Перейти до змісту

Протести в Білорусі


Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, case_l сказано:
4 годин тому, Bliksss сказано:

повір - і рузьких дістало, пздц як.

але, знову таки

але воювати проти України вони хочуть  з путіним чи без 

з моїх знайомих - ніхто не збирається, більше того, для них х"уло - те саме що і для нас, вони - також прагнуть свободи,

але, як вже в цій темі говорилось - не всі можуть...

P.S. Серед тих (кого я знаю) , хто живе в рашці (навіть раісянє), хто працює в рашці (контракт і т.п.) - всі за Україну.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Імхо, в більшості наших внутрішніх проблем ніяк не винуваті росіяни, поляки чи рептілоїди.

Підтримую, ясен х@й, можна провести аналогію з Світязем, я - про озеро. Кого з початку хотіли зробити винним - білорусів, кар'єр і т.п., а виявилось (не буду кидатись ссилками - треба самі шукайте)?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, case_l сказано:

але воювати проти України вони хочуть  з путіним чи без

повторюсь, з моїх друзів та знайомих, ВСІ - хочуть проти путлєра, але, там як в старому анекдоті:

- "голосуй, не - голосуй, всё-равно -...путин"

P.S. Якось, буде час, розкажу про "безкоштовні"  квитки на літак мацква-Сімферополь. Я - їхав з Києва, мені обійшлось - дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

В них Обама з Трампом обсикають під'їзди та розбивають дороги

ага, там де "прокладена газова труба" і люди дровами гріють багатоповерхівки ;)

НОРМАЛЬНІ - люди, в більш-менш великих містах - знають що це все "велікая роісся" - фікція!!! 

Закидають Україні - "продають землю" - іпать, мало вони продали? Досі продають, без всяких законів, китайцям, в оренду....

Китайцям, в оренду - під поселення, не смішно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Ні, то наші "обрізані" пейсаті браття.

не завжди "обрізані", а з "пейсами" - тільки радикали... в Луцьку,  населення

"В 1897 году по данным переписи в городе проживало около 16 000 человек, около 9000 евреев, 3000 русских, 1500 украинцев, 1200 поляков, 400 татар"

P.S. Це - про "корінних лучан", чиї батьки у  80-х приїхали.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Cherman сказано:

В них Обама з Трампом обсикають під'їзди

тут - згоден, кожна "бабка біля під'їзду" скаже - "как єтот абама заєбал"^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Якісь песимістичні роздуми

Ну ти ж спостережливий чоловік, моральну велич пересічного помітив, а пов"язати ту велич з майбутнім(і 30-ма роками попередніх) слабо?

940836540_.thumb.png.7f25b88beba7d94184cf83c4e8a15d26.png

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

Я не про протестувальників. Я про білорусів в цілому. В своїй країні, вони - червонокнижний вимираючий вид.

Я бы не сказал, по морде лица могу отличить беларуса, чего не скажешь про украинцев. И могу сказать что беларусов в РБ преобладающее большинство. Не был только в Витебской обл.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Те, що в нас страшенна корупція і тотальний п*стєц у всьому - то нас придушують? Імхо, в більшості наших внутрішніх проблем ніяк не винуваті росіяни, поляки чи рептілоїди.

 

І це теж.

Внутрішні проблеми через вплив зовнішніх. роздувають зсередини. Проросійські чиновники, "дай", нє даш не будєш імєть. (хоча і наші такі ж, бо вчилися у комуняк, читай тих самих моцкалів)

Всю молодь,яку я знаю, тобто молодші від мене на років 15-17, не уявляють, як це дати хабаря! Ті, що років на 10 молодші, уже знають, принаймні більшість.

Я це веду до того, що молодь готова жити так, як правильно, а не так, як жили батьки (з хабарями, "знайомствами"/"блптпми" і "связями"). 

Тому шанс ще є.

Самі поляки не винуваті, їх так само зомбують по тєліку як і русскіх.  Адекватні ж поляки є, і вкорені міняють думку про українців при живому спілкування.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zheny@ сказал:

І це теж.

Внутрішні проблеми через вплив зовнішніх. роздувають зсередини. Проросійські чиновники, "дай", нє даш не будєш імєть. (хоча і наші такі ж, бо вчилися у комуняк, читай тих самих моцкалів)

І ще раз про історію, комуняками там і не смерділо.

Змінено користувачем Litovets
  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Litovets сказано:

І ще раз про історію, комуняками там і не смерділо.

ок.

Тобі видніше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Скільки білорусів знають, або користуються білоруською мовою? Кругом одна російська мова і лише російський "культурний" продукт. По факту, приволзькі татари в Росії, і то більш самоідентичні.

знають, користуються. Не нада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

...згідно з результатами останнього дослідження національної ідентичності, білоруською мовою повсякденно користується лише 6 % населення. Водночас російською стало користуються 74 %[8].

В офіційній сфері використання білоруської мови обмежене. Судочинство в Білорусі проваджене винятково російською, майже відсутнє діловодство білоруською. Наприкінці 1990-х відзначено зниження накладу білоруських видань (за 1998—1999 рр. на 27,8 %).

У 2012 р. оприлюднені в Білорусі підсумки соціологічного опитування, проведеного незалежною лабораторією «Новак», викликали шок у національних діячів. Згідно з ними, частка громадян країни, яка в побуті користується білоруською мовою, впала до 3,9 %. Це ефект не тільки царської та радянської русифікації, але і 18-річного правління президента Олександра Лукашенка, за ініціативою якого у 1995 році було запроваджено другою державною російську мову[

:unsure:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Та й, попередній президент в нас був самий що не є проукраїнський

:blink:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Litovets сказал:

І ще раз про історію, комуняками там і не смерділо.

Цитата з цієї статті: "Скажімо, якби більшовиків так обдурили їхні агенти за кордоном на гроші, то думаю, що товариш Дзержинський послав би туди кілька чекістів, і вони б витрусили з тих усі нутрощі. Український уряд не застосовував таких методів."

Коли так навчаться робити, то й будуть якісь зрушення. В усьому. Щоб усілякі гниди тремтіли від страху за своє життя.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.06.2020 at 07:36, paksivatova сказано:

але відверто,я вже не знаю,що гірше-ота стабільність 26 років чи той цирк,що у нас відбувається

можна якось докладніше, що у вашому цирку відбувається?

P.S. Зрозуміло, що вистави скасували,а що ще вас непокоїть?

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

можна якось докладніше, що у вашому цирку відбувається?

P.S. Зрозуміло, що вистави скасували,а що ще вас непокоїть?

 

"Тіло хвиля несе,
Радує все.
Обираю тебе,
Відпустка.
Незабаром оті
Дні запальні
Подарує мені..."

 

мені не до вас )

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я - "дікоізвіняюсь", але, вашому цирку - треба в лікарню, дай БОГ щоб не в "Кащенко"

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
On 15.05.2021 at 11:40, Cherman сказано:

поціновувачі "хороших доріг

Це не забереш.

Дороги там справді хороші.

Дууууууже різкий контраст доріг і чистоти, коли перетинаєш кордон на митному переході Доманово... 

 

Все решта там пздц.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого мовчимо?

 

Там робиться ПИЗДЕЦЬ!

 

Хунта плошла в разнос:

закрытие TuT.by и БелСата,

убийство политического заключенного

и захват гражданского самолета.

 

Як Вам новини га?

 

З першою все ясно!

 

2)

Спойлер

2. Убийство политического заключенного. 

Витольд Ашурок 10 лет боролся с режимом.

Он пытался баллотироваться в парламент с БЧБ-флагом, способствовал реконструкции исторического объектов,

устанавливал памятники на могилах повстанцев Калиновского, а также до последнего болел за культуру и мову своей страны.

Его фигура в Лиде была настолько широко знакома, что суд сделали закрытым из соображений "гос.безопасности".

Как итог - 5 лет лишения свободы по статье о массовых беспорядках и насилии в отношении карательного сотрудника МВД.

Беларусь,страны,политика,самолет,убийство,сми


На этой неделе стало известно, что Витольд был убит. Официальная версия - остановка сердца, однако вдова Ашурока заявила,

что супруг никогда не страдал от болезни сердца. Он также не был особо стар, на момент смерти ему было 50 лет.

Шкловская колония является одной из самых жестких на территории оккупированной Беларуси. 

Беларусь,страны,политика,самолет,убийство,сми

 

а це просто ПЗДЦ..

Спойлер

3. Захват пассажирского самолета.

В национальном аэропорту «Минск» приземлился самолет компании Ryanair по маршруту Афины-Вильнюс.

Очевидцы сообщают, что у аэропорту приехали пожарные машины МЧС и машины скорой помощи.

Как сообщили onliner.by в пресс-службе аэропорта, пилоты подали сообщение о минировании.

Несколько часов назад саперы производили все необходимые меры для подобной ситуации,

однако информация о минировании лайнера не подтвердилась, сообщили изданию «Наша Нiва» в пресс-службе аэропорта.

Беларусь,страны,политика,самолет,убийство,сми


Ситуацию с посадкой самолета Ryanair по маршруту Афины-Вильнюс прокомментировал телеграм-канал «Пул первого».

Утверждается, что после поступления информации о заминировании лайнера о ситуации доложили Лукашенко,

который «дал безоговорочную команду: самолет разворачивать и принимать».

Беларусь,страны,политика,самолет,убийство,сми


Однако спустя меньше чем через час стала ясна реальная причина задержания самолета. На борту находился Роман Протасевич.

Сообщается, что он мог быть задержан. Роман является сооснователем Нехта и тесно сотрудничал в свое время с Беларусью Головного Мозга,

на территории РБ он признан террористом. Ему грозит высшая мера наказания - смертная казнь.

Для сопровождения самолета был поднят в небо МиГ-29 по личному приказу Лукашенко. 

Литовское издание Delfi.lt связалось с руководителем отдела коммуникаций Литовского международного аэропорта Линой Бейшене.

Она подтвердила, что самолет из Афин должен был приземлиться в Вильнюсе в 13:00, но экипаж принял решение посадить самолет в Минске.

«Насколько мне известно, между членом экипажа и пассажиром произошел конфликт.

Самолет в настоящее время успешно приземлился.

Другой официальной информации у нас нет», — сказала Бейшине Delfi. Собеседница отметила, что пока не знает, когда и как пассажиры самолета доберутся до Литвы.

Пресс-секретарь министра иностранных дел Витауте Шмайжите сообщила, что в настоящее время ведется работа с посольством.

Официальной информации о том, почему самолету пришлось приземлиться в Минске, не предоставлено

. «Мы знаем о самом факте, работаем с посольством и как только у нас будет четкая информация — мы ее опубликуем», — заверила Шмайжите.

Ник и Майк расписали ситуацию более тезисно, но я счел нужным приложить к этим данным источники в виде предисловия. 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В догонку

 

Цитувати

Пассажиры рейса Афины-Вильнюс рассказали delfi.lt о задержании Романа Протасевича.
«После внезапного маневра самолета один парень начал паниковать, схватился за голову. Только тогда мы не поняли, почему.
Только когда парень [Протасевич] узнал, что мы идем на посадку, он огорчился.

Нас всех по четыре вывели, собаки обнюхали все наши вещи. Того парня отвели в сторону, его вещи вытряхнули на взлетную полосу.
Мы спросили его, что происходит. Он сказал, кто он такой, и добавил: «Здесь меня ждет смертная казнь».

Он был уже спокойнее, но дрожал. Рядом с ним постоянно стоял офицер, и вскоре военные его просто вывели», — рассказал человек, который видел события вблизи.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ Лукашенко зробив те, що колись хотіли зробити наші за вагнеровцями (якщо це не брехня). Це приклад того як може працювати спецслужба, а не те шоу що наші влаштували. І показ того що в нього є яйця та рішучість. Так! з нашої точки зору безумовно ворожі дії. Якщо вести аналогію далі, там дуже сумнівний майдан як у нас, бо можуть бути дуже криваві наслідки. Лукашенко може вистачити рішучості діяти набагато жорсткіше ніж Януковичу.

Йому давно плювати на імпотентний захід та його "велику озабоченість", яку вони тільки й вміють висловлювати.

Ах да... забув. Зараз всі західні політики почнуть хором щось там співати вимагати його звільнення, і звичайно що усі ноти протесту будуть використані Лукашенко як туалетний папір будуть взяті до уваги.

Лукашенко не побоїться виставити всіх західних дипломатів з Білорусі взагалі. 

Білорусь стрімко перетворюється на таку собі КНДР. А надалі цілком ймовірно перетворення на Білоруський федеральний округ. Це повинні прораховувати наші політики.

Жаль білорусів

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...