Перейти до змісту
  • 0

З'явилося купа реклами


Saddy

Питання

Помітив, що останнім часом при перегляді форуму через телефон (андроїд 9) з'явилося багато реклами. 

Також часто адреси сторінок мають такий вигляд: 

https://board.lutsk.ua/?__cf_chl_jschl_tk__=7c850aa7fff4f0e0a6aa58c5f412703756754f7e-1577731876-0-AUwQhY6evJrsOO6BnxD-YHddPx6ISAQB0tjD3vtQvi6dSIjdF0gyCEy_5XE2MReaFZ.

Цікавить саме частина ?

__cf_chl_jschl_tk_....

Браузер - хром.

Це я щось понаставляв чи поналаштовував, а може це останні оновлення хрома?

Чи це такий апгрейд форуму?

Screenshot_20191230-205256.thumb.png.09f1aed3789e0dafc33b03f61882789b.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендовані повідомлення

19 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Звичайний захист від Дос- атак

Ну теоретично я це і так зрозумів, питання було скоріше в тому, чому на великих і значно популярніших сайтах без цього обходяться (або це просто не так помітно), а борда така "вразлива" ?

 

18 годин тому, Bliksss сказано:

Тому і підключили cloudflare, як часто вас перевіряють - залежить від вашого провайдера, тобто від ip, як довго відбувається перевірка - від аккаунта на cloudflare,

в даному випадку - безкоштовний, тому - які претензії? 

Ну власне в мене не те щоб претензії, а скоріше нерозуміння, чому саме на борді такі складнощі з цим ? Чому їх не відчутно на інших сайтах, значно більш популярних ? Чим борда особлива? Недостатнім обладнанням ? Провайдер в мене датагруп, ІР динамічна, але в мене жоден сайт так довго не відкривається як борда, і це прикро.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, nickel сказано:

 

Таке з'являється на багатьох сайтах, хоча сповіщення також виключив.

Screenshot_2019-12-31-23-27-16-224_com.android.browser.thumb.jpg.c375638cbfe40795ef58d0c60cd130ff.jpg

З увімкненим adguard

Screenshot_2019-12-31-23-27-59-294_com.android.browser.thumb.jpg.ef56a2a050554d3410e4c7fcd9b135a2.jpg

З вимкненим

Screenshot_2019-12-31-23-28-31-168_com.android.browser.thumb.jpg.059884ba8095fb05a0e84b0faf28bd21.jpg

Вдома на телефонах і планшеті все ок (Android 7/9/10). Але всі вони на голому Android. Думаю, справа в оболонці.

Рекомендую пошукати рішення на 4pda. В налаштуваннях Adguard є, що крутити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що коли підняли тут це питання, то ті рекламні банери зникли як і не було. Навіть заскрінити не вдається. Тепер зрозуміло хто "насрав в тапки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.01.2020 at 22:51, MaestroA сказано:

І? Якщо ставили Adguard, чи є баги?

З особистих спостережень Adguard тормозить інтернет, буває, що і зовсім стопорить доступ до мережі, хоча рекламу ріже добре. Роблю інакше - вирізаю рекламу у програмах за допомогою Advanced Permission Manager, APK Permission Remover або LuckyPatcher. Хоча, після вирізання дозволів на Андроїд 10 іноді перестають працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

зрідка клікайте на банер

Вона так вилазить, що хочеш-нехочеш, а "клікаєш". Правда, відразу кнопка "назад" натискається. Я не в курсі, здається, потрібен мінімальний час (кілька секунд), щоб перегляд "зарахувався".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно стоїть блокувальник реклами Blokada. До цього часу він справлявся на лайтових фільтрах. Тепер, визначивши що проблема не на моїй стороні, я просто включив більш жорсткий режим.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ту штуку що теми тепер тільки в ДЕТАЛЬНОМУ вигляді а не компактному... ніхто теж впиравляти не буде?....:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Saddy сказано:

__cf_chl_jschl_tk_

Це браузер обробляє певний javascript код, і повертає таке посилання (переходить по ньому). Cloudflare таким чином перевіряє, що браузер "реальний", і Ви не бот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене реклама є як на мобільній, так і десктопній версії. Це вже питання до власників сайту, хоча і так зрозуміло для чого. 

301220192124.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, MaestroA сказал:

Нічого такого не має.

  Показать контент

Screenshot_20191231-221545.thumb.png.31f288b771eba07be4f54838f195ccf6.png

Можна скріншот?

 

Я після встановлення одразу вимикаю сповіщення додатка.

  Показать контент

Screenshot_20191231-221752.thumb.png.8f41e9fdcb597bea9cd3288b537459dc.png

 

P.S. До речі, YouTube на Android теж дивлюся без реклами. YouTube Vanced.

 

Таке з'являється на багатьох сайтах, хоча сповіщення також виключив.

Screenshot_2019-12-31-23-27-16-224_com.android.browser.thumb.jpg.c375638cbfe40795ef58d0c60cd130ff.jpg

З увімкненим adguard

Screenshot_2019-12-31-23-27-59-294_com.android.browser.thumb.jpg.ef56a2a050554d3410e4c7fcd9b135a2.jpg

З вимкненим

Screenshot_2019-12-31-23-28-31-168_com.android.browser.thumb.jpg.059884ba8095fb05a0e84b0faf28bd21.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що з'явилася ця реклама на телефоні відносно недавно. От і думаю - це оновлення хром, фіча останнього оновлення андроїд, мої дії по налаштуванню телефону чи власники сайту? 

Щоб знати, в яку сторону копати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Saddy сказал:

Справа в тому, що з'явилася ця реклама на телефоні відносно недавно. От і думаю - це оновлення хром, фіча останнього оновлення андроїд, мої дії по налаштуванню телефону чи власники сайту? 

Щоб знати, в яку сторону копати.

У мене також недавно з'явилася. Браузер не хром. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браузер від Сяомі навчився блокувати рекламу, Борду знову стало приємно читати з телефона. Браузер є в Плеймаркеті, думаю можна встановити не тільки на телефони Сяомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, bormotuha сказано:

З особистих спостережень Adguard тормозить інтернет, буває, що і зовсім стопорить доступ до мережі

Жодного разу на різних теефонах/планшетах нічого подібного не помічав.

 

5 годин тому, bormotuha сказано:

Роблю інакше - вирізаю рекламу у програмах за допомогою Advanced Permission Manager, APK Permission Remover або LuckyPatcher. Хоча, після вирізання дозволів на Андроїд 10 іноді перестають працювати.

А як потім оновлюються додатки? А як реклама в браузерах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи дійсно потрібно оновлювати додатки? Керуюсь логічною, що якщо працює, краще не чіпати. Ось оновився на 10 Андроїд, то змушений перепрошиватись назад на 9, телефон OnePlus 6T. 

Зазвичай встановлюю рут-права і правлю файл host

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі вискакує реклама на весь екран і декілька секунд навіть не виключається... харить!

DE26FA86-B9CD-4934-903A-AE6F13E0C9AA.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не по темі, але все ж про роботу сайту. Бо просто навіть не знаю як правильно сформулювати для пошуку моє питання, щоб перевірити чи вже таке питали і є відповіді.

А суть в тому, якого біса при запуску борди постійно йде спочатку якась перевірка мого браузеру і щось там про ддос атаки ? Це віконечно досить довго висить, і періодично після певного проміжку часу неактивності знову вискакує. І схоже що завдяки даній перевірці і відкриття сторінок на борді відбувається на порядок довше ніж на будь-якому іншому сайті ! Ну це реально вибішує, тут часом сторінка грузиться стільки як колись на швидкостях 1 мбіт/с. Треба добряче запастись терпінням, поки пролистаєш з десяток тем. Ну невже прям справді є така нагальна необіхність в такій перевірці саме на борді ? Ну прям хакери всіх країн її намагаються образити ? Ну прямо не форум, а сайт пентагону як мінімум. І як всі інші популярні сайти спокійно обходяться без такого неприємного довіску ? Я не фахівець в даних питаннях, тому не потрібно мене засипати технічними термінами і сарказмами який я темний. Просто реально будь-який інший сайт якщо і робить таке ж, то принаймні швидко і непомітно для мене, для користувача. І сторінки на будь-яких інших ресурсах відкриваються в рази швидше. Чому на борді так все "туго" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Трішки не по темі, але все ж про роботу сайту. Бо просто навіть не знаю як правильно сформулювати для пошуку моє питання, щоб перевірити чи вже таке питали і є відповіді.

А суть в тому, якого біса при запуску борди постійно йде спочатку якась перевірка мого браузеру і щось там про ддос атаки ? Це віконечно досить довго висить, і періодично після певного проміжку часу неактивності знову вискакує. І схоже що завдяки даній перевірці і відкриття сторінок на борді відбувається на порядок довше ніж на будь-якому іншому сайті ! Ну це реально вибішує, тут часом сторінка грузиться стільки як колись на швидкостях 1 мбіт/с. Треба добряче запастись терпінням, поки пролистаєш з десяток тем. Ну невже прям справді є така нагальна необіхність в такій перевірці саме на борді ? Ну прям хакери всіх країн її намагаються образити ? Ну прямо не форум, а сайт пентагону як мінімум. І як всі інші популярні сайти спокійно обходяться без такого неприємного довіску ? Я не фахівець в даних питаннях, тому не потрібно мене засипати технічними термінами і сарказмами який я темний. Просто реально будь-який інший сайт якщо і робить таке ж, то принаймні швидко і непомітно для мене, для користувача. І сторінки на будь-яких інших ресурсах відкриваються в рази швидше. Чому на борді так все "туго" ?

Звичайний захист від Дос- атак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...