Перейти до змісту

Чи писати Нокіану на Борді далі?


Nokian

Чи писати Нокіану на Борді далі?  

75 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом зявилися дописи деяких юзерів зі змістом, що було би добре, аби мене тут не було та аби я не ,,воняв,, тут.

Взагалі  якось стало звичкою затикати рот та шельмувати  всіх, чия думка не співпадає з власною.Дуже схоже, що дехто робить це дуже професвйно та навчено.

В результаті багато хто з юзерів просто боїться , щось висловити, бо відразу починається травля.І це легко простежити та підтвердити.

Таким чином спотворюється реальна картина дійсності.

От і я звертаюся до всього товариства  з проханням  відповісти на просте питання в заголовку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиши, але не на політичні теми. Хоча б до кінця виборів. Виграє Порошенко - порадуєшся, ні - то й фіг з ним. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80% проголосують, щоб ти наклав на себе руки - повісишся? 

П.С. Тему видалю завтра зранку, як таку, що не відповідає тематиці розділу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Взагалі  якось стало звичкою затикати рот та шельмувати  всіх, чия думка не співпадає з власною.Дуже схоже, що дехто робить це дуже професвйно та навчено.

 

970437742_.thumb.png.5c339ed26079df5ea19bc94553351b94.png:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

 

От і я звертаюся до всього товариства  з проханням  відповісти на просте питання в заголовку.

 

Як-що відповідати на питання в заголовку, то судячи з дати реєстрації Нокіана ще ніхто не обідив на відміну від Nokiana

785485519_.thumb.png.bd0bfcce9e28fec3f6f66bf195e425e2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що там хто пише, але вважаю що в кожного своя думка, і висловлювати її тут, чи ні, теж вирішує кожен для себе.

А питати в когось ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина завжди недооцінює кількість ідіотів, які його оточують.Але пиши звичайно.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будеш писати, чи ні - але фури з яфонами самі себе не промоніторять☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Періодично закінчується  місце на сервері, тому чим менше постів, тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...