Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Скорочення - інша стаття. Попередження за місяць і виплата компенсації.

Я думав два тижні, тому поліз в Кодекс перевіряти. Виявляється не місяць і не два тижні, а два місяці + виплата компенсації не менше 1 зп.

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Варто. Я б так не лишив.

Я ж звідки знаю яка ситуація?

Я ж тобі описав. о_О

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Я ж звідки знаю яка ситуація?  Але все одно б не подарував. Типу поки є робота то все класно,я цінний кадр, а як немає - Доббі свабодєн! Це теж не чесно.  

Ти ж не тільки директору насолиш, а й мені і іншим (бухгалтеру). Я ж тобі нічого поганого не зробив. Та й в колеги були зальоти на які директор закривав очі, хоча міг відразу по статті звільнити. Та й так виручав. А тепер коли він не може  тебе утримувати, то підеш його здавати? Це ж нечесно, якщо по людськи ;) Любий найм - це ж не паразитування когось на комусь, а симбіоз власника і найманого працівника.

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Відправити у відпустку. У відпустку без збереження. Варіантів масса. перевести на 0,125 ставки на період кризи, але не викидати чоловіка. А як з'явиться робота знову? То покличе? Вертайся, ти мені треба!  так?

Я з жінкою-бухгалтером поговорив, у них немає кадровика, то кадрові питання на ній. Я думав директор намагається зекономити на податках, поки ми в карантині, але дружина пояснила, що якщо ми в карантині у відпустці за свій рахунок, то й податки за нас не платяться (правда є нюанси). Отже тепер і я не розумію причини звільнення. Він же ні копійки не зекономить, а заміну колезі таки прийдеться шукати відразу після скасування карантину чи колегу впрошувати повернутися.  Думаю, що наш бухгалтер не шурупає в кадрових питаннях і не підказала цього директору. А колега думаю напише за власним бажанням, хоча може й впреться, якщо шлея під хвіст попаде чи хтось надоумить, накрутить і нацькує.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Ти ж не тільки директору насолиш, а й мені і іншим (бухгалтеру). Я ж тобі нічого поганого не зробив. Та й в колеги були зальоти на які директор закривав очі, хоча міг відразу по статті звільнити. Та й так виручав.

Ну почекай. Зараз виявиться, що він ще й винен фірмі купу грошей і у нього догани були і т.д.

Про все одразу потрібно писати. Бо з перших слів було ясно, що це звільнення. Але нюанси, то є нюанси. І вони, як тобі відомо - кардинально міняють суть!

30 хвилин тому, nickel сказано:

але дружина пояснила, що якщо ми в карантині у відпустці за свій рахунок,

тут теж є але. Не мають права відправити без збереження ЗП (за свій рахунок), поки не вичерпана основна. І тут знову нюанси :)  Запертися, чи піти на поступки директору?

31 хвилин тому, nickel сказано:

Любий найм - це ж не паразитування когось на комусь, а симбіоз власника і найманого працівника.

В ідеалі так. Але часто бачив саме паразитизм. Сидить чудо на роботі, протирає штани, ЗП має. "Є така професія - на роботу ходити". Коли фірма велика, не прослідкуєш, маленька, то і так все видно і ясно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ну почекай. Зараз виявиться, що він ще й винен фірмі купу грошей і у нього догани були і т.д.

Про все одразу потрібно писати. Бо з перших слів було ясно, що це звільнення.

Його звільнили не через зальоти, а через карантин. Я взагалі не збирався розвивати цю тему. Тому не бачив сенсу писати це відразу. 

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

І вони, як тобі відомо - кардинально міняють суть!

Нічого не міняють в даному випадку. Навіть не знаючи ситуацію зсередини, я б не скаржився, звільняють не від хорошого життя. Якби десь киданули з зарплатою чи ще в чомусь, то да, а в такій ситуації навряд.

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

тут теж є але. Не мають права відправити без збереження ЗП (за свій рахунок), поки не вичерпана основна. І тут знову нюанси :)  Запертися, чи піти на поступки директору?

Луцьк маленький, навіть конкуренти дзвонять і питають: твій до мене прийшов, що скажеш, брати чи не варто? Ну насолиш ти директору, а за компанію і мені, завтра в цій сфері працювати не зможеш, кому треба барабан в команді, який стукає? А підеш в іншу де нічого не знаєш, вже й зп не така.

Про конкурентів не прикол, було навіть відео показували. Чувак думав, що якщо буде попередню фірму гавном поливати перед конкурентами, то на роботу швидше візьмуть. Його тиждень послухали, навіть відосіка для нас зняли і попрощалися. Пішов на заправку пістолєтчиком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

...Не мають права відправити без збереження ЗП (за свій рахунок), поки не вичерпана основна. 

Можна, за згодою сторін в таку відпустку. Там тільки нюанси по страховому стажу виникнуть.

 

А дехто успішно працює і в карантин :rolleyes:: всі валютчики в центрі на своїх місцях (напевно вони свою діяльність прирівнюють до банківської))).

А точка обміну в Цумі перед Сільпо взагалі мене вразила, почитайте розклеєні оголошення

Спойлер

IMG_20200424_174113.thumb.jpg.c204f32b2fc022c43ec2e89c0f5f8975.jpg

 :jeer:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Про конкурентів не прикол

Знаю.

Бо й до мене колись телефонували теж. А ти ж такого знаєш? так. Працювали разом? так. І що скажеш? 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

Там тільки нюанси по страховому стажу виникнуть.

А які? Бо дружина вже спить, щоб в неї спитати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

А які? Бо дружина вже спить, щоб в неї спитати. :)

Коли на пенсію будете йти, то тому хто був в такій відпустці можуть не зарахувати цей період до страхового стажу ( це така позиція ПФУ). Але це теж досить спірне питання ( можна оскаржувати)

Плюс така відпустка ще може вплинути на субсидію на наступний опалювальний період :rolleyes: (в кого вона є). А може й не вплине, якщо приймуть ще якісь закони )

Все рівно краще в такій відпустці і для працівника і для п-ва ніж звільнення в такий період (навіть хоч би і морально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zheny@ сказал:

Знаю.

Бо й до мене колись телефонували теж. А ти ж такого знаєш? так. Працювали разом? так. І що скажеш? 

 

 

І що сказав? :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, natalka) сказал:

Коли на пенсію будете йти, то тому хто був в такій відпустці можуть не зарахувати цей період до страхового стажу ( це така позиція ПФУ). Але це теж досить спірне питання ( можна оскаржувати)

Ми лише про місяць карантину говоримо (ну чи скільки він там буде продовжуватися)? Чи цілий рік вилетить з стажу? Бо я щось не розумію чому за це варто переживати.

Цитата

Плюс така відпустка ще може вплинути на субсидію на наступний опалювальний період :rolleyes: (в кого вона є). А може й не вплине, якщо приймуть ще якісь закони )

Вже в курсі. Не пам'ятаю чому, в минулому році також відправляли у відпустку за власний рахунок, і на літо забрали субсидію. В собезі щось наплели, що ми чекали аж до опалювального періоду, а коли знову подавали на субсидію, то нам пояснили, що це через податки, в той місяць, коли був у відпустці, ЄСВ був сплачений менше ніж з мінімалки (якось так) і треба було відразу йти до них і писати заяву на субсидію. Добре що це літо було і комуналка не велика в цей час.

Цитата

Все рівно краще в такій відпустці і для працівника і для п-ва ніж звільнення в такий період (навіть хоч би і морально)

Я після консультацій дружини також не розумію. Вона припустила, що наш бухгалтер не вкурсі нововведень про відпустку за власний рахунок на період карантину. В такому випадку вони з директором намагаються щось там зекономити. Інших версій у мене немає. А працівник буде треба майже відразу після закінчення карантину.

Я кайфую на карантині з колегами не зідзвонююсь, можливо там вже конфлікт назрів, може колега відмовлявся йти у відпустку за власний рахунок, а вимагав свою ставку хоч і не на роботі. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

І що сказав? :)

Не скажу, бо не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

125 медиков, заразившихся коронавирусом, получили помощь сегодня(

Сто двадцать пять медиков за один день!!!

750’000 грн. помощи выплачено только за один день.
И еще сегодня заплатим 50’000 гривен помощи семье умершего от коронавируса водителя скорой помощи(

Всего мы с вами помогли уже 459 медикам.
Судя по всему, нам может не хватить уже собранных 7’500’000 гривен(

Сделайте репост, пожалуйста!
Это реально может сильно помочь.

Сайт для помощи медикам:
https://helpdoctors.com.ua

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

125 медиков, заразившихся коронавирусом, получили помощь сегодня(

Сто двадцать пять медиков за один день!!!

750’000 грн. помощи выплачено только за один день.
И еще сегодня заплатим 50’000 гривен помощи семье умершего от коронавируса водителя скорой помощи(

Всего мы с вами помогли уже 459 медикам.
Судя по всему, нам может не хватить уже собранных 7’500’000 гривен(

Сделайте репост, пожалуйста!
Это реально может сильно помочь.

Сайт для помощи медикам:
https://helpdoctors.com.ua

А депутатікі від зе і по не хочуть на місяць відмовитись від зарплат і допомогти медикам? Чи не попіздити той самий місяць? пздц товаріщі... Чи олігархи.. що для них 7 лямів... От тому і не хожу на вибори, бо вони всі підараси. дякую за увагу.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

125 медиков, заразившихся коронавирусом, получили помощь сегодня(

Сто двадцать пять медиков за один день!!!

750’000 грн. помощи выплачено только за один день.
И еще сегодня заплатим 50’000 гривен помощи семье умершего от коронавируса водителя скорой помощи(

Всего мы с вами помогли уже 459 медикам.
Судя по всему, нам может не хватить уже собранных 7’500’000 гривен(

Сделайте репост, пожалуйста!
Это реально может сильно помочь.

Сайт для помощи медикам:
https://helpdoctors.com.ua

Це п**дец..... Кому війна, кому мати рідна))) Три"БІДНИХ" чувака, замутили збір коштів, через свій монобанк))) Чому б їм самим не спонсорувати?)))  

Ми знаємо точно: що б не відбувалося в нашій країні, як би важко нам не було, ми, українці, маємо величезне серце і неймовірно щедру душу. А ще у нас є одна відмінна риса – ми можемо об'єднуватися навколо спільної ідеї або проти спільного ворога. Так вийшло, що сьогодні у нас є спільний ворог і він зазіхає на найцінніше, що у нас є – наших матерів, батьків, дідусів і бабусь. (с)

Виділено жирним шрифтом на самому сайті))))) Психологи, матері їх перековінька))))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

А депутатікі від зе і по не хочуть на місяць відмовитись від зарплат і допомогти медикам?

Депутатики зара затягнули пояси, зарплатня ж урізана)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, bublik007 said:

Це п**дец..... Кому війна, кому мати рідна))) Три"БІДНИХ" чувака, замутили збір коштів, через свій монобанк))) Чому б їм самим не спонсорувати?)))  

Ми знаємо точно: що б не відбувалося в нашій країні, як би важко нам не було, ми, українці, маємо величезне серце і неймовірно щедру душу. А ще у нас є одна відмінна риса – ми можемо об'єднуватися навколо спільної ідеї або проти спільного ворога. Так вийшло, що сьогодні у нас є спільний ворог і він зазіхає на найцінніше, що у нас є – наших матерів, батьків, дідусів і бабусь. (с)

Виділено жирним шрифтом на самому сайті))))) Психологи, матері їх перековінька))))

 

Ці бідні чуваки спонсорнули в цю справу мільйон на трьох. Більше 1,5 мільйона дали віза та мастеркард. 

Гороховський, Яценко і ще якісь шльоцики також замутили ще один фонд на кілька мільйонів своїх грошей, за які купують апарати ЕКМО та інше обладнання для лікарень.

 

ХЗ чи правда, це все зі слів Гороховського.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Ці бідні чуваки спонсорнули в цю справу мільйон на трьох. Більше 1,5 мільйона дали віза та мастеркард. 

Гороховський, Яценко і ще якісь шльоцики також замутили ще один фонд на кілька мільйонів своїх грошей, за які купують апарати ЕКМО та інше обладнання для лікарень.

Те, що гроші збирають через особистий ресурс платіжний, тебе не смутило)) Вкласти лімон на трьох, і "вийняти"

потім , як мінімум, не один лімон, кожному))) Задовбала гра на патріотизмі, і ".... величезне серце і неймовірно щедру душу." (с)

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

ХЗ чи правда, це все зі слів Гороховського.

Ото ж бо)))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, bublik007 said:

Те, що гроші збирають через особистий ресурс платіжний, тебе не смутило)) Вкласти лімон на трьох, і "вийняти"

потім , як мінімум, не один лімон, кожному))) Задовбала гра на патріотизмі, і ".... величезне серце і неймовірно щедру душу." (с)

Ото ж бо)))))

 

 

Я не спеціаліст по видурюванню грошей з населення, можливо ви розбираєтесь в цьому краще за мене)))

 

Використання власного ресурсу для збору коштів мене не збентежило. На сайті є перелік медпрацівників (посади) з різних населених пунктів, які вже отримали гроші, в тому числі і в Луцьку (Духневич ніби не фігурує). З зібраних 7,5 "лімонів" вже витрачено 2,8. Думаю, ще не одна сотня медиків в Україні підхоплять вірус. Тому як їм вдасться вийняти з решти суми "не один лімон кожному" я щось не можу зрозуміти.

 

Якщо що, то банкстерів я, м'яко кажучи, недолюблюю. Як і гру на почуттях людей. Але в цьому випадку чомусь переконаний, що зібрані гроші ніхто не збирається скомуніздити.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я не спеціаліст по видурюванню грошей з населення, можливо ви розбираєтесь в цьому краще за мене)))

Та ні, не думаю, що краще за Вас))))

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тому як їм вдасться вийняти з решти суми "не один лімон кожному" я щось не можу зрозуміти.

Не буду Вам читати лекцію, відносно ЯК, і НЕ ОДИН....

 

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Але в цьому випадку чомусь переконаний, що зібрані гроші ніхто не збирається скомуніздити.

Ніхто їх не скомуніздить, де я таке писав?))))))) Люди просто зароблять свій "маленький процент на поступленях, і все))))
Сенс написаного мною вище, я пояснив-  Задовбала гра на патріотизмі, і ".... величезне серце і неймовірно щедру душу." (с) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, bublik007 said:

Ніхто їх не скомуніздить, де я таке писав?))))))) Люди просто зароблять свій "маленький процент на поступленях, і все))))

 

Здається ви писали інше:

45 minutes ago, bublik007 said:

Вкласти лімон на трьох, і "вийняти"

потім , як мінімум, не один лімон, кожному))

Це і є маленький процент на поступленнях? О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це і є маленький процент на поступленнях? О_о

Так)))) 

Ви не в курсі, що гроші на подібних рахунках, можуть прокрутитись, і на цьому баки заробляють певний відсоток?))) 

Я не заздрю чужій кмітливості, на рахунок "підзаробити", просто не люблю, коли з людей , в черговий раз, роблять дурнів)))

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, bublik007 said:

Так)))) 

Ви не в курсі, що гроші на подібних рахунках, можуть прокрутитись, і на цьому баки заробляють певний відсоток?))) 

Я не заздрю чужій кмітливості, на рахунок "підзаробити", просто не люблю, коли з людей , в черговий раз, роблять дурнів)))

 

Ні, не в курсі. Не маю економічної освіти і ніколи не працював в фінустановах. Ви ж, певно, розумієтесь на прокрутках не з кіно, а з реального життя?))

 

І коли вони це встигнуть зробити, якщо вже більше третини бюджету "потрачено"? А з такими темпами захворюваності серед медиків гроші закінчаться дуже швидко.

 

П.С. Радив би почитати, що собою являє той банк на букву М, звідки взявся, які умови пропонує і якими методами оперує на фінансовому ринку...

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

П.С. Радив би почитати, що собою являє той банк на букву М, звідки взявся, які умови пропонує і якими методами оперує на фінансовому ринку..

Дякую, я в курсі справи , відносно того М))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен такий фонд має повне право використовувати до 20% від зібраних коштів на власні потреби. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

Я не заздрю чужій кмітливості, на рахунок "підзаробити", просто не люблю, коли з людей , в черговий раз, роблять дурнів)))

Ти зараз як той маленький хлопчик.

 

Перед новим роком на пошту надходить лист без адреси Діду Морозу від маленького хлопчика. Працівники пошти порадились і, позаяк доправляти того листа було нікуди, вирішили його прочитати.
“Здрастуй дідусю Морозе! Живу я бідно, тата з мамою не маю, сирота я. Живу з дідом Васею, у нього маленька пенсія, та й п’є він, а моє пальтечко стареньке — мале зовсім, черевики подерлись, а рукавички я загубив. На вулиці — зима. Мені холодно, вийти погуляти ні в чім. Ось я й вирішив написати тобі листа. Ти ж приносиш усім подарунки на Новий рік, то чи не міг би ти й мені прислати в подарунок нове пальто, черевики й рукавички?”
Прочитали працівники пошти листа, поплакали й вирішили зібрати грошей і купити малому в подарунок на Новий рік усе, чого він просив.
Зібрали грошей, хто скільки дав. Купили пальто, черевики, а на рукавиці грошей не стало!
Завернули все це в пакета й віднесли малому, начебто від Діда Мороза, з почуттям глибокого задоволення! За день на пошту надходить лист від малого — Діду Морозу, працівники відкривають і читають:
“Здрастуй дідусю Морозе! Спасибі тобі велике за подарунки, я такий радий! Усе нове, й тепле, й гарне! Пальто саме на мене, й черевики добрі, а рукавиці мабуть ті курви на пошті поцупили!”

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...