Перейти до змісту

Порадьте бойлер


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, bormotuha сказал:

5. Сухі тени теж виходять з ладу, хоча і довше служать, але мокрий тен дешевший, можна замінити, тому паритет.

сухий теж можна замінити й не так вже  й дорого він коштує, зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, MANJAK11 сказано:

сухий теж можна замінити й не так вже  й дорого він коштує, зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

в мене в бойлері два тени сухих. заміна тенів пару хвилин і  не дорого, і швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))


 

Ну у підвісному "мокрому" бойлері теж обслуговування,  в т.ч. заміна тена,  теж без зйому проводиться.  Воду тільки спустити потрібно,  і кілька гайок відкрутити )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба купувати такий, який в якому без проблем зняти тена, разом з бойлером купити запасного тена й мати спкій. тому що саме вразливе це тен.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.12.2018 at 22:15, n_a_p сказано:

в мене в бойлері два тени сухих. заміна тенів пару хвилин і  не дорого, і швидко.

 

On 21.12.2018 at 19:49, MANJAK11 сказано:

сухий теж можна замінити й не так вже  й дорого він коштує, зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

Все правильно, але, виявляється, що у сухому ще і флянець іноді протікає і потребує заміни, і сам бак теж чистити треба, хоч і не часто. Для себе зробив висновок - буду купувати по бюджету і розміру, неважливо, сухий чи мокрий тен, орінтуюсь на ціну до 4000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, bormotuha сказал:

орінтуюсь на ціну до 4000 грн

з цього й треба було починати, якраз би, процентів 70 постів, можна було б і не писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

з цього й треба було починати, якраз би, процентів 70 постів, можна було б і не писати

Спочатку думав до 6000 грн, але знайомий сантехнік переконав, бери дешевше, щоб не шкода, потім новий купиш, якось так. Хотів би варіант на дві монтажні планки,  простіше  укріплювати на шахту  в туалеті (все таки вага до 110 кг буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, bormotuha сказал:

але знайомий сантехнік переконав, бери дешевше, щоб не шкода, потім новий купиш,

ну да, якщо скрізь купиш нормальні речі, нічого ломатись не буде, то ж сумно жити буде, а так, кожен день радість, то дешевий кран потік, то дешева пральна машина склякла, то дешевий телевізор потух, рамантіка :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, MACCEN сказал:

зараз слово "дорого" теж не запорука якості

згідний, але шанси купити лайно за 3000 несоізмєрімо вищі, ніж за 6000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 19.12.2018 в 17:57, bormotuha сказал:

Хочу купити бойлер висотою не більше 1 метр, бажано плоскої форми, в ідеалі на 80 літрів. Встановити хочу у туалеті, тому габарити мають значення. Хто що порекомендує і які є приховані моменти? Ціна теж не захмарна, але і не зовсім дешевий Китай.

І що який купили бойлер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми минулого року поставили Гореньє GBF 80/UA. Виробник перевірений,  цінник реальний, в принципі жалітися нема на що.

Працює справно на відміну від пральної машини, яку треба замінити якомога швидше. Порадили дивитись щось з цього https://comfy.ua/wash-machines/brand__siemens/, але для мене це дорого зараз. Хоч я розумію що перевірені фірми не можуть коштувати дешево. Порадьте що дивитись (бюджет до 10 тис., обов'язково автомат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2019 в 04:39, AllaPO сказал:

Ми минулого року поставили Гореньє GBF 80/UA. Виробник перевірений,  цінник реальний, в принципі жалітися нема на що.

Працює справно на відміну від пральної машини, яку треба замінити якомога швидше. Порадили дивитись щось з цього https://comfy.ua/wash-machines/brand__siemens/, але для мене це дорого зараз. Хоч я розумію що перевірені фірми не можуть коштувати дешево. Порадьте що дивитись (бюджет до 10 тис., обов'язково автомат)

скажіть як будете використовувати бойлер, на скільки літрів, скільки людей буде користуватись, чи є вимоги до габаритів. Спробую Вам щось запропонувати з нашого асортименту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хочу з нового року ставити бойлер, замахався влітку з тими відключеннями води.

користуватися планую постійно, 3 людей (2 дорослих та дитина). вішати буду в туалеті, тому хочу, щоб було 2 монтажні планки. габарити - крани на воду вже виведені, відстань від кранів до стелі - 73 см.

@dimon18 що можеш запропонувати?

що порадите на рахунок тену - сухий чи мокрий? який кращий, надійніший, простіший в облуговуванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

що порадите на рахунок тену - сухий чи мокрий?

запитуєш, звичано, не мене, алевставлю свої 5 коп. - пофіг який тен. Все-одно щось згниє і це доведеться замінювати. Якщо тен мокрий - будеш міняти тен, якщо сухий - будеш міняти цілий фланець, в який вставляється тен. Так що пофіг. Ну хіба що, можеш подивитись ціни на тени і фланці обраних тобою моделей і визначитись, що трішки дешевшим буде.

 

1 година тому, Saddy сказано:

3 людей (2 дорослих та дитина)

це теж такий, як би то сказати, опосердній критерій, так як кожна сім'я користується по-різному. Хто більше води витрачає, хто менше... хто миється раз в тиждень, а хто двічі в день. Наприклад, моїм (дві дівки віку "студентки" і їх мама), 120-літрового не вистачає. Добре (а може й погано :)), що є ще газова колонка, то довключають :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та так склались обставини... Були проблеми з газовиками - при встановленні газ.лічильника виявилось, що колонка стоїть не там, де в них намальовано... Довелось робити розгортку димоходів, і там виявились проблеми - короче, був "шанс" лишитись без колонки... А тут і зима на носі, і бойлер майже новий занедорого підвернувся... От і поставив. А потім і з газовиками вдалось владнати.

Далі були думки перейти на багатозоновий електролічильник і встановити електрокотел (бо зара там груби на газу, але і дрова "їдять"), оформити "електроопалення", але і тут "проблемки" виявились - писати заяву має власник квартири, а їх декілька, і дехто вже помер - короче, все в підвішеному стані - "в процесі"...

От так і є тепер - і бойлер, і колонка :)  Але наявність альтернативи завжди "плюс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

та так склались обставини... Були проблеми з газовиками - при встановленні газ.лічильника виявилось, що колонка стоїть не там, де в них намальовано... Довелось робити розгортку димоходів, і там виявились проблеми - короче, був "шанс" лишитись без колонки... А тут і зима на носі, і бойлер майже новий занедорого підвернувся... От і поставив. А потім і з газовиками вдалось владнати.

Далі були думки перейти на багатозоновий електролічильник і встановити електрокотел (бо зара там груби на газу, але і дрова "їдять"), оформити "електроопалення", але і тут "проблемки" виявились - писати заяву має власник квартири, а їх декілька, і дехто вже помер - короче, все в підвішеному стані - "в процесі"...

От так і є тепер - і бойлер, і колонка :)  Але наявність альтернативи завжди "плюс".

А чому колонку не постійно використовуєте, а лише на підхваті. Я б навпаки бойлера на підхваті тримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Я б навпаки бойлера на підхваті тримав

:) ну, взагалі-то бойлера нагрівати час треба, тому для "на підхваті" він не зовсім підходить :) А постійно тримати на нагріві для аби деколи для "на підхваті" - то задарма "палити" електрику (хоч скільки, але бере для підтримування нагріву)

Якщо вже "електро" для "підхвата" обирати, то проточного ставити

 

14 годин тому, nickel сказано:

А чому колонку не постійно використовуєте,

ой забудь, а то офтопу розведемо в темі в людини :) (там проблеми з димоходом, засипається, ремонтувати потрібно, чи гільзувати, а там є ділянка з нахилом... короче, "нестандартна і нештатна ситуація", тому не звертай уваги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

:) ну, взагалі-то бойлера нагрівати час треба, тому для "на підхваті" він не зовсім підходить :) А постійно тримати на нагріві для аби деколи для "на підхваті" - то задарма "палити" електрику (хоч скільки, але бере для підтримування нагріву)

Якщо вже "електро" для "підхвата" обирати, то проточного ставити

 

ой забудь, а то офтопу розведемо в темі в людини :) (там проблеми з димоходом, засипається, ремонтувати потрібно, чи гільзувати, а там є ділянка з нахилом... короче, "нестандартна і нештатна ситуація", тому не звертай уваги)

Я про те що бойлер має ліміт - 120 літрів гарячої води у твоєму випадку, а колонка безлімітна. Ну але якщо проблеми з димоходом, то тоді зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 25.12.2019 в 13:18, Saddy сказал:

хочу з нового року ставити бойлер, замахався влітку з тими відключеннями води.

користуватися планую постійно, 3 людей (2 дорослих та дитина). вішати буду в туалеті, тому хочу, щоб було 2 монтажні планки. габарити - крани на воду вже виведені, відстань від кранів до стелі - 73 см.

@dimon18 що можеш запропонувати?

що порадите на рахунок тену - сухий чи мокрий? який кращий, надійніший, простіший в облуговуванні?

73 см маловато, вам потрібно 80літровий брати, але його висота 77 см, тому можем не влізти. 50 літровий виходить але маловато буде по літражу трохи, хоча в мене дома 50 літрів і якось справляємось. Якщо ванна то однозначно мало, якщо душ, то впринципі перебитись можна. Сухий тен однозначно краще, довше прослужить, якщо мокрий брати то треба не забувати що прийдеться частіше чистити його, якщо хочете щоб довше послужив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...