Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Прогнози робити не буду, так як я не мікробіолог і не математик, але на сьогоднішній момент, якщо брати з 8 лютого (бо до 8 лютого цифри невеликі, щоб впливати на загальну картину) по 8 травня ( рівно 3 місяця) померло від ковід 268 тис людей при 3 млн 800 тис захворівших. Це при тому, що ще 2 млн 228 тис людей хворіє і не відомо скільки з них помре. Але якщо взяти сьогоднішнє відношення виздоровівших до померлих (1 млн 278 тис до 268 тис), то померлих 17.5% до всіх закритих справ. І якщо взяти 2 млн 228 тис хворіючих на сьогоднішній день і помножити на 17.5%, то буде ще 390 тис померлих від ковід (ще раз повторюсь, при динаміці на сьогодні). Отже, всього 268 тис + 390 тис = 658 тис померлих від ковід за 3 місяці. 

Можливо, я неправильно щось порахував, то поправте.

 

Screenshot_20200508_021828.jpg.1b34e12111dbb7b97ece9a5a3abc356b.jpg

 

 

Саша,рахуймо простіше і швидше.

За 3 місяці 268 тисяч померлих.

Не буду навіть робити поправку на ,що зима вже пройшла ,а літом від грипу помирає майже ніхто.

Просто помножимо 268 на 4, за рік виходить міліон 72 тисячі .

Дочекаємося кінця року,не впевнений що ця цифра така буде.

Але якби й так,то через два рази сільніший грип ,зупиняти всю планету?

Загнати в страх та депресію міліарди?

Дзвонить з Німеччини знайома і каже,що скоро будуть для боротьби з вірусом вживляти чіпи,а отже повністю контролювати поголовно всіх.

Це їй наснилося,чи хтось таки розганяє спєцом?

Коли людина налякана,вона перестає критично мислити і правильно реагувати,перестає опиратися. А ,ще мінусами срати)

Ось і провели експеримент ,до якої міри можна всіх налякати.

Походу лише білоруси зі шведами не злякались.

 

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

Дзвонить з Німеччини знайома і каже,що скоро будуть для боротьби з вірусом вживляти чіпи

 Це лапша, теж знайома дзвонила, нічого подібного нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Nokian сказано:

Дзвонить з Німеччини знайома і каже,що скоро будуть для боротьби з вірусом вживляти чіпи,а отже повністю контролювати поголовно всіх.

Віктор, не маю цілі ганити Вашу знайому......  Вона віруюча( православна, католичка, лютеранка......)? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, Nokian said:

Дзвонить з Німеччини знайома і каже,що скоро будуть для боротьби з вірусом вживляти чіпи,а отже повністю контролювати поголовно всіх.

Це та сама знайома яка каже, що covid19 це в:

30 minutes ago, Nokian said:

два рази сільніший грип

Аааа, ну тоді все ясно :D 

31 minutes ago, Nokian said:

Коли людина налякана,вона перестає критично мислити і правильно реагувати,перестає опиратися. А ,ще мінусами срати)

І хтось буде говорити про критичне мислення? 

 

На противагу твоїм словам скажу, що кожного тижня спілкуюся з другом, який теж в Німеччині. Так от, карантин там був не такий суворий, як загалом по Європі. Знаєш чому? Тому що зі всіма гучними заявами від Меркель про кількість хворих, з кількістю ліжок і палатами ІТ таких проблем там не було. В принципі, по статистиці все видно. Якшо оперувати цифрами, можна взяти Мангайм і Хайдельберг, на два міста з сумарним населенням в 450 тисяч є більше 7000 підготовлених ліжок. Всі пам'ятають на початок карантину скільки в нас було? 9000 сумарно на 32 млн? :)

Коли читаю отакі вброси про чіпи і тд стає про смішно. Критичне мислення блін..

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, bublik007 сказано:

Віктор, не маю цілі ганити Вашу знайому......  Вона віруюча( православна, католичка, лютеранка......)? 

Походу православна,радила мені якось там Гулу в ютюбі дивитися 

Я їй порадив менше кацапів слухати.

Між ти,якщо провести ТУТ ,на Борді наприклад опитування,чи згідні ви на вживлення чіпа,що врятує від зараження- то скільки людей би погодилось?

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

Я їй порадив менше кацапів слухати

Тоді ясно, звідки вітер дує)))) Мацковская церква,  вже і до коронавіруса чіпуваня приліпила)))

 

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Між ти,якщо провести ТУТ ,на Борді наприклад опитування,чи згідні ви на вживлення чіпа,що врятує від зараження- то скільки людей би погодилось?

Проведіть)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ,тут є люди,що за карантин два рази на вулицю вийшли,то й так ясно 

Варто подивитись,хто тут мінусів мені наставив,ті й перелякані НАДМІРНО.

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти всьо мінусами переймаєшся. Якщо я ставлю тобі мінус, то не значить шо я переляканий. В місті буваю через день, гостей приймаю вдома постійно, шашлики в дворі жарю мінімум раз в тиждень (звичайно, якщо знаю шо вони по закордонам не їздили, по церквах не ходили)

А мінус ставлю за неадекватний (на мій погляд) пост

При цьому рахую, що карантин був введений правильно і доцільно. Ти ж не кричиш, коли кожного року школи закривають на тиждень-два, щоб менше перехворіло.

 

Змінено користувачем WebTraveller
  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Nokian said:

Варто подивитись,хто тут мінусів мені наставив,ті й перелякані НАДМІРНО.

Угу, з причинно-наслідковим зв'язком явно в когось проблеми :) 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ти всьо мінусами переймаєшся. Якщо я ставлю тобі мінус, то не значить шо я переляканий. В місті буваю через день, гостей приймаю вдома постійно, шашлики в дворі жарю мінімум раз в тиждень (звичайно, якщо знаю шо вони по закордонам не їздили, по церквах не ходили)

А мінус ставлю за неадекватний (на мій погляд) пост

При цьому рахую, що карантин був введений правильно і доцільно. Ти ж не кричиш, коли кожного року школи закривають на тиждень-два, щоб менше перехворіло.

 

Зрівняв х з пальцем.

Два тижні закриті школи і два місяці майже вся країна.

Ти походу на віддалені працюєш?

А як тим,що втратили роботу,або роботу мають,але нема куди дітей подіти?

Ти коли небудь робив жіночу роботу? Прибирав,готував,прав,прасував?

Якби я переймався за мінуси  так дуже ,то не отримав би їх 500 за місяць.

То ж видно,хто і як ставить ,коли відкриваєш зранку,а там 10 підряд від одного юзера( не всім відомого соціопата),то це явно не реакція на адекватно.

Ну і ти не замітив,як тут люди деякісамі призналися,що НЕ ВИХОДЯТЬ  на вулицю,а скільки ще бояться призналися,

А вони є.

Не міряй всіх по собі.

За пів року просто побачиш,що буде думати більшість про доцільність ТАКОГО карантину.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ти коли небудь робив жіночу роботу? Прибирав,готував,прав,прасував?

Роблю. Деколи прибираю, часто готую, часто закидаю речі в пральну машинку. Не прасував ніколи))

Який з цього треба зробити висновок?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти спробуй місяць це все робити,ну і ще дітей глядіти ,ну і гроші заробляти.

Тоді скажеш.

На крайняк попитайся  жінок,що вони за цей маскарад думають.

І навчися ставати на чуже місце інколи,тобто реконструювати реальність так,як хтось інший.

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію логіки

Тобто якби не карантин, то жінки набагато менше прибирали б чи готували?

Я щось не помітив різниці в себе в сім"ї.

 

І да, моя жінка ЗА карантин. І відсотків 90 знайомих жінок теж ЗА

А малий так взагалі руками/ногами за))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Nokian сказано:

По цифрам вже десять разів наводив.

Щороку у світі від ГРВІ помирає від 200 до 600 тисяч людей.

Тобто один рік 200,другий 400,третій 600,

Скільки на сьогодні у світі померло від кВ?

Скільки померло би без карантину?

Скільки померло і помре Через карантин?

Які прогнози пана математика?

З математики в мене теж 5 було.Свого часу.

в мене сумні "новини" з приводу.

1) станом на 31.03, загинуло 44.2тис.чол, станом на 30.04 - 233.4тис.чол. тобто, за місяць -  189.2тис.чол.,  помноживши на 12 отримуємо 2.2млн. зважаючи на введений тотальний карантин - це _значно_ більше, ніж в попередні роки від усіх ГРВІ, разом взятих (пам'ятаємо, що ГРВІ - це в т.ч. і грип, і коронавірус)

2) як математик математику, нагадаю, що єдиної цифри "від 200 до 600" надто мало для вирішення математичної задачі, навіть якщо написати "від 200 до 600" "десять разів"

3) скільки померло би без карантину - можна взяти середню за минулі роки ;) але ІтСтат надав дані, що по окремих регіонах Італії померло в рази більше, порівняно з попередніми роками :(

 

скільки помре через карантин - таких даних не маю. у Вас є?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Nokian сказал:

А ти спробуй місяць це все робити,ну і ще дітей глядіти ,ну і гроші заробляти.

Тоді скажеш.

На крайняк попитайся  жінок,що вони за цей маскарад думають.

І навчися ставати на чуже місце інколи,тобто реконструювати реальність так,як хтось інший.

 

я хочу,аби цей маскарад закінчився і якнайшвидше

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,якщо ти її забезпечуєш.

А знайомих продавчинь,перукарок,манікюрщиць,касирок,підприємниць,прибиральниць, кухарок,пекарок ти не маєш?

Наскільки велике твоє коло спілкування?

В мене є знайомі,котрі напудилися грипу,є такі.

Але 90 відсотків думають ,як і я.

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Alex S said:

Як ви це хуйло терпите.Це й чіряк і гнійний нарив цього нет ресурсу. Маю 15 років відношення до мото форуму .Знаю як спілкуються люди і як все модерується..і тд і тп. Я спеціально написав в крайньому моєму пості про авто, що люблю його читати. Та він мені і вкуй не впав, я навіть ніразу його профіль не дивився.....Думав воно хоть щось пердне, де не будь і про що небудь та ні.....мовчить пісатєль куїв.

)))))
«три дня я гналась за вами, чтобы сказать вам, как вы мне безразличны»

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Дзвонить з Німеччини знайома і каже,що скоро будуть для боротьби з вірусом вживляти чіпи,а отже повністю контролювати поголовно всіх.

Це їй наснилося,чи хтось таки розганяє спєцом?

всетаки, правду кажуть, скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти

3 часа назад, Nokian сказал:

Коли людина налякана,вона перестає критично мислити і правильно реагувати,перестає опиратися. А ,ще мінусами срати)

тобі ж пофіг на мінуси :0016: Деякі люди, критично мислити навіть не починають, лише пи*дять і пи*дять

3 часа назад, Nokian сказал:

Ось і провели експеримент ,до якої міри можна всіх налякати.

заперечую, значить не боюсь ? ну ну :D

 

@Waver

я знаю, що я один з тих, на кого ти натякав. Але в моєму випадку є два виходи, якщо я не буду перечити таким як Нокіан, тут не буде або їх, або мене. Якщо я в житті мінімізую спілкування з брехунами, пі*даболами і , скажем так, завернутими людьми, то чому тут я маю їх терпіти ? Чому маю мовчати, коли мені сцють в очі ? Тим більше, що я маю можливість висказати те, що я думаю. Мають право всі. Он та нова юзерша чи юзер. З самого першого посту пише всяку фігню (імхо), мене весь час не покидає думка, що це якийсь спамбот і от от появится реклама, але ні, поки реклами нема, а всяка фігня продовжуєтся, я мовчав мовчав, поки на тест айкю не направив, не зі зла, але всетаки. З Нокіаном окрема тема. З ним я пройшов всі стадії оцінки людини. Я передумав про нього вже що хоч, і що він тролить і що прикалуєтся і т.д і т.п. В кінці кінців і в реалі виявилося, що він такий самий як і тут, що не може не засмучувати. Але ж морду йому ніхто не бьє )) Разом з тим, коли він створював тему, писати йому далі на борді чи ні, я голосував, що писати, хоча зараз розумію, що то всьо була профанація і він просто тішив своє его. Ну то таке. Всерівно є і будуть і такі як він і такі як я. Звичайно, срачі все частіше виходять за рамки, але це все тому, що зараз модерація практично відсутня, а людина дозволяє собі стільки, скільки може. Поміняєтся ситуація, срачі всерівно будуть, лише виражовуватись будем іншими словами ))) Святих всерівно нема. І повторюсь, це не спеціалізований форум де в угоду тематичній інформації, придушуются всілякі емоційні складові. Якось так

  • Подобається 1
  • +1 9
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Ну ,тут є люди,що за карантин два рази на вулицю вийшли,то й так ясно 

Варто подивитись,хто тут мінусів мені наставив,ті й перелякані НАДМІРНО.

що ще раз доказує, що ти ніхєра не розумієш в людях ))) 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Nokian сказал:

Але 90 відсотків думають ,як і я.

 

11 минут назад, MANJAK11 сказал:

всетаки, правду кажуть, скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Nokian сказал:

Але 90 відсотків думають ,як і я.

о_О то виявляєтся в тебе не оригінальне нестандартне мислення ? :0016: ти просто рупор толпи ? :0016:

Змінено користувачем MANJAK11
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

@nickel  в мене турнір по картам закінчився не по плану рано.... вуса вже збрив :0016:...тому хочу запитати тільки по одному моменту і тільки про одного юзера який рідко але дуже красиво пише. Про дуаля.

А що хочеш знати? Програміст-фрілансер, живе в сусідньому будинку, їздить на Шкоді, атошник. :)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, MANJAK11 сказано:

доречі реальну загрозу даного вірусу найкраще мабуть вираховувати навіть не по смертності, а по самих фактах підключення до апаратів штучного дихання. Тобто за точку відліку брати умовний населений пункт, де нема жодного апарату й що буде, якщо той весь населений пунут захворіє. Бо в одній країні новіша техніка й вистачає на всіх (чи майже на всіх), в інших, старіша техніка і не вистачає на всіх, ще в інших, взагалі дрєвня техніка і її мало, тому й смертність імхо, так сильно *плаває* в процентах, ну і брехню не варто скидати з терез. От тільки чи є така статистика підключень ? навряд чи

а чому не орієнтуватись на ту ж Корею? при MERS в корейців і в арабів летальність відрізнялась в рази. якщо припустити, що корейці справді вірно ідентифікували свого нульового пацієнта в 15-му році, та і тоді, і зараз займались реальними протиепідемічними заходами, то цифра в них може бути ближчою до реальності, ніж в Італії, де в окремих регіонах був просто колапс. корейці рапортують про 256/10822 = 2.36% (але тут важливо розуміти - смерті "з коронавірусом", чи "від коронавірусу", але таких даних в мене наразі немає). Але. Корейці зробили тільки 13 тестів на тисячу населення.

в Україні по тій же табличці 361/14195=2.54% і менше 14 тестів на тисячу населення, і поки що підстав не довіряти офіційній статистиці щодо смертності - немає. на прикладі Волині - не помер жоден пацієнт працездатного віку без супутніх захворювань (хоча в останні місяці, як і щороку, були смерті від пневмонії відносно молодих людей, але там, де взяли аналізи - тести були негативні).

але це точно ненормальне явище - досі, жодна країна не спромоглася провести тестування хоча б половини населення (максимум - це 151 тест на тисячу, але ж на прикладі України на ранок було проведено 159155 тестів, але підозр було 37052, тобто кожен позитивний тестується мінімум тричі).

так само ненормально, що досі тести дають помилковопозитивні і помилковонегативні (рос. ложнопозитивньіе) результати.

 

була така історія. у містечку Во Еуганео 22 лютого зафіксували першу в Італії смерть від коронавірусу (до речі, 78 років було дідулі). кількість заражених на всю країну тоді була офіційно 19 осіб. Всім 3 400 мешканцям міста (Во Еуганео), незалежно від наявності у них симптомів, зробили тести на коронавірус. Аналізи виявили вірус у 3% населення міста. На кожну людину, яка мала коронавірус з симптомами, виявили 10 носіїв без симптомів. Всіх ізолювали.

ще раз. В одному малесенькому містечку, хворих в результаті суцільного тестування виявили 3% від населення, тобто більше 100 чоловік, тобто в 5 разів більше, ніж було позитивних на всю країну на 22.02!!!

ще один "маленький" момент. Через 10 днів всіх протестували повторно, і кількість хворих знизилося на 90%. Про це розповів італійським та британським ЗМІ професор Андреа Кресанті з університету Imperial College London, який брав участь в експерименті.

 

ще раз скорочено. у Во Еуганео в результаті суцільного тестування був виявлений вірус в 3% населення коли лічба по цілій країні йшла на десятки. В 90% симптомів не було, і протягом 10 днів 90% одужали.

 

тому однозначно можна робити висновки про недостовірність статистики, зокрема й щодо летальності.

 

ну, і про апарати...

Згідно з інтерактивною картою медичного забезпечення, станом на 6 травня з 2 862 реанімаційних ліжок вільно 800.

За даними пресслужби ЦГЗ, задіяні 35 апаратів штучної вентиляції легень. Усього в країні 2 348 таких апаратів. 

 

можливо, @Waver чи @Alex S пояснять, чому результати експерименту у Во Еуганео були знехтувані більш, ніж повністю?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Waver сказал:

Чувак, не знаю чому і ти себе туди прирахував, але я тебе в тій четвірці-п‘ятірці не бачів... почитай три-чотири останні сторінки тієї теми і зрозумієш про що і про кого мова. 

Так на цих сторінках і мої пости є, і Нокіанові пости я без уваги не залишаю, і в темі про авіацію в оффтопі приймав участь, і один з самих активних. Усі симптоми на ліцо.

Більшість ліків ми приймаємо перорально (через рот), а вони самі знаходять хворий орган і лікують. А деякі цього не вміють або діють на весь організм. Їх вводять максимально близько до хворого органу. Тому геморой в основному лікують свічками ректально (через жопу). Так і ти хотів полікувати хворі органи, а зачепив здоровий орган (мене). Тому якщо взяв на себе роль ліків, то не встидайся називати хворих, бо здорові приймають це на свою адресу, а хворі навіть не здогадуються, що це їх лікують, а не, наприклад, нікеля. :)

 

п.с. @Zheny@ а й справді, ти міг би оффтоп з теми перенести десь у Флейм?

п.с.2 З цієї теж...

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...