Перейти до змісту

Протести в Білорусі 2020


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, romanc сказал:

Выдвинуть от оппозиции жену блогера и расчитывать на победу? 

Количество активно протестующих подтверждает результаты выборов.

"Жена блогера" - виявилася єдиним кандидатом від опозиції допущеним до виборів. Вона пообіцяла, якщо переможе на виборах, то через рік проведе нормальні вибори де будуть приймати участь усі опозиційні кандидати, яких зарубав Лукашенко. Після такої заяви, я впевнений, що за неї проголосували усі хто був за інших опозиціонерів.

 

Білорусь застрягла десь на рівні "Україна проти Кучми", а це 4 роки до Помаранчевої революції і 13 до Євромайдану. Проти Кучми вийшли 24 партії, а в Білорусі майже немає опозиції, хто має підняти білорусів? Білорусь не спішить майданити, бо досвід сусідів, себто нас, їх навчив, що майдан - це ще не успіх. Ми не можемо вчити білорусів, що їм робити чи не робити, бо самі ще нічого не досягли та ще й просрали майже усі можливості здобуті на майдані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, nickel сказано:

та ще й просрали майже усі можливості здобуті на майдані.

що здобули, крім втечі януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

що здобули, крім втечі януковича?

Перераховувати не буду, бо це буде звичайний срачик, але скажу те що давно хотів сказати. При кожному президентові були здобутки, навіть при Януковичу, Порошенкові і є при Зеленському. Достатньо просто порівняти Україну при Кравчукові чи при першому Кучмі і сам  побачиш різницю. Якщо не вдаватися до подробиць і не вишукувати факапи, то Україна рухається в правильному напрямку, просто кожному і мені, в тому числі, з дивану здається, що ми можемо пройти демократичний шлях, на який європейські країни тратили іноді не одну сотню років, за 5 років правління одного президента. Але за 29 років незалежності стало очевидним, що це не так і що ми відстаємо від Європи мінімум на 70 років совка. Але й у цьому є позитив - 3/7 шляху ми вже пройшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з білорусами в Ризі. Вони туди приїжджали як туристи.

Вони втомилися від того, що там робиться. Боятися голосніше слово сказати і т.д.

Гарно воно лише здалека. Рівні дороги і прибрані узбіччя.

 

Але совок там був  і лишився. Вони до нас приїжджать за шмотками і т.д.

Так, ЗП у них цікавіші,  але толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, nickel сказано:

При кожному президентові були здобутки, навіть при Януковичу, Порошенкові і є при Зеленському.

завдяки майдану чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

завдяки майдану чи ні?

Про що конкретно зараз ми говоримо? Ти процитував речення з 3 президентами, один з яких був президентом до майдану, тому як його здобутки могли бути завдяки майдану? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Про що конкретно зараз ми говоримо? Ти процитував речення з 3 президентами, один з яких був президентом до майдану, тому як його здобутки могли бути завдяки майдану? 

та я питав про конкретні здобутки майдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, alexvvv сказал:

та я питав про конкретні здобутки майдану

поїсиш в іншому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

поїсиш в іншому місці

Все з тобою зрозуміло. Знову ніякої конкретики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

Все з тобою зрозуміло. Знову ніякої конкретики.

Твоє бажання розпочати срач я побачив відразу, у мене такого бажання немає, принаймні зараз, тому й кажу: потролиш когось іншого, на "слабо" я не ведуся. Я для себе бачу ті кроки, які ми як держава робимо в правильному напрямку до майдану, під час майдану і після майдану, зможу маленькому синові це пояснити. Переконувати (тобто вступати у срач) не збираюся. Взагалі для держави Україна майдан - це маленька по історичній значущості подія, для нас набагато більша, бо ми учасники тих подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

Я щиро вірю, що буде так!

 

бацька-2.jpg

Только вопрос, кто вместо.... И на кого будет работать, алигархов то нет, оплатить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лукашенко ж не сам існує,не сам подавляє це все.

Є люди,силовики,а може й сірий кардинал,котрі  це все організовують та підтримують.

От лише про них ніхто не говорить,але реальна влада та сила саме в них.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, alexvvv said:

та я питав про конкретні здобутки майдану

пошепки...

Spoiler

Бубочка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, alexvvv сказал:

@Zevs_Isver так, без майдану бубочка до влади би не прийшов 

 

1 час назад, alexvvv сказал:

та я питав про конкретні здобутки майдану

чувак, Зевс тобі так і написав що Бубочка - здобуток майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Спілкувався з білорусами в Ризі. Вони туди приїжджали як туристи.

Вони втомилися від того, що там робиться. Боятися голосніше слово сказати і т.д.

Гарно воно лише здалека. Рівні дороги і прибрані узбіччя.

 

Але совок там був  і лишився. Вони до нас приїжджать за шмотками і т.д.

Так, ЗП у них цікавіші,  але толку.

Женя, в часи тирнету, "спілкувався з білорусами в Ризі" - це взагалі ні про що. Я маю групу пов'язану з Білоруссю на 500 чоловік, там мабуть не менше половини білоруси. Але й без неї поспілкуватися з білорусами можна і в ФБ і в Телеграмі чи вайбері, мовного бар'єру немає

Втомилися? Так, але не всі. Бояться говорити? Де вони бояться? Якщо наприклад у ФБ вони пишуть з неанонімних акаунтів все що вони думають, про бацьку в тому числі, вийшли на вулиці під час виборів. Завжди є хтось, хто боїться владу, навіть якщо влада демократична. Ці так, ці бояться. Так, там совок, але старше покоління тільки його і хоче. А молодь бачить результати українського майдану і не поспішає повторювати наші помилки. Шмотки їдуть в обох напрямках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

чувак, Зевс тобі так і написав що Бубочка - здобуток майдану.

чувак, я це підтвердив 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, alexvvv said:

чувак, я це підтвердив 

чуваки,

не сварітся

 

дайте час, зараз прийде Маньяк11 і заслужено роздасть всім по мінусу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз прийде  товариш прапорщик і розбереться з ким треба( йому) та покарає кого попало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Женя, в часи тирнету, "спілкувався з білорусами в Ризі" - це взагалі ні про що.

Спілкувався просто за одним столом. каву пили.

Це не ФБ чи інше болото, де ніхто не взнає, що ти, насправді,  кіт!  (сарказм)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Я маю групу пов'язану з Білоруссю на 500 чоловік, там мабуть не менше половини білоруси. Але й без неї поспілкуватися з білорусами можна і в ФБ і в Телеграмі чи вайбері, мовного бар'єру немає

 

В тій групі поміж 500 "білорусів"  ще 10-20 полковників ФСБ,  не менше 100 проплачених тролів, чоловік 200 сидить під прізвищами "Бульбаш" , і лише якась частинка справжні білоруси

(Все утріровано дуже).  Але суть, сподіваюся, ти зрозумів.

 

2 годин тому, nickel сказано:

Втомилися? Так, але не всі.

Звісно, як і у нас. Були ті, кому срати було на усі Майдани. Їм при всіх владах і Урядах збс.

2 годин тому, nickel сказано:

Бояться говорити? Де вони бояться?

Та навіть у нас, коли мама моя торгувала на Варшавці (Юванті) приїжджали білоруси одягатися, то чоловік міряючи пальто розговорився, що важко, мовляв і т.д., то жінка його смикала, "малчі дурак!"

Бяться вони говорити в себе у дворі, бо "бдітєльниє бабульки" швидко постукать "таваріщу майору". І з чотрирьох хто зібрався, 4-й може бути просто "в штатском". Подивися відео затримань.  Поруч з ОМОН-івцями, "якісь люди в штатському", які ніяк себе не виділяють.

2 годин тому, nickel сказано:

про бацьку в тому числі, вийшли на вулиці під час виборів.

Бо це вже дістало.  Хотіли змін, думали буде чесно, (Бацька ж - він чесний! йопт.. ) - а на фіналі. О ті вийшли.

 

2 годин тому, nickel сказано:

А молодь бачить результати українського майдану і не поспішає повторювати наші помилки.

 

Наша Єдина помилка була - відсутність повішених  350+ дармоїдів вздовж дороги від Майдану до будинку Януковича.

Їх треба було не зеленкою поливати - а вішати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zheny@ сказал:

В тій групі поміж 500 "білорусів"  ще 10-20 полковників ФСБ,  не менше 100 проплачених тролів, чоловік 200 сидить під прізвищами "Бульбаш" , і лише якась частинка справжні білоруси

(Все утріровано дуже).  Але суть, сподіваюся, ти зрозумів.

Женя,звичайно що твоя вибірка за столом в Ризі більш репрезентативна. ;)

Тролів немає жодного, бо бан. Решта не тролять, а троль який не тролить - не троль. А тих 200 чоловік під псевдо Бульбаш розкажуть більше ніж туристи в Ризі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Женя,звичайно що твоя вибірка за столом в Ризі більш репрезентативна. ;)

Тролів немає жодного, бо бан. Решта не тролять, а троль який не тролить - не троль. А тих 200 чоловік під псевдо Бульбаш розкажуть більше ніж туристи в Ризі.

Я просто поділився враженнями від живого спілкування з білорусами.

Якщо що - це було в березні-квітні минулого року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...