Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

В 20.09.2019 в 11:50, Basil сказал:

Я люблю такі прогнози: може увійти в історію як президент, який програв війну Росії, а може як такий, що виграв. Про що прогноз? А ні про що. Так, пагаваріть. Колись жінка питала, що значить прогноз погоди від Гугла, де пише: ймовірність дощу 50%. Пояснюю, якщо простими словами, то ймовірність дощу 50% і 50% що дощу не буде, якщо ще простіше, то дощ або буде або ні. Де прогноз? Немає прогнозу. Те саме з сьогоднішніми оракулами.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, nickel сказано:

Я люблю такі прогнози: може увійти в історію як президент, який програв війну Росії, а може як такий, що виграв. Про що прогноз? А ні про що. Так, пагаваріть. Колись жінка питала, що значить прогноз погоди від Гугла, де пише: ймовірність дощу 50%. Пояснюю, якщо простими словами, то ймовірність дощу 50% і 50% що дощу не буде, якщо ще простіше, то дощ або буде або ні. Де прогноз? Немає прогнозу. Те саме з сьогоднішніми оракулами.

більших втрат ніж умудрився допустити порошенко вже не буде.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

більших втрат ніж умудрився допустити порошенко вже не буде.  

Можуть. Війна ще не закінчилася.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Можуть. Війна ще не закінчилася.

Не ламай кайфу зелєбобам. При Зеленському такого бути не може, бо він один із найвеличніших лідерів світу.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.09.2019 в 11:38, jack74 сказал:

 Так от те "населення" складається з різних людей, і серед них - там є і рідні наші, і двоюрідні, і троюрідні, і ... - тому й "братні", а не "рідні"! ферштейн?

 

В 23.09.2019 в 11:38, jack74 сказал:

ну, бля, клоун, та й все :) 

 

В 23.09.2019 в 11:38, jack74 сказал:

А то, знайшовся тут "істінний арієц"...

 Прикинь. Я русий і в мене карі очі.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Не ламай кайфу зелєбобам. При Зеленському такого бути не може, бо він один із найвеличніших лідерів світу.

Та куди Зеленському до Петрика Шоколадного)))) Він же війну за два дні закінчив, і взагалі, спаситель нації і всієї України))))

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, bublik007 сказано:

Та куди Зеленському до Петрика Шоколадного)))) Він же війну за два дні закінчив, і взагалі, спаситель нації і всієї України))))

Ну так ясен красен! І долар по десять скоро буде! Вельмишановний Петро Олексійович вже стільки часу не президент, а його ще передвиборчі обіцянки продовжують виконуватись.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Віталій СК сказал:

Ну так ясен красен! І долар по десять скоро буде! Вельмишановний Петро Олексійович вже стільки часу не президент, а його ще передвиборчі обіцянки продовжують виконуватись.

Нє,по десять не буде,буде по вісім. Янукович привезе його назад.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, zaHARE said:

Нє,по десять не буде,буде по вісім.

 

Реальні_справи,_а_не_брехливі_обіцянки.jpeg /// (с) Президент Одін.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прохання до панів, прихильників бізнеса на крові: шановні пани, прихильники бізнеса на крові, чи не могли б ви своє скуління подавати меньшими порціями, більше розтягувати в часі так сказать?Якось занадто вже розскавінчались у кількох темах одночасно.Прошу, бо боюсь отримати токсікоз від передозування гормоном щастя від того скавуління.Надіюсь на вас.Дякую.

  • Ха-ха 5
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, iiron сказано:

Є прохання до панів, прихильників бізнеса на крові: шановні пани, прихильники бізнеса на крові, чи не могли б ви своє скуління подавати меньшими порціями, більше розтягувати в часі так сказать?Якось занадто вже розскавінчались у кількох темах одночасно.Прошу, бо боюсь отримати токсікоз від передозування гормоном щастя від того скавуління.Надіюсь на вас.Дякую.

Дозвольте поцікавитись: а у зелєбобів якась монополія на форум? Чи може новообраний гарант видав якийсь указ про обмеження кількості повідомлень на форумах для прихильників ясновельможного Петра? 

Та я вам до кінця каденції Зеленого спокою не дам!

Коротше, не закривай мені рота, ти ж не лайно собаче.

  • Ха-ха 1
  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталій СК said:

Та я вам до кінця каденції Зеленого спокою не дам!

Зробимо цих зелєбобів разом! 

Бачиш но, їм голос правди не подобається, заткнути нас хочуть. Ми ж їх не затикали, коли вони нашого шокогетьмана без перестанку лайном щодня обмазували? А тепер і на нашій вулиці свято!

Ющенко - так! Бєнін - муд@к! Зелєбоби - ...!

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Віталій СК сказано:

Ну так ясен красен! І долар по десять скоро буде! Вельмишановний Петро Олексійович вже стільки часу не президент, а його ще передвиборчі обіцянки продовжують виконуватись.

Та де там по-десять зовсім знеціниться ))) Так і є, продовжують виконуватись- ті кого ще не виперли від кормушкі-крадуть)))))

Змінено користувачем bublik007
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, bublik007 сказано:

Так і є, продовжують виконуватись- ті кого ще не виперли від кормушкі-крадуть)))))

Отож я і кажу - слабенько працює нова команда молодого лідєра, якщо за місяць казнокрадів прибрати не може.

- Свинарчуків Порошенка за ґрати!

А нє, то переплутав:

- Дайте їм сто днів!

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки, недаремно УЗеленського називали Зеленського одним із найвеличніших лідерів світу! Як він технічно виставив російську консерву Трампа під імпічмент одним дзвінком! За три місяці зробив те, чого Порошенко не зміг зробити за три роки! 

Оце рівень геополітики! 

(Знімає вишитий мамою рушник із портрету Порошенка, знімає портрет зі стіни і викидає у смітник, смачно плюнувши на нього. Цілує портрет Зеленського та вішає на стіну. Покриває маминим рушником і кланяється.)

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Віталій СК сказал:

 

Та я вам до кінця каденції Зеленого спокою не дам!

 

Ну добре, такий варіант теж влаштовує.А можна поцікавтись планами на майбутнє після каденції Зеленого?Невже змусите сумувати за вами?:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Віталій СК сказано:

Дозвольте поцікавитись: а у зелєбобів якась монополія на форум? Чи може новообраний гарант видав якийсь указ про обмеження кількості повідомлень на форумах для прихильників ясновельможного Петра? 

Та я вам до кінця каденції Зеленого спокою не дам!

а тут точно є фанати зеленського?  

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Ну добре, такий варіант теж влаштовує.А можна поцікавтись планами на майбутнє після каденції Зеленого?Невже змусите сумувати за вами?:wacko:

А то вже залежить від політичної ситуації в країні. Та й взагалі, хто його знає, чи можна буде тоді вільно висловлюватись у мережі і не загриміти за екстремізм на пару років.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

а тут точно є фанати зеленського?  

Та звичайно ж немає. Тут аналогічно ситуації із Порошенком - спробуй зараз знайди, хто за нього голосував у 2014.

Так само буде і з виборцями Зеленського:

Через рік зізнатися, що голосував за ЗЕ, буде дорівнювати зізнанню, що ти мав інтимно козу. Через два роки, що мав козла. А через п'ять, що козел тебе.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Тут аналогічно ситуації із Порошенком - спробуй зараз знайди, хто за нього голосував у 2014.

І шо тут такого? Я голосував

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

І шо тут такого? Я голосував

Маладєц, а я нє. От і хто тепер винен у тому, що Порох довів Україну до ручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

А то вже залежить від політичної ситуації в країні.

Ну от хто хто, а прихильники бізнеса на крові точно знають яка буде політична ситуація.Нагадаю - Зеленський на колінах(обов"язково) здає Неньку путіну, Віктор Федорович вже пакує чемодани щоб стати на чолі нової колонії росії.Всі матеріальні цінності колонії будуть знаходитись в руках Ігора Валерійовича(непонятно для чого росії така колонія).

Забув?:_36:

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Маладєц, а я нє. От і хто тепер винен у тому, що Порох довів Україну до ручки.

А я то думаю чого ти так захищаєш його по всім темам. Жалієш шо не голосував. Іскупляєш віну

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

Ну от хто хто, а прихильники бізнеса на крові точно знають яка буде політична ситуація.Нагадаю - Зеленський на колінах(обов"язково) здає Неньку путіну, Віктор Федорович вже пакує чемодани щоб стати на чолі нової колонії росії.Всі матеріальні цінності колонії будуть знаходитись в руках Ігора Валерійовича(непонятно для чого росії така колонія).

Забув?:_36:

А я такого і не писав. Може просто ще стара версія методички, треба уточнити.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...