Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Без поспіху вибираю і планую купити електронну книжку з е-інк екраном. З моделлю ще не визначився, тому розказуйте чим користуєтеся і чому. Можу обміняти на планшет Ainol Novo10 Hero 2 чи ще щось. Дивлюся на б/у, але якщо Амазон продаватиме по хорошій ціні свої Кіндли, то маякніть.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PocketBook InkPad 840 Brown :ok2:

 

Екран дуже крутий, навіть з підствіткою комфотно читати.

Правда в нових моделях не орієнтуюсь.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь kindle 8. Особливих скарг немає, тривалість роботи не надто відрізняється від paperwhite 1gen (мав раніше), але нічого критичного: зарядив і спокійно на декілька тижнів можна кудись їхати (та й порт мікро-юсб досі популярний).

Відсутність підсвітки мотивує не читати перед сном в темноті :)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zeiss сказал:

Відсутність підсвітки мотивує не читати перед сном в темноті :)

Оце правильно, собі колись купляв то тож вибирав без підсвітки, по тій же причині, щоб очі зайвий раз не псувати.

Змінено користувачем Litovets
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zeiss сказал:

Користуюсь kindle 8. Особливих скарг немає, тривалість роботи не надто відрізняється від paperwhite 1gen (мав раніше), але нічого критичного: зарядив і спокійно на декілька тижнів можна кудись їхати (та й порт мікро-юсб досі популярний).

Відсутність підсвітки мотивує не читати перед сном в темноті :)

Бляха, починаєш на ОЛХ вибирати і губишся в тих кіндлах, моделях, поколіннях.

Пейпервайт- це читалки з підсвіткою? В решти підсвітки немає?

Думаю першу читалку треба взяти не дорогу і б/у, а якщо зайде то можна буде проапгрейдитися.

Якщо хтось має час і натхнення помоніторити олх, допоможіть вибрати читалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, nickel said:

Пейпервайт- це читалки з підсвіткою? В решти підсвітки немає?

Я трохи давно підсів на цю тему, тому може вже неактуально. Стосовно кіндл було все просто - моделі лише з цифрами (6, 8..) були звичайні. Всілякі пейпервайт, вояжі - світились (рівень підсвічування регулювався аж до нуля).

 

При нагоді спробую пошерстити олх, але рекомендував би саме ці "профільні" за можливості: kindle або Barnes&noble. Трохи придирчиві до формату (закидаю через електронну пошту), але по функціоналу чи надійності - питань жодних.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Є в користуванні два Kindle, 5 і 4 touch, уже х.з. скільки років, працюють (тьфу-тьфу) нормально, англомовні, не русифікував, не перешивав, не обновляв. 5 тільки текст, 4 touch додатково має аудіо розділ. Формати для них заганяю через Calibre (не геморно).

 І та і інша без встроєної підсвітки, але 4 touch має рідний кіндловський чохол з підсвіткою, а 5 китайський з підсвіткою. Підсвітка 4 touch не комфорт (у повній темряві), підсвітка 5 не-не-не комфорт (у повній темряві).

На момент покупки цих книжок, були деякі моделі (не пам'ятаю які) з встроєною підсвіткою (підсвітка в екрані по довгих сторонах). Так ніби краще мало б бути, але на той момент було задорого мені з встроєною підсвіткою.

 Ще тримав у руках якусь з Barnes&noble. Теж нормальна, як і Kindle.

Хтось може вважати недоліком підтримку Kindle і Barnes&noble тільки певних форматів, але це не так страшно як здається, 10-20-30 хвилин часу на тиждень - два (у мене) на переформатування в залежності від кількості книжок які треба переформатувати і завантажити (якщо через комп). На теренах бувшого СРСР чомусь більше поширений формат fb2, Kindle і Barnes&noble його не підтримують. На момент покупки моїх, більше форматів підтримували Sony  і ""російські"" PocketBook.

Ще зауваження. Читати люблю, тому читаю де тільки книжку можна пристроїти, в тому числі і під час Їжі.

У Kindle 5 сторінки гортаються натисканням кнопок, а 4 touch доторканням до екрану (як смартфон).

Так от, оселедця (рибу), курку зручніше їсти з Kindle 4 touch :)

Якби купував щось зараз, то напевне спробував би  з встроєною підсвіткою.

Обидві книжки мають екрани e - lnk, тобто чорно-білі електронні чорнила. Колись давно  десь вичитав, що були спроби зробити кольорові e - lnk, чи отримала ця ідея втілення - не знаю.

Вам вдалого вибору та задоволення хорошою літературою.

Флібуста

 

 

 

Змінено користувачем sss381
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sss381 сказал:

Флібуста наше фсьо. Користуюся FBReader-ом на телефоні і планшеті, книги качаю з OPDS каталогу Флібусти. До речі як у е-книжок з підтримкою ОПДС каталогів?

 

Можу запропонувати в обмін на книжку на вибір диван, стиралку, фотоапарат, планшет, системник. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, nickel сказано:

Амазон продаватиме по хорошій ціні свої Кіндли, то маякніть.

На Борді хтось продавав не дорого. Не так давно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

На Борді хтось продавав не дорого. Не так давно.

 

То продавали Kindle Fire, це планшет, а не читалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

То продавали Kindle Fire, це планшет, а не читалка.

точно. Вже знайшов тему.

Пошук ніфіга не видав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потроху визначаюся з моделлю. Спочатку дивився на Нуки і Кіндли, але зрозумів, що хочу з підсвіткою, і в Нуків дизайн мене дратує великими радіусами скруглення країв, хоча розумію, що в руці її буде приємніше тримати довгий час читання, в Кіндла Вояж задня кришка схожа на гроб або на калькулятор. Тому поки що зупинився на Paperwhite. Але зауваження приймаються.

Що скажете за цю читалку? Ціна не завищена? Зупинився на ній, тому що продавець з Луцька, можна оглянути на місці.

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця між онлайн і офлайн версіями?  Бо ще такий свіжак є, але офлайн, зате новіші і пам'яті 8 гБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Підозріло низька ціна

Ні, адекватна, модель доволі давня. Може бути акум підсаджений сильно.

1 hour ago, nickel said:

Яка різниця між онлайн і офлайн версіями?  Бо ще такий свіжак є, але офлайн, зате новіші і пам'яті 8 гБ.

Мені онлайн мало дає, оновлення хіба що і можливість листом на персональну скриньку скидати книги. А, і ще реклама може бути замість заставки (хоч на фото ніби "канонічна" заставка). Собі рекламу вимикав через звернення в підтримку.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zeiss сказал:

Мені онлайн мало дає, оновлення хіба що і можливість листом на персональну скриньку скидати книги.

Читав, що словники можна ставити лише в онлайн версії. Хай би була можливість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь Amazon Kindle Paperwhite (друге покоління) з сенсорним керуванням,  Wi-Fi на борту та експриментальним браузером, що дозволяє завантажувати книги напряму з інтернету. 2 Gb пам'яті вистачає на дууууже багато книг.IMG_20200923_180108.thumb.jpg.4f8c2fff85f04a9180eb3e4bc47e6a9b.jpg

Змінено користувачем xforester
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що е-бібліофіли, вступив і я в сєкту Амазон-ок чи Амазон-ців, не знаю як правильно. Дякуючи телеграм-боту, який моментально сповіщає про появу нових лотів по заданому пошуку, виловив я Амазон Кіндл Вояж (2017) в ідеальному стані з оригінальним чохлом, один власник, за 1700 грн. Поки читаю інструкцію, бо ж не користувався ніколи та й інших книжок в ній немає. Вже можу сказати: добре що взяв з підсвіткою, без підсвітки не зміг би користуватися. А тактильні кнопки по боках, на які я дивився як на щось лишнє, бо ж екран сенсорний - круть.

Навчіть книги заливати на книжку, бо інструкції на довго не вистачить. Як закидати по пошті? Як з компа, бо заряджається, але комп читалку не бачить

@Zheny@, будь-ласка, тему не видаляй, видали з назви "куплю" і перенеси, її в "Гаджети", бо в мене питань зараз буде більше ніж до покупки, а нащо вони в "Торгівлі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розчехляюся з відправкою книг з Флібусти на Кіндл, не можу додати поштову адресу Кіндла на Флібусті, не прихожить код на Кіндл чи я не знаю де його шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Навчіть книги заливати на книжку

Як з компа, бо заряджається, але комп читалку не бачить

Kindle має відображатися у Мій Комп'ютер як окремий диск (типу флешка), у тому диску має бути папка documents, туди закидати, ті формати які Kindle зможе прочитати. Переформатування (у разі потреби через Calibre)

Calibre Вікіпедія

Через пошту ніколи не закидав.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, sss381 сказал:

Kindle має відображатися у Мій Комп'ютер як окремий диск (типу флешка), у тому диску має бути папка documents, туди закидати, ті формати які Kindle зможе прочитати. Переформатування (у разі потреби через Calibre)

Calibre Вікіпедія

Через пошту ніколи не закидав.

Шнурок бракований втюхали, заряджає, але комп книжку не бачить. Але то не біда, зараз тих шнурків вистачає. Взяв інший і відразу комп побачив.

 Calibre також не захотіла ставати, в мене вінда 7, а вона для 8 і 10, але портейбл версія пішла. Як в ній налаштувати відправку на пошту ще не розібрався, але вже конвертнув пару книг з фб2 в мобі і закинув по шнурку.

По е-мейл книжки також відправив (без Калібре), але так і не зміг подружити Амазон з Флібустою. І це найгірше, бо задумка в Флібусти хороша: з сайту відразу можна відправити на Кіндл книжку по е-мейл у форматі мобі. Тут потребую допомоги, бо решта способів мені не зручні.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

 Calibre також не захотіла ставати, в мене вінда 7, а вона для 8 і 10

 

У мене взагалі ХР, мені остання підходяща Calibre 1.48, спробуйте собі щось старіше пошукати, якщо схочете.

 

46 минут назад, nickel сказал:

але так і не зміг подружити Амазон з Флібустою

 

З Флібустою, там цікаво, якщо скачувати fb2, то скачується (у мене) нормально, якщо epub i mobi то тупить і зривається у 9 випадках з 10.

100% не дам, але здається на Kindle колись працювала така фішка -  на Amazon відправляєш любий формат, на Kindle приходить такий як треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, sss381 said:

на Amazon відправляєш любий формат, на Kindle приходить такий як треба.

Так, ось перелік "підтримуваних" форматів, амазон присилає в док-форматі на книгу їх.

IMG_20200929_081433_057.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zeiss сказал:

Так, ось перелік "підтримуваних" форматів, амазон присилає в док-форматі на книгу їх.

 

Переглянув свої файли. Те що передав Калібром по шнурку, формат не змінило, як було в мобі такі залишилося, те що скинув по пошті в мобі, стало azw. Але пробував кидати фб2, не проканало. Прислали лист:

Цитата

Dear Customer,   

The following document, sent at 08:52 PM on Mon, Sep 28, 2020 GMT could not be delivered to the Kindle you specified:
* Стоик.fb2.zip
 

The Kindle Personal Document Service can convert and deliver the following types of documents:
Microsoft Word (.doc, .docx) 
Rich Text Format (.rtf) 
HTML (.htm, .html) 
Text (.txt) documents 
Archived documents (zip , x-zip) and compressed archived documents
Mobi book

Images that are of type JPEGs (.jpg), GIFs (.gif), Bitmaps (.bmp), and PNG images (.png). 
Adobe PDF (.pdf) documents are delivered without conversion to Kindle DX, Second Generation and Latest Generation Kindles. 

Adobe PDF (.pdf) can be converted to Kindle format and delivered on an experimental basis. 

If the document that failed belonged to one of the above document types, please ensure the document is not password protected or encrypted. Note that the Latest Generation Kindles support password protected PDFs. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...