикує зіпсувати собі здоров'я.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряд Чехії більше не буде вводити загальнонаціональні обмеження через коронавірус і закликає не спекулювати на темі можливої другої хвилі епідемії.
Про це заявив прем'єр-міністр Андрій Бабіш у відповідь на заклики опозиції підготуватися до можливої другої хвилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SΩLΩMΩN said:

Надіюсь по вашій пораді ніхто не буде робити. А хто буде, той ризикує зіпсувати собі здоров'я.

мм, ти пропонуєш не бухати цілий карантин?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

мм, ти пропонуєш не бухати цілий карантин?

 

Ти пробував пити 80%спирт з денатуратом, перикиссом водню і гліцерином?

 

Я вже наводив ціну коньяку і антисептику в аптеках.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...