Перейти до змісту

Хто опалює будинок тільки електрикою?


Lesichka

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, weldermaster сказано:

У вас просто не правильні кондиціонери ).

я теж так подумав спочатку, а потім начитався людей, котрі давно і професійно ними займаються, то зрозумів, що це, все ж, не в неправильності кондиціонерів справа, а в "неприродності" режиму використанні ОХОЛОДЖУВАЛЬНОГО приладу для ОБІГРІВУ, так як він, прилад, все ж оптимізований для охолодження, а режим можливості працювати в режимі опалення (а правильніше - підігріву, а не повноцінного опалення) ввели по запитах маркетологів (ну хоче споживач таке, і що ти з ним зробиш :))

 

9 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Коли Вам нарахують 320 тищ( така сума була в 2016 році) за підводку і врізку в трубу з пердячим паром

ти неуважно мене читаєш, через рядок, певно, чи через повідомлення... Про варіанти, коли нема можливості підключитись до газу, чи коли це дуже дорого, я писав

21 годин тому, jack74 сказано:

Інша справа, якщо немає газу, тут вже діватись нема куди, мусиш шукати альтернативу

і

9 годин тому, jack74 сказано:

Якщо обирати "з нуля", що ставити, газове опалення, чи електро, то "електро" обирають у випадках, якщо дійсно підведення газу до будинку є проблематичним і затратним.

а параноєю я маю на увазі встановлення ТП-котла саме для "перестраховки", в "двійку", як ти пишеш.

Он в Польщі, де опалюються електрикою здавна, не видумують "резерви" у вигляді будівництва "кочегарок". Сам бачив в Варшаві муровані "груби" ще революційних часів, перероблені під електрику (вмонтованими ТЕНи), і навіть не заморачувались лишати топку під дрова "напровсяквипадок" (хоча це елементарно було лишити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, jack74 сказано:

ти вже написав? То я вже почекаю твоїх "розрахунків".

Я ж написав раніше, що куб газу дає в районі 8 кіловат ефективного тепла. Звідки взяв 8? Все просто - в платіжках газовики пишуть цифру в районі 10,6. Я їм трохи не вірю,  і беру за базу десь 9 кіловат,  і корегую на ККД котла,  отримую 8. Навіть,  якщо повірити газовикам,  ну то максимум 9кіловат з куба вийде ефективних. Ціна газу 6,3, тобто кіловат в районі 0,7-0,78 грн. 

Електрика 0,9 вдень і  0,45 вночі.  На тих же 0,7-0,8 в середньому вийдемо,  якщо тепло акумуляторами не заморочуватись. 

Тобто ціни СПІВСТАВНІ! 

 

Я не кажу газ відрубати і на електрику переходити.  Але при новому будівництві варто розглянути і варіант електрики. 

IMG_20191230_143146.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Unknown сказано:

Електрика 0,9 вдень і  0,45 вночі.

це тариф на електроопалення? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

це тариф на електроопалення?

так. 3000 кВт*год на місяць. більше 1,68/0,84 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

це тариф на електроопалення? 

Аналогічний тариф наразі також прописаний для багатодітних сімей (3 і більше дитини) , і тут без обмеження в 3000 кіловат. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, WebTraveller сказано:

А камін з розводкою труб по кімнатам? Спеціально для опалення робилося?

Собі такий в бані хочу ставити. Як побудую))

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приватний будинок 100 квадратів цегла обкладений пінопластом 9 з пазами - опалення газ (700 гр за той місяць)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Unknown сказано:

Я не кажу газ відрубати і на електрику переходити.  Але при новому будівництві варто розглянути і варіант електрики.

В приватних секторах часто проблемки в потужностях, всіх мережа не потягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

В приватних секторах часто проблемки в потужностях, всіх мережа не потягне.

Ясно,  що, крім ціни, є купа супутніх факторів,  які потрібно враховувати.  Але ж Джек кричить,  що газ завжди безумовно дешевший,  а це не так насправді. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

В приватних секторах часто проблемки в потужностях, всіх мережа не потягне.

100 пудово в мене мікрохвильовка деколи в холосту ганяє бо в мережі 190 напруга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Unknown сказано:

Ясно,  що, крім ціни, є купа супутніх факторів,  які потрібно враховувати.  Але ж Джек кричить,  що газ завжди безумовно дешевший,  а це не так насправді. 

все правильно він кричить а ти його не чуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електрика дорожча, бо це більш універсальне джерело енергії. Тіж мої кондиціонери влітку будуть охолоджувати, що також +. Маючи 30кВт лінію можна вже запустити хоч пилораму, що також важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zluden' сказано:

минулого року відмінили двох-трьох зонні лічильники для держ установ

і ходить мова про відміну їх для всіх

ого,

невже знайшли куди дівати надлишок потужності  в нічний час і на вихідних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, weldermaster сказано:

Електрика дорожча, бо це більш універсальне джерело енергії. Тіж мої кондиціонери влітку будуть охолоджувати, що також +. Маючи 30кВт лінію можна вже запустити хоч пилораму, що також важливо.

давав заявку переведіть на 10кВт лінію -відповідь а пукан не трісне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, westboiuu сказал:

давав заявку переведіть на 10кВт лінію -відповідь а пукан не трісне

З 220в перевести на 10кВт? Мені обіцяли до 50кВт. Коли спитав чи потягне ваш трансформатор, то відповіли що це вже їх проблеми. В січні подам заявку на 30кВт. Побачимо. Якщо не дадуть, то домовився з сусідом, що доберу в нього 10кВт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в договорі за часів ссср вказано 5кВт максимальна потужність -по факту деколи сраній мікрохвильовці не вистачає потужності 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, westboiuu сказал:

в договорі за часів ссср вказано 5кВт максимальна потужність -по факту деколи сраній мікрохвильовці не вистачає потужності 

Поміняйте провід від стовба до лічильника. Якщо проводка по хаті слабенька, то і її міняйте. І наскільки я знаю, то 220в йде до 5кВт. Більше не можна. Якщо хочеш більше то тільки трифазна лінія 380в. Тому якщо хочете 220в на10кВт то прийдеться замовляти 30кВт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене трифазна лінія 380в - провід від стовпа в тому році міняв - відписуються шо трасфоматорна  не має потужності

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, weldermaster сказано:

Поміняйте провід від стовба до лічильника.

І шо це дасть? Провід пропустить будь яку потужність або згорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, westboiuu сказал:

в мене трифазна лінія 380в - провід від стовпа в тому році міняв - відписуються шо трасфоматорна  не має потужності

 

У вас який лічильник? Він з відсічкою по потужності? В мене на іншій хаті 380в на 3кВт, але реально качнути можу і всі 20кВт, поки не почнуть плавитися провода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

380в на 3кВт, але реально качнути можу і всі 20кВт, поки не почнуть плавитися провода

а ввідний автомат не обмежує потужність ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Unknown сказано:

а ввідний автомат не обмежує потужність ?

обмежує, але можна самому замінити на більший, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи то 100% правило, але ввідний автомат зазвичай пломбується. Колись лічильник не вміли самі обмежувати, тому цю роль автомат виконував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Unknown сказал:

а ввідний автомат не обмежує потужність ?

Ми посталили той який був, на 32А. Електрики були не проти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене коли приходять електрики завжди попередників називають як в анекдоті

- Кто тебе дом строил? Здорово получилось...
- Да пидорасы!
- ??
- Нанял рабочих залить фундамент. Выкопали, залили, ушли. Нанял каменщиков, те пришли спрашивают: Какие пидорасы фундамент заливали? Стены выложили, ушли. Нанял штукатуров, те тоже - что за пидорасы кладку делали? Ну, и так далее. Вот и получается, что дом строили одни пидорасы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...