Перейти до змісту

Хто опалює будинок тільки електрикою?


Lesichka

Рекомендовані повідомлення

Чи є такі, хто живе в будинку з газобетону, пінобюлоку і опалює тільки за допомогою електрики?

Якщо є, напишіть будь ласка, чи вигідно і чи тепло :) Дякую усім, хто відгукнеться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

десь колись була тема... зараз спробую знайти

 

поки знайшов ось цей коментар, але це ще не те, що я мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачай, щось не знаходжу того, що мав на увазі (там людина опалювала двоповерхову майстерню з блоків електрикою)

 

Не знаю, як там в тебе, але май на увазі, що газ - однозначно є і ще довго буде дешевшим джерелом тепла, ніж електроопалення.

Інша справа, якщо немає газу, тут вже діватись нема куди, мусиш шукати альтернативу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lesichka сказано:

Чи є такі, хто живе в будинку з газобетону, пінобюлоку і опалює тільки за допомогою електрики?

бажана комбінація твердопаливний котел + електричний (двотарифний лічильник) імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Basil сказано:

+ електричний (двотарифний лічильник) імхо

з самого лише багатозонового лічильника толку нема, потрібно робити якийсь теплоакумулятор (чи водо-, чи бетон), який буде накопичувати тепло в найдешевший час, а віддавати в найдорожчий... А тому рахуємо, що вигідніше - ота вся заморочка, чи перевірене газо-водо-опалення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, jack74 сказано:

газ - однозначно є і ще довго буде дешевшим джерелом тепла, ніж електроопалення.

Не все так однозначно. 

Куб газу - то в районі 8 кіловат ефективного тепла.  Знаючи ціну куба рахуйте ціну кіловата на газі. 

Кіловат електрики по тарифу на опалення (або для багатодітної сім'ї)  коштує 90 коп. 

А якщо двозохнний лічильник поставити,  то вночі ще й коефіцієнт 0,5, тобто 0,45 за кіловат. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Unknown сказано:

Не все так однозначно. 

давно все пораховано, а головне перевірено на практиці і гаманцями, а тому однозначно. Давай не будемо і цю тему перетворювати в холівар про віртуальні розрахунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що саме перевірено? Я навів умови,  при яких,  навіть без теплоакумулятора, ціни енергоносіїв співстввні.  А якщо врахувати вартість первинних капіталовкладень в систему,  то іноді є сенс обійтися без газу (при цьому не морочитись із котлом твердопаливним).

Єдиний момент,  невідомо,  як будуть мінятися тарифи на електрику,  і чи збережуть тариф на опалення і нічний тариф у майбутньому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Unknown як я вже дав зрозуміти - розводити з тобою суперечки я тут не збираюсь, для цього вистачає спеціалізованих форумів.

Єдине питання - яке опалення в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

Єдине питання - яке опалення в тебе?

На що це впливає? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли аргументів чітких немає,  то з'являються дивні питання,  які не стосуються теми. Примітивно... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Unknown сказано:

Коли аргументів чітких немає,... які не стосуються теми. Примітивно... 

 

27 хвилин тому, Unknown сказано:
43 хвилин тому, jack74 сказано:

Єдине питання - яке опалення в тебе?

На що це впливає? 

читай:

4 годин тому, Lesichka сказано:

Чи є такі, хто живе в будинку з газобетону, пінобюлоку і опалює тільки за допомогою електрики?

так зрозуміло? Чіткий аргумент? А про похоліварити - піди розкажи свої фантазії-розрахунки на спеціалізовані форуми (С-О-К, напр.)

А я ще раз повторюю - 

1 година тому, jack74 сказано:

 Давай не будемо і цю тему перетворювати в холівар про віртуальні розрахунки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти теж не за власний досвід розповідати почав. І зробив це перший,  а я оспорив лише твою тезу,  яка є хибною:

1 година тому, jack74 сказано:

Не знаю, як там в тебе, але май на увазі, що газ - однозначно є і ще довго буде дешевшим джерелом тепла, ніж електроопалення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Lesichka сказано:

опалює тільки за допомогою електрики?

Як казав один мій знайомий спеціаліст, електроопалення ефективно при теплих підлогах, а не при батареях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

 

Не знаю, як там в тебе, але май на увазі, що газ - однозначно є і ще довго буде дешевшим джерелом тепла, ніж електроопалення.

Інша справа, якщо немає газу, тут вже діватись нема куди, мусиш шукати альтернативу

Газ взагалі не варіант, навіть не розглядаємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стяжка із електричною теплою підлогою маст хев. При чому не тільки стяжка а й великий об'єм бетону, який за ніч прогрівається електрикою по нічному тарифу. Це і є теплоакумулятор. Інша справа що ці нюанси повинні закладатись при будівництві - термо-гідроізоляція фундаменту і бетонної подушки,  відповідна дозволена потужність електропостачання. Також необхідно враховувати нюанс, який схильні замовчувати продавці електричної (і не тільки) теплої підлоги - коли підлога тепла - присутнє явище конвекції (воно присутнє постійно, але інтенсивніше саме при працюючій теплій підлозі), при якому тепле повітря разом із часточками пилу піднімається вверх, відповідно ці часточки пилу постійно знаходяться в повітрі, не залежно від того чи відбувається рух повітря в кімнаті внаслідок дій людини. Тобто ви можете місяць не заходити в кімнату,  але пил все одно не вляжеться на нагріту підлогу. Тому треба бути обережним при влаштуванні теплої підлоги в спальні.

А різницю в тарифах на газ і електрику можна знівелювати вищим рівнем енергоефективності будинку в цілому.

Власного досвіду нема, я на централізованому теплопостачанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

газ - однозначно є і ще довго буде дешевшим джерелом тепла, ніж електроопалення.

На 100% погоджуюсь.

46 минут назад, Lesichka сказал:

Газ взагалі не варіант, навіть не розглядаємо)

Як на мене оптимальний варіант газовий котел + твердопаливний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Lesichka сказал:

Чи є такі, хто живе в будинку з газобетону, пінобюлоку і опалює тільки за допомогою електрики?

Якщо є, напишіть будь ласка, чи вигідно і чи тепло :) Дякую усім, хто відгукнеться!

Я. Будинок газоблок 30-ка. Утеплений пінопластом (частина 10 см, частина 13 см)

Поки опалюється тільки перший поверх, до другого ще не добрався, закритий, дах не утеплений поки.

Перший поверх біля 150 квадратів, 90 з них тепла підлога, залишок батареї.

На котлі температуру вище 40 градусів ще не ставив в цьому році. В хаті тепло, температура 21-22 градуси.

 

За листопад заплатив за світло 2800 грн., це при тому що літом набігає гривень 800-900. Все на електриці, плитка, духовка, бойлер і т.д.

В мене тариф день/ніч + тариф на опалення. Це 3 000 пільгових кіловат, вночі 45 коп, вдень 90. Все шо вище 3 000 вже йде по стандартних тарифах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Утеплений пінопластом (частина 10 см, частина 13 см)

Ти ще напиши,  скільки платив минулого року,  поки голий блок без пінопласту був.  Порівняти буде цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Unknown сказал:

Ти ще напиши,  скільки платив минулого року,  поки голий блок без пінопласту був.  Порівняти буде цікаво. 

Не можу написати)) там свої нюанси були в мене з електрикою. Бо тільки заїхав в будинок в серпні минулого року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Waver сказал:

Цікаво, скільки вийде в місяць в найсильніші морози... 

Побачимо. Відпишу якшо будуть морози))

Але точно знаю, коли утеплиться дах, сума буде трохи менша.

Хату утеплив в цьому році, а підшиву ще не встигли зробити,. Коли сильний вітер, трохи піддуває зверху, і холод все-рівно потрапляє вниз.

Зробиться дах, підшива, думаю відсотків 15-20 від сум опалення можна змінусувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, WebTraveller сказал:

Я. Будинок газоблок 30-ка. Утеплений пінопластом (частина 10 см, частина 13 см)

Поки опалюється тільки перший поверх, до другого ще не добрався, закритий, дах не утеплений поки.

Перший поверх біля 150 квадратів, 90 з них тепла підлога, залишок батареї.

На котлі температуру вище 40 градусів ще не ставив в цьому році. В хаті тепло, температура 21-22 градуси.

 

За листопад заплатив за світло 2800 грн., це при тому що літом набігає гривень 800-900. Все на електриці, плитка, духовка, бойлер і т.д.

В мене тариф день/ніч + тариф на опалення. Це 3 000 пільгових кіловат, вночі 45 коп, вдень 90. Все шо вище 3 000 вже йде по стандартних тарифах

 

Ура!! Дякую, що написали! 

Ми з чоловіком практично поспорили, що я таких не знайду... )) Тому чим більше реальних прикладів, тим краще ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Lesichka сказал:

 

Ура!! Дякую, що написали! 

Ми з чоловіком практично поспорили, що я таких не знайду... )) Тому чим більше реальних прикладів, тим краще ;)

Мені тільки проведення газу до будинку порахували 50 тищ. І це вести аж цілих метрів 30 було)) від сусіднього будинку.

Причому бобкат і траншея з мене мали бути))

 

+ по хаті проведення. Вобщім я їх послав))) Не жалію ані скільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...