Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, sergkots сказал:

Ти віриш, що керівник відділу за зарплату може заробити на дім, статусне авто, щорічний відпочинок за кордоном? 

Ти знаєш як і кому вони створюють ситуації, коли людина сама їх просить взяти гроші та порішати справу? Хабарі вимагають дурні, розумні роблять так, що ти сам принесеш і будеш благати їх взяти. В більшості випадків це проходить.

Ти впевнений що будуть дійсно злодія шукати а не просто папір псувати? Тобі як простому смертному, без чину та зв'язків? А суди однаково осудять п'яних водіїв - одного роботягу іншого прокурора?

Правова держава це тоді коли мільярдер боїться простої заяви в поліцію - бо не зможе порішати. І я знаю такі приклади з життя - але не у нас.

Я не зміг би відповісти на твої запитання так як ти хочеш, навіть будучи поляком в Польщі чи американцем в США.

Правова держава без корупції і т.д. це ідеал, якого не існує, але на який рівняються усі демократичні країни. Я ні дня в такій не жив ні при совєтах ні в незалежній. То чому ти вирішив, що саме Зеленський зробить Україну такою, якщо ще при Петрі ти казав, що він лялька олігарха?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Я не зміг би відповісти на твої запитання 

 

Як на мої можете?

  • Cумний 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Як на мої можете?

Чому я маю нормальну людину обзивати як тебе? Чому його я маю опустити до твого рівня чи тебе підняти до його. Якщо я тебе обізвав, то не шукай причину в мені, а в дзеркало подивись. Якби причина була б в мені, то я і без твоїх порад з усіма спілкувався як з тобою.

Змінено користувачем nickel
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

Чому я маю нормальну людину обзивати як тебе? Чому його я маю опустити до твого рівня чи тебе підняти до його. Якщо я тебе обізвав, то не шукай причину в мені, а в дзеркало подивись. Якби причина була б в мені, то я і без твоїх порад з усіма спілкувався як з тобою.

 

Незрозумів відповідь. Питання було, чи меморандум з МВФ - це добре чи погано?

 

  

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Встидаюсь спитати але виконана обіцянка про співпрацю з МВФ, це погіршення чи покращення?

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо я тебе обізвав, то не шукай причину в мені

 

Якось ви слабенько.

 

Отак треба:

 

Спойлер

dual.jpg

 

  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Незрозумів відповідь. Питання було, чи меморандум з МВФ - це добре чи погано?

 

  

 

А я думав тебе знову цікавить чи я антисеміт, бо мінусую Соломона. Якщо ти забув за ніч, то можу нагадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо ти забув за ніч, то можу нагадати.

 

Нагадайте будь ласка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN Який же ти троль :D

Самому ще не надоїло хрєнь всяку строчити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, WebTraveller сказано:

@$ΩLΩMΩN Який же ти троль :D

Самому ще не надоїло хрєнь всяку строчити?

 

А що не так?

Я задав питання по темі:

  

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Встидаюсь спитати але виконана обіцянка про співпрацю з МВФ, це погіршення чи покращення?

 

А людина впадає у флуд.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Я не зміг би відповісти на твої запитання так як ти хочеш, навіть будучи поляком в Польщі чи американцем в США.

Правова держава без корупції і т.д. це ідеал, якого не існує, але на який рівняються усі демократичні країни. Я ні дня в такій не жив ні при совєтах ні в незалежній. То чому ти вирішив, що саме Зеленський зробить Україну такою, якщо ще при Петрі ти казав, що він лялька олігарха?

 

Питання не в Зеленському наразі - питання в посаді. Президент це гарант конституції, де чітко зазначено що всі рівні перед законом. І я розумію, що це ідеал - але мовчати та сприймати нормально те, що в нас було і є  зараз, не можна. 

Байдуже хто буде чи зараз є на цій посаді - суспільство має вимагати від нього йти до цього ідеалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Самому ще не надоїло хрєнь всяку строчити?

 

Списобо, отвечаю вам не гетат вапрос:

 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nickel сказано:

А атошник кращий за вчителя? А націоналіст важливіший за лікаря? А голос патріота дорожчий за голос домогосподарки? Ти знову ділиш українців на соціальні групи. Чому патріот, націоналіст, атошник - добре, а, наприклад, бізнесмен, який привів в Україну інвесторів на мільйони доларів чи лікар, який робить пересадку органів і рятує життя - не очєнь? Хто посіяв в ваші голови це?

Не бачив цього допису.

Я так не вважаю, не ділю людей і ніколи не писав дописів про такий поділ на кращих чи гірших.

Мова йшла про соціологію та хто як голосував на нашу думку - прошу сприймати мої дописи саме в цьому ключі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Нагадайте будь ласка.

Ну ти в курсі

Спойлер

Каждое утро один мужик проходил момо дома, где в форточке на первом этаже сидел попугай. Каждый раз попугай говорил:
- Эй, мужик, иди сюда!
Мужик подходил. Попугай ему:
- Мужик иди нах...
Мужик уходил. Однажды мужик не выдержал, зашел в эту квартиру и сказал хозяину, что каждое утро попугай его посылает.
Хозяен сказал попугаю:
- Еще раз услышу повыщипаю все перья, понял?
Попугай кивнул. Наш мужик вышел из квартиры и опять пошел мимо окна.
Попугай ему: - Эй мужик иди сюда!
Потом повернулся, увидел хозяина:
- Ну вобщем, мужик, ты - в курсе...
 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А що не так?

Я задав питання по темі:

  

 

А людина впадає у флуд.

Ти задав одне нормальне питання, після того як усіх дістав. На яку відповідь ти розраховував?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, sergkots сказал:

Не бачив цього допису.

Я так не вважаю, не ділю людей і ніколи не писав дописів про такий поділ на кращих чи гірших.

Мова йшла про соціологію та хто як голосував на нашу думку - прошу сприймати мої дописи саме в цьому ключі. 

Нє-нє не ділиш, то ми зєлєбобіки самі себе до другосортних віднесли, а вас до гиліти. Пам'ятаєш з чого я почав вчорашню мову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ти задав одне нормальне питання, після того як усіх дістав. На яку відповідь ти розраховував?

 

То ж дайте людині шанс виправитись!

Якщо навіть на 1 нормальне питання не можу почути відповідь, то сенс задавати інші нормальні питання?

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

То ж дайте людині шанс виправитись!

Якщо навіть на 1 нормальне питання не можу почути відповідь, то сенс задавати інші нормальні питання?

Який сенс тобі давати шанс, якщо ти продовжуєш засиратии  Борду?

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

Нє-нє не ділиш, то ми зєлєбобіки самі себе до другосортних віднесли, а вас до гиліти. Пам'ятаєш з чого я почав вчорашню мову?

 

Ти відповів на мою цитату:

  

On 27.08.2020 at 09:35, nickel сказано:

Ребята, скажіть: на якому етапі ви в собі еліту відчули? Хто вам про це сказав? Ви ж тупі, самі до такого не додумалися б. Знаєте... в мене для вас погані новини...

В вас підгорає від 25 регіонів, від жовто-блакитної сцени, яку спаплюжив своїми ногами преЗедент, від оренди піаніни за 30 000 грн і ніхто з вас ні слова не написав про провалену операцію СБУ з вагнерівцями. Згадайте емпіричне правило Парето - 20% відсотків дій приносить 80% результату. Але й ті 20% також діляться по Парето на 20 і 80. Так от ви належите до тих 75% (73) тупих виборців серед загальних 25 , які голосували за Петю, бо голосували за лозунг армія/мова/віра, а не справжній результат. Ви нічим не кращі, АБСОЛЮТНО. Можете усіх виборців Петі, усі 25 %, сміливо ділити також на дві групи 25 і 75%, де 25% будуть високоосвічені люди і 75% будуть такі як ви "арійці". 

 

п.с. @sergkots  це не до тебе конкретно. Кому дано, той впізнає себе, кому не дано буде і далі думати, що він гиліта.

 

Хоча стосувалась вона малоросійства в ключі шоу яке влаштувала влада на День Незалежності. 

Кажу ще раз - не ділю людей, але й мовчати не збираюсь.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Кажу ще раз - не ділю людей, але й мовчати не збираюсь.

Так вам ніхто рота не закриває, але:

1, Не зєлєбобіки себе віднесли до другого сорту, тому не пиши їм, щоб вони не ділили людей і кому це вигідно.

2, Те що ти напишеш тут Зеленський ніколи не прочитає, тому якщо хочеться потрясти кулачками в повітря, то це норм, а якщо державу зробити правовою, то це не допоможе.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Так вам ніхто рота не закриває, але:

1, Не зєлєбобіки себе віднесли до другого сорту, тому не пиши їм, щоб вони не ділили людей і кому це вигідно.

 

Золоті слова. Я теж себе не відношу до таких.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головна проблема більшості з тих, хто називає себе "націоналістами" в Україні – це їхня совкова убогість. Їхня "національна ідея" – це відкрутити голову пам’ятнику Леніну і прикрутити туди голову Бандери або Шевченка, залежно від ступеня радикалізму.В їхніх мріях всі повинні поводитись так само, як в Радянському Союзі, тільки замість червоних галстуків мають бути вишиванки, замість наукового комунізму – науковий націоналізм, замість віршів про Леніна та міць Червоної Армії – вірші про Бандеру та міць УПА.Саме тому будь-яку критику на свою адресу чи іронію на адресу своїх цінностей ця "тусівка" сприймає досить гостро, як і належить типовим "радянським людям". Одразу ж з’являються звинувачення у "зраді", погрози "натовкти пику" або "закатати в асфальт" – типово більшовицька реакція на будь-які прояви інакодумства.

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Так вам ніхто рота не закриває, але:

1, Не зєлєбобіки себе віднесли до другого сорту, тому не пиши їм, щоб вони не ділили людей і кому це вигідно.

2, Те що ти напишеш тут Зеленський ніколи не прочитає, тому якщо хочеться потрясти кулачками в повітря, то це норм, а якщо державу зробити правовою, то це не допоможе.

Я тут для зе нічого й не пишу - висловлюю власну думку як і ти. Це публічний простір хоч і приватний ресурс. І я ж тобі не вказую що писати а що ні - в кожного своя думка. 

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Я тут для зе нічого й не пишу - висловлюю власну думку як і ти. Це публічний простір хоч і приватний ресурс. І я ж тобі не вказую що писати а що ні - в кожного своя думка. 

Не пиши - це не наказ, а порада. Звісно ти її можеш не слухатися, але ти не мені гірше зробиш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, iiron сказано:

Головна проблема більшості з тих, хто називає себе "націоналістами" в Україні – це їхня совкова убогість. Їхня "національна ідея" – це відкрутити голову пам’ятнику Леніну і прикрутити туди голову Бандери або Шевченка, залежно від ступеня радикалізму.В їхніх мріях всі повинні поводитись так само, як в Радянському Союзі, тільки замість червоних галстуків мають бути вишиванки, замість наукового комунізму – науковий націоналізм, замість віршів про Леніна та міць Червоної Армії – вірші про Бандеру та міць УПА.Саме тому будь-яку критику на свою адресу чи іронію на адресу своїх цінностей ця "тусівка" сприймає досить гостро, як і належить типовим "радянським людям". Одразу ж з’являються звинувачення у "зраді", погрози "натовкти пику" або "закатати в асфальт" – типово більшовицька реакція на будь-які прояви інакодумства.

Перше дивимось дату допису:

image.png.bd4003d815810aae6f0b471f7c979cbb.png

2011 рік Карл.

 

Беремо одну його цитату:

Цитувати

Не знаю, як кому – а мені для вибору значно важливіше, яким чином міська влада вирішить проблему засміченості, незаконних забудов та поганої якості доріг. Про Бандеру та УПА я можу прочитати на численних історичних сайтах, в книжках, або ж дізнатися з бесід із ветеранами-повстанцями.

 

Щось знайоме, правда?

 

Наступну:

Цитувати

Я переконаний, що народження нової України буде можливим лише тоді, коли в "націоналістичному" чи то "свідомому" дискурсі найактивнішим буде той, хто вміє правильно визначити наше нинішнє місцезнаходження і кінцеву точку призначення. Той, хто чітко визначатиме перешкоди, які стоять на цьому шляху та засоби подолання цих перешкод. Той, хто боротиметься проти причин проблем, а не проти їхніх наслідків.

Це означатиме, що в України з’явилась національна еліта, повноцінна альтернатива совковим мародерам.

І така альтернатива цілком матиме шанс прийти до влади, відродити нашу мову і культуру, збудувати рівні дороги, обмежити корупцію та дати українцям впевненість у завтрашньому дні.

Тоді пам’ятники злочинним тиранам зникнуть з наших вулиць цілком закономірно і без жодних заперечень з боку суспільства, шляхом офіційного демонтажу, а не нічного довбання молотком чи різання автогеном. Дуже сподіваюсь це побачити.

 

Висновки кожен нехай зробить сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nickel сказал:

Тобто спочатку ти заявляєш про неправову державу, а тепер пропонуєш разом шукати адвокатів, докази і т.д.? Бо ти з ними не стикався, а лише читав в тирнеті і чув від знайомих. Коли порушуватимуться твої права ти будеш це спинним мозком відчувати і зможеш це довести ібез адвоката. А коли твої права ніхто не порушує, то дивно від тебе чути, що ти хочеш жити в правовій державі. Живи, ніхто ж не заважає.

Пффф. То я і за часів Юща і Яника жив у правовій державі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...