Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Встановлення і ремонт супутникових антен.

 

Заміна супутникових тюнерів - для перегляду Українських закодованих каналів.

Комплектація на один , два , три , чотири телевізори.

Можливість перегляду каналів : України , Росії , Польщі , Італії без АБОНПЛАТИ.

 

Комплект - дві антени , тюнер , кабель , кріплення . Тюнер Full HD підтримує стандарти T2 , S2 , IPTV

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Комплект DTB-S2/T2 - Eurosky ES-19 Combo + антена зовнішня для T2 + кронштейн кріплення 35 см. + дюбелі , ціна -1400 грн.

Кабель в залежності від умов встановлення , оплата за м.п.

 

Ціна встановлення від 250 грн.   Залежить від складності монтажу .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 скильки коштуватиме установка настройка супутникового телебачення. с тюнером и антеною. на першому поверси буде показувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nick85 сказано:

 скильки коштуватиме установка настройка супутникового телебачення. с тюнером и антеною. на першому поверси буде показувати ?

У Вас вже була встановлена супутникова антена ?

Від цього залежить комплектація .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nick85 сказано:

 скильки коштуватиме установка настройка супутникового телебачення. с тюнером и антеною. на першому поверси буде показувати ?

Визначити ціну можливо на місті встановлення .

 

Має значення , розташування будинку , кількість поверхів , щільність забудови , географічний напрямок.

Якщо брати наприклад район балки у Луцьку то сигнал Т2 скоріше за все ми не отримаємо .

 

Кожне встановлення це окремий випадок.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут супутникове в назві, коли ставите Т2 і вводите в оману бордівчан??!!  Це так примітивно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Igor DMX сказано:

До чого тут супутникове в назві, коли ставите Т2 і вводите в оману бордівчан??!!  Це так примітивно...

Наскільки я зрозумів, ТС пропонує комботюнер із встановленням S2 (Sat) та Т2 (якщо сигнал є в місці прийому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Igor DMX сказано:

До чого тут супутникове в назві, коли ставите Т2 і вводите в оману бордівчан??!!  Це так примітивно...

 

Примітивно коли читати через рядок.

Без образ .

Т2 показує 32 канали .

Супутникове S2/T2 показує , більше 150 каналів.

 

Де тут ОМАНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Slavco сказано:

Наскільки я зрозумів, ТС пропонує комботюнер із встановленням S2 (Sat) та Т2 (якщо сигнал є в місці прийому).

Все вірно.  Eurosky E-19 Combo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а послуги перепрошивання чєловєчєского супутникового тюнера, щоб дивитись закодовані українські канали, часом нема ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а послуги перепрошивання чєловєчєского супутникового тюнера, щоб дивитись закодовані українські канали, часом нема ? 

Cистема кодування не дозволяє обхід.

Для того щоб переглядати закодовані канали за абонплату від офіційних провайдерів , треба придбати тюнер відповідного провайдера за 1100 грн.

Цей тюнер має можливість вимкнути перегляд коли не оплачена послуга .

 

Combo тюнер працює як звичайний супутниковий і приймає канали з ВІЛЬНИМ доступом усіх країн світу. Вмонтована приставка Т2 дозволяю переглядати 24

канали , на які зараз ввели кодування на супутнику.

 

 

52 хвилин тому, ISV сказано:

Дайте ваші контакти

 

Лайф т. 063-218-28-89

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ярик сказано:

Вмонтована приставка Т2 дозволяю переглядати 24

не всі 24 закодовані канали є на Т2, а тільки 19

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть тарілка в батьків. З 28го січня пропало багато каналів.

Яка вартість, повернути або навіть збільшити їх?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Davids сказал:

З 28го січня пропало багато каналів.

Канали закодовані і ніякими грошима їх не повернути у той вигляд як було! Вихід один - купувати новий тюнер Viasat або Xtra TV за 1099 грн. або більше і платити абонплату у місяць мінімум 60 грн. Або налаштувати Т2 - ефірне цифрове, безкоштовно (32 канали), а якщо маєте стабільний інтернет то купити TV Box і підключити IPTV телебачення. Якщо телевізор Smart, то і Box не треба і на телевізорі через інтернет IPTV можна налаштувати. Поки що тільки так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.02.2020 в 14:40, Ярик сказал:

Заміна супутникових тюнерів - для перегляду Українських закодованих каналів.

Заміна можлива на тюнери Viasat або Xtra TV - ви це пропонуєте? :) Тільки не забудьте повідомити людям, що за хлам з себе уявляють ті тюнери! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Davids сказано:

Стоїть тарілка в батьків. З 28го січня пропало багато каналів.

Яка вартість, повернути або навіть збільшити їх?)

 

On 05.02.2020 at 11:26, Ярик сказано:

 

Комплект DTB-S2/T2 - Eurosky ES-19 Combo + антена зовнішня для T2 + кронштейн кріплення 35 см. + дюбелі , ціна -1400 грн.

Кабель в залежності від умов встановлення , оплата за м.п.

 

Ціна встановлення від 250 грн.   Залежить від складності монтажу .

 

 

Показує канали Українські закодовані , Українські відкриті , Російські відкриті , Польща відкриті , Італія відкриті .

При наявності швидкого інтернету , є можливість підключити IPTV до Youtube , MEGOGO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, igorgame сказано:

Канали закодовані і ніякими грошима їх не повернути у той вигляд як було! Вихід один - купувати новий тюнер Viasat або Xtra TV за 1099 грн. або більше і платити абонплату у місяць мінімум 60 грн. Або налаштувати Т2 - ефірне цифрове, безкоштовно (32 канали), а якщо маєте стабільний інтернет то купити TV Box і підключити IPTV телебачення. Якщо телевізор Smart, то і Box не треба і на телевізорі через інтернет IPTV можна налаштувати. Поки що тільки так.

 

Або Combo тюнер .

Вся інформація є в інтернеті .

Один тюнер який має в середині два приймачі . Я пропоную DTB-S2/T2 - Eurosky ES-19 Combo .

У продажі є також інших виробників , в назві тюнера має бути написано Combo.

 

І все працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ярик сказал:

 

 

Показує канали Українські закодовані , Українські відкриті , Російські відкриті , Польща відкриті , Італія відкриті .

При наявності швидкого інтернету , є можливість підключити IPTV до Youtube , MEGOGO

Дивитися ютуб та мегого на такому тюнері - це те саме, що плавати в басейні в скафандрі космонавта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

32 хвилин тому, Igor DMX сказано:

Дивитися ютуб та мегого на такому тюнері - це те саме, що плавати в басейні в скафандрі космонавта...

 

Ви праві .

4К і 8К формат не підтримує , просто Full HD , HD readiy  як більшість телевізорів якими користуються глядачі.

VIASAT , Xtra TV , T2 теж стандарту Full HD , як не дивно .

 

Про кінескопні телевізори з форматом зображення 680*480 пікселів Я вже мовчу .

 

Цікаво хто придбав 4К або 8К телевізор звідки бере відео ?

Тільки з інтернету :( , Їм супутник не потрібний , інакше це гроші на вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ярик сказал:

Цікаво хто придбав 4К або 8К телевізор звідки бере відео ?

Тільки з інтернету :( , Їм супутник не потрібний , інакше це гроші на вітер.

Кому як! :) Я і на супутнику беру і по IPTV... а про гроші на вітер - це через пару років поговоримо, коли я буду у 4К дивитись пристойні канали, а ти ще не все у HD, як в нас зараз - західні і ті ж рашенські у HD давно, а в нас тільки-но з'являються і ті "закодовані" ще це видають за досягнення, коли кажуть, що ось купите наше обладнання і будете у HD нас дивитись :) Не соромно? Коли вже більшість країн у такому форматі, 4К росте як гриби, а вони тут HD вихваляються - клоуни! :) 

P.S. Я розумію, що ти встановлюєш ту всю лабуду, в тебе свої інтереси, но і дурити людей теж не потрібно і втюхувати різне... !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Кому як! :) Я і на супутнику беру і по IPTV... а про гроші на вітер - це через пару років поговоримо, коли я буду у 4К дивитись пристойні канали, а ти ще не все у HD, як в нас зараз - західні і ті ж рашенські у HD давно, а в нас тільки-но з'являються і ті "закодовані" ще це видають за досягнення, коли кажуть, що ось купите наше обладнання і будете у HD нас дивитись :) Не соромно? Коли вже більшість країн у такому форматі, 4К росте як гриби, а вони тут HD вихваляються - клоуни! :) 

P.S. Я розумію, що ти встановлюєш ту всю лабуду, в тебе свої інтереси, но і дурити людей теж не потрібно і втюхувати різне... !!!

 

Чим я дурю .

На даний час наші канали транслюють в Full HD це стандарт S2 , і стандарт S - це 680*480 пікселів на екрані .

У Вас телевізор ЯКИЙ ? Якого формату ?

Якщо 4К , або 8К то Вам до інтернет провайдерів.

Якщо у Вас телевізор Full HD , HD ready або кінескопний . То ці тюнери відповідають цим стандартам.

Full HD телевізор ніколи Вам не відтворить ЯКІСТЬ  4К або 8К , бо у нього немає стільки пікселів на екрані !!!!!!!!!

У кожного своє обладнання яке має відповідні характеристики .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...