Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, nickel сказано:

Ти? Чи хтось з родичів?

Мати і сестра, в мене - негативний, здав повторно - про всяк випадок

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

От цікаво, якщо відмовитись від "сіті кард" взагалі, можна інше рішення впровадити, 

 

Можна але згідно договором з міського бюджету потрібно буде заплатити 50 млн. грн. Профіт!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, MACCEN сказано:

От цікаво, якщо відмовитись від "сіті кард" взагалі, можна інше рішення впровадити, навіть зробити його валідним разом з сітікардом, чи "сіті кард" не буде возмущатись?

звичайно можна, здається, навіть на борді писали, у випадку, якщо "не зайде", міськрада виплатить туркомолдаванам хх млн. грн. "за труды".

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

добре хоч так впровадили 

ну да, в дяді Стьопи - було дешевше в рази (може і краще) місцева розробка, ще й розстрочку пропонував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Cniperman сказано:

В четвер буде 2 тижні з моменту першого забору аналізу на ковід як тісноконтактуючих з хворою. Результатів досі нема. Яка достовірність нашої інформації при такій халатності?

 

Виявляється, на область є всього 2 вірусолога. 

 

На Волині – два вірусолога на всю область: не встигають робити ПЛР-тести на коронавірус

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Cniperman сказано:

Десь на 500 в день на двох. Залежить чим лікувати будуть

 

Дякую за інформацію.

А манюпас переконують, що все профінансовано. Цікаво, куди пішли 2,6 млрд. грн?

 

На борьбу с коронавирусом из бюджета потрачено более 2,6 миллиарда (инфографика)

 

До 28 мая 2020 года включительно, за счет бюджетов всех уровней проведено платежей на сумму 2,62 млрд грн: 658 млн грн из госбюджета и 1 965 млн грн из местных бюджетов. Об этом сообщает пресс-служба Минфина со ссылкой на Госказначейство.

 

WhatsApp%20Image%202020-06-02%20at%2012_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Виявляється, на область є всього 2 вірусолога. 

 

 А як же всі остальні? :D Луцька Борда - Тема : Коронавірус і реакція на нього. 223 сторінки на даний момент.

  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, sss381 сказано:

 А як же всі остальні? :D Луцька Борда - Тема : Коронавірус і реакція на нього. 223 сторінки на даний момент.

ні, тут лише один вірусолог (який мав 5-тірку по мікробіології чи то вірусології, хз),  ну може 2. І ті стверджують що вірус не страшний! (страшні лише  його наслідки)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.06.2020 в 18:30, rrid сказал:

"туди" - це ще фігня (якщо не знаєш "технології", то розкажу по серкрету - береш квиток до села, куди можна взяти квиток, а в салоні водію доплачуєш, або, щоб надійно - до наступного за твоїм селом де АС "бачить" зупинку), а от як ти будеш їхати назад, коли приїде антобус, де всі дозволені місця будуть зайняті? ;)

тому або боїшся коронавірусу і сидиш вдома, або не боїшся, і їздиш, як і раніше. або переходиш на індивідуальну доставку тіла в потрібну точку (що також не гарантує, що ніде не заразишся)

Я про "назад" і пишу...

В 31.05.2020 в 17:33, MANJAK11 сказал:

а шо такоє ? а з міським не те саме ? сіли в девьятку в Ліпінах 10 чоловік, кому на роботу на ДПЗ і все, весь маршрут водій по баблу і пасажири на зупинках сосуть пістон. Хай не 10 а 7, що особливо суті не міняє. Але пєши ісчо ))

Не пиши х*йні (соррі, не стримався, адекватнішим будб, не буду), ПО МІСТУ (особисто не раз пішки ходив), і 30+ км ВІД міста - то РІЗНІ, холєра, речі...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Не пиши х*йні (соррі, не стримався, адекватнішим будб, не буду), ПО МІСТУ (особисто не раз пішки ходив), і 30+ км ВІД міста - то РІЗНІ, холєра, речі...

при чому тут різні не різні речі ? ітог твоїх хворих фантазій всерівно однаковий

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, MANJAK11 сказал:

при чому тут різні не різні речі ? ітог твоїх хворих фантазій всерівно однаковий

Іди .... лісом.. Хворе тут - ТІЛЬКИ ти. Розумієш, неадекватне, щро таке "з Ліпін на ДПЗ", і з умовного Оконська до Луцька? Лікуйся, хамло!

Чи я щось не так написав вище - треба розробити систему з замовленням ЗВОРОТНЬОГО квитка та ТВОЇЙ зупинці, на конкретну годину, щоб такого, що "всі, крім кінцевої сосуть пістон" - НЕ було, а? І НЕ про міські перевезення (де зараз такого немає, і не передбачається - по пару чоловік їздить, у всіх маршрутках і тролейбусах, що я сьогодні бачив, було саме так)... Вчись читати!

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Іди .... лісом.. Хворе тут - ТІЛЬКИ ти. Розумієш, неадекватне,Лікуйся, хамло!

Ти або перестанеш, або місяць будеш Борду лише читати.

Ман'як тебе ніде не посилав.  А ти перегинаєш. Хочеш йому щось сказати? У приват!

 

29 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

треба розробити систему з замовленням ЗВОРОТНЬОГО квитка та ТВОЇЙ зупинці, на конкретну годину, щоб такого, що "всі, крім кінцевої сосуть пістон" - НЕ було

нахіба? Для кого це? Для чого це ?  Ніде такої фігні немає.  Ти на роботу поїхав о 7,30, а назад, уже як повезе.. чи ти начальнику будеш пояснювати, що у тебе квиток на 17,15. А він скаже, а мені монопенсісуально, доробиш роботу - поїдеш. Не подобається - звільняйся. І  таких прикладів вагон.

Пройтися з Липин на ДПЗ? 2 години перед роботою і 2 після. Що то за маячня?

 

Ти бухаєш може?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Іди .... лісом.. Хворе тут - ТІЛЬКИ ти. Розумієш, неадекватне, щро таке "з Ліпін на ДПЗ", і з умовного Оконська до Луцька? Лікуйся, хамло!

Чи я щось не так написав вище - треба розробити систему з замовленням ЗВОРОТНЬОГО квитка та ТВОЇЙ зупинці, на конкретну годину, щоб такого, що "всі, крім кінцевої сосуть пістон" - НЕ було, а? І НЕ про міські перевезення (де зараз такого немає, і не передбачається - по пару чоловік їздить, у всіх маршрутках і тролейбусах, що я сьогодні бачив, було саме так)... Вчись читати!

Я БАЧИВ, що ти не про міські перевезення писав. Я просто навів приклад, як ти до міських перевезень докулупався, з мягко кажучи нерозумними й невиконуваними ідеями, тепер до міжміських так само доколупався, з такими ж самими ідеями. Як називаєтся людина, яка не сприймає логічних доводів, придумай сам, а відхилення твоє називаєтся селективне сприйняття й поляризація думок, коли ти в упор не розумієш фантастичність твоїх ідей й не хочеш бачити логічність чужих доводів. Ну подобаєтся тобі так жити, ну і хєр з тобою. Можна сказати : агресивний клон Нокіана

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Zheny@ сказал:

Ти або перестанеш, або місяць будеш Борду лише читати.

Ман'як тебе ніде не посилав.  А ти перегинаєш. Хочеш йому щось сказати? У приват!

 

нахіба? Для кого це? Для чого це ?  Ніде такої фігні немає.  Ти на роботу поїхав о 7,30, а назад, уже як повезе.. чи ти начальнику будеш пояснювати, що у тебе квиток на 17,15. А він скаже, а мені монопенсісуально, доробиш роботу - поїдеш. Не подобається - звільняйся. І  таких прикладів вагон.

Пройтися з Липин на ДПЗ? 2 години перед роботою і 2 після. Що то за маячня?

 

Ти бухаєш може?

1) Якщо людина вважає можливість (не обов'язкове насильне придбання, я МОЖЛИВІСТЬ, опцію) придбати зворотній квиток на міжміський автобус ще на автостанції при виїзді (наприклад, до Оконська на 10:00 і з Оконська на автобус "Луцьк-Маневичі" на 17:50), і тим самим забезпечити собі  БЕЗПРОБЛЕМНИЙ доїзд назад - так, з прив'язкою до години, так, КОМУСЬ так буде незручно (хай ризикує не сісти в 2-3-4 автобуси, зате без прив'язки), а комусь - стане єдиним шансом сісти в автобус, а не заночувати перед робочим днем невідомо де - "хворими фантазіями", і порівнює міжмісто з містом - то і є фантазії, ЙОГО, не сильно здорові. ЩЕ РАЗ - я не кажу, що має бути обов'язекова купівля зворотнього .квитка, має бути можливість його купити і "застовбити" собі місце. На потяг так можна, і ніхто не вмер, але можна і прибігти перед відправкою і купити квитка, без гарантії наявності місця. І я ніразу ніде не писав, що так треба на міському чи приміському транспорті, виключно на тому, що їде за межі району, області і т.д. Я писав, що на приміських і міських напрямках місцева влада має забезпечити збільшення кількості трансопрту, щоб не було скупчень, можливо - переробити трохи схму маршрутів, що не так? В його розумінні то "доколупався до міського транспорту"...

2) З Липин до ДПЗ - то приведено для прикладу, він там розривався в переживаннях (цитата дослівна): "а шо такоє ? а з міським не те саме ? сіли в девьятку в Ліпінах 10 чоловік, кому на роботу на ДПЗ і все, весь маршрут водій по баблу і пасажири на зупинках сосуть пістон. Хай не 10 а 7, що особливо суті не міняє. Але пєши ісчо )) ". Ну так, шотакоє, всього то застрягнути за 30-50-70 км. на зупинці, фігня, то ж геть те саме, що в місті, де маршрутки ходять кожних 15 хвилин...

3) Ні, не бухаю, і нікому не раджу.

13 часов назад, MANJAK11 сказал:

Я БАЧИВ, що ти не про міські перевезення писав. Я просто навів приклад, як ти до міських перевезень докулупався, з мягко кажучи нерозумними й невиконуваними ідеями, тепер до міжміських так само доколупався, з такими ж самими ідеями. Як називаєтся людина, яка не сприймає логічних доводів, придумай сам, а відхилення твоє називаєтся селективне сприйняття й поляризація думок, коли ти в упор не розумієш фантастичність твоїх ідей й не хочеш бачити логічність чужих доводів. Ну подобаєтся тобі так жити, ну і хєр з тобою. Можна сказати : агресивний клон Нокіана

Наведи приклад, де фантастика, будь-ласка? Купити ЗВОРОТНІЙ квиток і гарантовано сісти в автобус за 30-70-100 км від свого міста - то фантастика? Чи таки ПОТРІБНА багатьом і корисна опція? ЩЕ РАЗ - не примусити всіх купувати зворотні квитки на автобуси (Женя там вище написав, що то дурня, і я з ним повністю згоден - буває купа ситуацій, коли ти не знаєш, о котрій годині звільнишся чи дійдеш до зупинки), а дати можливість "забити" собі місце, хай, починаючи з станцій, що віддалені на 50 км від міста, і ВИЇХАТИ додому, а не, висловлюючись твоїми словами, "сосати пістона" до ранку з перспективою замерзнути (жартую)/бути пограбованим/просто не потрапити на другий день на роботу. А, ото - логічні доводи були, про сосання пістона і міські перевезення, коли мова була про міжміські і неблизькі, так? Цікава логіка, одначе, пане психіатр без відхилень.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть трошки не так - обмежити можливість придбання зворотнього квитка певним відсотком від кількості місць, і не бронювати його, а продавати тільки тим пасажирам, які реально прийшли на рейс, щоб не було "автобуса, в який неможливо сісти на кінцевій". І всі будуть щасливі. Доречі, спостерігав купу міжміський і приміських автобусів, де їхало пару пасажирів,  в жодному не були зайняті всі сидячі місця - люди певно і бояться кудись без сильно нагальної потреби далеко їхати, щоб не застрягнути там. Ну і погода зараз не дуже "льотна", може і тому так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Я писав, що на приміських і міських напрямках місцева влада має забезпечити збільшення кількості трансопрту, щоб не було скупчень, можливо - переробити трохи схму маршрутів, що не так?

Заради одного тебе це ніхто не буде робити. тут зав'язані дуже великі гроші!  Та й технічно не все так просто ,як тобі може здаватися!

9 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

В його розумінні то "доколупався до міського транспорту"...

В моєму теж. Що саме тобі не до вподоби ?

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ну так, шотакоє, всього то застрягнути за 30-50-70 км. на зупинці, фігня, то ж геть те саме, що в місті, де маршрутки ходять кожних 15 хвилин...

Погугли фотки з Києва, де маршрутки кожні 5-10хв і дозволені лише сидячі. Може хоч тоді ти вилізеш зі свого мікросвіту і зрозумієш абсурдність своїх уяв?

12 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ні, не бухаю

А збоку геть як маячня сп'янілої людини. Матюки, образи, городиш всяку нісинітницю!

13 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Наведи приклад, де фантастика, будь-ласка? Купити ЗВОРОТНІЙ квиток і гарантовано сісти в автобус за 30-70-100 км від свого міста - то фантастика?

Так, ніби є.  Міжміські, принаймні, точно є.

 

14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

ЩЕ РАЗ - не примусити всіх купувати зворотні квитки на автобуси

Ти коли востаннє їздив десь на міжміських по області?  Я сам, колись, був у ситуації, коли в районі не міг виїхати з автостанції, бо ваділа не брав людей із купленими в касі квитками!  Бо йому срати і він приватний перевізник. Йому готівку давай!  І солі ти йому на хвіст насиплеш!

 

16 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

а дати можливість "забити" собі місце, хай, починаючи з станцій, що віддалені на 50 км від міста, і ВИЇХАТИ додому, а не, висловлюючись твоїми словами, "сосати пістона" до ранку

ок. Ти розумний і продвинутий чувак з модним телефоном і інтернетом у ньому, забив собі місце, і ще таких 30 чол. Що тоді робити бабульці яка має нокію 3310, щоб діти могли до неї зателефонувати, і вона буде стояти на зупинці? Бо немає змоги застовбити місце? 

В такому випадку, я тобі скажу як буде, воділа буде срати на тебе і на твоє застовблене місце, і візьме бабцю з реальними грошима, і через те, що це бабця, можливо мама його кума / сусіда і т.д.

І ти що робитимеш, буде розказувати що в тебе місце застовблене ,а бабця нехай стоїть на дворі і "сосе пістон"  ?

 

Видихай вже.!

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

ок. Ти розумний і продвинутий чувак з модним телефоном і інтернетом у ньому, забив собі місце, і ще таких 30 чол. Що тоді робити бабульці яка має нокію 3310, щоб діти могли до неї зателефонувати, і вона буде стояти на зупинці? Бо немає змоги застовбити місце? 

В такому випадку, я тобі скажу як буде, воділа буде срати на тебе і на твоє застовблене місце, і візьме бабцю з реальними грошима, і через те, що це бабця, можливо мама його кума / сусіда і т.д.

І ти що робитимеш, буде розказувати що в тебе місце застовблене ,а бабця нехай стоїть на дворі і "сосе пістон"  ?

 

Видихай вже.!

1) продавати зворотні тільки тим, хто прийшов на рейс, а не бронювати, і не на всі 100% місць, і не до зупинок на зразок Тростянця, які поруч з містом - від 30-50 км. від міста мінімум.

2) Воділа як "посре", так і злізе - 102, з усіма витікаючими, а зараз, в карантин, його можна і під порушення правил перевезення підвести. В мене було таке один раз в Маневичах, коли воДЯТЕЛ Камінь-каширсього автобуса відмовлявся брати мене і заїкався про "мені пофіг на квиток (куплений з МІСЦЕМ), я повний" - тупо пішов до касира, яка мені той квиток продала (10 хвилин часу я мав), і при ній почав набирати 102, до розмови з поліцією не дійшло - водія миттєво поставили на місце і я, поїхав додому після того, як мене пропустили  до купленого місця (сиділа там далеко не бабця, а студент якийсь). Саме цікаве було далі - до Колок по селах вийшло понад півавтобуса, і стоячих було до самого луцька 2-3, і то після Колок. Водій на питання "ото воно тобі треба було?" - промовчав. Так що як на кого потрапиш, і сіль на хвіст буває різна...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.06.2020 at 19:22, rrid сказано:

ДрХаус казав, що всі брешуть. Але це не точно...

 

В аптеках все точно:

 

Антисептик Healer для рук 100 мл - 84 грн./шт.  840 грн./1л

Коньяк Adamari 7 років витримки 0.5 л 40% - 267 грн./ шт.  534 грн./1л

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Видихай вже.!

та бесполєзно, він в голові придумує собі ідею, а потім зі всім світом починає боротись, щоб її відстояти. Навіть коли йому наводять недоліки його ідей. Саме смішне, що тут, тих, хто реально має вплив на втілення тих ідей, не було й немає :) Але чоловік щось доказує, спорить :0016: 

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Наведи приклад, де фантастика, будь-ласка? Купити ЗВОРОТНІЙ квиток і гарантовано сісти в автобус за 30-70-100 км від свого міста - то фантастика?

да я в твої квитки зворотні навіть не внікав, достатньо було твоєї несприйнятності аргументів в міській сфері. Ти ж нікого не бачиш і не чуєш. Тому ще раз, на ті самі граблі, наступати не хочу )))) Їдь, не їдь, купляй, не купляй, можеш з одиночним пікетом вийти постояти чи рекламний щит орендувати й там звернення написати (Нікель допоможе :) ), роби що хочеш :0016:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

В аптеках все точно:

 

Антисептик Healer для рук 100 мл - 84 грн./шт.  840 грн./1л

Коньяк Adamari 7 років витримки 0.5 л 40% - 267 грн./ шт.  534 грн./1л

пан знає толк в збоченнях? ;)

967.70грн

55.60грн

Антисептик для рук Nous+ 5 л (5907772033616)

 

599  

 

Цитувати

Так вот, автор настоятельно советует не доверять цифрам. Особенно не верить в чужие цифры и результаты чужого анализа. Ведь как мы знаем, «есть ложь, есть большая ложь, а есть статистика». Перефразируя это изречение Марка Твена, можно сказать, «что есть и аналитика». Особенно критично к цифрам необходимо относится тогда, когда они проходят обработку  *** . Являются ли эти цифры беспристрастным отражением ситуации, станете ли вы им доверять? Ответ кажется очевидным. Однако, как показывает практика, не для всех.

 

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

ти походу не знаєш слова "сарказм".

Там могли бути будь-які  цифри у графі "антисептик", і у графі "коньяк 7 років", головний посил, це  щоб 7-річний коньяк був дешевший від антисептика.  В тому і шутка юмора.

Але походу вийшло якось так

java-%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88%D0%BD%D1%8

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші зразки ще контактних мабуть згубили/викинули/нафігнепотрібні. Прийшли повторно взяті мої і дружини. Мені підтвердили, їй ні. Хоча в неї брали раніше, при поступані в лікарню. А в мене через паро днів. При тому я себе здоровіше почував, хіба більше кашляю. 

  • Cумний 2
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cniperman сказано:

Перші зразки ще контактних мабуть згубили/викинули/нафігнепотрібні. Прийшли повторно взяті мої і дружини. Мені підтвердили, їй ні.

Це якийсь пздц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...