Перейти до змісту

Ясень впав :(


Рекомендовані повідомлення

хм, а слоника в ботанічному саду - нікому не шкода? нема більше  таких...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 minutes ago, Bliksss said:

в цьому полягає його цінність? чи в тому, що будинок старий?

якщо так, знаю ще старіший - цигани на красному живуть... 100% старіший, стан - просто  пздц, терміново потрібно реставрувати.

Чому люди витрачають інколи десятки мільйонів за старі авто? Сучасні ж такі класні.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, xc90 сказано:

Чому люди витрачають інколи десятки мільйонів за старі авто? Сучасні ж такі класні.

люди - витрачають власні гроші, є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

люди - витрачають власні гроші, є різниця?

Та перестань - порівняно з тими сумами, які лише тільки місто викидає на різну хрінь, відреставрувати цю пам'ятку - взагалі ніщо. Мовчу вже про масштаби країни (Президент ось обіцяє "свою" програму).

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Bliksss сказал:

в цьому полягає його цінність? чи в тому, що будинок старий?

Хоча би тому.

В Європі, Америці тієї історії ще тьма. Так там бережуть навіть дрібниці - завіси, замочки, ручки. Я вже мовчу про вікна і двері.

А в нас тих будинків майже не залишилось. Так треба те все вже доконати і потім прогулюватись в оточенні убожества типу Храндволині, ЦУМу та інших "шедеврів" сучасної архітектури.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Хоча би тому.

ще раз питаю, яку історико - культурну цінність - становив той будинок? Я б зрозумів твоє обурення, якщо б зруйнували пам'ятку архітектури під охороною держави, а так - просто старий будинок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що Луцьку Синагогу єврейський общині передали. А то її метрові стіни не витрумають вже крєпкіх хазяйствєнніків. Надіюсь найближчим часом євреї її відбудують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Zelensky said:

Добре, що Луцьку Синагогу єврейський общині передали. А то її метрові стіни не витрумають вже крєпкіх хазяйствєнніків. Надіюсь найближчим часом євреї її відбудують.

Звичайно відбудуть. От тільки гроші в міста візьмуть - і одразу відбудуть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Bliksss сказал:

ще раз питаю, яку історико - культурну цінність - становив той будинок? Я б зрозумів твоє обурення, якщо б зруйнували пам'ятку архітектури під охороною держави, а так - просто старий будинок....

Такі будинки формують історичне лице міста. Луцьку майже тисячоліття. А будинки старші 100 років можна на пальцях перелічити. Та і ті знищать.

ПиСи Всі пам'ятки архітектури в свій час були просто старими будинками.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Bliksss said:

ще раз питаю, яку історико - культурну цінність - становив той будинок? Я б зрозумів твоє обурення, якщо б зруйнували пам'ятку архітектури під охороною держави, а так - просто старий будинок....

https://www.hroniky.com/articles/view/357-iaroshchuka-lutska-vulychka-ievropeiskoho-baukhauzu

http://www.hroniky.com/articles/view/356-vidkryti-dveri-lutskoi-mateika-1930-kh-polsko-ievreiskyi-sharm-mista

плюс під боком "урядова колонія" - готове мале маршрутне кільце

https://www.hroniky.com/articles/view/68-uriadova-koloniia-oryhinalnyi-kutochok-mizhvoiennoho-lutska

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

ще раз питаю, яку історико - культурну цінність - становив той будинок? 

 

А яку культурну цінність становлять хрущі 60-х років?

Змінено користувачем Zelensky
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ko3bMa мова була про той будинок, де базилік на Словацького...

крім того, "урядова колонія " - там же живуть люди, 99% - приватизований будинок

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Звичайно відбудуть. От тільки гроші в міста візьмуть - і одразу відбудуть.

 

Що за кровавий навет?

 

Цитувати

Синагога –пам’ятка архітектури національного значення, розташована у Луцьку на вулиці Данила Галицького, 33. "Нам доручено зробити договір про передачу, прописати, що громада може робити тут. Законом передбачено, що пам’ятку потрібно утримувати, реставрувати, ніяких здач в оренду користувач не може мати", – розповідає Павло Рудецький про нюанси передачі синагоги релігійній організації.

 

Нині приміщення синагоги руйнується. На ремонт потрібна велика сума коштів, каже представниця релігійної організації, якій передали будівлю, Ханна Матусовська. З її слів, таких грошей вони не мають, тому проситимуть у діаспори, яка мешкає в Ізраїлі, Америці та Європі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

@Ko3bMa мова була про той будинок, де базилік на Словацького...

крім того, "урядова колонія " - там же живуть люди, 99% - приватизований будинок

Мій значить провтик. Імхо, з ним просто чекають поки він сам не прийде в аварійний стан і можна буде спокійно знести. Тріщини вже є.

 

Ну так ніхто ж не буде заводити всередину. В туристичні маршрути інших країн входять житлові будинки, і нічого. Показати ззовні і розказати історію більш ніж достатньо. Аби фасад був збережений.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Мій значить провтик. Імхо, з ним просто чекають поки він сам не прийде в аварійний стан і можна буде спокійно знести. Тріщини вже є.

 

Ну так ніхто ж не буде заводити всередину. В туристичні маршрути інших країн входять житлові будинки, і нічого. Показати ззовні і розказати історію більш ніж достатньо. Аби фасад був збережений.

я вже давно там не був, але - не думаю що стан будинку покращився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

я вже давно там не був, але - не думаю що стан будинку покращився.

Quote

Ну так ніхто ж не буде заводити всередину. В туристичні маршрути інших країн входять житлові будинки, і нічого. Показати ззовні і розказати історію більш ніж достатньо. Аби фасад був збережений.

Це про урядову колонію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, xc90 сказал:

От воно і все так, "поки - ніби ок"

Історії будинку, що в першому пості на сторінці - мені вистачило, щоб пошкодувати про втрачене.

 

Далі загальні роздуми (більше для @MACCEN).

Чому львів'яни так рвуться відбудовувати своє місто, що часто-густо ліплять історію навіть там, де її зроду-віку не було? Дуже люблять неньку-Україну? Ха.

Гроші. Дуже лучани готові ходити по закладам щовихідних і залишати там сотні-тисячі грн? А турист, який потоком хлине в любу пору року - буде.

До пандемії чому так рвались в Європу подорожувати? Якби Варшава після війни не відбудувала заново історичну частину міста - була б зараз на рівні Києва, а то й нижче.

Так, десь там умовний "суд" - може ще є такі ж одиничні будинки. Але так це не працює. Ніхто не буде заради декількох розкиданих по місту будинків пертися в Луцьк.

У Львів посипеться скоро як кратковий будинок тому що так фасади вони оновили (реставрували) зайти у підворотні то там жахи, хз може й не скрізь але я був рік тому й баичв.

 

Хм, а чому тоді їдуть в Дубай? Там більше сучасних будівель та всіляких скажем так інсталяцій чим старовинних, по суті всі старовинні місця Європи та скажем так більшості в світі де були колонії такі самі будинки плюс мінус, тому також в Україні де б не поїхав після пари разів стає не цікаво тому що все якби одноманітне. Так є унікальні місця спорити не буду, їх треба зберегти однозначно.

Так само як замок в Кам'янці подільскому краще б там зробили якийсь комплекс чи ще щось таке, а то він пустий як барабан (правда я там був останній раз років 4 напевно назад, може там щось змінились).

 

Якщо зробити в Луцьку щось таке чого нема ніде, або є та не доступне для всіх, то будуть їздити дивитись, приклад Сінгапур за скажем так 30 років став зовсім іншим. В нас за той же проміжок часу скажем так нічого принципово не змінилось в тому ж Луцьку, хоча ні, парк гарно облагородили з мінімальним бюджетом (я так думаю), з фонтаном якась лажа як на мене (той що Біля Бім Бома), але то вже на смак кому що. Реставрували зоопарк вже є куди піти та подивтись.

 

Там де "слоник" колись був ботанічний гарний парк (ну так розказували), і якщо облагородити ту ж дитячу залізну дорогу, та насадити там якийсь скажем так ладшафний дизайн цікавий то принаймні лучанам та гостям було б де провести гарно свій час, де можна було б прогулятись та просто насолодитись гарним краєвидом.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, MACCEN said:

У Львів посипеться скоро як кратковий будинок тому що так фасади вони оновили (реставрували) зайти у підворотні то там жахи, хз може й не скрізь але я був рік тому й баичв.

Хіба трапиться небачений землетрус;)Але швидше нашим новобудовам на Набережній прийде каюк.

4 hours ago, MACCEN said:

Хм, а чому тоді їдуть в Дубай? Там більше сучасних будівель та всіляких скажем так інсталяцій чим старовинних, по суті всі старовинні місця Європи та скажем так більшості в світі де були колонії такі самі будинки плюс мінус, тому також в Україні де б не поїхав після пари разів стає не цікаво тому що все якби одноманітне. Так є унікальні місця спорити не буду, їх треба зберегти однозначно.

Ти офігієш, але Дубай з нуля збудував "історичний" район, якого там ніколи не існувало. Бо туристи, які не виходять за межі готелю-пляжу - приносять не так багато, як ті, що ходять навіть по псевдо-історичним вуличкам.

4 hours ago, MACCEN said:

що зробити в Луцьку щось таке чого нема ніде, або є та не доступне для всіх, то будуть їздити дивитись, приклад Сінгапур за скажем так 30 років став зовсім іншим. В нас за той же проміжок часу скажем так нічого принципово не змінилось в тому ж Луцьку, хоча ні, парк гарно облагородили з мінімальним бюджетом (я так думаю), з фонтаном якась лажа як на мене (той що Біля Бім Бома), але то вже на смак кому що. Реставрували зоопарк вже є куди піти та подивтись.

Космопорт:) Літати в мріях - круто. Згідний тільки в частині дебільного граніту на центральному фонтані. А зоопарк - ну так собі задоволення в сучасномв світі, де кожен придурок старається погодувати тваринку будь-чим, що приніс з собою.

 

4 hours ago, MACCEN said:

 .ам де "слоник" колись був ботанічний гарний парк (ну так розказували), і якщо облагородити ту ж дитячу залізну дорогу, та насадити там якийсь скажем так ладшафний дизайн цікавий то принаймні лучанам та гостям було б де провести гарно свій час, де можна було б прогулятись та просто насолодитись гарним краєвидом.

100%. З хорошими просторами в місті дефіцит. Тільки щось ті потуги Поліщука відродити дитячу залізницю мені нехорошим попахує.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MACCEN сказано:

Якщо зробити в Луцьку щось таке чого нема ніде, або є та не доступне для всіх, то будуть їздити дивитись, 

 

В Луцьку є таке, чого немає ніде. Його унікальна історія. А її знищують і роблять типовим провінційним містечком. Починаючи від забудови хрущами.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, там навпроти є ще один чудовий зразок того, як лучани відносяться до архітектури міста. Зате на словах всі його так люблять шо капєц.20200825_110850.jpg.6c253a6f2d4d56493e860cccf743a758.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, xc90 сказано:

Тільки щось ті потуги Поліщука відродити дитячу залізницю мені нехорошим попахує.

там не тільки Поліщук, там коматозніки Свідомі - вже мають своє бачення )) буде туристична принада Луцька, піший маршрут через все місто - мальовничими берегами річки Сапалаївка (дышите глубже - проезжаем Сочи)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Bliksss сказано:

там не тільки Поліщук, там коматозніки Свідомі - вже мають своє бачення )) буде туристична принада Луцька, піший маршрут через все місто - мальовничими берегами річки Сапалаївка (дышите глубже - проезжаем Сочи)

А чьо?

Цей зробить! І хай робить.  Якщо зробить по всій довжині, як і в Сітіпарк, то я за!  Прикольно. МОжна бігати (класний маршрут), їздити, гуляти. Правда, в нього вже там плани щодо оренди землі для "кави / хотдогів / пива / інших бутіків", інакше в такий альтруїзм вірю слабо.

Тільки ще доведеться десь очищати ту Сапалаївку.  Хоча, підозрюю, що її очистять, заглиблять ще щось придумають.

І це плюс, бо не дадуть її загнати у труби і зверху побудувати чергових кілька ЖК.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А чьо?

в першу чергу, я писав для тих, хто сподівається що збережуть дитячу залізницю...

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Правда, в нього вже там плани щодо оренди землі для "кави / хотдогів / пива / інших бутіків", інакше в такий альтруїзм вірю слабо.

а як без цього? який нафіг альтруїзм :0011:

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ільки ще доведеться десь очищати ту Сапалаївку.  Хоча, підозрюю, що її очистять, заглиблять ще щось придумають.

і почистять, і заглиблять - за рахунок міста, а баблішко будуть стригти інші люди

Хоча, якщо чесно - байдуже, аби порядок був, та в результаті не наставили парканів і не зробили вхід платним.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Bliksss сказано:

ще раз питаю, яку історико - культурну цінність - становив той будинок? Я б зрозумів твоє обурення, якщо б зруйнували пам'ятку архітектури під охороною держави, а так - просто старий будинок....

Відповім питанням на питання: а чому тоді базилік будували не як заманеться а з повторенням форм старого будинку? якщо культурної цінності було нуль - то зафігачили б що хотілося та й все... а так коли його будували то акцентували на тому що візуально буде повторювати архітектурні форми знесеного будинку..

я не пам"ятаю вже точно і, на жаль, не вдається знайти в інтернетах, але в тому будинку була якась унікальна архітектурна особливість для будівель того часу

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...