Перейти до змісту

Періодично пропадають контакти в телефоні


Рекомендовані повідомлення

власне зіткнувся з проблемою:

почали періодично пропадати контакти в телефоні, в рандомному порядку, 1-2 за місяць.

Андроїд 9, чистий андроїд, без ніяких оболонок.

наприклад: в контакті "Петро" було записано 2 номери телефону. В цьому ж записі відображалися його номери, які прив'язані до месенджерів - вайбер, телеграм, ватсап. 

а тепер коли заходжу в запис "Петро", залишився лише номер прив'язаний до телеграм, інший номер пропав і подзвонити до нього я можу лише через месенджер. тобто контакт з телефону зник, а залишився лише в обліковому записі телеграма.

увімкнено синхронізацію в гугл-акаунті.

де шукати причину? як виправити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те, що б зовсім таке, але  буває - телефон LG, андроїд 5, ""пропадають"" контакти, але насправді збивається  налаштування відображення контактів. В налаштуваннях контактів ставлю ""відображати контакти телефону (або sim, або skype або viber) через якийсь час що хоче те і відображає, без будь-якої залежності. А може місяцями не збиватись з налаштувань. Якщо збивається, заходжу в налаштування, повторюю їх і все вертається на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почав детальніше перевіряти - немає 5-7 контактів, одразу стає видно в вайбері, що діалог підписаний не тим ім'ям, як я записував, а таким, як користувач себе записав в додатку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sss381 сказал:

Не те, що б зовсім таке, але  буває - телефон LG, андроїд 5, ""пропадають"" контакти, але насправді збивається  налаштування відображення контактів. В налаштуваннях контактів ставлю ""відображати контакти телефону (або sim, або skype або viber) через якийсь час що хоче те і відображає, без будь-якої залежності. А може місяцями не збиватись з налаштувань. Якщо збивається, заходжу в налаштування, повторюю їх і все вертається на свої місця.

на чистому андроїд 9 немає фільтру контактів за обліковими записами програм та сім, можна лише до кожного контакту створити мітку "робота", "дім", і т.д. і за такими критеріями фільтрувати. 

але відобразити наприклад лише контакти вайбер чи лише ватсап - не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене недавно теж деякі зникли.При глибшому аналізі виявилось, що зникли тільки ті що в контактах мали чоловіче ім'яфамілію, а у вайбері фото тьоті або квітів.Не та сама ситуація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, iiron сказал:

При глибшому аналізі виявилось, що зникли тільки ті що в контактах мали чоловіче ім'яфамілію, а у вайбері фото тьоті або квітів.Не та сама ситуація?

дійсно так, зникли ті, що були записані по імені та прізвищу , або ім'я та побатькові та чоловічої статі. на рахунок аватарок в вайбері не пам'ятаю. 

поки пропавших жіночих імен не виявив.

що за нах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я грішу на свою кохану.Їй здалось підозрілим що в контактах пише наприклад Сірошка, а у вайбері Сірошка тьотя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, iiron сказал:

Я грішу на свою кохану.Їй здалось підозрілим що в контактах пише наприклад Сірошка, а у вайбері Сірошка тьотя.

хз, в мене пропали реально чоловічі контакти, реально десь 5-6 точно, що згадав. і реально записані були "Імя Прізвище", а не "Ремонт" чи "Запчастини"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж помітив, що при вхідних дзвінках відображається імя , яким себе назвав абонент, а не те , що я записав.

Можна було б поржати,що це Дуров вирішив потролити чоловіків.але діло мабуть в тому, що для бігдати важливо ідентифікувати точно всіх абонентів, і їм зручніше, аби одна людина на всіх пристроях, куди вона дзвонить, визначалась однаково, а не так як хто собі позаписував.

Аватарки цьому теж добре служать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

аби одна людина на всіх пристроях, куди вона дзвонить, визначалась однаково, а не так як хто собі позаписував.

справа в тому, що деякі контакти просто пропали (до номерів яких не був прив'язаний телеграм).

і цей номер зник із телефонного апарату та акаунта гугл (заходив через ПК в контакти - немає).

деякі відновив по аватарках (фото) в вайбері.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто час від часу скидати всі контакти на карту памяті, а її тримати собі десь .

Не в телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, iiron сказал:

Я грішу на свою кохану.Їй здалось підозрілим що в контактах пише наприклад Сірошка, а у вайбері Сірошка тьотя.

 

12 часов назад, Saddy сказал:

хз, в мене пропали реально чоловічі контакти, реально десь 5-6 точно, що згадав. і реально записані були "Імя Прізвище", а не "Ремонт" чи "Запчастини"

Якщо знаєш кохану @iiron , то все сходиться, вона і тобі телефон почистила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була лажа з фейсбуком (месенджером)

Коли він був встановлений, то було таке, що неможливо було прийняти дзвінок звичайний. До мене звонять, я беру трубку і тишина, нікого не чую. І це між андроїдами!

Бо до мами набрав, то в неї "бабушкофон", без проблем поговорили.

 

Якась фігня є. бидлокодерство процвітає серед писав на плеймаркеті. ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

бидлокодерство процвітає

Ну не обов'язково, смарт з часом експлуатації так само засирається як  і вінда, залишаються якісь недочищені хвости колись встановлених програм, їхні файли, настройки, це все накопичується і щось з чимось починає конфліктувати і глючити. От якби ти зніс телефон до заводських налаштувань, тоді встановив цей месенджер і одразу почались глюки, тоді так, варто грішити на нього. А так - не факт. Сам же розумієш, якби така лажа була у всіх підряд хто його поставив - то або софтіна довго не вижила б, або ж пофіксили баг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було.скидував на заводські настройки.1-2 місяці знов почали пропадати.скинув ще раз настройки проблем не було до того часу покі не перегрузив телефон.в ремонт заніс сказали прошивку поміняли.після того рік був в мене,проблем не було.проблема була на nomi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно такі речі почав помічати. ВІдключив синхронізацію з гугл, більше не пропадають контакти. Взагалі та синхронізація живе своїм життям... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...