Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, sss381 сказал:

У мене взагалі ХР, мені остання підходяща Calibre 1.48, спробуйте собі щось старіше пошукати, якщо схочете.

Та немає потреби, портейбл-версія нормально працює.

12 часов назад, sss381 сказал:

 

З Флібустою, там цікаво, якщо скачувати fb2, то скачується (у мене) нормально, якщо epub i mobi то тупить і зривається у 9 випадках з 10.

І в мене так само, в фб2 скачав з першого разу, а на мобі видавало помилку, але я лише декілька разів спробував і кинув.

12 часов назад, sss381 сказал:

100% не дам, але здається на Kindle колись працювала така фішка -  на Amazon відправляєш любий формат, на Kindle приходить такий як треба.

Не пройшло, описав в попередньому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за фігня, закидую книжки Каліброю, книжки з обкладинками. Але  тільки включу вайфай на читалці, як обкладинки зникають (очевидно після синхронізації). Через шнурок обкладинки бачу на читалці в окремій папці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого в окремій? От проконвертував я Calibre файл fb2 у приміром формат mobi. Calibre на комп'ютері. Зберігаю mobi у якусь папку. У тій папці файл книжки mobi відображається як три окремих файли з розширеннями - .jpg (обложка), mobi (сам текст книги), і .opf (х.з. що то таке). Підключаю Kindle, папка documents, і туди скидаю оті три файли .jpg  .mobi I .opf які в Kindle у списку книг знову відображаються як один файл (назва книги).

(.jpg i opf не критичні, якщо їх видалити, книжка все рівно читається).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.09.2020 в 20:38, nickel сказал:

Розчехляюся з відправкою книг з Флібусти на Кіндл, не можу додати поштову адресу Кіндла на Флібусті, не прихожить код на Кіндл чи я не знаю де його шукати?

Книги заливаю просто. Завантажую на ком/смарт і відпрвляю на якусь всвою пошту. потім відкриваю листа на пошті з браузера читалки і завантажую на неї.

а про який телеграм-бот йдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, sss381 сказал:

А чого в окремій?

Амазон чи читалка так робить. Створює папку і тепер там всі обкладинки, але читалка мені їх не показує.

IMG_20200930_200002.thumb.jpg.85abaed18d0c8ee91e613e8175112f7a.jpg

32 минуты назад, sss381 сказал:

От проконвертував я Calibre файл fb2 у приміром формат mobi. Calibre на комп'ютері. Зберігаю mobi у якусь папку. У тій папці файл книжки mobi відображається як три окремих файли з розширеннями - .jpg (обложка), mobi (сам текст книги), і .opf (х.з. що то таке). Підключаю Kindle, папка documents, і туди скидаю оті три файли .jpg  .mobi I .opf які в Kindle у списку книг знову відображаються як один файл (назва книги).

(.jpg i opf не критичні, якщо їх видалити, книжка все рівно читається).

 

Я роблю все в Калібрі і простіше: обираю книгу в фб2 і або спочатку конвертую її в мобі, а тоді надсилаю на читалку або відразу надсилаю, а вона автоматично конвертуються в мобі. Які там файли утворюються не звернув уваги, і зараз не гляну - малий в ГТА шпілить. Але сфоткав структуру після синхронізації читалки з Амазон, розширення файлів в мене інші. В папці "документи" є файли мобі, до кожного є аналогічна папка.

IMG_20200930_200915.thumb.jpg.fa5bec0fd6b07eb232ea8b46bfc0a7c6.jpg

В папці, якщо книгу відкривав, то три файли apnx, mbp1, mbs, а якщо не відкривав, то лише apnx 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

 

В папці, якщо книгу відкривав, то три файли apnx, mbp1, mbs, а якщо не відкривав, то лише apnx 

 

Сів за комп і розібрався. Калібре створює три файли, як ти писав - мобі, обкладинка, опф, але на читалку закидає мобі в документи і обкладинку в амазон_кавер_баг. Opf або не закидає або перетворює в apnx. Після синхронізації з Калібре всі обкладинки з'явилися, а після синхронізації з Амазон знову пропали, майже всі, лишилося лише 2. Одна з нової книги, а друга з старої, з якої раніше також пропадала.

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xforester сказал:

Книги заливаю просто. Завантажую на ком/смарт і відпрвляю на якусь всвою пошту. потім відкриваю листа на пошті з браузера читалки і завантажую на неї.

а про який телеграм-бот йдеться?

А не простіше на пошту Кіндла відправляти і вона автоматично загрузиться на читалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, xforester сказал:

 

а про який телеграм-бот йдеться?

@olxnotifybot

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть як зробити щоб такого не було (скріншоти)? Вже раз було, думав щось наклацав, скинув до заводських налаштувань і більше таке не з'являлися, поки не відправив собі книжку по електронній пошті. Раніше відкриваєш чохол і книжка вмикається на тій книжці на якій вимикав, вимикаєш і на заблокованому екрані гарні заставки, а тепер на заблокованому екрані цей напис, відкриваєш чохол, замість книжки цей напис, щоб розблокувати треба свайпнути пальцем, на головному екрані також цей напис. У всіх власників Кіндлів так?

 

IMG_20201003_172118.jpg

IMG_20201003_172019.jpg

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на рекламу, але не впевнений

(Такого екрану не траплялося)

Собі відключав рекламу на двох девайсах як в 2-му способі (через чат) Тиц

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що коли Кіндл довго в режимі літачка, то перестає показувати рекламу (чи гарні заставки) і вмикає цю заставку, що на фото.
А вигляд головного екрану можна змінити в налаштуваннях (прибрати галочку на "показувати рекомендації з магазину та списку книг" — певно у вас тому і показує цю ж заставку, бо інет відключений)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Rafinovana сказал:

Я так розумію, що коли Кіндл довго в режимі літачка, то перестає показувати рекламу (чи гарні заставки) і вмикає цю заставку, що на фото.
А вигляд головного екрану можна змінити в налаштуваннях (прибрати галочку на "показувати рекомендації з магазину та списку книг" — певно у вас тому і показує цю ж заставку, бо інет відключений)

Я ж написав, заставка появилася після надсилання книги по пошті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, nickel said:

Я ж написав, заставка появилася після надсилання книги по пошті.

В повсякденному житті WiFi вимкнений?

16 hours ago, Rafinovana said:

Я так розумію, що коли Кіндл довго в режимі літачка, то перестає показувати рекламу (чи гарні заставки) і вмикає цю заставку, що на фото.

Хіба нові моделі може. Старіші крутять рекламу і по пів року без інтернету. Аби хоч раз приєднати до мережі, щоб книга "накачалась" реклами.

16 hours ago, Rafinovana said:

А вигляд головного екрану можна змінити в налаштуваннях (прибрати галочку на "показувати рекомендації з магазину та списку книг" — певно у вас тому і показує цю ж заставку, бо інет відключений)

Цей пункт лише головного екрану стосується, здається.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zeiss сказал:

В повсякденному житті WiFi вимкнений?

Так. 

З увімкненим віфі злітають обкладинки з книг, тому вимикаю. А ще, маю підозру, що акум в моєї читалки полудохлий чи якщо цілий день читати то реально посадити його на 50%:? Прочитав сторінок 150 за день, без підсвітки, в режимі "в літаку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 минут назад, Zeiss сказал:

Хіба нові моделі може. Старіші крутять рекламу і по пів року без інтернету. Аби хоч раз приєднати до мережі, щоб книга "накачалась" реклами.

В мене версія без реклами, якщо я правильно розібрався.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі чомусь не можу створити свій аккаунт, але особливо не парюся з цього приводу. функціоналу мені і так вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, xforester сказал:

Я взагалі чомусь не можу створити свій аккаунт, але особливо не парюся з цього приводу. функціоналу мені і так вистачає

Та я також не парюся, вже більш-менш визначився з протоколом дій: книги конвертую і закидую в читалку Каліброю. Пєчалька що приходиться користуватися шнурком в наш час і читалка фактично стала офлайн гаджетом. А от функціонал міг би бути багатшим. Мені не вистачає статистики. Буду за компом розпишу детальніше чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, nickel сказал:

Мені не вистачає статистики. Буду за компом розпишу детальніше чому.

Купляв читалку як експеримент.

Почав сідати в мене зір - вік + більше 10 років роботи за комп'ютером даються взнаки, половина з них по 12 робочих годин і половина з них в нічну зміну. Але помітив, що коли читаю паперові книжки то зір покращується. Взяв в тестя почитати Теодора Драйзера - Трилогію бажань і Американську трагедію, всього 5 томів. Книжки видані в 1993 році, папір дешевий, сторінки пожовтіли від часу, а деякі ще й потемніли, по торцю книжки видно як одна пачка паперу світло жовта, а інша набагато темніша. Зараз таким дрібним шрифтом художні книги намагаються не випускати. Шрифт по розміру, як в Кіндла найдрібніший стандартний шрифт (компактний). А в мене ще й квартира темна, інколи в похмуру погоду  цілий день горить світло (тому читалку брав з підсвіткою). Коли роботи багато і до вечора очі вилазять, береш до рук ці книжки і неможливо читати, очі не можуть сфокусуватися.  Але через силу, з перервами вдається прочитати сторінку-дві-три. Серед білого і сонячного дня читалося трохи легше, але крім вихідних саме цей час належить рабовласнику, тобто роботодавцю. І от якщо практикувати читання кожен день, то за короткий проміжок часу я вже без проблем міг прочитати і 80 сторінок цих книжок і більше і букви не двоїлися і не розпливалися, і саме читання ставало комфортним.  Не буду вдаватися в деталі, але цьому є пояснення.

Вже прочитав більше 500 сторінок на читалці, і можу підтвердити, що читалка має такий же ефект як і паперова книга, а так як вона з підсвіткою, то я навіть в темні вечори можу без проблем для зору читати. Навпаки відчуваю що очі втомлені, а під час читання розумію, що втома пройшла і стало легше. Якщо заліпати після роботи в телефоні чи за компом, то стає гірше. Заліпання перед телевізором чи будь-який інша діяльність, ніби й не втомлює очей, але й лікувального ефекту як читання не дає, як бачив погано так і бачу. Поки що в цій боротьбі за зір я програю, бо поки не було читалки ввечері, при штучному світлі я практично не міг читати і не читав. Зараз спробую трохи відігратися, але помітив ще одного ворога - лінь. Тепер коли можу і по вечорах читати, важко заставити себе брати до рук читалку щодня. Треба буде прискіпливіше підходити до вибору книг. Бо та ж Трилогія бажань мене сильно розчарувала, книга виявилася мені не цікавою і через це я мучив три томи мабуть років три, з читалкою добив пів третього тома за декілька днів. Але тепер не наважуюся читати Американську трагедію того ж автора, хоча на читалку закинув. А почав читати "1984" Джорджа Оруела. Вже більше половини подужав.

Читаючи паперові книги я користувався двома закладками. Одна фіксувала сторінку з якої я почав читати сьогодні, а друга де я закінчив читати сьогодні. Таким чином я завжди знав скільки сторінок прочитав за день і міг зафіксувати прогрес в кількості прочитаних сторінок. Тому в Кіндлах мені дуже не вистачає статистики, як у велокомпі: прочитано, прочитано за день, середня швидкість читання і т.д.

Без підсвітки читати важко, десь тільки сонце сховається за хмари і е-папір стає не білим, а темно жовтим, навіть темнішим ніж в тій старій Трилогії бажань. Зате на вихідних жахнув десь 180 сторінок без підсвітки на самому дрібному шрифтові і хоч би що очам. Але вийшов на роботу і два вечора не читав і все відкотился майже на той рівень що й було. Отже треба тренуватися щодня, хоча б на перших порах поки не окрепнуть очні м'язи. По вечорах перемикаюся на середній шрифт і вмикаю підсвітку.

Фух, з 8 ранку пишу, роботи багато - відволікає. Може не все згадав, що хотів написати, то потім доповню.

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, nickel сказал:

А звідки ви качаєте літературу на українській мові?

 

Я тут качаю https://toloka.to/f11

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, FOX сказал:

Я тут качаю https://toloka.to/f11

На флібусті також багато чого є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xforester сказал:

На флібусті також багато чого є.

Там є якийсь окремий розділ чи як знайти укрліт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.10.2020 в 10:31, nickel сказал:

Купляв читалку як експеримент.

Почав сідати в мене зір...

А Ви до офтальмолога коли-небудь зверталися для детального дослідження причин?

Змінено користувачем sss381
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sss381 сказал:

А Ви до офтальмолога коли-небудь зверталися для детального дослідження причин?

Після реформи Уляни Супрун, в нашій поліклініці не залишилось офтальмологів. Хоча причини я й так знаю, не може людина без наслідків для здоров'я працювати за комп'ютером по 12 годин. Але якщо знаєш толкового лікаря, то рекомендуй, бо без окулярів вже мабуть не обійдуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel жінка по рекомендації водила дочку на діагностику зору до Совви (біля філармонії) - була дуже задоволена.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...