Перейти до змісту

Recommended Posts

Хочу купити бойлер висотою не більше 1 метр, бажано плоскої форми, в ідеалі на 80 літрів. Встановити хочу у туалеті, тому габарити мають значення. Хто що порекомендує і які є приховані моменти? Ціна теж не захмарна, але і не зовсім дешевий Китай.

Поширити це повідомлення

не ганяйтесь за плоским. різниця 10-15 см з круглим, а ціна суттево зміниться!  яка цінова політика тобто в скільки треба вкластись? кількість людей що будуть користуватися? різниця між дорогими з сухим теном і з мокрим мідним в кількості обслуговування і ціні комплектуючих! я собі бравби торгової марки атлантіс! можу допомогти!

Поширити це повідомлення

вдома, вже більше семи років круглий кацапський *Термекс* 80л, використовуєтся лише літом, коли воду відключають. Але в нас зараз їх не купиш, не возять давно, якщо де знайдете, то це будуть старі залежалі, брати мабуть не варто. В бані квадратний *Атлантіс* 100л, з сухим теном, з сухим, бо вода крепко паршива на дачі, працює більше пів року, раз в тиждень, поки нарікань нема. Вам також варто оприділитись, якщо 80л, то плоский буде більше метра в висоту, якщо метр висоти треба, то або круглий, або квадратний

Поширити це повідомлення

сходіть приміром в *Нову лінію*,  там доволі багато бойлерів вісить, зможете мати хоч приблизне наочне бачення, як виглядають бойлери потрібного літражу в різних формфакторах

Редаговано MANJAK11

Поширити це повідомлення

Висить над унітазом круглий 100літровий дешевий арістон вже 6 років - нікому не заважає

Місця вагон , використовується також літом коли нема води, поки не розбирався і не ремонтувався

Хватає на 170см ванну

Я теж вважаю ,що за плоскістю гнатись не варто

Фото-0037.jpg

Поширити це повідомлення

В 2008му купляв в кримську квартиру 100літровий Горєніє  з дорощих (анод-катод ,гарантія 5 років на чан і тд.)В 2013 поміняв тена .Вчора звонив прєдатєль, що там тимчасово живе - потік бойлер, давайтєштоторєшать насчьот нового.....Задумайся, якість налице.

Поширити це повідомлення

враховуючи що в нашому регіоні по хімічному складі сама жорстка вода то фірма бойлера ролі не грає, головне щоб тен там був "сухий", плюс своєчасно очищати його від накипу, щоб не забивались фільтра і все буде добре

Поширити це повідомлення

Три роки в користуванні Round (той же атлантік,  але трішки дешевша модель, там регулятор температури схований під кришкою,  і дизайн інший).  За три роки постійного користування десь 70-100 кубів води нагрів. Недавно черговий раз чистив,  то при огляді проблем не помітив,  покриття ціле,  корозії не видно. Вийняв з тена і під ним десь 0.5-0.7 літра лусочок вапняку. То за рік зібралося. 

Спойлер

IMG_20181220_233614.thumb.jpg.54e4011388b0591a3b4e1895bc167226.jpg

Редаговано Unknown

Поширити це повідомлення

А як часто чистите бойлери? В мене 15 літровий під умивальником, працює від сили 2 місяці в рік, коли вимикають гарячу воду. Може вже пора заглянути в середину, але ж не хочеться без потреби лізти до нього, бо пів кухні треба розбирати.

Поширити це повідомлення

Об'єм бака не має значення.  Тут кілька факторів: склад води,  скільки тієї води пройшло через бак,  ну і трохи температура нагріву в купі з потужністю тена впливає.  Чим вища температура,  тим більше накипу за рівних інших параметрів. 

У мене в місяць десь в районі 3 кубів (рахую по спожитій електроенергії). Тен 1.5 квт, нагрів невисокий,  (так щоб холодну не підмішувати). За рік зібралося те,  що я описав раніше. 

Поширити це повідомлення

Ну, що ж, дякую усім за поради, передивився багато суперечливої інформації - 

1. З порад знайомих - взяти любий найдешевший з мокрим чи сухим, не важливо (у декого по 8-12 років без чистки)

2. Дорогі моделі бойлерів теж протікають протягом гарантійного періоду (переплата за бренд, по-суті, той же Китай)

3. Баки з нержавійки, як не дивно, теж можуть протікати,

4. Потужність тена впливає лише на швидкість нагріву, на витраті електроенергії нема значення.

5. Сухі тени теж виходять з ладу, хоча і довше служать, але мокрий тен дешевший, можна замінити, тому паритет.

6. Плюс бойлеру, коли  два тена.

Наразі надивився такі моделі - 

https://bt.rozetka.com.ua/arti_whv_dry_80l_2/p52036650/

https://bt.rozetka.com.ua/arti_wh_cube_80l_1/p52128252/

https://bt.rozetka.com.ua/banzai_50dinox24/p59090554/

https://bt.rozetka.com.ua/arti_wh_cube_dry_80l_2/p52132782/

https://bt.rozetka.com.ua/atlantic-opro-vm-080-d400-1-m/p194783/#tab=characteristics

Чекаю до Нового року, може знижки будуть.

Поширити це повідомлення

41 хвилин тому, Unknown сказано:

Об'єм бака не має значення. 

:blink: в смислі "об'єм значення не має"?! Для "кількості проблем", маєш на увазі? То так і уточнюй. Бо для кількості користувачів ще й як має значення!

В мене 150-літровий, якшо шо...

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, jack74 сказано:

в смислі "об'єм значення не має"?!

Я відповідав на запитання "як часто бойлер чистити".

Логічно,  що для користувача об'єм має велике значення і підбиряється під конкретні задачі. 

У мене 80 літрів,  поки вистачає. 

Поширити це повідомлення

1 hour ago, nickel said:

А як часто чистите бойлери? В мене 15 літровий під умивальником, працює від сили 2 місяці в рік, коли вимикають гарячу воду. Може вже пора заглянути в середину, але ж не хочеться без потреби лізти до нього, бо пів кухні треба розбирати.

я визначаю так: коли під час нагрівання аоди бойлер починає шипіти як чайник - пора чистити :)

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, Marshall сказано:

коли під час нагрівання аоди бойлер починає шипіти як чайник - пора чистити

Хороший індикатор,  але я лінивий,  і в такому режимі місяців 4-6 користувався...

Що цікаво,  коли проводив першу чистку,  то на тені була помітна кількість накипу,  який жорстко прикріпився,  і довелося той тен варити в уксусі і лимонній кислоті. 

При наступни чистках на тені майже немає міцно прикріпленого накипу,  сам тен на поверхні практично не має оксидної плівки і має колір чистої міді.  Накип осідає,  а потім відвалюється при тепловому розширенні,  тому і характерні лусочки утворюються.  Але той накир жменями збирається між витками тена,  і погіршує конвекцію води в цій зоні,  тому росте ризик точкового перегріву тена. Тому, аж надто затягувати з чисткою не варто. Анод за три роки лише трохи зносився,  переважно точкові раковини в ньому,  і в тих місцях накип ніби мохом повиростав. 

Поширити це повідомлення

1 hour ago, jack74 said:

а за стан аноду як визначаєш? ;) 

коли приходить пора чистити - розбираю і визначаю :)

Пі.Сі. в мене арістон 80л. з титановим баком (принаймі так пише B))

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, Marshall сказано:

коли приходить пора чистити - розбираю і визначаю :)

тобто "коли починає шипіти"? :) - і як часто в тебе "починає шипіти"? Бо анода рекомендують хоча б раз в рік дивитись

Поширити це повідомлення

5 minutes ago, jack74 said:

тобто "коли починає шипіти"? :) - і як часто в тебе "починає шипіти"? Бо анода рекомендують хоча б раз в рік дивитись

якщо користуватись лише місяць в рік (на час коли вимикають гарячу воду) не думаю що варто його міняти кожного року

Поширити це повідомлення

я казав не міняти, а дивитись. Крім того, шо то за користування "лише місяць в рік"? Нормальне використання бойлера, це на постійно. 

А якщо лише для того інтервалу, коли не дають централізовано гарячу, то й проточного вистачило б, для догріву...

Поширити це повідомлення

Років 9  польський  Galmet , 2 сухі тени. Коли стояла температура приблизно 80, то чистив кожні півроку . Потім зменшив до 60 і років 3-4  не чищу.

Поширити це повідомлення

Можу запропонувати https://bt.rozetka.com.ua/ua/chaffoteaux_chx_80v/p16807520/ але в нас в Луцьку на місці є по ціні 2400 грн

https://bt.rozetka.com.ua/ua/gorenje-wsu-80-v9/p81927/  Також є в Луцьку ціна може бути 2600 грн без зволожувача повітря)

Ми є сервісним центром по бойлерам chaffoteauxgorenje .

З досвіду кажу, робіть чистку кожен рік, і буде Вам працювати любий бойлер добре. З характеристик скажу напевне сами кращим є Горєньє: 1) в нього найкращий клас енергоефективності; 2) товщина металу бака 2,2 мм - ну більший реально не бачив. (Знаю що Арістон має 1,7 мм, а Атлантік 1,9 мм) - реально це має важливе значення. 3) В Горєньє відповідно взривний клапан на 9 бар, в інших на 8 і меньше - це важливо коли великий тиск в системі, щоб не капало зі взривника постійно.

Взагалі маю любі моделі по Арістону, Горєньє чи Шафуто, звертайтесь допоможу з вибором і ціною.

Поширити це повідомлення

А в чому проблема зі скиланням зайвого тиску через кларан, там же зовсім мало води йде? Ну і рідко досить у наших холодних водопроводах тиск високий. Більша товщина бака дає запас міцності від розриву,  але для цього є клапан. А на довговічність як товщина впливає? 

Поширити це повідомлення