Перейти до змісту

Протести в Білорусі 2020


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

40 minutes ago, Zheny@ said:

ага, поки той повернутися не може

порохоботиш втіхаря....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, Ko3bMa said:

aR74rXB_700b[1].jpg

 

хехе

якраз хотів поцікавитися як там ЕплСтори поживають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Ніт.

І пілоти з стюардесами не живуть в аеропорту.

Просто повірь що там є декілька екіпажів і вони завжди на поготові до вильоту.

Свою сраку всі президенти світу бережуть тому готовляться до всього до чого можна підготуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

Чим ми можемо їм допомогти зараз?

Збор дапамогі для ахвяраў рэпрэсій у Беларусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MACCEN сказано:

я знаю як там бізнес ведеться.

 

В тебе класна фірма, все йде в гору, бабкі косяться, податки платяться. Тут бац до тебе приходять люди певні і кажуть, ти крутий пацан, фірма в тебе класна, треба тут колхозу одному помогти, занепало господарство давай бери шефство, по ітозі ти стаєш банкротом, бо в колхозі свої рєбята які тупо будуть пілити твоє бабло.

 

Або лайтовий варіант, до тебе приходять ті ж самі певні люди й кажуть, тут в одного "многоуважаємого чувачка є синочок", так він може й балбєс, але треба його на роботу пристроїти в тепле місце, ну як мінімум він хоче бути в тебе якимсь директором, мішати він тобі сильно не буде, але зарплата щоб була ого-го, от в тебе є вже один трутень. Далі може той трутень ще одного чувачка насватати, ну так може якось відносно в тебе й проблем не буде, але й в тебе їх і так не було бо працюєш в білу, і все чотко платиш.

 

От такий бацька, є Вітебсь так там завод це цілий рахуй місто теж мертвий, а колись був ого-го який крутий завод. Уявіть собі ДПЗ в 21:00 зі всіх вікон світиться тільки декілька, всі інші виключені тому що пів міста на заробітках хер зна де.

 

Мати 100% владу попросирати те що було, це ще треба умудритись. В наших поілтиків хоть відмазка є, "ну в мене більшості не було", "ну в мене там ще якась хуйня і так далі", а там влада в одиних руках. Як мінімум мікрошвецію можна було б зробити давно, маючи навіть халявну ціну на енергоносії від свого друга.

Просто не було конкуренції, в першу чергу політичної.

А можемо ми в Луцьку вийти до міської,обласної ради,аби підтримати  білорусів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MACCEN сказано:

я знаю як там бізнес ведеться.

 

В тебе класна фірма, все йде в гору, бабкі косяться, податки платяться. Тут бац до тебе приходять люди певні і кажуть, ти крутий пацан, фірма в тебе класна, треба тут колхозу одному помогти, занепало господарство давай бери шефство, по ітозі ти стаєш банкротом, бо в колхозі свої рєбята які тупо будуть пілити твоє бабло.

 

Або лайтовий варіант, до тебе приходять ті ж самі певні люди й кажуть, тут в одного "многоуважаємого чувачка є синочок", так він може й балбєс, але треба його на роботу пристроїти в тепле місце, ну як мінімум він хоче бути в тебе якимсь директором, мішати він тобі сильно не буде, але зарплата щоб була ого-го, от в тебе є вже один трутень. Далі може той трутень ще одного чувачка насватати, ну так може якось відносно в тебе й проблем не буде, але й в тебе їх і так не було бо працюєш в білу, і все чотко платиш.

 

От такий бацька, є Вітебсь так там завод це цілий рахуй місто теж мертвий, а колись був ого-го який крутий завод. Уявіть собі ДПЗ в 21:00 зі всіх вікон світиться тільки декілька, всі інші виключені тому що пів міста на заробітках хер зна де.

 

Мати 100% владу попросирати те що було, це ще треба умудритись. В наших поілтиків хоть відмазка є, "ну в мене більшості не було", "ну в мене там ще якась хуйня і так далі", а там влада в одиних руках. Як мінімум мікрошвецію можна було б зробити давно, маючи навіть халявну ціну на енергоносії від свого друга.

 

У нас така ж фуйня робилася при Янику.  такий самий "розклАд".   Тільки коли приходили з документами на перепис фірми, то показували фото дитини, кудою вона в школу ходить. Так щоб вже 100%  не було виходу.

Білорусь не унікальна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Cherman сказал:

В @romanc, дружина @anika, вроді, білоруска. Правда, живуть вони в Україні.

Мариупольские оба. Просто решили посмотреть как беларусы живут, поехали в 2013, были там 9 мес., Жили-работали в Пинске.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Всеобщая национальная забастовка. Сегодня присоединились БелАЗ, ГродноАзот, Белмедпрепараты, «Керамин».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romanc сказано:

Мариупольские оба. Просто решили посмотреть как беларусы живут, поехали в 2013, были там 9 мес., Жили-работали в Пинске.

краще там ніж в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Nokian сказал:

Просто не було конкуренції, в першу чергу політичної.

А можемо ми в Луцьку вийти до міської,обласної ради,аби підтримати  білорусів?

Может просто начать называть Беларусь? А не как москали, переводить на свой лад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

краще там ніж в Луцьку?

Везде есть плюсы и минусы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Nokian сказал:

А можемо ми в Луцьку вийти до міської,обласної ради,аби підтримати  білорусів?

Тобі можна. Можеш навіть в Юванті підтримувати. Ну щоб нікуди не ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші органи місцевої влади мають виразити свою позицію.

Щось вони без  стимулу громадкості ні кують ,ні мелють 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Наші органи місцевої влади мають виразити свою позицію.

Щось вони без  стимулу громадкості ні кують ,ні мелють 

Напуркуа? Це функція МЗС, а не кожен сільській голова має прапор на заборі вішати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

А ось це вже торкається нас безпосередньо.

https://ua.interfax.com.ua/news/general/680814.html

Я вас прошу.. Батя також нелох )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не помиляюся Хуйло вже привітам Лукашенка з перемогою....

 

то тепер, якщо, все таки, народ свого свого доб'ється.... як це буде виглядати....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось це вже нагадує перші дні нашого майдану, тільки тоді у нас вийшли мільйони

https://world.comments.ua/ua/news/belarus/choloviki-viyut-vid-bolyu-zatrimani-v-bilorusi-rozpovili-pro-torturi-v-sizo---video-658134.html?fbclid=IwAR2-xPFsqHjxzyKmTcfksSgfwIF39CzIhhhfPzpetwhURvC1m-ppb6ts16M

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...