Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

У цьому році перша ледя ініціювала рехворму шкільного харчування, справа потрібна, бо ми свому даємо бутерброди, з того що дають в їдальні їв тільки булочку і сидів голодний тому зараз за харчування не платимо. А от в Литві харчування в школах безкоштовне, щей на дистанційному навчанні пайок присилають додому.

https://charter97.org/ru/news/2021/10/13/440443/

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2021 at 21:26, jurgen007 сказано:

і сидів голодний

але ж - інші їли? 

я коли в школі навчався - в початкових класах, нам молоко/какао з скоринкою давали, спробуй не випий... такий метод хочете повернути?

хоча, я от дещо не можу істи, мені в школі міняли, як не було на що поміняти - просто дві булочки і сік замість порції того - що я не їм, не готувати ж їм окремо для мене? а взагалі - багато ще роботи з шкільним харчуванням, підозрюю, на місцях - крадуть безбожно і годують аби чим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Bliksss сказал:

підозрюю, на місцях - крадуть безбожно і годують аби чим.

Хіба харчування в школі не платне?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2021 at 10:30, volks сказано:

Хіба харчування в школі не платне?

платне, але я про ціни по яким воно закуповується.

Наприклад, бачив розслідування в якійсь київській школі порівнювали ціни постачальника та в супермаркеті,

яйця курячі по 38 грн, в маркеті по 22-26 грн. 

масло 280 грн, в маркеті 220 грн. (5 пачок по 44 грн.)

навіть шматок хліба врахований по ціні 2 грн. і т.п.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

платне, але я про ціни по яким воно закуповується.

Наприклад, бачив розслідування в якійсь київській школі порівнювали ціни постачальника та в супермаркеті,

яйця курячі по 38 грн, в маркеті по 22-26 грн. 

масло 280 грн, в маркеті 220 грн. (5 пачок по 200 грн.)

навіть шматок хліба врахований по ціні 2 грн. і т.п.

Харчування не благодійність. Кожен хоче заробити. І це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

платне, але я про ціни по яким воно закуповується.

Наприклад, бачив розслідування в якійсь київській школі порівнювали ціни постачальника та в супермаркеті,

яйця курячі по 38 грн, в маркеті по 22-26 грн. 

масло 280 грн, в маркеті 220 грн. (5 пачок по 200 грн.)

навіть шматок хліба врахований по ціні 2 грн. і т.п.

Харчування не благодійність. Кожен хоче заробити. І це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Харчування не благодійність. Кожен хоче заробити. І це нормально.

в даному випадку - це не нормально, це свідоме завищення ціни. Якби це була угода між  комерційними структурами - це нікого не хвилює, в державних закупівлях - таке не проходить.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Харчування не благодійність. Кожен хоче заробити. І це нормально.

Це не нормально, поставщика потрібно замінити, як анекдоті про нестачу, коли замінили комірника.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

в даному випадку - це не нормально, це свідоме завищення ціни. Якби це була угода між  комерційними структурами - це нікого не хвилює, в державних закупівлях - таке не проходить.

Був конкурс. Хто хоче може прийняти в ньому участь. І продавати яйця по ціні АТБ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, weldermaster сказано:

Був конкурс. Хто хоче може прийняти в ньому участь. І продавати яйця по ціні АТБ. 

В тому і справа, що в умовах конкурсу - написали завищену "очікувану ціну", зрозуміло тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

В тому і справа, що в умовах конкурсу - написали завищену "очікувану ціну",

Це лише очікувана. Буває, що фінальна пропозиція в декілька разів нижча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, volks сказано:

Це лише очікувана.

 спеціально в умовах написали завищену ціну, тобто,

коли в магазині товар коштує 220 грн. у роздріб, вони очікували закупити по 280 грн., 

так - зрозуміло?

Звичайно що фінальна ціна має бути нижчою, тому що вище "очікуваної" вони не зможуть заплатити ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

Звичайно що фінальна ціна має бути нижчою, тому що вище "очікуваної" вони не зможуть заплатити )

Так що заважало комусь продати дешевше.

І взагалі. Якщо харчування платне, то які можуть бути тендери, якщо це не бюджетні кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но не забывайте, что тендер сейчас, а поставка весь год, а инфляция и сезонные скачки цен. И а если не поставишь, штрафы... И закладывается как прибыль, так и сопутствующие расходы, хранение, аренда оборудования,зп. Расходы на тендер. Ну и откат.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

І взагалі. Якщо харчування платне, то які можуть бути тендери, якщо це не бюджетні кошти?

1. В десятий раз пояснюю - державні кошти.

2. Це приклад з Києва (чи області), харчування повністю безкоштовне для деяких класів/категорій, інші також платять не повну вартість.

10 хвилин тому, romanc сказано:

Но не забывайте, что тендер сейчас, а поставка весь год, а инфляция и сезонные скачки цен.

та вже не раз відмовлялись постачати продукти в школу - саме з цієї причини.

11 хвилин тому, romanc сказано:

И а если не поставишь, штрафы...

кому? забув як це робиться? фірма-постачальник на собі - нічого немає, які штрафи, з кого? з директора/власника ? так це також "мертві душі"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, romanc сказано:

а поставка весь год

ніхто так не хоче договори підписувати, на 3-6 місяців максимум, тому і трапляються зриви поставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Bliksss сказал:

1. В десятий раз пояснюю - державні кошти.

2. Це приклад з Києва (чи області), харчування повністю безкоштовне для деяких класів/категорій, інші також платять не повну вартість.

та вже не раз відмовлялись постачати продукти в школу - саме з цієї причини.

кому? забув як це робиться? фірма-постачальник на собі - нічого немає, які штрафи, з кого? з директора/власника ? так це також "мертві душі"...

Это бизнес. В украинских реалиях...

Большие игроки если и играют, то через прокладки...

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, у нас сейчас повыставляли на тендерах аренду оборудования столовых, не обеспечение питанием, а только аренду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romanc сказано:

Большие игроки если и играют, то через прокладки...

та я в курсі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.10.2021 в 16:53, justice777 сказал:

За словами Разумкова, він пам'ятає, як світилися очі людей, які приєднувалися до команди Зеленського і які її підтримували. Він заявив, що у людей була "сліпа віра" в здатність команди Зеленського змінити країну. "На жаль, я сьогодні в цьому залі бачу вже інші очі, і у людей очі теж змінилися", – зазначив Разумков.

Спікер звинуватив команду президента у відході від принципів, з якими вона йшла до влади. За словами Разумкова, принцип демократії і права народу став принципом влади більшості, принцип верховенства права замінений на політичну доцільність, принцип права на власну позицію і свободу слова замінив принцип "хто не з нами, той проти нас", принцип закон один для всіх став принципом "друзям усе, ворогам закон", а принцип, що офшори для влади – ганьба, став принципом "нічого страшного, у кожного ФОПа вони є".

Разумков впевнений, що парламент повинен залишатися "запобіжником і точкою рівноваги і балансу", і це особиста відповідальність кожного з депутатів.

"Парламент повинен залишатися суб'єктною інституцією, інакше це шлях до втрати демократії, до узурпації влади і до втрати парламентаризму", – заявив Разумков.

https://news.liga.net/ua/politics/news/rech-pered-otstavkoy-razumkov-obvinil-komandu-zelenskogo-v-othode-ot-printsipov

Еще один отставной "обсирун". Только от корыта отлучают, сразу начинают обсирать тех, кто корыто пополнял им.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

. В десятий раз пояснюю - державні кошти.

Я ж навмисне перепитував чи платне харчування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...