Перейти до змісту

Протести в Білорусі 2020


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

On 11/15/2020 at 5:37 PM, nickel said:

Вони не припинялися ні дня, і кожних вихідних акції протесту. Просто на днях омон чувака завалив, то на цих вихідних все "веселіше".

 

і тих то вийшов до самовільного створеного меморіалу гарно попиздили

але нічо, білоруси спокійно в понеділок пішли працювати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

 

і тих то вийшов до самовільного створеного меморіалу гарно попиздили

але нічо, білоруси спокійно в понеділок пішли працювати

 

Вже були протестні акції жінок, пенсіонерів, студентів, медиків, яким взагалі по закону бастувати заборонено. Не було тільки протестів чоловіків. Багато білорусів почали задаватися питанням чи є взагалі серед білорусів чоловіки. Але потихеньку відбувається набір в білоруську небесною сотню, вже 9 загиблих. Думаю коли наберуть сотню, то швидко закінчать з Лукашенком 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Вже були протестні акції жінок, пенсіонерів, студентів, медиків, яким взагалі по закону бастувати заборонено. Не було тільки протестів чоловіків. Багато білорусів почали задаватися питанням чи є взагалі серед білорусів чоловіки. Але потихеньку відбувається набір в білоруську небесною сотню, вже 9 загиблих. Думаю коли наберуть сотню, то швидко закінчать з Лукашенком 

 

 

Нічого не буде. Можна по малу розходитися. Буває таке..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, nickel said:

Вже були протестні акції жінок, пенсіонерів, студентів, медиків, яким взагалі по закону бастувати заборонено. Не було тільки протестів чоловіків. Багато білорусів почали задаватися питанням чи є взагалі серед білорусів чоловіки. Але потихеньку відбувається набір в білоруську небесною сотню, вже 9 загиблих. Думаю коли наберуть сотню, то швидко закінчать з Лукашенком 

Просто це "дефолтні" акції. Пам'ятаю, коли тільки все починалось то ніхто їх ніяк не називав. А зараз як глянеш відео затриманих - одні чоловіки, плюс вікі пише про чотирьох загиблих тієї ж статі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Щось, на даний момент, так не здається. Хіба, та сотня буде за один день, як в нас.

У білорусів під боком є один дуже повчальний приклад країни, в якій спершу патріоти і мрійники ціною своїх здоров"я і життів знесли борова, але дуже скоро 73 % плебесу, який втомився від війни обрав собі бубочкою клоуна, який створює усі умови аби олігархи дограбовували країну і розвертає її знову в сферу впливу кремля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

О, ще один втік з психлікарні.

Зрозумів, лишайся на місці. Зараз санітари прийдуть, тебе перемотають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Skorpio76 said:

У білорусів під боком є один дуже повчальний приклад країни, в якій спершу патріоти і мрійники ціною своїх здоров"я і життів знесли борова, але дуже скоро 73 % плебесу, який втомився від війни обрав собі бубочкою клоуна, який створює усі умови аби олігархи дограбовували країну і розвертає її знову в сферу впливу кремля.

Ага, значить через зєлєбобів, на приклад яких дивляться білоруси, революція у них захлинається... Потужна аналітика, нічого не скажеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ага, значить через зєлєбобів, на приклад яких дивляться білоруси, революція у них захлинається... Потужна аналітика, нічого не скажеш))

 

 

Така ж як і у вас. Долар впав - винен Порох а не війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ага, значить через зєлєбобів, на приклад яких дивляться білоруси, революція у них захлинається... Потужна аналітика, нічого не скажеш))

Насправді факторів багато, але, погодьтесь, якби в Україні був хороший розвиток, то це мало б вагомий вплив. 

Зараз, можливо, прихід до влади в Молдові прозахідної лідерки матиме вплив на патріотів в Білорусії. Також Європа могла б дати хороші сигнали, що допоможе білорусам після повалення бацька. Наразі Білорусією цікавиться лише кремль, який чекає вигідної нагоди підставити лукашенка, як в принципі вони зробили, кинувши на призволяще президента Вірменії і змусивши його ж потім підписати капітуляцію. А вірмен, ніби був прозахідних поглядів, ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Skorpio76 said:

Насправді факторів багато, але, погодьтесь, якби в Україні був хороший розвиток, то це мало б вагомий вплив. 

Зараз, можливо, прихід до влади в Молдові прозахідної лідерки матиме вплив на патріотів в Білорусії. Також Європа могла б дати хороші сигнали, що допоможе білорусам після повалення бацька. Наразі Білорусією цікавиться лише кремль, який чекає вигідної нагоди підставити лукашенка, як в принципі вони зробили, кинувши на призволяще президента Вірменії і змусивши його ж потім підписати капітуляцію. А вірмен, ніби був прозахідних поглядів, ніби.

Погоджусь, написали ви гарно. Але в силу своєї малограмотності так і не зрозумів:

492BFC70-43D3-402E-90A6-90E11F0FBFF4.jpeg.995a4107aa04cdb1bfe5d29328b1a671.jpeg

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто. В Україні, крім народу, "який є джерелом влади", і який обирає президента, є олігархи, які багато важелів впливу тримають в своїх руках. Мені важко точно казати, але здається Порох робив більш чи менш успішні спроби хоч трохи їх обуздати. З деякими намагався домовитися, розуміючи що повністю позбавитися від них неможливо, то хоча б мінімізувати їх вплив, сприяти тому, що б вони почали вести лише "білий" бізнес. Не все получалося. Потім кремль почав "виламувати руки"  деяких більш-менш притомним (якщо такі бувають), змушуючи всіх обєднатися проти Пороха (саме як керівника країни). Далі логіка проста - поставити слабку людину керувати країною - це вигідно і кремлю і олігархам. Трюк досить недорого обійшовся - докупили кілька ТВ каналів, відзняли дешевеньке кіно, яке разом з іншими "помиями" народ весело "схавав". І тепер воля вольна для оліхархів - схематози не слабші часів яника організовують. Оскільки бубочка навіть гадки немає як його використовують як гумовий виріб, на який потім спишуть все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Тому що, це не просто аналітика, а справжня АНАЛітика. Мля, ще й арменів приплів, ппц, залишилося тільки клятих жидів згадати.

Хто що споглядає, про те і співає, це ж очевидно. Але не варто так палитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Skorpio76 said:

Хто що споглядає, про те і співає, це ж очевидно. Але не варто так палитися.

Я трохи заплутався. То ми білоруських жидів згадувати можемо, чи наших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Я трохи заплутався. То ми білоруських жидів згадувати можемо, чи наших?

вони мігріють. Тому на ваш вибір. Але вже краще в нічну пору споглядати яку файну даму. І не лише споглядати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Skorpio76 said:

Все просто. В Україні, крім народу, "який є джерелом влади", і який обирає президента, є олігархи, які багато важелів впливу тримають в своїх руках. Мені важко точно казати, але здається Порох робив більш чи менш успішні спроби хоч трохи їх обуздати. З деякими намагався домовитися, розуміючи що повністю позбавитися від них неможливо, то хоча б мінімізувати їх вплив, сприяти тому, що б вони почали вести лише "білий" бізнес. Не все получалося. Потім кремль почав "виламувати руки"  деяких більш-менш притомним (якщо такі бувають), змушуючи всіх обєднатися проти Пороха (саме як керівника країни)...

Гарна легенда, заслухатись можна. В середньовіччя її б поклали на музику і барди тужливими голосами оспівували б цей пекельний шлях, яким довелося пройти Петру.

 

Одного лишень зрозуміти не можу: яким чином Петро Олексійович, саме як керівник країни, мав хоч трохи обуздати Порошенка П. О., як олігарха?  БДСМ якийсь виходить з таким обуздуванням)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yu2007 сказано:

Одного лишень зрозуміти не можу: яким чином Петро Олексійович, саме як керівник країни, мав хоч трохи обуздати Порошенка П. О., як олігарха?  БДСМ якийсь виходить з таким обуздуванням)))

На вулиці листопад 2020 року. Вже 1,5 роки свої передвиборчі обіцянки тупо ігнорить на всі 100 % пісюновод-піаніст.

І загалом тема про протести в Білорусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Skorpio76 said:

пісюновод-піаніст.

І загалом тема про протести в Білорусії.

І справді, це ж я перевів тему в русло обговорення 73% зєлєбобів, які втомилися від війни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

І справді, це ж я перевів тему в русло обговорення 73% зєлєбобів, які втомилися від війни)

 

троль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

І справді, це ж я перевів тему в русло обговорення 73% зєлєбобів, які втомилися від війни)

 

On 16.11.2020 at 22:39, yu2007 сказано:

Погоджусь, написали ви гарно. Але в силу своєї малограмотності так і не зрозумів:

492BFC70-43D3-402E-90A6-90E11F0FBFF4.jpeg.995a4107aa04cdb1bfe5d29328b1a671.jpeg

))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Back 2  Soviet Union

 

Белорусы смогут выехать за пределы страны по извещению о тяжелой болезни или о смерти члена семьи или близкого родственника, по медицинским предписаниям, имеющим вид на жительство или работающим на территории иностранного государства – к месту постоянного проживания или работы, а также для получения иностранного образования. При этом выезд на работу, учебу, а также имеющим вид на жительство в другой стране будет разрешен не чаще 1 раза в течение 6 месяцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...