Перейти до змісту

Підкажіть якусь знахарку, чи бабку, Луцьк і околиці


drozl

Рекомендовані повідомлення

Твориться нереальна чортівня - наприклад вчора сама закрилась машина, з ключами, в т.ч. і від дому, де лежав запасний пульт. Резервного ключа від дому теж на свому місці не виявилось, а двері сталеві в мене. І такі історії кожного дня , прохання модерів не видаляти тему хоч якийсь час, буду тут відписувати хронологію, якщо захочете :)

 

Бажано щоб у знахарки  був телефон для попереднього запису. Вчора їздив до Романівни в Мовчанів, бо по телефону не записують. Бабка дуже сильна, їдуть туди і зі Львова, і з Києва, перед хатою черга з машин. Але записала мене аж на серпень, тай місце мені не сподобалось, із-за черг люди мало не б'ються там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де тут реклама? Телефони можна і в приват скинути. Але НМД корисно і на загал, з відгуками, як на Розетці :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, drozl сказано:

Твориться нереальна чортівня - наприклад вчора сама закрилась машина, з ключами, в т.ч. і від дому, де лежав запасний пульт. Резервного ключа від дому теж на свому місці не виявилось, а двері сталеві в мене. І такі історії кожного дня , прохання модерів не видаляти тему хоч якийсь час, буду тут відписувати хронологію, якщо захочете :)

 

Бажано щоб у знахарки  був телефон для попереднього запису. Вчора їздив до Романівни в Мовчанів, бо по телефону не записують. Бабка дуже сильна, їдуть туди і зі Львова, і з Києва, перед хатою черга з машин. Але записала мене аж на серпень, тай місце мені не сподобалось, із-за черг люди мало не б'ються там.

І як розрулив? МНС викликав? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, drozl said:

Де тут реклама? Телефони можна і в приват скинути. Але НМД корисно і на загал, з відгуками, як на Розетці :D

Відгуки на розетці труть ;)

 

І так, давайте хронологію - будемо розбирати кожен випадок.

Бо ця фігня працює тільки тоді, коли в неї віриш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, drozl сказано:

Твориться нереальна чортівня - наприклад вчора сама закрилась машина, з ключами, в т.ч. і від дому, де лежав запасний пульт.

 

Якщо ви нікого не скривдили, то пройде саме. А якщо скривдили, то бабка не допоможе.

Тут можуть працювати закони карми. Можливо, "бабка" може лише відстрочити їх виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

І як розрулив? МНС викликав? 

 

 

 

Яке МНС? 40 км. від Луцька, "дике поле" :D

 

Только что, Ko3bMa сказал:

Бо ця фігня працює тільки тоді, коли в неї віриш.

 

Я теж колись так вважав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч, сусідка лиє мені якусь воду під паркан. Маю хорошу знайому, екстрасенс, "видяча" (аж сама мучиться від того) :(  Скинув їй фото сусідки (що саме цікаве, як їхав до Романівни,  сама вигулькнула, додом прийшла, сфоткав ))

 

Так от, екстрасенс каже - бабки не поможуть, рішай з сусідкою. Я їй позвонив, спитав, чи не тримає зла? Можливо я і даремно я це зробив - тільки чоловік її "намалювався",  СБУ-шник, каже, нашо ти жінку мою фоткав? Ну я йому, по-чоловічому і "врізав" правду-матку. Каже - приїжжай, є питання, але тепер вже дупою чую, що неварто :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, буде офтоп, не дуйся. Стосується не особисто тебе, більше загальне питання.

 

От мені цікаво, церква ж забороняє усі ці знарахства і цілительства. Як людина, яка ходить в церкву і вірить в християнського бога, може звертатись до знахарок бо їм "пороблено"? Де логіка?

 

 

upd.

І ще одне. Чому, в більшості випадків, розмови про вроки і пороблення йдуть з приватного сектору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

логіки немає! я теж постійно задаю "віруючим" це питання, як і в церку і до бабки

кажуть - ти непанімаєш!

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, drozl сказано:

Я їй позвонив, спитав, чи не тримає зла?

 

І що вона сказала? Тримає зло? Є за що?

 

П.С. я вам одразу кажу тут має карма спрацювати. Я не екстрасенс і не бабка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха є. До неї часом люди стукають, які до мене йдуть. І це буває вночі, така специфіка бізнесу. Але я не барига :D Просто заклад цілодобовоґ роботи. Пропонував їй, повісити табличку - тут бізнесу НЕМА. Але не хоче, напевне хоче мучитись, клясти, мене і всяку дрянь робити. IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, drozl сказано:

Троха є. До неї часом люди стукають, які до мене йдуть. І це буває вночі, така специфіка бізнесу. Але я не барига :D Просто заклад цілодобовоґ роботи. Пропонував їй, повісити табличку - тут бізнесу НЕМА. Але не хоче, напевне хоче мучитись, клясти, мене і всяку дрянь робити. IMHO.

 

 

Тут складна ситуація. Але головне ваші наміри. Якщо ви все робите аби не заважати вашим сусідам але все-рівно їм заважаєте - на вас вини немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, drozl сказал:

Твориться нереальна чортівня - наприклад вчора сама закрилась машина, з ключами, в т.ч. і від дому, де лежав запасний пульт. Резервного ключа від дому теж на свому місці не виявилось, а двері сталеві в мене.

Може просто сигналку в авто поміняти, яка закриває машину. Чи поремонтувати.

В мене теж було пару років назад закривалась машина сама по собі. Їздив до електрика))) Той зняв вроки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, drozl сказано:

Бабка дуже сильна

який в бабки левел прокачки, яку стихію качала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ko3bMa сказано:

Як людина, яка ходить в церкву і вірить в християнського бога, може звертатись до знахарок бо їм "пороблено"? Де логіка?

Така національна особливість у нас. У нас християнство тісно переплетене із язичництвом  - ні попи, ні комуністи не змогли це "витерти" із традицій народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, sergkots сказал:

Така національна особливість у нас. У нас християнство тісно переплетене із язичництвом  - ні попи, ні комуністи не змогли це "витерти" із традицій народу.

Це у всіх національностей так і причина трохи в іншому. Людині, яка вірить у надприродного бога, легко повірити у існування ще чогось надприродного типу порчі, приворотів і т.д. І навпаки, якщо людина не вірить у бога, а лише довіряє науці, то її важко буде переконати в існуванні надприродної сили взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це у всіх національностей так і причина трохи в іншому. Людині, яка вірить у надприродного бога, легко повірити у існування ще чогось надприродного типу порчі, приворотів і т.д. І навпаки, якщо людина не вірить у бога, а лише довіряє науці, то її важко буде переконати в існуванні надприродної сили взагалі.

Можливо, але й бачу, що наші можуть бути не сильно віруючі (в церкву лише на паску ходять), але дотримуватись національних традицій та звичаїв. В американців, європейців теж такі приколи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

В американців, європейців теж такі приколи?

Плоска земля, інопланетяни, гадання на картах, талісмани і купа іншого шлаку. Все як у людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

 купа іншого шлаку

 

Современный человек - это.., это...
Смесь свиней, обезьян и инопланетян
Свиней, обезьян и инопланетян
Кто ты выбираешь сам

 

П.С. Це я не вам адресую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Cherman said:

Походу, кастує заклинання на захист.

Амулет вибити простіше

6592_big.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

І навпаки, якщо людина не вірить у бога, а лише довіряє науці

ну там багато фізиків були віруючими. Той же Айнштайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

ну там багато фізиків були віруючими. Той же Айнштайн.

Світ не чорнобілий. Люди не діляться на чорних і білих, на "довіряю науці на 100%" чи "довіряю надприродньому на 100%", це майже завжди суміш.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, alexvvv said:

ну там багато фізиків були віруючими. Той же Айнштайн.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Эйнштейн,_Альберт#Религиозные_взгляды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ko3bMa сказал:

ТС, буде офтоп, не дуйся. Стосується не особисто тебе, більше загальне питання.

 

От мені цікаво, церква ж забороняє усі ці знарахства і цілительства. Як людина, яка ходить в церкву і вірить в християнського бога, може звертатись до знахарок бо їм "пороблено"? Де логіка?

upd.

І ще одне. Чому, в більшості випадків, розмови про вроки і пороблення йдуть з приватного сектору?

ще якби цілування мощей теж не той во по релігії, але возять по церквам і так далі, і нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...