Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 hours ago, Cniperman said:

Перші зразки ще контактних мабуть згубили/викинули/нафігнепотрібні. Прийшли повторно взяті мої і дружини. Мені підтвердили, їй ні. Хоча в неї брали раніше, при поступані в лікарню. А в мене через паро днів. При тому я себе здоровіше почував, хіба більше кашляю. 

А які саме тести вам робили обидва рази? ПЛР, експрес, ІФА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Кіліманджаро сказал:

А які саме тести вам робили обидва рази? ПЛР, експрес, ІФА?

ПЛР

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Cniperman сказал:

 При тому я себе здоровіше почував, хіба більше кашляю. 

А які взагалі відчуття? Сприймається і відчувається як звичайна простуда? чи є якісь нюанси? .... Писали про проблему з нюхом смаком і тд. у кого що. температура як коливається... дихається як... надути балон без проблем чи не зовсім... Ще можливо якісь симптоми, відчуття специфиічні... 

Вибачте якщо набридаємо але дійсно цікаво, бо дуже багато різноі протиречивоі інфи кругом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Zheny@ сказано:

ти походу не знаєш слова "сарказм".

Там могли бути будь-які  цифри у графі "антисептик", і у графі "коньяк 7 років", головний посил, це  щоб 7-річний коньяк був дешевший від антисептика.  В тому і шутка юмора.

Але походу вийшло якось так

java-%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88%D0%BD%D1%8

ясно. намйок понняв. аревідерчі:

Цитувати

Встречаются два "новых русских". Один другому:
- Гля, галстук купил! Штуку двести баксов отдал!
- Дурак ты - вон за углом такие же по штуке пятьсот!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

21 годин тому, Cniperman сказано:

Перші зразки ще контактних мабуть згубили/викинули/нафігнепотрібні. Прийшли повторно взяті мої і дружини. Мені підтвердили, їй ні. Хоча в неї брали раніше, при поступані в лікарню. А в мене через паро днів. При тому я себе здоровіше почував, хіба більше кашляю. 

.

Цитувати

"Дзвонять і скаржаться в комісію, що отримали аналізи на 9-й день. А за нормами це треба робити у межах 48 годин. Але це вже не можливо так зробити. Треба 3-4-5 днів", – каже Олег Гелевей, голова комісії Київміськради з питань охорони здоров'я.

.

Цитувати

У Житомирі обласний лабораторний центр й узагалі припинив приймати нові зразки. Перерву вирішили зробити на три дні.

"Проби, які у нас перебувають у так званій черзі, будуть направлені до інших лабораторій України", – розповідає Віталій Бунечко, голова Житомирської облдержадміністрації.

здавалося б, який зв'язок між цими повідомленнями з різних джерел (одне від анонімного користувача інтернету, інше - від цілком собі посадової особи) з цим:

Цитувати

Ляшко объяснил рекордный рост числа заразившихся коронавирусом

22:00 4 июня 2020

Рост происходит в регионах, которые и раньше лидировали по количеству зараженных. Об этом в эфире канала «Украина 24» заявил главный санитарный врач, замминистра здравоохранения Виктор Ляшко.

Медик назвал в основном западные области — Ровенскую, Львовскую, Житомирскую, Волынскую и Черновцы, где большое число заболевших COVID-19. При этом он отметил, что в этих регионах все же наблюдается тенденция к снижению.

По словам Ляшко, в основном, у заболевших легкие формы COVID-19.

«Мы выявляем либо легкие формы, либо бессимптомные, случаев госпитализации меньше», — заявил он.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2020 at 19:30, SΩLΩMΩN сказано:

 

Виявляється, на область є всього 2 вірусолога. 

 

На Волині – два вірусолога на всю область: не встигають робити ПЛР-тести на коронавірус

 

 

пане експерт, чому Ви не прокоментували відео, яке виклали?

тобто, ви повністю згідні із заголовком - два вірусологи на область не встигають робити тести?

а для чого взагалі вірусологи, щоб зробити тести? тести роблять лаборанти, а не вірусологи!

може, причина - в тому, що всім нас*ати на організацію роботи лабораторії? чи за чотири місяці не могли підготуватись?

чи насправді "жираф", якому "видніше", давно знає, що особливої небезпеки це явище не становить, тому й підготовка відповідна? що головне - це вимога носити документи та інші обмеження прав і свобод, а не своєчасне виявлення джерел інфікування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, rrid said:

для чого взагалі вірусологи, щоб зробити тести? тести роблять лаборанти, а не вірусологи!

може, причина - в тому, що всім нас*ати на організацію роботи лабораторії? чи за чотири місяці не могли підготуватись?

чи насправді "жираф", якому "видніше", давно знає, що особливої небезпеки це явище не становить, тому й підготовка відповідна?

Цікаво, а скільки триває процедура тесту? Скільки зразків можна завантажити в один апарат? Можливо в лабораторіях є достатньо лаборантів і матеріалів для ПЛР, але не вистачає обладнання для оперативного аналізу зразків, і тому такі черги? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

але не вистачає обладнання для оперативного аналізу зразків, і тому такі черги? 

вже давно сказали - одна лабораторія на область - одне пристосоване приміщення, обладнання здатне видавати 166 (чи 186 не пам'ятаю)  на добу при роботі в 3 зміни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Цікаво, а скільки триває процедура тесту? Скільки зразків можна завантажити в один апарат? Можливо в лабораторіях є достатньо лаборантів і матеріалів для ПЛР, але не вистачає обладнання для оперативного аналізу зразків, і тому такі черги? 

 

Я вже написав відповіді на ваші питання, до того, яки ви їх задали :)

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що знову закривають дитсадки, спорт/фітнес зали, кафе і ресторани.

В спортлайф не поспішати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

 

Я вже написав відповіді на ваші питання, до того, яки ви їх задали :)

 

Подивився той сюжет. Я, як і @rrid , раніше думав, що тести роблять лаборанти, а не вірусологи. 

Але зі слів тієї завідувачки "...у нас є 2 вірусологи, які працюють на ампліфікаторі, тобто на третьому етапі виявлення збудника...". А ще "...навіть якщо закупити обладнання, проблема з кадрами лишиться, от ветслужба закупила апаратуру, яку можна було б і для ПЛР використовувати, але вони не мають досвіду..."

 

То це виходить, що два вірусолога у три зміни на одному ампліфікаторі роблять аналізи на всю область?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

То це виходить, що два вірусолога у три зміни на одному ампліфікаторі роблять аналізи на всю область?

 

 Так.

Але є нюанс.

 

Можна зробити тест на коронавірус у приватній клініці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Цікаво, а в парках ще можна бігати? Вуличні турніки "в законі"?

 

ніби ніхто й не ловив... весь карантин бігав, на турніки ходив і нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

То це виходить, що два вірусолога у три зміни на одному ампліфікаторі роблять аналізи на всю область?

 

 

П.С.

Цитувати

У Тернополі тестують на коронавірус жителів Львівської і Волинської областей

Опубліковано: Оксана Семенович · 5 Червня 2020

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

 

test.pngВ обласному лабораторному центрі проводять ПЛР-дослідження коронавірусу жителям сусідніх областей.

Зокрема, наші вірусологи допомагають з діагностикою COVID-19 Львівщині і Волині.

Обласний лабораторний центр розширює потужності, оскільки має набути статус міжрегіонального, – каже головна державна санітарна лікарка Тернопільщини Оксана Чайчук. Відтак учора із сусідніх областей доставили понад тисячу зразків біоматеріалу.

“Обласний лабораторний центр почав надавати допомогу по тестуваннях сусіднім областям. Зокрема, протестували 500 осіб з Львівської області, завтра ще очікуємо матеріал від 500 осіб. Також має поступити з Волинської області матеріал на 500 осіб. Тобто будемо мати тисячу зразків біоматеріалу зі сусідніх областей. Оскільки ми позиціонуємо себе міжрегіональним лабораторним центром, то починаємо допомагати іншим областям”.

Епідемічна ситуація у сусідніх областях набагато складніша, ніж на Тернопільщині. До прикладу, на Львівщині минулої доби підтвердили більше ста випадків зараження коронавірусом. Відтак тамтешні вірусологи не встигають опрацьовувати значну кількість біоматеріалу.

 

Змінено користувачем rrid
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щонайменше 20% ПЛР-тестів показують хибний негативний результат. Про це свідчать підсумки дослідження, проведеного науковцями Університету Джонса Гопкінса, передає УНН із посиланням на Science Daily.

Так, під час дослідження вчені дійшли висновку, що найбільше помилок дають тести, взяті впродовж перших трьох днів після зараження.

Найточнішою ПЛР-діагностика є лише на восьмий-дев’ятий день, коли пацієнт уже кілька днів відчуває симптоми хвороби.

“Науковці встановили, що можливість хибного негативного результату становить до 100% у перший день інфікування і знижується до 67% на четвертий день. На восьмий день імовірність такої помилки падає до 20%”, – пише видання.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1872475-kozhen-pyatiy-plr-test-pokazuye-khibniy-negativniy-rezultat-vcheni

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому світ вирішив, що Швеція шкодує про відмову від карантину?

 

Цитувати

Головний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл дав коротке інтерв'ю місцевій радіостанції і привернув до себе увагу всього світу: журналісти інтерпретували його слова як визнання помилок, скоєних урядом в боротьбі з коронавірусом.

Останні кілька днів у Швеції смертність від Covid-19 була найвищою у світі в перерахунку на кількість населення.

Ці дані стали новим приводом для критики влади Швеції, яка підтримала позицію Тегнелла і не запроваджувала карантин. Людям дозволили вільно пересуватися країною.

Тегнелл дійсно розповів журналістам, що, ймовірно, дещо можна було зробити інакше, але таку заяву він зробив далеко не вперше і обирав дуже обережні формулювання.

Так чому весь світ вирішив, що противник локдаунів вибачається за помилки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rrid сказано:

“Науковці встановили, що можливість хибного негативного результату становить до 100% у перший день інфікування і знижується до 67% на четвертий день. На восьмий день імовірність такої помилки падає до 20%”

 

Є таке але на сьогодні єдиною підставою встановлення діагнозу є позитивний ПЛР тест на коронавірус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Є таке але на сьогодні єдиною підставою встановлення діагнозу є позитивний ПЛР тест на коронавірус.

А є й таке.. При позитивному ПЛР тесті,  людина, без симптомів хвороби, має позитивний ПЛР тест, а, через 3-4 неділі, проходить ІФА-діагностику, на наявність антитіл до коронавірусу. Результат від'ємний. В крові антитіл немає. А як же ж імунна відповідь: якщо вірус побував в організмі,  у відповідь на це вробляються антитіла. Напрошується питання, з якою діагностикою щось не так- з ПЛР чи ІФА?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, bublik007 сказано:

А є й таке.. При позитивному ПЛР тесті,  людина, без симптомів хвороби, має позитивний ПЛР тест, а, через 3-4 неділі, проходить ІФА-діагностику, на наявність антитіл до коронавірусу. Результат від'ємний. В крові антитіл немає. А як же ж імунна відповідь: якщо вірус побував в організмі,  у відповідь на це вробляються антитіла. Напрошується питання, з якою діагностикою щось не так- з ПЛР чи ІФА?

 

ІФА тест можна зробити в приватній клініці ( не буду їх рекламувати ).

Позитивний тест ІФА є підставою для проведення ПЛР тесту.

ІФА тести почали робити, щоб розвантажити лабораторії, які роблять ПЛР тести.

У кожного тесту є своя специфіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

ІФА тест можна зробити в приватній клініці ( не буду їх рекламувати ).

Позитивний тест ІФА є підставою для проведення ПЛР тесту.

ІФА тести почали робити, щоб розвантажити лабораторії, які роблять ПЛР тести.

У кожного тесту є своя специфіка.

Іфа обстеження, можна зробити не тільки в приватних клініках))) Цей аналіз можна зробити і в державних лабораторіях, і, в рази дешевше))) Якість аналізу, повірте мені, не буде гіршою ( не буду рекламувати)))) ).

Кожний виробник тесту, заявляє  СВОЮ специфічність і чутливість. І, якщо, бути геть об'єктивним, то, перед тим, як використовувати ту чи  іншу методику в лабораторії  треба повести валідацію і верифікацію методу , повести вхідний контроль якості реагентів, які заходять в лабораторію. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.06.2020 at 12:48, Cniperman сказано:

А в мене через паро днів. При тому я себе здоровіше почував, хіба більше кашляю. 

то скільки часу ви вже хворієте? (перебуваєте на ізоляції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

то скільки часу ви вже хворієте? (перебуваєте на ізоляції

Постараюсь найточніше вказати з пам'яті ...  Десь в районі 8-10 травня в тещі почала вилазити температура, кашель, може ще що, чого ми не знаємо. З понеділка звернулась до сімейного, почала лікування. Лікування не допомагало, в четвер 14 взяли аналіз, лікар ще раз послухала, сказала що якщо не піде на покращення на вихідні госпіталізують. Так і було. В ту неділю зробив останню вилазку зі швагром(срака чула неладне). Лікували її в районній в ліпінах, як виявилося пізніше там і був пік. Вона не розказувала, приховувала, але потім трохи проговорилась дочці. Деталей незнаю, але було важко. Вроді в вівторок 19 її тест підтвердили, перевели в інфекційну. Тоді ж її свіжий тест вже був негативний. З понеділка 18 ми самоізолювались, 21 приїхали всім робити тест і офіційно нас ізолювали) Кілька разів пани поліціянти телефонували дружині, питали чи всі вдома. Як вже відомо станом на 21 швагро з тестем мали позитивний тест, я негативний, дружина з сином невідомо. 24 в сина піднялась температура, поїхав з дружиною в інфекційну. В них взяли тест. В дружини негативний, сина позитивний. Згодом температура піднялась і в мене 27 взяли тест - позитивний. 29 взяли в швагра, ще невідомо. Сьогодні ще взяли в тестя зі швагром. Тільки зараз почали приходити тести, то з того можна зробити таку картину: теща підхопила, припустімо на роботі. Тісно контактує з тестем, тому він в перших. Той в свою чергу з внуком, і багато часу проводив в швагра. Через тісний контакт з малим вже і я з дружиною. Хоча їй і не діагнізтують. Прийшла в лікарню ще не була, а тесту в неї більше і не брали. Через декілька днів в лікарні в неї почались симптоми, її лікували. Зараз краще. Думаю що якщо і візьмуть з понеділка то буде вже негативний. 

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.06.2020 в 17:00, MANJAK11 сказал:

да я в твої квитки зворотні навіть не внікав, достатньо було твоєї несприйнятності аргументів в міській сфері. Ти ж нікого не бачиш і не чуєш.

"Не внікав но осуждаю":D:D Ото "бачить" людина і "чує"!

І що не так з міським транспортом? Ти там завзято доводив, що, керуючись "економічною доцільністю", ніхто не буде возити містом лише сидячих і перевізники пошлють владу та не виїдуть взагалі, або не будуть дотримуватися обмежень, і транспорт ні в якому разі пускати не можна, буде масове порушення... Возять, не послали, порушень - мінімум, чи то в жителів міста колективна галюцинація і все насправді не так, тільки ніхто не бачить? Куди пішли твої аргументи? Не в смітничок, випадково? А, так ще й вартість проїзду - теж ніхто не підняв...

Доречі, на Рожище вчора бачив пару автобусів з вокзалу - так сиділи по 3-4 людини, хоча ніколи такі порожні вони не були, навіть з кінцевої на рибалку стояти пару разів з вудками довелося - люди стали значно менше їздити.

А транспорт, схоже, дуже тимчасовим і непостійним явищем буде цього року - от вже приміські поїзди відсьогодні на Волині не ходять... Буде спалах - будем знову всі за будь-якої погоди ходити пішечки (щастя, що на ровер пересів). Добре, хоч богослужіння з участю вірян заборонити перед Трійцею нарешті здогадалися (хоч треба було перед великодніми святами ще то зробити). Зате міськрада спокійно заявляє про "додатковий транспорт на кладовище"...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...