Перейти до змісту

Ясень впав :(


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

36 minutes ago, Cherman said:

Там лише його частина. Я про старе місто в цілому. Луцьк, ніби має хороший туристичний потенціал, на який всі кладуть болт.

Потенціал в міста - ого-го:

Вклали - 50 кілогривень

Туристичного збору - 587 кілогривень

Причому в "звіті" на фото - майже немає людей, які безпосередньо працювали з туристами від імені міськради. 

Там же можна знайти приклади "роботи" в області туризму, наприклад:

Quote

З метою створення нематеріальних туристичних продуктів надруковано книгу П. Троневича «Оповідання з давньої історії Луцька», проведено її презентацію та передано наклад освітнім і бібліотечним закладам Луцька та Прилуцького старостинського округу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Cherman said:

В нас неповага до історії іде від совку, де підривали замки, в церквах робили стайні, а в палацах - тубдиспансери і псіхушки.

Та це не в неповазі справа, імхо. Тут ще совок в головах сидить, який каже "якщо загальне - то не моє, відповідно можна забити і робити все, щоб з цього щось потягнути собі в кишеню". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Alex S сказал:

Земляк-сусід сказав що вивезли...:)

І  ніякий полішук гпзовський мені гілочки не залишив... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Alex S сказано:

А коли жінка їде на роботу за кордон на півроку і привозить гроші - то це якби ,нєкрасіво...

Реальний випадок у моєму "селі". 

Це десь початок 90-х був. Тоді ще не на заробітки а сунули за кордон наші товари деякі. Як правило більш активними були саме жінки. Поїхала група жінок в Турцію, спродались як має бути, треба й додому щось купити. А тоді відеомагнітофон в хаті, це як машина - дуже круто було. В однієї жіночки трохи не вистачало, вона вирішила поторгуватись. Турок був не промах - погодився дати знижку за кохання до нестями, причому негайно. Чоловік, сусіди далеко, подружки теж не із нею були. "Чом би й ні - зате привезу відак додому" - щось таке вона подумала й погодилась. Відака він продав зі знижкою ще й касету подарував. По приїзді додому, зібралась рідня - як не як подія. Сіли за стіл, посиділи, вже й випили трохи, підключили того відеомагнітофона, поставили єдину касету привезену. Першими засікли діти: "папа, папа - дивись там наша мама". Турок на довгу пам'ять зняв любов на камеру та подарував їй цю касету. Ну і вони не розвелись - деталі покарання не знаю, але жили разом.

Другий випадок коли привезли з-за кордону мазь для депіляції, але використали як шампунь. Волосся потім відросло, все стало норм.

Третій із собачими консервами - їли їх в сім'ї одного начальника поки в гості не попала вчителька англійської мови і не перевела що саме вони їдять.

 

Вибачайте, що не по темі - згадав про перші заробітки.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Ну і вони не розвелись - деталі покарання не знаю, але жили разом.

Я знаю, буде він за нею навколо хати з сокирою бігати, кожен раз як нап'ється. А пити буде, навіть якщо до цього не пив. :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

Реальний випадок у моєму "селі". 

Це десь початок 90-х був. Тоді ще не на заробітки а сунули за кордон наші товари деякі. Як правило більш активними були саме жінки. Поїхала група жінок в Турцію, спродались як має бути, треба й додому щось купити. А тоді відеомагнітофон в хаті, це як машина - дуже круто було. В однієї жіночки трохи не вистачало, вона вирішила поторгуватись. Турок був не промах - погодився дати знижку за кохання до нестями, причому негайно. Чоловік, сусіди далеко, подружки теж не із нею були. "Чом би й ні - зате привезу відак додому" - щось таке вона подумала й погодилась. Відака він продав зі знижкою ще й касету подарував. По приїзді додому, зібралась рідня - як не як подія. Сіли за стіл, посиділи, вже й випили трохи, підключили того відеомагнітофона, поставили єдину касету привезену. Першими засікли діти: "папа, папа - дивись там наша мама". Турок на довгу пам'ять зняв любов на камеру та подарував їй цю касету. Ну і вони не розвелись - деталі покарання не знаю, але жили разом.

Другий випадок коли привезли з-за кордону мазь для депіляції, але використали як шампунь. Волосся потім відросло, все стало норм.

Третій із собачими консервами - їли їх в сім'ї одного начальника поки в гості не попала вчителька англійської мови і не перевела що саме вони їдять.

 

Вибачайте, що не по темі - згадав про перші заробітки.

схоже на байки 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

давайте в темі про райони..я там казав що відпочину ,та сам не знаю звідки сили беруться.Тут вже все - ясен впав залишився пеньок.

не флуди зі своїми районами

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alex S сказано:

Йди на...до себе на ГПЗ:D

 

Щодня туди ходжу. Все норм :)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

"район Соломона"

це на 40-му, перед мостом як на Ківерці їхати )))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Bliksss сказано:

це на 40-му, перед мостом як на Ківерці їхати )))

 

А шо там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Чому, цілком правильна назва. ГПЗ - Господи, поможи заїхати.:D

 

З'їхати :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

В итогє ...вона поїхала на роботу в Польщу а ти на роботу в Америку?:D

знайшла перспективнішого 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

"Соломон" ;)

 

То самозванець якийсь, я там не буваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

То самозванець якийсь, я там не буваю.

він там вже давно живе))



1310292236_____google__30-06-2020.png.4ccfbf87861520e88e89e95809615550.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

Та ну Модератори!Добавте тих плюсиків, як в себе крадете їх, чесне слово!

 

Тримайте від мене 1.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

Певно краще було би на ровері, бо мій танк по місту літрів 20 на сотку пив... в общім, той ГПЗ зовсім економічно-невигідний район :D

 

Самий вигідний, бо:

1. Кінотеатрів немає.

2. Ресторанів немає.

3. Дитячих атракціонів немає.

Тратитись особливо немає де.

 

Є 2 заводи і скоро буде базар. Хто зможе - той заробить.

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Waver сказано:

Та ні, років 10 назад... бензиновий Х5.

До речі, прокатався я вже на GLE... і знову вирішив повернутися до bmw... дуже сподобалося на танку до сотні за 5 секунд! Тепер це моя мрія, трохи ще зачекаю, нехай трохи ще ціна спаде

 

А там сидіння були з функцією масажу? Як в мерседесах s класу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

Та ні, та й нафіга воно... аби стартував як ракета та рулився як літак, а ті всі понти то для городських:)

 

Зрозумів. Але просто лишу інформацію, може комусь треба буде:

 

Mersedes W222

Повнопривідний варіант 4MATIC швидший в розгоні до 100 км/год майже на півсекунди - 4,0 сек. Середня витрата палива на 100 км/год складає 10.1 л у обох задньопривідних модифікацій і 10.3 л у повнопривідного варіанту 4MATIC. 

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Waver сказано:

Та ні, років 10 назад... бензиновий Х5.

До речі, прокатався я вже на GLE... і знову вирішив повернутися до bmw... 

 

Я б вам порадив не спішити, скоро BMW в Україні може стати непопулярним.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха-муха, знову наофтопили. Райони, машини. Що далі, баби базарні :D?

Комрад модер, можна якось це все почистити?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, nickel said:

Насіння ясена дозріває в вересні-жовтні, а ясен впав вже, де взяти насіння?  Ще розмножують щепленням, як плодові дерева. Але ясен сам по собі дуже живучий, навіть з пенька чи поліна пускає гілки. Тому я хочу спробувати його черенкувати, бо це самий простий спосіб. На крайній випадок, в мене за стінкою на роботі люди люди професійно займаються мікроклональним розмноженням рослин, буду падати в ноги просити щоб мені клонували, хоч і реактиви дорогі. Ясен легко клонується, але у нас ніхто його не клонував і немає досвіду.

Попахує якимсь бізнес-планом... 

Колись, що задумав?:)

 

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...