Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Судячи з посту вище, в результаті активної дискусії (без образ) залишилося випити коньячку, розбити люстру і почесати яйця (порядок черговості може бути змінено). Завіса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Ярик сказал:

У Вас телевізор ЯКИЙ ? Якого формату ?

Та не проводь ти мені лікбез :) Я у тому всьому може й краще тебе розбираюсь - у супутниках, ресіверах, телевізорах...! Ти суті не зрозумів? Ну то перечитай ще раз на чому я загострюю увагу! А ти мені тут технічній лікбез влаштував... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо потрібно модернізувати систему супутникового ТБ щоб дивитись закриті канали, в кого немає особливих вимог до якості зображення, десь на дачу чи бабушці (якій 4К нах не треба і ніколи не буде треба, головне щоб показувало), то доволі не погана пропозиція. Це я до того, що на різний товар є свій покупець. Ну і в ТС ціна доволі адекватна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
1 час назад, Ярик сказал:

Список каналів України і Росії станом на 24.02.2020

Темка як називається? :) А в тебе "Нова Волинь" у списку каналів якої немає і ніколи не було на супутнику :) То кажи правду, що це Т2 і ти втюхуєш комбо ресивери. А з набором тих "італійських" і "польських"... :) кому воно треба? :) Слабо Polsat sport,  Eleven sport 4, HBO... канальчики підігнати людям? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, ForZa сказано:

Слабо Polsat sport,  Eleven sport 4, HBO... канальчики підігнати людям?

процитую тебе ж

33 хвилин тому, ForZa сказано:

кому воно треба?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Basil сказал:

процитую тебе ж

Хто цікавиться спортом - тому треба! Хто фільми нові любить дивитись - тому треба! А тобі і подібним, окрім писанини про політику, вже нічого у цьому житті не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ForZa сказано:

вже нічого у цьому житті не треба

ти так достаменно знаєш, що мені в цьому житті треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Basil сказал:

ти так достаменно знаєш, що мені в цьому житті треба?

По темі щось пиши, а не бла-бла-тополя... :) Тільки і вмієш теми зас...ти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТМ не вміє навіть під спойлер заховати фото цього лох-переліку каналів, особливо врахувавши що ще деякі укр.канали мають закодувати найближчими днями. Головне в переліку мені здалося це італійські радіоканали:sm110:

Список каналів з розділами Гівно-1, Гівно-2, зовсім гівно...  Як колись влучно написав Женя - "й_баний стид" пропонувати людям на сьогоднішній день такий мотлох! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Igor DMX сказал:

пропонувати людям на сьогоднішній день такий мотлох! 

Я ж і кажу, що не пропонує, а втюхує на хвили того "кодування" :) А різні гей-"патрійоти", типу Basilмовчать коли людей дурять, розводять... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, ForZa сказано:

Я ж і кажу, що не пропонує, а втюхує на хвили того "кодування" :) А різні гей-"патрійоти", типу Basilмовчать коли людей дурять, розводять... :)

Якщо Вас це не цікавить , то не має чого КРИЧАТИ що тут дурять і розводять.

Хто хоче переглядати ті Українські канали що закодувались , підключається і дивиться.

Незалежно чи то платне чи то безплатне .

Чи то Т2 , чи COMBO.      Чи VIASAT , чи XTRAtv.

Кожен переглядає те що йому подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Ярик сказал:

Кожен переглядає те що йому подобається.

Як ви не зрозумієте, що мова не у тому, кому і що подобається дивитись, а у ціні питання і як, у якому вигляді ви це подаєте і пропонуєте! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, ForZa сказано:

Як ви не зрозумієте, що мова не у тому, кому і що подобається дивитись, а у ціні питання і як, у якому вигляді ви це подаєте і пропонуєте! :) 

Що Вас засмутило у моїй подачі ?

Обладнання , ціна комплекту чи те що канали показують без абонплати?

Людина замовляє. Я ставлю новий тюнер , додаткову антену , налаштовую для перегляду більше 100 каналів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить я думаю розводити тут срач в темі, людина продає обладнання, якщо цікавить то звретайтесь ні то йдіть мимо.

 

Скажу свою думку, комбо тюнер зручніший там де є покриття Т2 і кому в лом або нема грошей платити за екстра тв, або віасат, той купує собі комбо тюнери.

Й тут деяким відкрию таємницю що не по всій території нашої країни приймає Т2, також не всі мають можливості платити по 100 грн за телебачення, тому люди шукають альтернативи.

 

В Луцьку не завжди тяне добре Т2 то що говорити про села.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...