Перейти до змісту

Поради щодо роботи водія


Rockbesst

Рекомендовані повідомлення

Хочу спитати поради у знаючих людей щодо роботи водієм. Маю права кат.В і не маю водійського досвіду. Реально знайти роботу водія з такими "параметрами"? Якщо хто раптом має конкретні пропозиції - буду вдячний) З коментарями типу "йди на кромберг" проходьте мимо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Rockbesst сказал:

Хочу спитати поради у знаючих людей щодо роботи водієм. Маю права кат.В і не маю водійського досвіду.

Постав себе на місце роботодавця. Чи готовий ти довірити автомобіль зі всіма витікаючими людині без досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

як варіант можеш надавати послугу "тверезий водій" для друзів

я з такім стажем як в автора навіть вдатий в дупу не сяду до нього в машину:sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, westboiuu сказано:

я з такім стажем як в автора навіть вдатий в дупу не сяду до нього в машину:sm128:

не до нього в машину....

а пустити його за кермо свого авто.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

не до нього в машину....

а пустити його за кермо свого авто.... :)

:g33:максімум мапєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, роботу саме водієм ти не знайдеш. В мене донька, коли мала співбесіду на працевлаштування - проходила тест-драйв з інструктором фірми-роботодавця. І пройшла не з першого разу, хоча пройшла курс контраварійної їзди. А вона всього лише фармацевт.

Змирись з цим. Навчайся чомусь. Водій категорії В без досвіду - це "мертва" вакансія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй в Обленерго по Єршова.

От лише їх зарплата тебе точно не задовільнить.

Хіба для набуття досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене їздити навчили на роботі.

Взяли взагалі без досвіду.

Але робота була зв'язана не тільки з доставкою, тому вчився поступово.

 

Добре подумайте, чи вам треба саме водієм бути, бо якщо чесно, то це не8є6енн0 скучно.

 

 

23 годин тому, Entis77 сказано:

на легковій ще з горем пополам будеш якось іздити, а якщо дадуть буса чи якогось корча як ти привикатимеш без досвіду?  Тут людям з досвідом дай буса чи більшу машину і вже очкувати починають, а ти без досвіду, потренеруйся десь поїзди на різних авто і бажано по місту десь хоч рік, бо їзда в місті і їзда за містом і в селі то зовсім різні речі. 

Несогласєн

На бусі їздити леше, ніж на маленькій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОчитаєш тут тему- всі з досвідом водія категорії В родились..
А як сідаєш їхати, так просто аху.....ш з того що робиться на дорогах)

Шукай авто і тренуйся.
Можу порекомендувати безлюдні місця для початку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, TARAS96 сказал:

Добре подумайте, чи вам треба саме водієм бути, бо якщо чесно, то це не8є6енн0 скучно.

да ну ? хіба ти водій камаза. А остальним (і мені) думаю надто весело, то хтось вискочить на авто, то пішохід, то підрізають, то влазять, то тормозять, то летять . Як може бути скучно в місті не знаю, на трасі можливо, а от в місті, а ще й незнайомому, наприклад :) 

 

16 минут назад, TARAS96 сказал:

На бусі їздити леше, ніж на маленькій.

тут ще раз поставлю цей смайлик :blink: А взагалі легше їздити лише на тій, на якій привик, бо інакше, слабо відчуваєш габарити. Хоча, чим дальше тим більше зьявляєтся людей, яким насрати на все, в тому числі й на габарити, їхав їхав, став, пішов, намана намана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, MANJAK11 сказал:

да ну ? 

Це якщо водій цілий день їздить то не скучно. А десь на доставці по супермаркетах чи когось возити, то вже до обіда телефон в нуль висаджений.

46 минут назад, TARAS96 сказал:

На бусі їздити леше, ніж на маленькій.

Особливо паркуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Dima4s сказал:

ПОчитаєш тут тему- всі з досвідом водія категорії В родились..

Мова йде про роботу водія, де ти відповідаєш за чуже авто. В разі дтп тобі доведеться його ремонтувати + простой, бо ж робоча машина повинна працювати, а не стояти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, спитав чоловік про вакансіюю. А почув як треба їздити, на чому краще їздити і що зі своїми правами хіба що в нужник може сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, S30 сказал:

Мда, спитав чоловік про вакансіюю. А почув як треба їздити, на чому краще їздити і що зі своїми правами хіба що в нужник може сходити.

людині даєтся інфомація, *піща для мозгов*, а висновки вже кожен робить для себе сам. А просто спитати про вакансію, це мабуть треба на ворк юа чи як там називаются ресурси подібного толку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

людині даєтся інфомація, *піща для мозгов*

:) Чоловіку потрібна робота і набути досвід і головне місце де можуть взяти без отого пресловутого досвіду, А не "растєкашися мислєю по дрєву" про цінність його категорії В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, S30 сказал:

:) Чоловіку потрібна робота і набути досвід і головне місце де можуть взяти без отого пресловутого досвіду, А не "растєкашися мислєю по дрєву" про цінність його категорії В.

ти точно уважно читав перший пост ? 

В 12.03.2019 в 13:37, Rockbesst сказал:

Хочу спитати поради у знаючих людей щодо роботи водієм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти точно уважно читав перший пост ? 

точно

On 12.03.2019 at 13:37, Rockbesst сказано:

Маю права кат.В і не маю водійського досвіду. Реально знайти роботу водія з такими "параметрами"? Якщо хто раптом має конкретні пропозиції - буду вдячний

І уважно.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, S30 сказал:

І уважно.:)

да фіг там. Як можна читати одні й ті ж самі слова й букви й робити там якісь свої висновки, не зрозуміло. Людина питає поради, надає вводні дані, а лише в кінці питає *якщо хто раптом має конкретні пропозиції* , РАПТОМ ! Нє ти докулупався, що людина ВИКЛЮЧНО шукає роботу і все. По твоїй логіці ця тема наразі мала б бути з одним двома постами і все. Називаєтся спитав поради. Цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Ну, я не знаю як тобі так вдається.

Пардон, що мої висновки тебе не влаштовують.:)

Ключове речення

On 12.03.2019 at 13:37, Rockbesst сказано:

Реально знайти роботу водія з такими "параметрами"?

Так реально. Я вказав ДЕ реально. Там де я вказав була криза з персоналом (та і є). Причину вказав. Далі справа за ТС.

Не думаю що ТС цікавлять поради на тему "на чому краще їздити" ї "що варта його корочка без досвіду".

На цьому давай закінчим полеміку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я по Європі поїздив на бусі 4 місяці. Без пригод і штрафів (з моєї вини). Їдеш якось на автоматі. Але якби хтось допитувався про правила, то на багато чого не зміг би відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на таксі іди...  2-3 місяці і будеш їздити норм... 

на мою думку найголовніше для водія :

правило 3Д Дай Дорогу Далбойобу

не перевищувати швидкісний режим ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2019 в 14:56, westboiuu сказал:

:g33:максімум мапєд

Пан в курсі, шо на "мапєд" треба категорія А1?)

 

В 13.03.2019 в 19:04, S30 сказал:

Мда, спитав чоловік про вакансіюю. А почув як треба їздити, на чому краще їздити і що зі своїми правами хіба що в нужник може сходити.

Підтиратись пластиком - так собі ідея))

 

Всім дякую за інформацію і обговорення. З того всього я зрозумів, шо варіантів два - або йти страдать водієм за копійки і отримувати досвід, або шукати іншу роботу) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.03.2019 at 13:37, Rockbesst сказано:

Маю права кат.В і не маю водійського досвіду. Реально знайти роботу водія з такими "параметрами"?

Якщо немає досвіду офіційного для працевлаштування, але своїм авто по місту їздиш і маєш фактичний досвід а також бажання кермувати, тоді можеш збрехати при співбесіді.

А якщо фактичного досвіду немає, то краще тренуватись: на автомобілі, щоб відчувати габарити, а в ЄвроТракСімулятор для знань ПДР.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...