Перейти до змісту

Recommended Posts

тиск ще й росте в баку при нагріві, тибто існуючий тиск + розширення води при нагріванні, неприємно коли приходиш в ванну, а під ногами мокро. В багатьох будинках особливо на 40-му тиск існуючий біля 8-9 бар, там вода йде постійно - я думаю неприємно платити за воду яка в каналізацію скидається. Добре чому тоді Горєньє дає гарантію на бак 5 років і 2 на електрику, а на Атлантік і Арістон по 3 рокиина баки і по одному році на електрику. Кожному споживачу при виборі бойлера краще купити бак з товщиною 2,2 мм ніж там 1,9мм - ну як не крути. Це все вказує на надійність яку заявляє виробник.

Поширити це повідомлення

31 хвилин тому, dimon18 сказано:

Кожному споживачу при виборі бойлера краще купити бак з товщиною 2,2 мм ніж там 1,9мм - ну як не крути

Все відносно. В більшості випадків згідний,  але можуть бути вийняики. 

Про теплове розширення знаю добре. В мене за три роки десь 0.5 літри клапан скинув (знаю,  бо в пляшку зливається),  тому там,  де тиск невисокий,  не принципово.  Щодо міцності бака - десь в 99% випадків розрив від тиску у циліндричному баку піде по зварному шву,  тому різниця в металі 1,9 і 2,2 мало що змінює. 

Гарантія виробника - це в першу чергу від протікання.  Ви чули про розрив бака при справному клапані? 

Уточню - я не проти більшої товщини,  але вона не є вирішальною.  За інших рівних параметрів варто товстостінний брати,  або якщо дійсно тиск у водопроводу високий. 

Поширити це повідомлення

9 часов назад, bormotuha сказал:

5. Сухі тени теж виходять з ладу, хоча і довше служать, але мокрий тен дешевший, можна замінити, тому паритет.

сухий теж можна замінити й не так вже  й дорого він коштує, зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

Поширити це повідомлення

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

сухий теж можна замінити й не так вже  й дорого він коштує, зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

в мене в бойлері два тени сухих. заміна тенів пару хвилин і  не дорого, і швидко.

Поширити це повідомлення

Спойлер

зате щоб сухий тен замінити, навіть бойлер знімати не треба ))

Ну у підвісному "мокрому" бойлері теж обслуговування,  в т.ч. заміна тена,  теж без зйому проводиться.  Воду тільки спустити потрібно,  і кілька гайок відкрутити )) 

Поширити це повідомлення

Треба купувати такий, який в якому без проблем зняти тена, разом з бойлером купити запасного тена й мати спкій. тому що саме вразливе це тен.

Поширити це повідомлення

On 21.12.2018 at 22:15, n_a_p сказано:

в мене в бойлері два тени сухих. заміна тенів пару хвилин і  не дорого, і швидко.

On 21.12.2018 at 19:49, MANJAK11 сказано:

Все правильно, але, виявляється, що у сухому ще і флянець іноді протікає і потребує заміни, і сам бак теж чистити треба, хоч і не часто. Для себе зробив висновок - буду купувати по бюджету і розміру, неважливо, сухий чи мокрий тен, орінтуюсь на ціну до 4000 грн.

Поширити це повідомлення

11 часов назад, bormotuha сказал:

орінтуюсь на ціну до 4000 грн

з цього й треба було починати, якраз би, процентів 70 постів, можна було б і не писати

Редаговано MANJAK11

Поширити це повідомлення

44 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

з цього й треба було починати, якраз би, процентів 70 постів, можна було б і не писати

Спочатку думав до 6000 грн, але знайомий сантехнік переконав, бери дешевше, щоб не шкода, потім новий купиш, якось так. Хотів би варіант на дві монтажні планки,  простіше  укріплювати на шахту  в туалеті (все таки вага до 110 кг буде)

Поширити це повідомлення

14 минут назад, bormotuha сказал:

але знайомий сантехнік переконав, бери дешевше, щоб не шкода, потім новий купиш,

ну да, якщо скрізь купиш нормальні речі, нічого ломатись не буде, то ж сумно жити буде, а так, кожен день радість, то дешевий кран потік, то дешева пральна машина склякла, то дешевий телевізор потух, рамантіка :) 

Поширити це повідомлення

9 часов назад, MACCEN сказал:

зараз слово "дорого" теж не запорука якості

згідний, але шанси купити лайно за 3000 несоізмєрімо вищі, ніж за 6000

Поширити це повідомлення

В 19.12.2018 в 17:57, bormotuha сказал:

Хочу купити бойлер висотою не більше 1 метр, бажано плоскої форми, в ідеалі на 80 літрів. Встановити хочу у туалеті, тому габарити мають значення. Хто що порекомендує і які є приховані моменти? Ціна теж не захмарна, але і не зовсім дешевий Китай.

І що який купили бойлер?

Поширити це повідомлення

Ми минулого року поставили Гореньє GBF 80/UA. Виробник перевірений,  цінник реальний, в принципі жалітися нема на що.

Працює справно на відміну від пральної машини, яку треба замінити якомога швидше. Порадили дивитись щось з цього https://comfy.ua/wash-machines/brand__siemens/, але для мене це дорого зараз. Хоч я розумію що перевірені фірми не можуть коштувати дешево. Порадьте що дивитись (бюджет до 10 тис., обов'язково автомат)

Поширити це повідомлення

В 20.02.2019 в 04:39, AllaPO сказал:

Ми минулого року поставили Гореньє GBF 80/UA. Виробник перевірений,  цінник реальний, в принципі жалітися нема на що.

Працює справно на відміну від пральної машини, яку треба замінити якомога швидше. Порадили дивитись щось з цього https://comfy.ua/wash-machines/brand__siemens/, але для мене це дорого зараз. Хоч я розумію що перевірені фірми не можуть коштувати дешево. Порадьте що дивитись (бюджет до 10 тис., обов'язково автомат)

скажіть як будете використовувати бойлер, на скільки літрів, скільки людей буде користуватись, чи є вимоги до габаритів. Спробую Вам щось запропонувати з нашого асортименту

Поширити це повідомлення