Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

На його місці мав бути я! (нап'юся - буду?)

 

@Zevs_Isver, порохобратиме! Невже це ти забанив розум, честь і совість нашої й так маленької бордівської компанії? Опам'ятайся, Зевсе! Ти уявляєш на скільки тепер впаде кількість показів реклами на борді? Ти хочеш, щоб діти власників цього ресурсу голодували через тебе?

 

Та й політичні репресії ще нікого до добра не приводили! Хіба в правилах десь написано, що мінуси можна ставити лише з їх обґрунтуванням? Якщо ні - то й складу злочину немає, і політично репресований ДУАЛ підлягає негайній реабілітації! 

 

Свободу папугам! 

Ні - бєспрєдєлу кенологів!

 

П.С. Ей, зєлєбоби, ваших б'ють, а ви мовчите! 

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж шото не в курсі, що є пункт правил, обмежуючий мінусування. Зєвс, історія з Торіком тебе нічого не навчила ? Жаль

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо починати баниту юзерів за інакомисліє, то форум здохне, хоча як то кажуть шо мєртво умєрєть не может.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

еж шото не в курсі, що є пункт правил, обмежуючий мінусування

Колись було,що треба мати якийсь рейтинг,що б мінусувати.І я рахую,що це правильно.А зараз репутація юзера нівелюється.Взяв новий логін,намінусував і сидить далі шмарклі жує.Я маю на увазі одного причумленого,який тут був,щось зараз не бачу його мінусів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

А що хіба правилами заборонено мінусувати?

ві всьому має бути міра

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Якщо починати баниту юзерів за інакомисліє, то форум здохне, хоча як то кажуть шо мєртво умєрєть не может.

мм,  то нехай постять рекламу і все таке?

 

то ж їхня громадянська позиція

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А можна детальніше?

Торік ще 8 років тому вибрав ЗЕ!лену сторону

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, S@nyok сказано:

 

Ой, що сі стало? Забанений порохолядями за "інакомисліє"? Дякую за таке високе визнання - це означає, що я все робив правильно. Таки врешті в якоїсь пороховії температура п'ятої півкулі мозку перевищила критичну позначку і почалась істерика. Ну з ким не буває, тут таких з пів-форуму, напевне. Як і завше, коли мова йде про порохолядей, не обійшлося без брехні та маніпуляцій - пороховіям без них як звичайним людям без повітря. Але невже ж то не можна було вигадати щось більш притомне, ніж розказувати про те, що я мінусую все підряд? Чи то пороховії перейняли практику слідуванню заповітам геббельса - чим більше брехня, тим легше у неї повірять? Та всі ж твої порохобралятими й так давно саме так про мене і думають, хоч це так само далеко до правди, як пороховіям - до справжньої еліти нації. Марно вимагати від пороховій пруфів, але таки спробую. Процитую твого корєша по розуму, якого десь давно вже не видно на форумі (певно, нерви лікує - дуже то шкідлива робота для психіки - порохолядство): "Де чеки, п*дар???" Покажеш, де я мінусив усе підряд (ну, якщо не рахувати отвєток для таких довбограїв, що саме таким і займаються)??? Чи таки балабол? Написав би правду - забанив, бо набридло бачити мінуси під своїми постами, де ти переважну більшість українців (в тому числі й лучан/волинян) обзиваєш де*ілами чи довбо*обами - не прямо, звісно, але це десь так само, як оце я поставив зірочку в слові - букви нема, але й так всі здогадались. Або там, де до звичайнісінької теми ти приплітаєш політику, або згадуєш мій нік просто тому, що в дупі дитинство грає. Ну чи (з крайнього), коли вмикаєш режим д'Артаньяна - ти маладєц, а всі решта тридварази, і є лише 2 думки - твоя і неправильна. Там @YouRich вже поставив тобі діагноз, а я його у тій темі визначив вже досить давно. Та й твій наполеонівський комплекс навіть у ніку проявляється. Але за базар свій треба відповідати. Чи все ж балабол? - що, власне, й не дивно, адже це звичайна риса характеру людей легкої політичної поведінки.

 

А може то нокіан таки "наридав", його ж бо так мінуси не турбують, що він постійно про них згадує? Але ж і тут мимо - знову далеко не "все підряд", а лише там, де він починає нести маячню сивої кобили, чи просто йде потік (не)свідомості (по-народному, словесний понос), або ж починає срач - що підтверджують мінуси й від інших користувачів, і не під одним постом - їх ти теж забанив? Вони, правда, почали мінусувати коли нокіан вже вкінець загнався, я ж одразу побачив до чого все йде. А дехто (як, наприклад, Маньяк) ставить сміхуйочки замість мінусів, хоча більше підійшов би фейспалм - на жаль, немає такої реакції на борді. У мене рівень толерантності до упоротих значно нижчий, ніж в решти користувачів, і то далеко не кожен такий пост отримує мінус.

 

То що ж залишається? Навіть не знаю, що й подумати... Нє, ну такого бути не може, бо ж якщо сказане в цитаті вище не відповідає дійсності, то виходить, що чергова порохолядь виявилась пі балаболом... Причому злопам'ятним пі. Ніколи такого не було, і ось знову. Це ті, хто по всіх темах ниє про нібито цензуру і самі ж її застосовують проти опонентів - і ці люди забороняють нам колупатись у носі... "Иліта нації", одним словом. Порохоляді так бояться інакомислящих, що навіть реєстрація на форумі не працює :D Добре, що колись рекомендував другу зарегатись - хоч йому борда не допомогла, але в результаті таки його ак став у нагоді. З такими темпами скоро борда перетвориться в закритий клуб пороховій - тільки кому ж вона тоді буде потрібна? 

 

Чекаю на публічні вибачення та відновлення свого акаунта. Цей поверну його законному власнику (хоча навряд чи він йому потрібен)

 

38 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ві всьому має бути міра

Зевс, ти не правий. Я сам теж не люблю, коли мінусять без пояснень (бо ж цікаво зрозуміти, з чим саме не згоден мінусатор), але банити за мінуси - то перебор.

Цензуру вводимо?

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

Зевс, ти не правий. Я сам теж не люблю, коли мінусять без пояснень (бо ж цікаво зрозуміти, з чим саме не згоден мінусатор), але банити за мінуси - то перебор. Цензуру вводимо?

я думав в людини клави нема,

але я помилявся, тепер мені стидно, клава є

 

після інциденту з жінками-водіями мені мою репутацію вже не виправити :(

це фіаско

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ві всьому має бути міра

 

Міра є - кількість мінусів на добу, в чому проблема?

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Міра є - кількість мінусів на добу, в чому проблема?

є обмеження в мінусах на добу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zevs_Isver сказал:

є обмеження в мінусах на добу?

прикінь, внєзапно

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Zevs_Isver said:

я думав в людини клави нема,

але я помилявся, тепер мені стидно, клава є

 

після інциденту з жінками-водіями мені мою репутацію вже не виправити :(

це фіаско

Тю, то забань (затри повідомлення) юріча і ланіму,  та й по всьому)) 

А «товариша» дуала теж ти потер? Щось ти не на жарт розійшовся))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zevs_Isver сказал:

є обмеження в мінусах на добу?

причому не просто в мінусах, а в реакціях взагалі. Тобто за добу ти можеш поставити не більше, здаєтся 20 (чи 30, не рахував), любих реакцій на пости, будь то плюси чи мінуси. Але в любому випадку ти, як мінімум, загрався

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут як @Nokianа травлять цілою зграєю, то вважається нормою, а на кілька мінусів від @d.u.a.l - то страшна образа.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тю, то забань (затри повідомлення) юріча і ланіму,  та й по всьому))

й не згадуй про водійок, я і так погано сплю після того посту

 

 

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

А «товариша» дуала теж ти потер? Щось ти не на жарт розійшовся))

та я так завжди роблю коли "карамба" піднімає старі, або регає нові аки

і пише опуси на борду і в приват повні філософських роздумів, зазвичай довгими реченнями....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Тут як @Nokianа травлять цілою зграєю

дякую, що мене і Нікеля цілою зграєю обізвав :0016:

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

дякую, що мене і Нікеля цілою зграєю обізвав :0016:

ну я може трохи і гіперболізував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 Але в любому випадку ти, як мінімум, загрався

як вже писали - при Порошенку я такий не був

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

дякую, що мене і Нікеля цілою зграєю обізвав :0016:

Стая товарищей :)

Та й не травлю я його, а стібуся. Тим більше що поводи він сам постійно дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...