Перейти до змісту

Как Вы относитесь к новичкам?


Kate

Рекомендовані повідомлення

Чого ти, цікаво, боїшся? Всі колись були новачками. Теж колись виїжджали на покатушку перший раз. Не бійся. Тут ніхто не кусається (я - вийняток з цього правила :()

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочю попробовать с Вами на покатушку съездить. Мечтаю уже давно, приймете? :(

Примем-примем, не баїсь....

а скільки км. максимум ти проїзджаєш за один раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич, то шо ти Вампірич не означає того шо ти кусаєшся :(

народ, як правило, збирається ввечері біля Лесі, десь на 18-19 годину (принаймі раніше збирались). плюс в неділю в парку біля фонтанів внизу на 9-ту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьміть і мене з собою...давно думав таку тему створити, але думав будуть ногами пінати... :)

зазвичай проїзджаю по вихідних по 50 км, середня швидкість 30-35 км/год, колись навіть і до 40 умудрявся...якщо вітер попутний... ;)

Kate, маладца шо створила таку темку... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьміть і мене з собою...давно думав таку тему створити, але думав будуть ногами пінати... :D

зазвичай проїзджаю по вихідних по 50 км, середня швидкість 30-35 км/год, колись навіть і до 40 умудрявся...якщо вітер попутний... ;)

Kate, маладца шо створила таку темку... :(

:) 50 км з середньою 30-35 км/год і люди ще вагаються... в сусідній темі (там де про Хрінники) вже обговорювались подібні питання, та і практично в кожній темі про покатушки можна знайти корисну інфу як далеко і з якою швидкість їздять люди і лосі... так в кожній темі всі тільки за, якщо приходять (приїжають) нові люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хоть и езджу раз в 2 недели, но проезжаю около 70 км, скорость не знаю, никогда не измеряла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьміть і мене з собою...давно думав таку тему створити, але думав будуть ногами пінати... :D

зазвичай проїзджаю по вихідних по 50 км, середня швидкість 30-35 км/год, колись навіть і до 40 умудрявся...якщо вітер попутний... :rolleyes:

Kate, маладца шо створила таку темку... :smile-zachot:

О а питання це максимальна може 35-40 бо при середній цим цифрам, то ти велогонщик,якщо на мтб, а на якому велі? може шосер?ой вибачаюсь не побачив що на туристі(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному ми їздимо при середній швидкості 25-30 км. Якщо ти можеш легко тримати такий темп 10-20 км, то проблем не буде ніяких. Так що сміливо приєднуйся :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дорога на Хрінники не є рівною, дуже багато крутих пійомів та спусків, так таку швидкість не втримаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я хочу до вас :smile-zachot: . Правда в мене вел на цей сезон куплений всього за 870грн (ardis south), минулої неділі приїжджав в Луцьк покататись (живу за 30км.) намотав 93 км за день, на шипованих колесах :rolleyes:) . Тут всі пишуть про 1500-2000грн для веліка. Вот купив я дешевого, докупив ще комп і болотники - гасаю полями - супер )))). Для тренування, після 6-ти років куріння - саме то :D).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове новачки! Я сам катаюся так, що більш-менш серйозно 2 місяці. Теж спочатку морозився, боявся. Достатньо один раз поїхати на покатушку і все стане на свої місця. Одразу побачите ачи вам до душі такий спосіб катання, ачи ваша стихія неспішні покатушки, з частими перекурами (хай навіть на великі дистанції). Спробуйте! Тоді самі зробите для себе висновок.

А zolexiy скажу: раніше я мав "океана"за 300 грн, й катався в своє задоволення. На благо він у мене майже не ламався, і я був задоволений всім. Підзбирав грошиків і купив команча за 1650 грн. Повір - не зрівняти. Так скажу: на своєму ардісі ти проїдеш хай навіть 100 км і втомишся, а якби у тебе був хороший якісний вел - то це для тебе буде далеко не межа. Чим дорожчий вел - тим якісніші комплектуючі, а відповідно накат більший, надійність більша, робота механізмів чіткіша і т д....

Твоя фраза звучить шось на кшалт "от всі хваляться мерседесами, а я купив собі жигулі, і супер!". Як проїдешся на чийомусь "мерсі" (тільки за 100 метрів ти не зрозумієш різниці. хоча б кілометрів 5) отоді зрозумієш жо чого я веду :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще раз: абсолютно не важно с какой вы скоростью ездите. Народ собирается самый разный, особенно по воскресеньям. Принимают всех - без вопросов :smile-zachot:

Ну и нада быть готовым как минимум 30км прокрутить

От вас требуется велосипед ( не важно какой ) и желание крутить педальки!

А женщин принимают не просто хорошо, а очень хорошо !!! :rolleyes::D:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич, ти прав, безперечно ) . Але якщо я приїду на ардісі на покатушку, то не стібатись, то тільки на цей сезон :smile-zachot:). просто в велах сучасних нема ніякого поняття, тож викидати всліпу 2000грн не було бажання, та й грошики поки йдуть на памперси донечці ) то й купив з тим розкладом, що на другий сезон буду знати що мені треба. А зараз саме те і подобається що навантаження є, мені воно і потрібне зараз а не кілометри на спідометрі.

Коротше, якщо десь в Горохівщині побачите чудіка в темних окулярах на ардісі з великими болотниками - то я, вітаймось :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще раз: абсолютно не важно с какой вы скоростью ездите. Народ собирается самый разный, особенно по воскресеньям. Принимают всех - без вопросов :D

Ну и нада быть готовым как минимум 30км прокрутить

От вас требуется велосипед ( не важно какой ) и желание крутить педальки!

А женщин принимают не просто хорошо, а очень хорошо !!! :P:0024::_29:

ну раз таке діло, то я обов"язково заявлюсь на свому "туристі" :smile-zachot: , правда я його троха апгрейтив, то думаю великого ха-ха він не повинен визвати... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич, ти прав, безперечно ) . Але якщо я приїду на ардісі на покатушку, то не стібатись, то тільки на цей сезон :smile-zachot:). просто в велах сучасних нема ніякого поняття, тож викидати всліпу 2000грн не було бажання, та й грошики поки йдуть на памперси донечці ) то й купив з тим розкладом, що на другий сезон буду знати що мені треба. А зараз саме те і подобається що навантаження є, мені воно і потрібне зараз а не кілометри на спідометрі.

Коротше, якщо десь в Горохівщині побачите чудіка в темних окулярах на ардісі з великими болотниками - то я, вітаймось :rolleyes:.

Якщо так - то згідний. Якщо ти його купував не на постійній основі а так, зрозуміти що тобі треба від отої чудернацькою штуковини на двох колесах - то респект... Коротше дізнаєшся шо таке шімано і срам, і всі вільні гроші будуть іти на апгрейди вела :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираемся на 19:00 на кулинарное покатушко?

эх... вы ещ заебурихи не ели.. ммм.. за неё можно и 50 км промаслать!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич, ти прав, безперечно ) . Але якщо я приїду на ардісі на покатушку, то не стібатись, то тільки на цей сезон :D)

На свою першу покатушку я приперлася на вбитому двухподвесі (форумчани не дадуть збрехати, бо його ще в Рожищах хлопці докручували...), догребла і до Чебень і назад (десь 80 км.)

Так що не баїсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираемся на 19:00 на кулинарное покатушко?

эх... вы ещ заебурихи не ели.. ммм.. за неё можно и 50 км промаслать!!!

ы

сьодні ж камандорчегу шатунчеги крутим :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хулі там їх крутить......

Це ж Головтеч 2......

15 хвилин з пивом і 2 перекурами... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто закинь свою фоткув знайомства, де ти на ровері і ше в шортіках, то затобою вся велокомпанія приїде шоб ти зними їздила)) а потім люди навулиці побачать і подумають ух як класно і собі підтянуться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за поддержку)

ВОобще, забыла сказать, что у меня "Ардис" за 400 гривен. Ну не расчитывала же я, что когда-нибудь буду ездить на покатушки!)

А Девушек Вы так же хорошо принимаете как и женщин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Девушек Вы так же хорошо принимаете как и женщин?

И Девушек! :D

А нужно отличать одних от других на покатушках? Это сказывается на скорости?

Мож нада просто взять и приехать на очередное место сбора, а не мучаться сомненьями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...