Перейти до змісту

Как Вы относитесь к новичкам?


Kate

Рекомендовані повідомлення

Тож ше на покатушкі не виїжджав, якось часу не було. Якось потрібно і мені припертись. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за поддержку)

ВОобще, забыла сказать, что у меня "Ардис" за 400 гривен. Ну не расчитывала же я, что когда-нибудь буду ездить на покатушки!)

А Девушек Вы так же хорошо принимаете как и женщин?

:) :) :) :) :D :D

Ардіс, Салют, Десна, Україна..... це все не важливо для проби......

Головне щоб бажання було...... спробуєш виїхати, визначишся чи твоє чи ні... і тоді можна буде думати про заміну велосипеда, бо абгрейдити Ардіс звичайно недоцільно.

На рахунок дівчини чи жінки то ми медогляд не проводимо... :D :D :D аби людина була хороша......і гарна... ;)

Анекдот.

Проходить дівчина медогляд... лікар її питає...

Ви, каже, жінка чи дівчина.....

А вона....... А як це...... Він...... Ну, якщо з хлопцями спите... значить жінка..... якщо ні... значить дівчина....

Вона..... ні лікаре... пишіть, що дівчина.... бо хіба з тими хлопцями заснеш.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та треба ще на ВЗ його обміняти на 9-рік, потім почистити систему, а вже тоді ставити. :)

Так що покатаюсь сьогодні певно на старому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаспада новички!

Вытаскивайте сегодня своих двухколесных друзей, немножко прокатимся. Не волнуйтесь, это будет расслабляющая вечерняя покатушка, в конце которой вас ждет неописуемый кулинарный шедевр: настоящий плов! Ложек не брать! будем по-настоящему, по таджикски - руками! :D

Так что в 19:00 у бим-бома на фонтанах! Не опаздывать! В 19:05 выкидываем окурки и в путь!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьміть і мене покататися. у мене кантрійно-стрітовий велик. переднє колесо 26", заднє 24", амортизаційна вилка, низька рама, 1 передня зірка і кілька задніх.

їду максимум 30 км/год недовго, а так 20-25 можу їхати. я не любитель швидкої їзди, любитель агресивного КК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьміть і мене покататися. у мене кантрійно-стрітовий велик. переднє колесо 26", заднє 24", амортизаційна вилка, низька рама, 1 передня зірка і кілька задніх.

їду максимум 30 км/год недовго, а так 20-25 можу їхати. я не любитель швидкої їзди, любитель агресивного КК.

Не, на триалбайке это не айс...Здыхать будешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, на триалбайке это не айс...Здыхать будешь.

я маю іншого "коника" із сідлом і кількома передачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Покатушки це заразно, передається через інтернет :D

Я вже теж придбала собі двоколісного за 900 грн.

Катаюся поки біля дому, а то з дитинства не каталась, :0066::0036: може підтягнуся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушки це заразно, передається через інтернет :)

Я вже теж придбала собі двоколісного за 900 грн.

Катаюся поки біля дому, а то з дитинства не каталась, :) :) може підтягнуся...

Вітаю з обновкою !!! Велосипед це класно. Тільки в тебе біля дому така крута бруківка, аж пломби з зубів вилітають. :) Я там іноді проїзджаю, коли з роботи додому ломлюсь і відпочиваю заодно. Приємно проїхатись старим містом, гарно там ввечорі, тихо, мирно, спокійно.... Виїзди десь на на нормальну дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Andruha_gpz28 :) На тій вулиці я виросла, але зараз поки живу на 33- клоповнику :) , то катаюсь на шкільному стадіоні.

Тільки все не можу сідло відрегулювати. Після кожної поїздки декілька днів ходжу, як героїня-кавалеристка :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого страшного, то ского пройде. Там і не помітиш, як будеш з нами по 60 км за покатушку накручувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Andruha_gpz28 :) На тій вулиці я виросла, але зараз поки живу на 33- клоповнику :D , то катаюсь на шкільному стадіоні.

Тільки все не можу сідло відрегулювати. Після кожної поїздки декілька днів ходжу, як героїня-кавалеристка :0152::_36:

Пошукай когось із нас, щоб глянули на ту сідушку. Є такі вироби китайського машинобудування, що скільки не регулюй - результат однаковий. І пошукай собі велоодяг. В спеціально призначених велотрусах на самій дерев"яній сідушці набагато комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...