Перейти до змісту

Вентиляція закладу громадського харчування


youman91

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім бордівчанам. Хочу поділитися своєю історією і водночас запитати поради. Отже одного дня прийшовши з роботи (живу я в п'ятиповерхівці "хрущівського проекту" на п'ятому поверсі) побачив що за 15 см від вікна кухні з'явилася труба витяжної вентиляції. На першому поверсі даної будівлі вирішили відкрити заклад громадського харчування. Я одразу спустився запитати у працівників чи  мають вони дозвіл на монтаж цієї системи і де знаходиться двигун. Почувши у відповідь, що ЖЕК дозволив, вирішив піднятись на дах і перевірити самостійно де, що і як встановлено. Виявилось, що  двигун від даної вентиляції знаходиться прямо на спальнею квартири, не далі 0,5 м від краю самого будинку. При чому,технічний поверх, як такий у хрущівках - відсутній.

Отже що мене найбільше турбує в цьому:

1. При роботі гаряча труба витяжної вентиляції змонтована близько від вікна (можливе пошкодення склопакетів, не комфортна температура в квартирі);

2. Двигун над спальнею (за відсутності тех. поверху) - вібрація, шум;

3. Закінчення витяжної вентиляції одразу на краю будинку - сторонні запахи, надмірний рівень CO2, не комфортна температура в квартирі.

Фото додаю.

Отже, навіщо це все було написано. Можливо хтось порадить і оцінить зі свої суб'єктивної точки зору законність саме такого монтажу (без згоди жильців багатоквартирного будинку). І куди звертатися щоб цю "законність" перевірити. Усім буду вдячний за будь яку пораду.

20200619_192201.jpg

20200619_211725.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@youman91  Шукай власника, і накапай на нього в "архітектуру".

потім десь мають поміряти рівень шуму і вібрації (від двигуна), якщо таке має місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго вечора усім. Сподіваємося на громадську підтримку, а отже ще закину відео сюди.(Не знаю чому опис самого відео на російській). Усім буду вдячний за репост, хоча чесно кажучи, не знаю чи матиме розголос якийсь вплив на кінцевий результат. Тим не менше усім дякую.

 

20200701_191316.jpg

20200701_191328.jpg

20200701_190940.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю що на дах в принципі можуть бути документи. У спільній. Будинок ЖБК тобто як фасади такі східкові клітки так і дах мають перебувати у спільній власності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему вирішує тільки власник квартири над яким двигун?

Інші сусіди дали підписи на відкриття комерційного об'єкту в їхньому будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Дозволу взагалі не давав ніхто. Зареєстровані колективні скарги - поліція, муніципали, ДАБК, управління архітектури та містобудування, ЖЕК, написано лист на Пустовіта. Колективна - мається на увазі більше 50% власників квартир. Решту просто нереально знайти - хтось здає, на морі, роботі і так далі. Загалом 32 підписи - проти. Квартири орієнтовно 63.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flashmax сказано:

двигун відключити, дах на замок

 

це якби ОСББ було, тоді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логічно. Але тоді жити як на голках. Він встановлений був 19.06 в п'ятницю з 14:00 по 17;00, я б просто не дав. А так поки перебував на роботі вліпили і двигун і трубу. Пенсіонери нажаль нічого не встигли зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто замки можуть бути зломані, двигун підключено, пригнано автокран і т.д. Хоча дах - на замку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єднав теми. Немає сенсу їх плодити, варто підняти було існуючу.

Ваш сюжет був у Волинських новинах.

 

Підозрюю, що власник якийсь депутат, через те й справу мурижать так довго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький заклад громадського харчування «Katana sushi», який встановив витяжну систему вентиляції та повітрепроводи на фасаді будинку, змусять прибрати обладнання, позаяк встановили його незаконно.
Про це повідомили в департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.

https://www.volyn24.com/news/154994-u-lucku-sushy-bar-zmusyly-zabraty-ventyliaciyu-z-budynku-bo-meshkanci-boialysia-obvalu

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.06.2020 at 21:52, youman91 сказано:

Усім буду вдячний за будь яку пораду.

 

Вітаю з перемогою. Витяжку прибрали.

 

У Луцьку власника суші-бару змусили знести незаконну витяжку (фото)

 

Як вам це вдалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Вітаю з перемогою. Витяжку прибрали.

Ото вже певно власник кафешки злий як чорт. Спочатку витратив гроші на встановлення витяжки, а потім іще раз на демонтаж. Цікаво, як він далі вирішить питання із вентиляцією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Serpent сказано:

Цікаво, як він далі вирішить питання із вентиляцією?

 

Так, як і всі - поставить витяжку з електродвигуном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Так, як і всі - поставить витяжку з електродвигуном.

А до цього була з бензиновим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Вітаю з перемогою. Витяжку прибрали.

 

У Луцьку власника суші-бару змусили знести незаконну витяжку (фото)

 

Як вам це вдалося?

Мені нічого б не вдалося без підтримки перш за все мешканців даного будинку (тобто згоди в принципі ні у кого не спитали, а коли людям шкодять чи хочуть погіршити умови проживання у житлі , яке було куплене за свої зароблені кошти - виникає відповідна реакція), розголосу засобами масової інформації і як я розумію завдяки причетним органам виконавчої влади, ну і їхнім службам. Чесно не знаю. Лише завдяки небайдужості та допомозі усіх причетних. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, youman91 сказано:

Мені нічого б не вдалося без підтримки перш за все мешканців даного будинку (тобто згоди в принципі ні у кого не спитали, а коли людям шкодять чи хочуть погіршити умови проживання у житлі , яке було куплене за свої зароблені кошти - виникає відповідна реакція), розголосу засобами масової інформації і як я розумію завдяки причетним органам виконавчої влади, ну і їхнім службам. Чесно не знаю. Лише завдяки небайдужості та допомозі усіх причетних. 

вимагайте у нього в якості моральної компенсації щоденний суші сет, хоча б якусь Філадельфію. :)

протягом літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...