Перейти до змісту

Вибір авто Subaru складність обслуговування чи варто...


sanjul

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Стою перед вибором першого авто. Купівля швидше з США. Сподобався Subaru crosstrek але читаю про вартість та складність обслуговування (особливості опозитного двигуна тощо). Підкажіть хто має чи чув/бачив це міф чи реально можуть бути фінансові і не тільки проблеми з ремонтом та обслуговуванням? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Купуючи ПЕРШЕ авто , напевно варто таки взяти народне,безпроблемно та ліквідне.

Тобто навчився їздити,обслуговувати доглядати- легко і швидко продав,далі береш складніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б радив почитати форум субару, там задавати такі питання.

був у мене аутбек 2007р. з запчастинами особливих проблем не було.

Робили регулювання клапанів, замовив сальнікі клапанів, так кожен сальник був в окремому пакетику з логотипом субару :)

Все оригінал, відповідно якісне, відповідно дорожче.

З мінусів:

- шумки салоне - нема

- сидіння вкрай не зручні (як на мене)

- не вистачало ваговських "фішок"

 

Пі.Сі. колись читав що з дизелями в них не дуже вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

В крепких машинах мотори не застукають)

Надійність двигунів ніколи не була сильною стороною субару.

Взагалі то двигун це всього навсього запчастина яку можна замінити, питання тільки в ціні. 

А от кузов це зовсім інша справа тому що кузов це по суті і є саме авто і авто існує поки живий кузов.

І от якраз на кузов треба звертати увагу в першу чергу і саме кузов має бути крепким і стійким до корозії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cherman сказал:

Я якось спробував її розпитати про технічні нюанси, але вона на мене виставила очі, тіпа - що це таке ви в мене питаєте, побачите чоловіка, от в нього і розпитуйте.:lol: 

:D ахаха, знайшов що в баби спитати)) Добре що вона знає куди ключ вставляється і бінзін заливається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось ріже око словосполучення перше авто разом зі словом обслуговування. Ви Спаравді збираєтесь знайомитись з авто і самому вчитись обслуговувати?  Бо взагалі то ремонтують на сто і вартість обслуговування не так сильно відрізняється, не залежно яка у Вас марка. Тим більше якщо береться биток {чи не биток) з Сша, то підбирається свіжий рік, нормальний пробіг і все це пробивається по карфаксу і машина  бере і їздить тільки розхідники замінюй.  Скільки знаю людей які їздять на авто з Америки по технічній частині, двигун,  підвіска, проблем 0. Можуть бути лише нюанси з кпп {якщо  вона невдала для певних моделей) і електронною частиною ( особливо якщо машина після потопу). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, vrm said:

авто з Америки по технічній частині, двигун,  підвіска, проблем 0. 

ага, особливо якщо двигун GDI...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, vrm сказал:

Мені якось ріже око словосполучення перше авто разом зі словом обслуговування. Ви Спаравді збираєтесь знайомитись з авто і самому вчитись обслуговувати?  Бо взагалі то ремонтують на сто і вартість обслуговування не так сильно відрізняється, не залежно яка у Вас марка. Тим більше якщо береться биток {чи не биток) з Сша, то підбирається свіжий рік, нормальний пробіг і все це пробивається по карфаксу і машина  бере і їздить тільки розхідники замінюй.  Скільки знаю людей які їздять на авто з Америки по технічній частині, двигун,  підвіска, проблем 0. Можуть бути лише нюанси з кпп {якщо  вона невдала для певних моделей) і електронною частиною ( особливо якщо машина після потопу). 

) Сам не обслуговуватиму звичайно, я про вартість запчастин та ремонту...Особливо опозитного двигуна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Nokian сказал:

Купуючи ПЕРШЕ авто , напевно варто таки взяти народне,безпроблемно та ліквідне.

Тобто навчився їздити,обслуговувати доглядати- легко і швидко продав,далі береш складніші.

Ну другий претендент, авто з Європи nissan qashqai (друге покоління) з варіатором та  пробігом в районі 130 тис.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, sanjul said:

Ну другий претендент, авто з Європи nissan qashqai (друге покоління) з варіатором та  пробігом в районі 130 тис.(

варіатор - не найкраща акпп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Юріч said:

Яка найкраща?

найкраща - гідротрансформатор (не в плані швидкості перемикання а в плані експлуатаційних витрат на б-у авто)

якщо мова про нову автівку - можна брати DSG але з мокрим щепленням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.08.2020 в 21:45, Litovets сказал:

Надійність двигунів ніколи не була сильною стороною субару.

Взагалі то двигун це всього навсього запчастина яку можна замінити, питання тільки в ціні. 

 

Знайомий міняв застуканий дизель Субару 2010р, знайшов в Литві за 3000 дол. але і з тим довго грався поки добився більш-менш нормальної роботи щоб вигнати на базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.08.2020 в 22:54, vrm сказал:

.. Бо взагалі то ремонтують на сто і вартість обслуговування не так сильно відрізняється, не залежно яка у Вас марка

Це Ваше особисте припущення. Відрізняється ще й дуже.

Навіть на шиномонтажі розцінки різні в залежності від авто.

 

Є такі моделі авто, які в Луцьку навіть ніхто не хоче брати в ремонт.  Подружка їздить на Volvo XC60, то для того щоб просто помилки зчитати - треба було їхати в Львів, бо тут ніхто не  міг...

А щодо СТО, Луцьких типу авторизованих, то вони не дають ніяких гарантій на ремонт авто не їхнього бренду,  якщо запчастини Ви купуєте самостійно, а не в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість ремонту разюче відрізняється і в межах одного бренду,залежно від моделі та року випуску.

На офіційні СТО я їздив би лише в разі  коли машина на гарантії.

І то.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Порш Кайенн теж би заганяли до дядьків в гараж?

 

Дивлячись, що робити треба. Якшо колесо підкачати чи скло від мух потерти, можна і до дядьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Підкачування колес чи протирання скла - це не роботи по гарантії.

 

З цією фразою не поспориш.

Хоча лінь читати умови гарантії на покришки.

п.с. Наприклад, Нокіан може дати розширену гарантію на покришки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Cherman сказал:

Порш Кайенн теж би заганяли до дядьків в гараж?

я ж Прадо заганяю :D Якщо по ходовій, то каєн нічим особливим, мабуть, від інших авто не відрізняєтся. А якщо специфічна якась поломка, то вже взагалі пофіг, гаражи чи СТО, головне щоб знайшовся той, хто зробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

п.с. Наприклад, Нокіан може дати розширену гарантію на покришки.

походу ми чогось не знаєм :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

походу ми чогось не знаєм :0016:

 

Nokian Tyres

https://www.nokiantyres.ua/rozshyrena-harantiya-hakka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Нокіан може дати розширену гарантію на покришки.

до телефонів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

та таки ж тормоз :0016: Пояснюю, на борді є персонаж, під ніком Nokian, який таки читаєтся як Нокіан, відповідно я й пошуткував відносно його різнобічності, і в політиці, і в медицині, і в курсах валют шарить, не говорячи вже про мобільні телефони, а тут ше й виявляєтся, що розширену гарантію на шини видає :)  А ти знов подумав0 що хтось не знає основних марок шин :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...