Перейти до змісту

Вибір надувного човна


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

 

прошу порад у виборі надувного човна з транцем під двигуг. Поки схиляюсть до вибору колібрі КМ-300, дорожче, але мені подобається їх фітча під якір. 

Також стою між вибором 3м чи все таки 3,3м. 

Якщо в когось є інші аргументи в на інші продукти наводьте.

 

Також де в Луцьку можна її купити? Не  на базарі, а в магазині з терміналом, гарантія і  все таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалка на Кравчука, Карптайм, Кльово. У всіх коперативах є термінали і системи знижок, гарантії. Магаз на Кравчука, здається, співпрацює з Флагманом: вибираєш товар у інетемагазі Флагамна,  замовлляєш у рибалці, вони привозять по ціні на сайті Флагмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може таку?),
а якщо серйозно то подумай добре, зваж за і проти, риби не так багато, рибалка пару раз в рік

  

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 годин тому, Holy сказано:

може таку?),
а якщо серйозно то подумай добре, зваж за і проти, риби не так багато, рибалка пару раз в рік

  

  Показати прихований контент

 

 

Дійсно, моя практичність мене душить за 5 вилазок на рік вкладатися на 9к! Певно "лисисчанка" язь 2м буде наше все! хоча романтика було б з двигуном прокататися .... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Ukrainec сказал:

Певно "лисисчанка" язь 2м буде наше все!

якщо ловити спінінгом, двом буде норм, а якщо хоч тихої з релаксом рибалки, то краще на 1 людину розраховувати, хіба якщо буде два інтроверта в одному човні))
в інших комбінаціях, 2-ві людини, якщо упор на відпочинок, тоді навіщо той човен, берег, вогнище, жарені ковбаски, шашлички, напої - романтік...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Holy сказано:

якщо ловити спінінгом, двом буде норм, а якщо хоч тихої з релаксом рибалки, то краще на 1 людину розраховувати, хіба якщо буде два інтроверта в одному човні))
в інших комбінаціях, 2-ві людини, якщо упор на відпочинок, тоді навіщо той човен, берег, вогнище, жарені ковбаски, шашлички, напої - романтік...

 

 

Востанє я плавав на човні в 6 років, понад 30 років назад з батьком. в 90ті довелося його продати. Це склало на мене неповторне враження на все життя і вплинуло на мої уподобання. Зараз в мене самого є кого катати і справляти враження + сам час від часу люблю поплавати і рибалити, але як правило орендую плоскодонки. З понеділка в мене починається відпустка, а виїхати кудись на море цього року я не певний, що вийде, тому є думка наповну організувати відпочинок тут на наших озерах. Човен + двигун це круто, але звісно  для кількох вилазок на рік це занадто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

40 минут назад, Ukrainec сказал:

тому є думка наповну організувати відпочинок тут на наших озерах. Човен + двигун це круто, але звісно  для кількох вилазок на рік це занадто. 

якщо є можливість на період відпуску орендувати плоскодонку, то краще не купувати, тому що мобільність, а так, то здорова сумка, розложити, накачати - просушити, здути, скласти.
якщо надумаєш можу дати такі поради, на власному досвіді  1) подивись відео, як її назад складати в сумку 2) коли збиратимеш весла, скріплюй все щільно і перевір чи будуть вони тонути на воді, я в перший же день втопив весло) добре не закрутив, повітря з весла вийшло, воно буль-буль.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 На наші озера і електромотора хватить.Краще беріть 3.3 двом буде більш менш, три замала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Borka V сказано:

 На наші озера і електромотора хватить.Краще беріть 3.3 двом буде більш менш, три замала.

Еге ж, і заодно 2 акумулятора в човна берем :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляєте один нормальний сучасний акумулятор 150ам годин який важить10-12 кг і плаваєте скільки влізе!Сарказм тут не до чого, я свою 90 за день посадити в Хрінниках не можу і важить він 7 кг, перед тим був бензиновий мотор так що кожному своє!Краще мати своє, нормальний комплект вам 10 років прослужить, при нечастих виїздах на рибалку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю колібрі 3,3 https://rozetka.com.ua/83390016/p83390016/ але з кілем і фанерним дном, уже років 2 навіть не витягували, їй десь 8 років, стан ідеальний, принаймні 2 роки тому нюансів не було, зрозуміло, що старіння гуми ніхто не вілміняв, але візуально нічого не видно. Зберігається в надутому вигляді, підвішена, є доки, ще гляну на вихідних, зроблю фото якщо треба, є ще ехолот, так кріплення для вудок саморобне, єдине але доведеться їхати в с. Дерно, щоб подивитись, хоча в теорії зможу і привезти для пробного виїзду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Borka V сказано:

Купляєте один нормальний сучасний акумулятор

Можливо. В нас було 2 автомобільних, трохи стареньких, так от в тих же Хрінниках коли спінінгували, то нам ледве їх вистачало (2 чоловіка в лодці, ну і переважно вітряна і хвильна погода) на рибалку. Ну але варто відмітити, що ми й на дорожку ловили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Можливо. В нас було 2 автомобільних, трохи стареньких, так от в тих же Хрінниках коли спінінгували, то нам ледве їх вистачало (2 чоловіка в лодці, ну і переважно вітряна і хвильна погода) на рибалку. Ну але варто відмітити, що ми й на дорожку ловили.

https://youtu.be/qEbu_QuYESk 

Подивіться це відео і Ви змінити свою думку про акумулятор для мотора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Borka V сказал:

Купляєте один нормальний сучасний акумулятор 150ам годин який важить10-12 кг і плаваєте скільки влізе!Сарказм тут не до чого, я свою 90 за день посадити в Хрінниках не можу і важить він 7 кг, перед тим був бензиновий мотор так що кожному своє!Краще мати своє, нормальний комплект вам 10 років прослужить, при нечастих виїздах на рибалку!

ггг, не забудь вказати, скільки вони коштують )) 150ка буде дорожче ніж човен і електромотор разом взяті ))) та й  твоя 90 більше 400 баксів коштує )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

27 минут назад, MANJAK11 сказал:

ггг, не забудь вказати, скільки вони коштують )) 150ка буде дорожче ніж човен і електромотор разом взяті ))) та й  твоя 90 більше 400 баксів коштує )) 

300 плюс електромотор і маєм парсун 3.6-навіть дешевше, то особистий вибір кожного, хто хоче ходити під бензиновим купляє бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Borka V сказал:

 

300 плюс електромотор і маєм парсун 3.6-навіть дешевше, то особистий вибір кожного, хто хоче ходити під бензиновим купляє бензин.

можна ссилку за 300 ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Borka V сказал:

Збирав сам не в магазині куплявся.

ну хіба що. Я скоро викладу фотозвіт збору схожого акума, тільки банками 32650, в кількості 64 штуки. Там ще дешевше виходить

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Borka V сказал:

Банки Li-ion чи lifepo4??

я ж написав, схожого, звичайно lifepo4. На Li-ion ще майже в два рази дешевше вийшло б, але кількість недоліків завелика, та й вольтаж адекватний не підбираєтся, три акума послідовно це 12.6 вольт, не на довго, далі просадка, а 4 акума, це вже 16.8 вольт, невідомо як електромотор себе вести буде 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю колібрі 3.05 модель КМ300Д вона важить більше мішка цементу(60 кг.) якшо їду з кимось то да а ще двигун 20 кіль. і купив собі колібрі 2.20 на 160 кіль грузопідйомності.  є транець можна ходити на моторі, для одного просто клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...