Перейти до змісту

Підкажіть де купити ноутбук?


Saddy

Рекомендовані повідомлення

Цікавить ноутбук.

Де купити з найкращим співвідношенням ціна/якість? 

На що звернути увагу при виборі (від цього буде залежати бюджет покупки)?

Чи варто звертати увагу на б/в, чи все таки брати новий?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут потрібен для домашніх потреб, але з перспективою середніх навантажень (не для важких ігор чи програм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Saddy сказано:

Цікавить ноутбук.

Де купити з найкращим співвідношенням ціна/якість? 

На що звернути увагу при виборі (від цього буде залежати бюджет покупки)?

Чи варто звертати увагу на б/в, чи все таки брати новий?

 

Я би порадила вас купити новий, бо це більше гарантій на те, що він буде в порядку. Приблизно 2 роки тому купляла у фокстроті, ноутбук "Asus". Точно модель не пам'ятаю, але ціна його була приблизно 10 тис, память на 4 ГБ, двухядерний, і вісом лише 2 кг.. Встановлена віндовс 10. Дуже зручний та компактний, я задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

Капєц, яка вигідна пропозиція. За 10к 2 ЯДРА(!) та 4ГБ ОЗУ(!). Беру два.

За 10 к можна взяти в стані "легке б/в, батарея нова" і5 - і7, 8 Гб, ССД і т.д. І притому ще й некислого такого модельного ряду, типу HP Elitebook.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

Цікавить ноутбук.

Де купити з найкращим співвідношенням ціна/якість? 

На що звернути увагу при виборі (від цього буде залежати бюджет покупки)?

Чи варто звертати увагу на б/в, чи все таки брати новий?

 

Якщо вирішиш б/в. то бери щось на i5 від 2го покоління і ОЗУ від 8гб, з ссд від 250гб (або без нього). Щось з Lenovo, DELL чи НР бізнес моделей, так як вони на б/в ринку здебільшого корпоративні машини з закордонного ринку після 5 річного треміну використання на умовах лізингу. 

 

Брав собі і дружині такі моделі, то ноути вогонь! Коли брав дружині то дали вибрати, вибрав з купи візуально найкращий, але без шдд і модуля ві-фі. В результаті виявилася, що він абсолютно новий без жодних слідів користування. Поставива в нього ССД, з модулем ві-фі довелося заморочитись, бо не всі підходиди, але в результаті таки знайшов. Вже зо 5 років без будь яких нарікань!

 

Я б порадив в хлопаків над магазином мисливець, на 3 поверсі. хороший хломо-сервіс ;)  Ще 2 магазинки біля хлібзаводу, також в одному приміщені з ними обітає є Дімон з борди, може теж що порадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Galanim сказано:

Я би порадила вас купити новий, бо це більше гарантій на те, що він буде в порядку. Приблизно 2 роки тому купляла у фокстроті, ноутбук "Asus". Точно модель не пам'ятаю, але ціна його була приблизно 10 тис, память на 4 ГБ, двухядерний, і вісом лише 2 кг.. Встановлена віндовс 10. Дуже зручний та компактний, я задоволена.

 Блондинка? За цю ціну два нормальних б\в можна взяти, що послужать значно довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, bormotuha сказано:

 Блондинка? За цю ціну два нормальних б\в можна взяти, що послужать значно довше.

Я розумію, що ти свиня і ти правий, ну але написати без образ можна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Брав собі і дружині такі моделі, то ноути вогонь! Коли брав дружині то дали вибрати, вибрав з купи візуально найкращий

А де, в кого, купував?

І підкажи який Дімон - дай лінк на профіль.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Saddy сказано:

А де, в кого, купував?

Як вже писали над магазином мисливець, на 3му поверсі, вхід з скверику Л.Українки. (на 2му здається там заправка картриджів.) Мене до них колись дорога завела через лох.юа якраз за ноутом.

зараз якщо треба якийсь хлам, то найперше до них йду, і до ДПЗ це найближче :D 

30 хвилин тому, Saddy сказано:

 

І підкажи який Дімон - дай лінк на профіль.

Дякую

Deemon я не певний що він ними торгує, в нього чи то сервіс, чи майстерня, чи щось таке, але на першому поверсі де він працює там точно торгують бвшкою.

Згадав, це я в нього ві-фі модуль брав, бо мій лінівець капризно ставився до чужорідних модулів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Як вже писали над магазином мисливець, на 3му поверсі, вхід з скверику Л.Українки.

@Artem! - цей користувач.

 

Але єслі шо, то є вибір ;)

Маю зараз на продаж:

 - такий

- і ще Fujitsu ProBook E756. 4Гб ОЗУ. Вінт 500Гб.

Із "нюансів": відсутність батареї, ціна якої 2300-2500 грн. (ну, така фігня...) І Без зарядки.

5000 хочу.

 

Загалом є вибір, але більшість без батарей (німці, сволочі, теж навчилися барижити на наших :) )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@Artem! - цей користувач.

 

Але єслі шо, то є вибір ;)

Маю зараз на продаж:

 - такий

- і ще Fujitsu ProBook E756. 4Гб ОЗУ. Вінт 500Гб.

Із "нюансів": відсутність батареї, ціна якої 2300-2500 грн. (ну, така фігня...) І Без зарядки.

5000 хочу.

 

Загалом є вибір, але більшість без батарей (німці, сволочі, теж навчилися барижити на наших :) )

 

 

:jeer:так він з великою чорною "дірою" в тачпаді! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу брати на ryzen 3500. Бачив не погані варіанти в межах 10-11 т. на овері і їх дубль на олх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

:jeer:так він з великою чорною "дірою" в тачпаді! :D

Дірою?? ем..

хз що треба робити, щоб діру протерти в пластмасі...

Дай йому ССД, і ніфіга не нада ще купу років. і5 Sandy Bridge. дискретне відео.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає контакти того Артема, а то дивлюся він на форумі вже давно не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Saddy сказано:

Як вважаєте, 15,6" вистачить чи шукати 17,3?

Залежить, що робити.

Сегмент 17" - уже можна розглядати а-ля ігрові.  Вони великі і важкі.

15" - саме то. Золота середина. І з собою взяти, і працювати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Saddy сказано:

Ноут потрібен для домашніх потреб

б/в розглядаєте? Маю DELL E6530  i7/16 озу/120SSD/відяха NVIDIA 5200M/ Екран 15,6'' 1366x768.

Підсвітка клавіатури, батарея підсилена 2,5 год. тримає. Є карман під HDD. Стоїть ще модем під сімку, але я так і не зміг знайти драйвера під нього (мейбі це СDMA модем)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, CEM сказано:

б/в розглядаєте? Маю DELL E6530  i7/16 озу/120SSD/відяха NVIDIA 5200M/ Екран 15,6'' 1366x768.

Підсвітка клавіатури, батарея підсилена 2,5 год. тримає. Є карман під HDD. Стоїть ще модем під сімку, але я так і не зміг знайти драйвера під нього (мейбі це СDMA модем)!

Ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таку ціну стан має бути ідеальний!

типу такий:

 

Цитувати

Як вважаєте, 15,6" вистачить чи шукати 17,3?

Якщо ноут береться для дому і планується для перегляду фільмів, то треба звертати увагу передусім на розширення, 1366x768 страшно дико дивиться  навіть на 12" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я за покупку б/в бізнес ноутів:

момент 1) я працюю в компанії яка обслуговується компанією НР, всі ПК і ноути від них надані в лізинг. Всі трабли, що трапляються з ПК вирішуються співробітниками НР, як правило це заміна. Згідно якихось там політик/кодексів/договорів певна кількість ПК мають замінюватись по мірі застарівання, це прилизно 5р. Так от,  ці повносправні ПК вилучаються самими ж НР для заміни по критерію давнини, на їх місце видаються нові ПК. Зі старих ПК видаляються всі пристрої де може зберігатися інформація і знищуються. лишаються ПК. Як вони потрапляють в продаж я не знаю. Те що ноутом можна користуватися нікого не цікавить: "Пробачте в нас договір, пора міняти давайте його сюди", та й працівники як правило з радісттю сприймають таку новину) 

момент 2) ну всім відомо, що архітектура санді і іві бридж ще доволі жвава, тому ноути 5річної давнини ще рано списувати з рахунків, тому б/в 5-6 річні ноути ще доволі варті уваги. в моєму робочому ноуті і5 560, то мені й цього ще достатньо. Для основних завдань в мене є ще стаціонарний Пк на іві і5.

момент 3) з власного досвіду і те як використовують ПК мої колеги, то 2/3 персоналу що володіють ноутами 99% часу використовують його як звичайнісінький системний блок підключивши до нього клаву і звичайний монін, звісно теж НР. А повноцінно використовуючи його лише для проведення нарад в конференцзалі чи їдучи у відрядження. Нє ну є унікуми, що і в офісі сидять за ним, але таких не багато. Тому дуже багато ноутів з тих, що Б/в мають ідеальний косметичний стан. Звісно профілактику типу чистку  їм також ніхто ніколи не робить, лише у випаку інцидентів, це лише один мінус.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.04.2020 в 00:00, Cherman сказал:

Відписав тобі в приват.

Також вдячний був би за контактні дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

доброго.
можливо у мене щось підійде:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eWkdHoK_c12M64ri3U9U7WyI5Ek0kfmHV2utVv2Bqkc/edit#gid=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...